Starity

Placebo

100 oldal 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72
Lezárt téma, már nem lehet hozzászólni Nem indíthatsz új témát!
2013. július 17. 23:46 #1321
- törölt felhasználó -    
Idézet (itsjustme @ 2013.07.17. 23:34)
bármi összeszedettet nehéz írni még egyelőre. az egyetlen biztos az az, hogy egyszerűen beleszerettem a Too Many Friendsbe. Angliából Ausztria: 17 órás kocsikázás, végig azt hallgattam, arra bámultam a tájat, arra gondolkoztam, arra aludtam... másnap újabb 7 óra Olaszba... szintén csak az. ott is ha valamiért bedepiztem, csak az ment. most is a hazaúton. pedig az elején hogy kritizáltam basszus. ohmy.gif és természetesen most is az szól a háttérben. kissé talán belebolondultam. rohog.gif 
viszont beszámolót írni tényleg nehéz. Anglia egyszerűen gyönyörű, bár nem láttam sokat. voltam Londonban, szerelem első látásra. mindenhol emberek, pörgés, ott tényleg élet van. utcazenészek, akik tudják is mit csinálnak, rohadt tehetségesek, élőszobrok, döbbenetes. egyszerűen gyönyörű. emellett Poole-ban és Bournemouth-ban "laktam", mindkét hely csodaszép. az emberek aranyosak, mosolygósak, segítőkészek és megértőek. alig várom, hogy visszamehessek, sőt, kiköltözzek, csak azt bánom, hogy nem sikerült Brianbe belefutnom. sad.gif Londonban City of  Londonon kívül jártam még Camdentownban, az szintén nagyon tetszett, úgyhogy most váltam bizossá abban, hogy nekem ott kell laknom. tudom, hogy csak valami lepukkant negyedecskét fogok tudni megoldani, de akkor is London. wub.gif 
ezen kívül voltam Olaszban, Horvátországban, de nekem ehhez semmi sem ért fel, a legnagyobb álmom volt a legelső, így a többi már nem tudott úgy lenyűgözni. Velence undorítóan mocskos, és meglehetősen büdös, az olasz emberek érdekesek, bár ők is rendesek voltak - legalábbis az első városban ahol voltunk. Velence érdekes... mindenhol koldusok, az épületek omlanak össze... filmeken gyönyörű - élőben kevésbé. de persze azért ez is egy élmény marad. smileeee.gif

Mi is megyünk Londonba novemberben, uh. kíváncsi leszek rá. smileeee.gif
1 felhasználónak tetszik: itsjustme
2013. július 17. 23:50 #1322
itsjustme
itsjustme
Molkoholic
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.04.07.
Hozzászólás: 6609
Csatolások: 1000
Azonosító: 172899
Offline offline
Idézet (Molkette @ 2013.07.17. 23:46)
Mi is megyünk Londonba novemberben, uh. kíváncsi leszek rá. smileeee.gif


biztosan tetszeni fog, gyönyörű. smileeee.gif
vagy legalábbis számomra, mondjuk nekem London már láttatlanban is nagy szerelmem volt, biztos voltam benne, hogy ez nem fog változni, hiába izélt barátom, hogy jajj, mekkora shithole és blablabla... drukkolok, hogy te még Brianbe is belefuss, bár 12-én már kezdik a turnét. unsure.gif mikor mész pontosan?
2013. július 18. 00:26 #1323
- törölt felhasználó -    
Idézet (itsjustme @ 2013.07.17. 23:50)
biztosan tetszeni fog, gyönyörű. smileeee.gif 
vagy legalábbis számomra, mondjuk nekem London már láttatlanban is nagy szerelmem volt, biztos voltam benne, hogy ez nem fog változni, hiába izélt barátom, hogy jajj, mekkora shithole és blablabla... drukkolok, hogy te még Brianbe is belefuss, bár 12-én már kezdik a turnét. unsure.gif mikor mész pontosan?

Bocs elnéztem, decemerben megyünk kb két ünnep között. Remélem így lesz. smileeee.gif
1 felhasználónak tetszik: itsjustme
2013. július 18. 00:31 #1324
itsjustme
itsjustme
Molkoholic
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.04.07.
Hozzászólás: 6609
Csatolások: 1000
Azonosító: 172899
Offline offline
Idézet (Molkette @ 2013.07.18. 00:26)
Bocs elnéztem, decemerben megyünk kb két ünnep között. Remélem így lesz. smileeee.gif


de ha így lesz, mindenképp csinálj a mi gyönyörűségünkről képet. wub.gif
2013. július 18. 00:39 #1325
- törölt felhasználó -    
Idézet (itsjustme @ 2013.07.18. 00:31)
de ha így lesz, mindenképp csinálj a mi gyönyörűségünkről képet. wub.gif

Renden. Előtte kigyönyörködöm magam. Kíváncsi lennék mennyire lenne zárkózott és távolságtartó,
1 felhasználónak tetszik: itsjustme
2013. július 18. 00:45 #1326
itsjustme
itsjustme
Molkoholic
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.04.07.
Hozzászólás: 6609
Csatolások: 1000
Azonosító: 172899
Offline offline
Idézet (Molkette @ 2013.07.18. 00:39)
Renden. Előtte kigyönyörködöm magam. Kíváncsi lennék mennyire lenne zárkózott és távolságtartó,


arra én is. unsure.gif az a baj, hogy jobban belegondolva, bármennyire is imádom és megőrülnék, ha találkozhatnék vele, lehet, hogy nem mernék odamenni hozzá, mivel az elmúlt időszakban eléggé visszahúzódó, ha meg tegyük fel, irritálná, hogy a magánéletében zavarom, amikor valamiért lemegy a városba és csak úgy letámadom, és tegyük fel, kiakadna és elküldene a picsába, félek, hogy csalódnék. mármint megérteném, de mégis ott lenne az a rohadt szar és fájdalmas érzés... unsure.gif csak emellett ott lenne az is, hogy mi van ha nem megyek oda, és közben tök rendes lett volna, beszélgetett volna velem... kellemetlen helyzet... :/
bár neked szerencséd van, mire te mész, és talán találkozol vele, megkezdődik a turné, látni fogod, hogy áll a rajongókhoz, így már egyszerűbb. remélem, nem csak hajviseletben, hanem nyitottságban is visszatért 1996-ra. blush.gif
hülye érzés a saját cikkem linkelni, de ezt láttad? wub.gif
2013. július 18. 00:56 #1327
- törölt felhasználó -    
Idézet (itsjustme @ 2013.07.18. 00:45)
arra én is. unsure.gif az a baj, hogy jobban belegondolva, bármennyire is imádom és megőrülnék, ha találkozhatnék vele, lehet, hogy nem mernék odamenni hozzá, mivel az elmúlt időszakban eléggé visszahúzódó, ha meg tegyük fel, irritálná, hogy a magánéletében zavarom, amikor valamiért lemegy a városba és csak úgy letámadom, és tegyük fel, kiakadna és elküldene a picsába, félek, hogy csalódnék. mármint megérteném, de mégis ott lenne az a rohadt szar és fájdalmas érzés... unsure.gif csak emellett ott lenne az is, hogy mi van ha nem megyek oda, és közben tök rendes lett volna, beszélgetett volna velem... kellemetlen helyzet... :/
Én odamennék és elkapnám. Lesz ami lesz alapon. biggrin.gif Oh, még nem láttam ügyes vagy. Hát igen. Ideje lenne már az ügy érdekében. smileeee.gif 
bár neked szerencséd van, mire te mész, és talán találkozol vele, megkezdődik a turné, látni fogod, hogy áll a rajongókhoz, így már egyszerűbb. remélem, nem csak hajviseletben, hanem nyitottságban is visszatért 1996-ra. blush.gif 
hülye érzés a saját cikkem linkelni, de ezt láttad? wub.gif
2013. július 18. 00:58 #1328
- törölt felhasználó -    
Na írtam, de nem jelenítette meg. Ügyes vagy. Lájk a facera is ment. smileeee.gif
Egyébként simán letámadnám lesz ami lesz alapon. biggrin.gif
1 felhasználónak tetszik: itsjustme
2013. július 18. 01:00 #1329
- törölt felhasználó -    
Lehet, hogy pár homofob patkány ismerősöm törölni fog. hihihi
1 felhasználónak tetszik: itsjustme
2013. július 18. 01:02 #1330
itsjustme
itsjustme
Molkoholic
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.04.07.
Hozzászólás: 6609
Csatolások: 1000
Azonosító: 172899
Offline offline
Idézet (Molkette @ 2013.07.18. 00:58)
Na írtam, de nem jelenítette meg. Ügyes vagy. Lájk a facera is ment. smileeee.gif
Egyébként simán letámadnám lesz ami lesz alapon. biggrin.gif


bátor vagy. biggrin.gif bár ha ott lenne előttem, tényleg teljes életnagyságban, szerintem én is, úgysem tudnék neki ellenállni. aztán berángatnám egy kihalt utcába és leteperném.blush.gif
2013. július 18. 01:06 #1331
- törölt felhasználó -    
Idézet (itsjustme @ 2013.07.18. 01:02)
bátor vagy. biggrin.gif bár ha ott lenne előttem, tényleg teljes életnagyságban, szerintem én is, úgysem tudnék neki ellenállni. aztán berángatnám egy kihalt utcába és leteperném.blush.gif

Ha lekapnám mennyire lenne ideges? biggrin.gif
1 felhasználónak tetszik: itsjustme
2013. július 18. 01:07 #1332
itsjustme
itsjustme
Molkoholic
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.04.07.
Hozzászólás: 6609
Csatolások: 1000
Azonosító: 172899
Offline offline
Idézet (Molkette @ 2013.07.18. 01:00)
Lehet, hogy pár homofob patkány ismerősöm törölni fog. hihihi


haha, de értük nem is hiszem, hogy olyan nagy kár. biggrin.gif
ha már homofóbia. pfff. Velencében "poénból" barátom és a haverja elkezdtek kézenfogva sétálni, gondolom ez egyfajta kigúnyolása akart lenni annak, hogy én védem a melegeket, de nem is ez a lényeg. az emberek mutogattak rájuk, fujjogtak, mindenki megfordult utánuk. egyszerűen undorító volt... főleg csak úgy állni, és látni azokat a tekinteteket. ijesztő, milyenek az emberek... de pozitív! Angliában láttam egy transzvesztita férfit, barátomék röhögtek rajta, de nem igazán szólogattak be neki. ott legalább elfogadóak. vagy legalábbis elfogadóbbak. smileeee.gif
2013. július 18. 01:08 #1333
itsjustme
itsjustme
Molkoholic
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.04.07.
Hozzászólás: 6609
Csatolások: 1000
Azonosító: 172899
Offline offline
Idézet (Molkette @ 2013.07.18. 01:06)
Ha lekapnám mennyire lenne ideges? biggrin.gif


haha, fogalmam sincs, de ezt én is szívesen letesztelném. biggrin.gif az megérne egy picsábaküldést és egy Brian-hisztit. blush.gif
2013. július 18. 01:11 #1334
- törölt felhasználó -    
Idézet (itsjustme @ 2013.07.18. 01:07)
haha, de értük nem is hiszem, hogy olyan nagy kár. biggrin.gif
ha már homofóbia. pfff. Velencében "poénból" barátom és a haverja elkezdtek kézenfogva sétálni, gondolom ez egyfajta kigúnyolása akart lenni annak, hogy én védem a melegeket, de nem is ez a lényeg. az emberek mutogattak rájuk, fujjogtak, mindenki megfordult utánuk. egyszerűen undorító volt... főleg csak úgy állni, és látni azokat a tekinteteket. ijesztő, milyenek az emberek... de pozitív! Angliában láttam egy transzvesztita férfit, barátomék röhögtek rajta, de nem igazán szólogattak be neki. ott legalább elfogadóak. vagy legalábbis elfogadóbbak. smileeee.gif

A barátom sem szereti a melegeket.Semmi baj nincs velük. Ellenkezőleg én viszont a kigyurt hülyegyerekeket nem szeretem zéró aggyal. biggrin.gif
1 felhasználónak tetszik: itsjustme
2013. július 18. 01:16 #1335
itsjustme
itsjustme
Molkoholic
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.04.07.
Hozzászólás: 6609
Csatolások: 1000
Azonosító: 172899
Offline offline
Idézet (Molkette @ 2013.07.18. 01:11)
A barátom sem szereti a melegeket.Semmi baj nincs velük. Ellenkezőleg én viszont a kigyurt hülyegyerekeket nem szeretem zéró aggyal. biggrin.gif


basszus, a pasik miért ilyen melegellenesek? bár ő mindenellenes. mikor közöltem vele, hogy biszex vagyok, majdnem szakított velem miatta, mert ez mennyire abszurd és természetellenes, a pasik esetében meg milyen undorító. hát gratulálok a csodás, széles látóköréhez és érett életfelfogásához. smileeee.gif utálom az ilyet. unsure.gif
2013. július 18. 01:23 #1336
- törölt felhasználó -    
Idézet (itsjustme @ 2013.07.18. 01:16)
basszus, a pasik miért ilyen melegellenesek? bár ő mindenellenes. mikor közöltem vele, hogy biszex vagyok, majdnem szakított velem miatta, mert ez mennyire abszurd és természetellenes, a pasik esetében meg milyen undorító. hát gratulálok a csodás, széles látóköréhez és érett életfelfogásához. smileeee.gif utálom az ilyet. unsure.gif

Na és mióta? Én nem tudom eldönteni, mert nekem életemben először tavaly nyáron volt az, hogy vonzódtam egy lányhoz, az több hónapig tartott, aztán most nyáron megint. De azokból nem lett semmi, mert volt barátnőjük. Mondjuk nekem a fiús lányok tetszenek.
1 felhasználónak tetszik: itsjustme
2013. július 18. 01:29 #1337
itsjustme
itsjustme
Molkoholic
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.04.07.
Hozzászólás: 6609
Csatolások: 1000
Azonosító: 172899
Offline offline
Idézet (Molkette @ 2013.07.18. 01:23)
Na és mióta? Én nem tudom eldönteni, mert nekem életemben először tavaly nyáron volt az, hogy vonzódtam egy lányhoz, az több hónapig tartott, aztán most nyáron megint. De azokból nem lett semmi, mert volt barátnőjük. Mondjuk nekem a fiús lányok tetszenek.


mióta voltak először érzéseim, vagy mikor sikerült rájönnöm, mi is ez az egész? három-négy éve kezdődött, de maximum másfél-két éve, ha tudom, hogy tényleg, mi is az amit érzek, azt is Briannek köszönhetően sikerült bevallanom magamnak. azóta sajnos sikerült már beleszeretnem egy-két hetero lányba, ami nem kevés fájdalmat okozott, de legalább már eljutottam arra a szintre, hogy felvállalom. jó, facebookon persze nem rakom ki, mert nincs szükségem a támadásokra, de a barátaim, családom tudja, és ha rákérdeznek, nem tagadom.
az a baj, hogy eddig bárkivel is kerültem kapcsolatba, hamar vége lett, mert ő erre nincs kész, neki pasi kell, meg aggódtak, mit fognak szólni mások, blabla... unsure.gif nővel lenni ezerszer jobb, csak nehéz olyat találni, aki meg is marad... itt legalábbis. Londonban láttam egy-két leszbikus párt sétálni az utcán, irigyeltem őket. látszott rajtuk hogy boldogak és kiegyensúlyozottak. smileeee.gif
2013. július 18. 01:35 #1338
- törölt felhasználó -    
Idézet (itsjustme @ 2013.07.18. 01:29)
mióta voltak először érzéseim, vagy mikor sikerült rájönnöm, mi is ez az egész? három-négy éve kezdődött, de maximum másfél-két éve, ha tudom, hogy tényleg, mi is az amit érzek, azt is Briannek köszönhetően sikerült bevallanom magamnak. azóta sajnos sikerült már beleszeretnem egy-két hetero lányba, ami nem kevés fájdalmat okozott, de legalább már eljutottam arra a szintre, hogy felvállalom. jó, facebookon persze nem rakom ki, mert nincs szükségem a támadásokra, de a barátaim, családom tudja, és ha rákérdeznek, nem tagadom. 
az a baj, hogy eddig bárkivel is kerültem kapcsolatba, hamar vége lett, mert ő erre nincs kész, neki pasi kell, meg aggódtak, mit fognak szólni mások, blabla... unsure.gif nővel lenni ezerszer jobb, csak nehéz olyat találni, aki meg is marad... itt legalábbis. Londonban láttam egy-két leszbikus párt sétálni az utcán, irigyeltem őket. látszott rajtuk hogy boldogak és kiegyensúlyozottak. smileeee.gif

Érzékenyebb kapcsolat szerintem. Ha szakítok barátommal ami hááát, szerintem hamarosan, mivel nem akar családod megy ilyesmit akkor ki tudja, de nehéz, mert kevés lány jön be. biggrin.gif
Egyébként engem nővérem agyonverne, és egyből a Placebo lenne a hibás.
1 felhasználónak tetszik: itsjustme
2013. július 18. 01:40 #1339
itsjustme
itsjustme
Molkoholic
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.04.07.
Hozzászólás: 6609
Csatolások: 1000
Azonosító: 172899
Offline offline
Idézet (Molkette @ 2013.07.18. 01:35)
Érzékenyebb kapcsolat szerintem. Ha szakítok barátommal ami hááát, szerintem hamarosan, mivel nem akar családod megy ilyesmit akkor ki tudja, de nehéz, mert kevés lány jön be. biggrin.gif


nekem sajnos túl sok is. rohog.gif sajnos vagy szerencsére, nem tudom, de a nők felé hajló biszex vagyok. és sajnos hosszúnak mondható párkapcsolatban élve is csak egyre feléjük hajlok... unsure.gif
és igen, sokkal érzékenyebb, sokkal mélyebb. van benne valami különleges, ami pasival nem jön vissza. jó, ha úgy van, ők is tudnak aranyosak meg érzékenyek lenni, de a kettő teljesen más. esetleg ahhoz lehetne hasonlítani, ha biszex pasival vagy, bár nem tudom, azt még nem próbáltam. de ők emberileg teljesen másak, sokkal megértőbbek, elfogadóbbak, érzelmesebbek, ez szerintem párkapcsolatban is így van, nem csak barátságban.
most így ahogy eszembe jutott. ez volt az, ami nagyon sokat segített. egy perctől. fogalmam sincs, miért, de nagyon feltöltött és a mai napig is változatlan minden ezzel a tanáccsal kapcsolatban.

Idézet (Molkette @ 2013.07.18. 01:35)

Egyébként engem nővérem agyonverne, és egyből a Placebo lenne a hibás.


igen, ez természetes. én is azért vagyok biszex, mert Briant akarom kopizni. természetes, hogyha a kedvenc énekesem és példaképem biszex, akkor hirtelen én sem fogok undorodni attól, hogy egy velem azonos neművel legyek. biggrin.gif az emberek annyira szűklátókörűek... unsure.gif
2013. július 18. 01:49 #1340
- törölt felhasználó -    
Idézet (itsjustme @ 2013.07.18. 01:40)
nekem sajnos túl sok is. rohog.gif sajnos vagy szerencsére, nem tudom, de a nők felé hajló biszex vagyok. és sajnos hosszúnak mondható párkapcsolatban élve is csak egyre feléjük hajlok... unsure.gif 
és igen, sokkal érzékenyebb, sokkal mélyebb. van benne valami különleges, ami pasival nem jön vissza. jó, ha úgy van, ők is tudnak aranyosak meg érzékenyek lenni, de a kettő teljesen más. esetleg ahhoz lehetne hasonlítani, ha biszex pasival vagy, bár nem tudom, azt még nem próbáltam. de ők emberileg teljesen másak, sokkal megértőbbek, elfogadóbbak, érzelmesebbek, ez szerintem párkapcsolatban is így van, nem csak barátságban.
most így ahogy eszembe jutott. ez volt az, ami nagyon sokat segített. egy perctől. fogalmam sincs, miért, de nagyon feltöltött és a mai napig is változatlan minden ezzel a tanáccsal kapcsolatban.
igen, ez természetes. én is azért vagyok biszex, mert Briant akarom kopizni. természetes, hogyha a kedvenc énekesem és példaképem biszex, akkor hirtelen én sem fogok undorodni attól, hogy egy velem azonos neművel legyek. biggrin.gif az emberek annyira szűklátókörűek... unsure.gif

smileeee.gif A barátodnak azért ne hangoztasd sűrűn. Egybéként milyen lányok tetszenek külsőre?
1 felhasználónak tetszik: itsjustme
100 oldal 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72
Lezárt téma, már nem lehet hozzászólni Nem indíthatsz új témát!

Kapcsolódó sztárok