Starity

Placebo

100 oldal 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12
Lezárt téma, már nem lehet hozzászólni Nem indíthatsz új témát!
2012. augusztus 22. 01:25 #121
Alszi666
Alszi666
HIMster
 
Státusz"Every time I rise I see you falling. Can you find me..."
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.02.27.
Hozzászólás: 2101
Csatolások: 241
Azonosító: 170194
Offline offline
Idézet (itsjustme @ 2012.08.22. 01:18)
Hm, igen, ezt az érzést kifejezetten jól ismerem... 
Bízom benne, hogy Brian tényleg erős lesz. Ha eszembe jut, az interjú, ahol Codyról beszélt, elsírom magam... "He is the love of my life". Egyszer olvastam valami blogon, hogy egy csaj moziban mellette és Cody mellett ült valami mesén... Brian igazi apuka, inkább nem is vészmadárkodok, úgysem hagyná magára Codyt.

De aranyos, biztos hogy a mindene. Amúgy is nagyszerű embernek tartom. És reméljük a legjobbakat smileeee.gif
1 felhasználónak tetszik: itsjustme
2012. augusztus 22. 01:30 #122
itsjustme
itsjustme
Molkoholic
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.04.07.
Hozzászólás: 6609
Csatolások: 1000
Azonosító: 172899
Offline offline
Idézet (Alszi666 @ 2012.08.22. 01:25)
De aranyos, biztos hogy a mindene. Amúgy is nagyszerű embernek tartom. És reméljük a legjobbakat smileeee.gif


Igen, látszik rajta, hogy őszintén szereti, hogy ő a mindene. Aranyos... smileeee.gif És hát... reméljük... smileeee.gif
1 felhasználónak tetszik: Alszi666
2012. augusztus 22. 10:07 #123
- törölt felhasználó -    
Végig néztem és olvastam a bejegyzéseiteket... És engem is elkapott elég rendesen a szomorkodás. sad.gif Brian (utálom ezt leírni) borzasztóan nézett ki a videón. Ez az influenzás szarság nagyon átlátszó próbálkozás és mentegetőzés, dühös vagyok rá emiatt!! mad.gif Mindig is egy teljesen és provokatívan őszinte embernek mutatta magát, de lássuk be: ez a Brian Molko már nem a régi. Lehet, hogy ez így van rendjén, hisz ő is "öregszik", de akkor ne csak ilyen téren változzon meg!!
Van egy csodás kisfia, aki az életet jelenti neki. Akkor ezt most mért rontja el??!! wtf.gif Helena könnyűszerrel sétálhatna be a bíróságra és távoltartási engedélyt kérhetne Brian ellen, éppen a drogmámora miatt. (És a pert megnyerné!!) Abba pedig valószínűleg belepusztulna. Valamiért én azt érzem, hogy Brian azt érzi, hogy őt egyedül csak Cody szereti feltétel nélkül.
Én megértem a szenvedélybetegeket egy bizonyos pontig. Megértem, hogy Briannek a kreativitásához kellettek a szerek, de tudjátok mit?! Én azt mondom, hogy NAGYON rossz, ha már csak drogokkal tud kreatív lenni. Ugyanezt mondom Mansonnál is. Nekem tiszta pillanatokban megírt dalok kellenek, mert bár imádom a Placebót, annyit nem ér az egész, hogy Molko kinyírja magát. És ami még a legszomorúbb: nem hiszem, hogy önmagán kívül bárki képes lenne kirángatni a gödörből és leállítani. És ha ő nem akar tiszta lenni... cray.gif
Na, ez az én véleményem és meglátásom, remélem nem sikerült túl kaotikusra és megértitek. blush.gif A tetkó jelentése pedig így ugrott... (Én arra is gondoltam, hogy Brian ezzel próbálja áltatni magát, hisz egyik függő sem ismeri be a betegségét. Úgy vannak vele, hogy le tudnak szokni, ha akarnak. Na ezen van a hangsúly!! dry.gif )
Remélhetőleg legközelebb már csupa jót hallok felőlük, mert ugyebár jön az új lemez, amit nagyon várok!!! yahoo.gif
1 felhasználónak tetszik: Alszi666
2012. augusztus 22. 13:12 #124
itsjustme
itsjustme
Molkoholic
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.04.07.
Hozzászólás: 6609
Csatolások: 1000
Azonosító: 172899
Offline offline
Idézet (bakocsenge @ 2012.08.22. 10:07)
Végig néztem és olvastam a bejegyzéseiteket... És engem is elkapott elég rendesen a szomorkodás.  sad.gif Brian (utálom ezt leírni) borzasztóan nézett ki a videón. Ez az influenzás szarság nagyon átlátszó próbálkozás és mentegetőzés, dühös vagyok rá emiatt!! mad.gif Mindig is egy teljesen és provokatívan őszinte embernek mutatta magát, de lássuk be: ez a Brian Molko már nem a régi. Lehet, hogy ez így van rendjén, hisz ő is "öregszik", de akkor ne csak ilyen téren változzon meg!! 
Van egy csodás kisfia, aki az életet jelenti neki. Akkor ezt most mért rontja el??!! wtf.gif Helena könnyűszerrel sétálhatna be a bíróságra és távoltartási engedélyt kérhetne Brian ellen, éppen a drogmámora miatt. (És a pert megnyerné!!) Abba pedig valószínűleg belepusztulna. Valamiért én azt érzem, hogy Brian azt érzi, hogy őt egyedül csak Cody szereti feltétel nélkül. 
Én megértem a szenvedélybetegeket egy bizonyos pontig. Megértem, hogy Briannek a kreativitásához kellettek a szerek, de tudjátok mit?! Én azt mondom, hogy NAGYON rossz, ha már csak drogokkal tud kreatív lenni. Ugyanezt mondom Mansonnál is. Nekem tiszta pillanatokban megírt dalok kellenek, mert bár imádom a Placebót, annyit nem ér az egész, hogy Molko kinyírja magát. És ami még a legszomorúbb: nem hiszem, hogy önmagán kívül bárki képes lenne kirángatni a gödörből és leállítani. És ha ő nem akar tiszta lenni...  cray.gif 
Na, ez az én véleményem és meglátásom, remélem nem sikerült túl kaotikusra és megértitek.  blush.gif A tetkó jelentése pedig így ugrott... (Én arra is gondoltam, hogy Brian ezzel próbálja áltatni magát, hisz egyik függő sem ismeri be a betegségét. Úgy vannak vele, hogy le tudnak szokni, ha akarnak. Na ezen van a hangsúly!! dry.gif
Remélhetőleg legközelebb már csupa jót hallok felőlük, mert ugyebár jön az új lemez, amit nagyon várok!!! yahoo.gif


És igen, ez az infuluenzás dolog szörnyű próbálkozás volt, meg is lepett. Látszik rajta, mi a baja, azzal, hogy hazudozik róla csak még rosszabb helyzetbe lesz, inkább felvállalná, hogy "véletlenül" újra szerekhez nyúlt...
És nem, annyit tényleg nem ér, és igazad van, tényleg Brian drogos korszakából származnak a legjobb szövegei is, de többször is veszélybe volt már amiatt is, semmi nem ér annyit, hogy eldobja az életét, főleg azok után, amiket keresztül ment. Ha kibírta azt, a rocksztáréletet igazán kibírhatná tisztán is.

Amint Codyról írtál... Basszus, remélem, Helenát, ha nincsennek is már együtt, de érdekelni fogja, hogy Briannek tényleg Cody a mindene és nem fog ilyen drasztikus lépéseket tenni. :| Valószínűleg, akkor teljesen megőrülne, és akkor csapná szét magát totálisan, aminek szörnyű vége lenne...

A tetkónak a jelentése meg biztos élt eddig valójában, az a gáz, hogy most attól, hogy visszaesett, nem távolíttathatja el, mert "na, ismét ráállt." Szóval ezzel nem feltétlen áltatni akarja magát, valószínű, hogy komolyan gondolta, és sikerült így állnia a dolgokhoz. Bár kemény drogokkal nem élek, és nem is fogok, a dohányzásról ez nem mondható el, és már annál is tapasztalom, hogy hiába vagyok tök büszke magamra, hogy x hónapja nem szívtam el egy szálat se, és nem kell, ha valami miatt előjön, muszáj. A drogok pedig sokkal erősebb függőségek alakítanak ki...

Mazochista vagyok... Már nem tudom hányszor végignéztem azt a rohadt videót. cray.gif Olyan szar ezt látni, amikor a régieket néztem, pl 98-as felvételt, nem zavart, mert tudtam, hogy nem friss, már nem csinálja... De ez... sad.gif

És az új lemezt én is várom, de remélem, nem a BFTS "sikertelensége" miatt akar visszatérni a drogokkal a gyökerekhez...
1 felhasználónak tetszik: Alszi666
2012. augusztus 22. 13:34 #125
itsjustme
itsjustme
Molkoholic
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.04.07.
Hozzászólás: 6609
Csatolások: 1000
Azonosító: 172899
Offline offline


aaah, az állítólagos influenzája ellenére milyen gyönyörű itt a hangja. heart.gif bocsánat, leállok...
1 felhasználónak tetszik: Alszi666
2012. augusztus 22. 13:52 #126
- törölt felhasználó -    
Idézet (itsjustme @ 2012.08.22. 13:12)
És igen, ez az infuluenzás dolog szörnyű próbálkozás volt, meg is lepett. Látszik rajta, mi a baja, azzal, hogy hazudozik róla csak még rosszabb helyzetbe lesz, inkább felvállalná, hogy "véletlenül" újra szerekhez nyúlt... 
És nem, annyit tényleg nem ér, és igazad van, tényleg Brian drogos korszakából származnak a legjobb szövegei is, de többször is veszélybe volt már amiatt is, semmi nem ér annyit, hogy eldobja az életét, főleg azok után, amiket keresztül ment. Ha kibírta azt, a rocksztáréletet igazán kibírhatná tisztán is. 
Amint Codyról írtál... Basszus, remélem, Helenát, ha nincsennek is már együtt, de érdekelni fogja, hogy Briannek tényleg Cody a mindene és nem fog ilyen drasztikus lépéseket tenni. :| Valószínűleg, akkor teljesen megőrülne, és akkor csapná szét magát totálisan, aminek szörnyű vége lenne...
A tetkónak a jelentése meg biztos élt eddig valójában, az a gáz, hogy most attól, hogy visszaesett, nem távolíttathatja el, mert "na, ismét ráállt." Szóval ezzel nem feltétlen áltatni akarja magát, valószínű, hogy komolyan gondolta, és sikerült így állnia a dolgokhoz. Bár kemény drogokkal nem élek, és nem is fogok, a dohányzásról ez nem mondható el, és már annál is tapasztalom, hogy hiába vagyok tök büszke magamra, hogy x hónapja nem szívtam el egy szálat se, és nem kell, ha valami miatt előjön, muszáj. A drogok pedig sokkal erősebb függőségek alakítanak ki... 
Mazochista vagyok... Már nem tudom hányszor végignéztem azt a rohadt videót. cray.gif Olyan szar ezt látni, amikor a régieket néztem, pl 98-as felvételt, nem zavart, mert tudtam, hogy nem friss, már nem csinálja... De ez... sad.gif
És az új lemezt én is várom, de remélem, nem a BFTS "sikertelensége" miatt akar visszatérni a drogokkal a gyökerekhez...

Sajnos, nem látunk be a színfalak mögé. nem tudjuk mit akarhat Helena. hogy miért lett olyan a Battle for the Sun, amilyen.
De a Codys dologhoz: ha anya lennél vagy én, szóval mi sem akarnánk, hogy ilyen állapotban legyen közel valaki a gyerekünkhöz. Elvégre Cody már hét éves, iskolás, felfogja már a dolgokat. Ezen Briannek is el kéne gondolkoznia. sad.gif
2 felhasználónak tetszik: itsjustme, Alszi666
2012. augusztus 22. 13:58 #127
itsjustme
itsjustme
Molkoholic
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.04.07.
Hozzászólás: 6609
Csatolások: 1000
Azonosító: 172899
Offline offline
Idézet (bakocsenge @ 2012.08.22. 13:52)
Sajnos, nem látunk be a színfalak mögé. nem tudjuk mit akarhat Helena. hogy miért lett olyan a Battle for the Sun, amilyen. 
De a Codys dologhoz: ha anya lennél vagy én, szóval mi sem akarnánk, hogy ilyen állapotban legyen közel valaki a gyerekünkhöz. Elvégre Cody már hét éves, iskolás, felfogja már a dolgokat. Ezen Briannek is el kéne gondolkoznia. sad.gif


Öhm, ebben nem vagyok biztos, pedig agresszív, alkoholista apa nevelt, tudom, milyen kárt képes okozni az, ha bármilyen szer által befolyásolva van valaki, de... Ha valakin őszinte szeretet látszik, meggondolnám, hogy engedjem-e, és valószínűleg engedném. A drogok nem agressziót váltanak ki (bár az elvonásitünetek válthatnak...) bántani nem tudná, és ha máshogy nem, de úgy, hogy felügyelettel, hárman legyenek esélyt adhatna. Egy hét éves kisgyereknek meg úgyis annyi tűnne fel, hogy apuci túlságosan jókedélyű...
De viszont igaz, nem látunk be a színfalak mögé, sőt, azt sem tudjuk, Briannek milyen dolgok állhatnak a háttérben most, amiért ennyi idő után újra kezdte. Bár nézegetem azóta a koncertfelvételeket, nem volt még egy ilyen, úgyhogy hátha csak egyszeri alkalom volt.
1 felhasználónak tetszik: Alszi666
2012. augusztus 22. 14:06 #128
- törölt felhasználó -    
Idézet (itsjustme @ 2012.08.22. 13:58)
Öhm, ebben nem vagyok biztos, pedig agresszív, alkoholista apa nevelt, tudom, milyen kárt képes okozni az, ha bármilyen szer által befolyásolva van valaki, de... Ha valakin őszinte szeretet látszik, meggondolnám, hogy engedjem-e, és valószínűleg engedném. A drogok nem agressziót váltanak ki (bár az elvonásitünetek válthatnak...) bántani nem tudná, és ha máshogy nem, de úgy, hogy felügyelettel, hárman legyenek esélyt adhatna. Egy hét éves kisgyereknek meg úgyis annyi tűnne fel, hogy apuci túlságosan jókedélyű... 
De viszont igaz, nem látunk be a színfalak mögé, sőt, azt sem tudjuk, Briannek milyen dolgok állhatnak a háttérben most, amiért ennyi idő után újra kezdte. Bár nézegetem azóta a koncertfelvételeket, nem volt még egy ilyen, úgyhogy hátha csak egyszeri alkalom volt.

Biztosan igazad van, de én magamból indolok ki!! beer.gif Valamint foggal-körömmel a drogok és az alkohol ellen vagyok, már a nevelésemből fakadóan is.
Meg te is tudod: egyszeri alkalom nincs. Vagy leáll vagy nem. pardon.gif Szerintem...
1 felhasználónak tetszik: Alszi666
2012. augusztus 22. 14:31 #129
itsjustme
itsjustme
Molkoholic
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.04.07.
Hozzászólás: 6609
Csatolások: 1000
Azonosító: 172899
Offline offline
Idézet (bakocsenge @ 2012.08.22. 14:06)
Biztosan igazad van, de én magamból indolok ki!! beer.gif Valamint foggal-körömmel a drogok és az alkohol ellen vagyok, már a nevelésemből fakadóan is. 
Meg te is tudod: egyszeri alkalom nincs. Vagy leáll vagy nem. pardon.gif Szerintem...


Irigyellek a hozzáállásodért, én abból a családból és környezetből vagyok, ahol belém rögződött, hogy van amin már csak az ilyenekkel lehet könnyíteni. :/
És igen... Ebben igazad van, nincs, ha egyszer elkezdte, úgysem tud leállni rendesen, úgyis elő fog jönni újra... De azért bízom benne, hogy valahogy legyőzi a szenvedélybeteg ösztöneit.
1 felhasználónak tetszik: Alszi666
2012. augusztus 22. 14:33 #130
- törölt felhasználó -    
Idézet (itsjustme @ 2012.08.22. 14:31)
Irigyellek a hozzáállásodért, én abból a családból és környezetből vagyok, ahol belém rögződött, hogy van amin már csak az ilyenekkel lehet könnyíteni. :/
És igen... Ebben igazad van, nincs, ha egyszer elkezdte, úgysem tud leállni rendesen, úgyis elő fog jönni újra... De azért bízom benne, hogy valahogy legyőzi a szenvedélybeteg ösztöneit.

Hát azért ehhez a hozzáálláshoz nekem is tennem kellett, szóval még a tiéd is megváltozhat!! beer.gif
Én ugyanezt kívánom, remélem teljesül is: csak nyomja el és tisztuljon meg!!
2 felhasználónak tetszik: itsjustme, Alszi666
2012. augusztus 22. 14:39 #131
Alszi666
Alszi666
HIMster
 
Státusz"Every time I rise I see you falling. Can you find me..."
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.02.27.
Hozzászólás: 2101
Csatolások: 241
Azonosító: 170194
Offline offline
Minden esetbe én nagyon bízom benne hogy többet ez nem fordul elő akármilyen nehéz is ez. Meg szerintem egyáltalán nem nevezhető bukásnak se a B3 szám (nekem nagyon tetszik, élőben is q*va jó volt biggrin.gif ) sem pedig a Battle For The Sun album. Ugyan úgy bejön mint a többi album thumbsup.gif És az új korongot alig várom én is kb. annyira mint az új HIM albumot. Van egy fura érzésem hogy a mostani lesz olyan jó mint pl. a Meds biggrin.gif
1 felhasználónak tetszik: itsjustme
2012. augusztus 22. 14:44 #132
- törölt felhasználó -    
Idézet (Alszi666 @ 2012.08.22. 14:39)
Minden esetbe én nagyon bízom benne hogy többet ez nem fordul elő akármilyen nehéz is ez. Meg szerintem egyáltalán nem nevezhető bukásnak se a B3 szám (nekem nagyon tetszik, élőben is q*va jó volt biggrin.gif ) sem pedig a Battle For The Sun album. Ugyan úgy bejön mint a többi album thumbsup.gif És az új korongot alig várom én is kb. annyira mint az új HIM albumot. Van egy fura érzésem hogy a mostani lesz olyan jó mint pl. a Meds biggrin.gif

Nálam sem volt rossz album, csak a kritikusoknál. Én minden lemezüket imádom, de a Meds az a csúcs!!! meghajolo.gif Legyen igazad, és ahhoz hasonló legyen. beer.gif
2 felhasználónak tetszik: Alszi666, itsjustme
2012. augusztus 22. 14:52 #133
itsjustme
itsjustme
Molkoholic
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.04.07.
Hozzászólás: 6609
Csatolások: 1000
Azonosító: 172899
Offline offline
Én sem azt mondom, hogy bukás, egyszerűen nem az igazi. Nem a megszokott, és számomra negtív irányban változott a banda az új lemezzel. De persze volt rajta jó pár csodás szám, csak az összhatás más.
De a B3 egyszerűen leírhatatlanul jó lett, és a régebbi számaikra emlékeztet, ami külön pozitív. smileeee.gif
Viszont tényleg a Meds a legjobb meg szerintem még a Black Market Music.
1 felhasználónak tetszik: Alszi666
2012. augusztus 22. 14:54 #134
- törölt felhasználó -    
Idézet (itsjustme @ 2012.08.22. 14:52)
Én sem azt mondom, hogy bukás, egyszerűen nem az igazi. Nem a megszokott, és számomra negtív irányban változott a banda az új lemezzel. De persze volt rajta jó pár csodás szám, csak az összhatás más. 
De a B3 egyszerűen leírhatatlanul jó lett, és a régebbi számaikra emlékeztet, ami külön pozitív. smileeee.gif 
Viszont tényleg a Meds a legjobb meg szerintem még a Black Market Music.

Ez a jó megfogalmazás, köszönöm!! beer.gif Teljesen egyet kell értenem, minden leírt szavaddal!! beer.gif
2 felhasználónak tetszik: itsjustme, Alszi666
2012. augusztus 22. 15:00 #135
Alszi666
Alszi666
HIMster
 
Státusz"Every time I rise I see you falling. Can you find me..."
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.02.27.
Hozzászólás: 2101
Csatolások: 241
Azonosító: 170194
Offline offline
Jó persze igazatok van tényleg más az tény. Az új albumtól csak jókat várok én is laugh.gif Ha már itt tartunk ha tudnátok rangsorolni, kinek melyik a kedvenc album így sorrendben?! smileeee.gif
1 felhasználónak tetszik: itsjustme
2012. augusztus 22. 15:04 #136
itsjustme
itsjustme
Molkoholic
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.04.07.
Hozzászólás: 6609
Csatolások: 1000
Azonosító: 172899
Offline offline
Idézet (Alszi666 @ 2012.08.22. 15:00)
Jó persze igazatok van tényleg más az tény. Az új albumtól csak jókat várok én is laugh.gif Ha már itt tartunk ha tudnátok rangsorolni, kinek melyik a kedvenc album így sorrendben?! smileeee.gif



Öööö, ez nehéz kérdés, mert mindegyik albumon van egy-két szám, amiért megőrülök, és áááh. biggrin.gif

1. Meds
2: Black Market Music
3: Sleeping With Ghost, Without You Im Nothing, nem tudok választani.
4: Placebo
5: Battle For The Sun blush.gif

Nagyjából így van, azt hiszem... biggrin.gif
1 felhasználónak tetszik: Alszi666
2012. augusztus 22. 15:06 #137
- törölt felhasználó -    
Idézet (Alszi666 @ 2012.08.22. 15:00)
Jó persze igazatok van tényleg más az tény. Az új albumtól csak jókat várok én is laugh.gif Ha már itt tartunk ha tudnátok rangsorolni, kinek melyik a kedvenc album így sorrendben?! smileeee.gif

Hmmmhh.. Jó kérés, megpróbálom:
1. Meds
2. Sleeping With Ghosts
3. Black Market Music
4. Without You I'm Nothing
5. Placebo
6. Battle For The Sun
Azt hiszem ez a listám.. unsure.gif Bár ez csak bizonytalan, kedvemtől függően változik. blush.gif
2 felhasználónak tetszik: itsjustme, Alszi666
2012. augusztus 22. 15:17 #138
Alszi666
Alszi666
HIMster
 
Státusz"Every time I rise I see you falling. Can you find me..."
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.02.27.
Hozzászólás: 2101
Csatolások: 241
Azonosító: 170194
Offline offline
Hát jó össze állítások thumbsup.gif Nagyjából nekem is így valahogy, tényleg roppant nehéz választani laugh.gif Elég sokszor változik a véleményem laugh.gif
1. Meds
2. Without You I'm Nothing
3. Black Market Music
4. Sleeping With Ghosts
5. Placebo,Battle For The Sun
1 felhasználónak tetszik: itsjustme
2012. augusztus 22. 15:20 #139
itsjustme
itsjustme
Molkoholic
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.04.07.
Hozzászólás: 6609
Csatolások: 1000
Azonosító: 172899
Offline offline
A Him topicban láttam, hogy írtatok olyan rangsort is, hogy melyik lemezről mik a kedvenc számaitok... Azt hiszem. biggrin.gif
Nektek az hogy van? biggrin.gif
1 felhasználónak tetszik: Alszi666
2012. augusztus 22. 15:31 #140
- törölt felhasználó -    
Idézet (itsjustme @ 2012.08.22. 15:20)
A Him topicban láttam, hogy írtatok olyan rangsort is, hogy melyik lemezről mik a kedvenc számaitok... Azt hiszem. biggrin.gif
Nektek az hogy van? biggrin.gif

Hát, akkor az itteni, Placebós listám:
Meds:
1. Song to Say Goodbye
2. Meds
3. Post Blue
Sleeping With Ghosts:
1. This Picture/English Summer Rain
2. Protect Me from What I Want
3. Special Needs
Black Market Music:
1. Taste In Men
2. Special K
3. Black-Eyed
Without You I'm Nothing:
1. Pure Morning
2. Every You Every Me
3. My Sweet Prince
Placebo:
1. I Know
2. Nancy Boy
3. Come Home
Battle For The Sun:
1.For What It's Worth
2. Kings of Medicine
3. Speak in Tongues

Hát jelenleg ez lenne. smileeee.gif
2 felhasználónak tetszik: Alszi666, itsjustme
100 oldal 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12
Lezárt téma, már nem lehet hozzászólni Nem indíthatsz új témát!

Kapcsolódó sztárok