Starity

Placebo

100 oldal 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80
Lezárt téma, már nem lehet hozzászólni Nem indíthatsz új témát!
2013. augusztus 13. 22:42 #1481
- törölt felhasználó -    
Idézet (itsjustme @ 2013.08.13. 22:22)
aha, ők segítenek. smileeee.gif azaz próbálnak, mivel anyagilag nem tudnak beszállni... :/

Majd kialakul. Még szerencsére messze van.
1 felhasználónak tetszik: itsjustme
2013. augusztus 13. 22:52 #1482
itsjustme
itsjustme
Molkoholic
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.04.07.
Hozzászólás: 6609
Csatolások: 1000
Azonosító: 172899
Offline offline
Idézet (Molkette @ 2013.08.13. 22:42)
Majd kialakul. Még szerencsére messze van.


igen. smileeee.gif
neked már biztos?
2013. augusztus 13. 22:57 #1483
itsjustme
itsjustme
Molkoholic
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.04.07.
Hozzászólás: 6609
Csatolások: 1000
Azonosító: 172899
Offline offline
aww, gyönyörű. wub.gif
http://24.media.tumblr.com/c0c179ce7b90b1b7113bfa8a392e2c25/tumblr_mrhllc4aER1svos5ho1_1280.jpghttp://24.media.tumblr.com/e17f4280d6a2c20dda8d9af27bd7fe48/tumblr_mrhllc4aER1svos5ho2_1280.jpghttp://31.media.tumblr.com/4167835adaf7a77a0ac42a3d4d1fa998/tumblr_mrhllc4aER1svos5ho3_1280.jpghttp://31.media.tumblr.com/2d8429d7e7506b3973aabdaf158c217d/tumblr_mrhllc4aER1svos5ho4_1280.jpghttp://31.media.tumblr.com/4c989c33e49ab20ec1b7ce8221cb3257/tumblr_mrhllc4aER1svos5ho5_1280.jpg
2013. augusztus 13. 23:00 #1484
- törölt felhasználó -    
Idézet (itsjustme @ 2013.08.13. 22:52)
igen. smileeee.gif
neked már biztos?

Hát nagyon szeretném, a munka miatt könnyebb a helyzet, de ahhoz, hogy el tudjak menni koncertekre, meg ez meg az, ahhoz azért sokat kell melóznom. Nem arról vagyunk híresek, hogy túlfizetnénk az alkalmazottakat. Szerencsém van.
Jajj gyönyörű a képeken. wub.gif
1 felhasználónak tetszik: itsjustme
2013. augusztus 13. 23:02 #1485
itsjustme
itsjustme
Molkoholic
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.04.07.
Hozzászólás: 6609
Csatolások: 1000
Azonosító: 172899
Offline offline
Idézet (Molkette @ 2013.08.13. 23:00)
Hát nagyon szeretném, a munka miatt könnyebb a helyzet, de ahhoz, hogy el tudjak menni koncertekre, meg ez meg az, ahhoz azért sokat kell melóznom. Nem arról vagyunk híresek, hogy túlfizetnénk az alkalmazottakat. Szerencsém van.
Jajj gyönyörű a képeken.  wub.gif


sajnos sehol sem arról híresek, ha csak nem vagy protekciós. unsure.gif
igen. wub.gif vajon mit olvashat? unsure.gif a kedvenc könyveiről, vagy hogy miket szeret leginkább olvasni, semmit nem találtam, pedig úgy érdekelne. sad.gif
2013. augusztus 13. 23:15 #1486
- törölt felhasználó -    
Idézet (itsjustme @ 2013.08.13. 23:02)
sajnos sehol sem arról híresek, ha csak nem vagy protekciós. unsure.gif 
igen. wub.gif vajon mit olvashat? unsure.gif a kedvenc könyveiről, vagy hogy miket szeret leginkább olvasni, semmit nem találtam, pedig úgy érdekelne. sad.gif

Sajnos nagyon keveset árul el magáról. Azt olvastam a könyvben, hogy szereti a realistákat. Én is imádom, főleg az oroszt. smileeee.gif
1 felhasználónak tetszik: itsjustme
2013. augusztus 13. 23:19 #1487
itsjustme
itsjustme
Molkoholic
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.04.07.
Hozzászólás: 6609
Csatolások: 1000
Azonosító: 172899
Offline offline
Idézet (Molkette @ 2013.08.13. 23:15)
Sajnos nagyon keveset árul el magáról. Azt olvastam a könyvben, hogy szereti a realistákat. Én is imádom, főleg az oroszt. smileeee.gif


és sajnos egyre kevesebbet. amennyire vonzó férfivá teszi, hogy ilyen titokzatos, ugyanannyira irritál is. bármit megtennék azért, hogy egy ilyen csodálatos, inteilligens embert megismerhessek - és szerintem ezzel még számtalan rajongó így van. és most nem feltétlen arra gondolok, hogy cukiskodjon a rajongókkal, sőt, dehogyis, az úgy már nem ő lenne. csak néha-néha elejthetne egy-két infót. bár valahol volt egy interjú, ahol arról beszélt, hogy éjszaka nem bírt aludni, felment a hivatalos fórumra, és ilyen apróságokat osztott meg magáról. az mondjuk érdekelne. sad.gif
2013. augusztus 13. 23:24 #1488
- törölt felhasználó -    
Idézet (itsjustme @ 2013.08.13. 23:19)
és sajnos egyre kevesebbet. amennyire vonzó férfivá teszi, hogy ilyen titokzatos, ugyanannyira irritál is. bármit megtennék azért, hogy egy ilyen csodálatos, inteilligens embert megismerhessek - és szerintem ezzel még számtalan rajongó így van. és most nem feltétlen arra gondolok, hogy cukiskodjon a rajongókkal, sőt, dehogyis, az úgy már nem ő lenne. csak néha-néha elejthetne egy-két infót. bár valahol volt egy interjú, ahol arról beszélt, hogy éjszaka nem bírt aludni, felment a hivatalos fórumra, és ilyen apróságokat osztott meg magáról. az mondjuk érdekelne. sad.gif

Szerinted face-t nézi?
1 felhasználónak tetszik: itsjustme
2013. augusztus 13. 23:29 #1489
itsjustme
itsjustme
Molkoholic
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.04.07.
Hozzászólás: 6609
Csatolások: 1000
Azonosító: 172899
Offline offline
Idézet (Molkette @ 2013.08.13. 23:24)
Szerinted face-t nézi?


nem tudom elképzelni, hogy folyton a laptopja előtt ülne, és mindenféle fórumon, youtube-on és facebookon olvasgatná, hogy mikor, kik és mit írnak, de szerintem így klippek megjelenésekor, ahogy mindjárt jön a lemez, azért a videónál beleolvasgat a véleményekbe, illetve a facebookot is biztosan nézegeti, ha van annyi ideje. azért biztosan érdeklik a pozitív és negatív visszajelzések is egyaránt.
úúú, remélem látta az én kis topcommentemet a LLL videónál, és megjött a kedve magyarországhoz, ha már egyszer a placebohungary csatornámról írtam oda. rohog.gif
2013. augusztus 13. 23:34 #1490
- törölt felhasználó -    
Idézet (itsjustme @ 2013.08.13. 23:29)
nem tudom elképzelni, hogy folyton a laptopja előtt ülne, és mindenféle fórumon, youtube-on és facebookon olvasgatná, hogy mikor, kik és mit írnak, de szerintem így klippek megjelenésekor, ahogy mindjárt jön a lemez, azért a videónál beleolvasgat a véleményekbe, illetve a facebookot is biztosan nézegeti, ha van annyi ideje. azért biztosan érdeklik a pozitív és negatív visszajelzések is egyaránt. 
úúú, remélem látta az én kis topcommentemet a LLL videónál, és megjött a kedve magyarországhoz, ha már egyszer a placebohungary csatornámról írtam oda. rohog.gif

na muti
1 felhasználónak tetszik: itsjustme
2013. augusztus 13. 23:44 #1491
itsjustme
itsjustme
Molkoholic
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.04.07.
Hozzászólás: 6609
Csatolások: 1000
Azonosító: 172899
Offline offline
Idézet (Molkette @ 2013.08.13. 23:34)
na muti


mármint a kommentet? biggrin.gif
2013. augusztus 14. 17:11 #1492
itsjustme
itsjustme
Molkoholic
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.04.07.
Hozzászólás: 6609
Csatolások: 1000
Azonosító: 172899
Offline offline
ahogy mindent megtaláltam, csak ezt nem, feladtam a keresgélést, most véletlenül eszembe jutott, és végre valaki feltöltötte.

még mindig az egyik leggyönyörűbb, ahogy ezt a számot énekli. wub.gif én meg ezen a felvételen is csak bőgni tudok, annyira mély és őszinte, ráadásul ez a beleélés. ah. a Blind valami hatalmas gyengepontom. cray.gif

ráadásul sikerült ebbe is belefutnom:

2004. ezt a korszakot komolyan képtelenség számomra felülmúlni. wub.gif
2013. augusztus 14. 20:21 #1493
- törölt felhasználó -    
Hello, tegnap áramingadozás volt. biggrin.gif Sikerült picit meg is fáznom. sad.gif
Igen a kommentet. smileeee.gif
1 felhasználónak tetszik: itsjustme
2013. augusztus 14. 20:27 #1494
itsjustme
itsjustme
Molkoholic
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.04.07.
Hozzászólás: 6609
Csatolások: 1000
Azonosító: 172899
Offline offline
Idézet (Molkette @ 2013.08.14. 20:21)
Hello, tegnap áramingadozás volt. biggrin.gif Sikerült picit meg is fáznom. sad.gif
Igen a kommentet. smileeee.gif


megfázni? sad.gif
basszus ezt megtalálni. biggrin.gif na, itt szokás szerint ment a hiszti, hogy vissza a régi Placebót, Brian bárcsak inkább drogozna, ilyen-olyan szar a TMF/LLL-dalszöveg, satöbbisatöbbi... falramászok az ilyen "rajongóktól", úgyhogy így kijött ez...
"i can't understand why some people say 'this is not enough'. people are changing day by day. Brian wrote melancholic songs while he did drugs. he stopped that,his life changed. he's a 40-year old man,he has another style and ideology. but he's the same singer we love for years. i don't care if his music is different now till he's singing,cause i'm a really big fan of him and his music. and maybe it's just me but i don't care what the songs about,till i can hear his voice.

sorry for the mistakes
Válasz · 90"
2013. augusztus 14. 20:28 #1495
- törölt felhasználó -    
Amit facen küldtem. Na képzelheted milyen ideg voltam ma e miatt is, mert a barátaim menekülnek az ilyen bulik láttán. De úgy néz ki felnézek. Majd beszámolok az arcokról, meg a zenéről.
1 felhasználónak tetszik: itsjustme
2013. augusztus 14. 20:31 #1496
itsjustme
itsjustme
Molkoholic
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.04.07.
Hozzászólás: 6609
Csatolások: 1000
Azonosító: 172899
Offline offline
Idézet (Molkette @ 2013.08.14. 20:28)
Amit facen küldtem. Na képzelheted milyen ideg voltam ma e miatt is, mert a barátaim menekülnek az ilyen bulik láttán. De úgy néz ki felnézek. Majd beszámolok az arcokról, meg a zenéről.


basszus, én meg olyan szívesen elmennék, nemhogy meneküljek. nem értem az ilyet. sad.gif
2013. augusztus 14. 20:32 #1497
- törölt felhasználó -    
Idézet (itsjustme @ 2013.08.14. 20:27)
megfázni? sad.gif 
basszus ezt megtalálni. biggrin.gif na, itt szokás szerint ment a hiszti, hogy vissza a régi Placebót, Brian bárcsak inkább drogozna, ilyen-olyan szar a TMF/LLL-dalszöveg, satöbbisatöbbi... falramászok az ilyen "rajongóktól", úgyhogy így kijött ez...
"i can't understand why some people say 'this is not enough'. people are changing day by day. Brian wrote melancholic songs while he did drugs. he stopped that,his life changed. he's a 40-year old man,he has another style and ideology. but he's the same singer we love for years. i don't care if his music is different now till he's singing,cause i'm a really big fan of him and his music. and maybe it's just me but i don't care what the songs about,till i can hear his voice.
sorry for the mistakes
Válasz  ·  90"

Egy picit fáztam meg, nem vészes.
Na ez odavág és tényleg igaz. Én azon is kiakadok, mikor nagy "rajongók" ilyen írnak, "hát nekem nem tetszett, mikor olyan kis malac feje volt" minthogy örülnénk, hogy ez azt jelenti, már nem drogozik. Ezek önző emberek. Meg hogy lehet ilyet írni, hogy inkább drogozna? Szerintem ezek nem rajongók és csak kárálnak. Nekem a BFTS óta tart az imádat, és a régebbi korszakot is ugyanúgy szeretem.
1 felhasználónak tetszik: itsjustme
2013. augusztus 14. 20:40 #1498
itsjustme
itsjustme
Molkoholic
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.04.07.
Hozzászólás: 6609
Csatolások: 1000
Azonosító: 172899
Offline offline
Idézet (Molkette @ 2013.08.14. 20:32)
Egy picit fáztam meg, nem vészes. 
Na ez odavág és tényleg igaz. Én azon is kiakadok, mikor nagy "rajongók" ilyen írnak, "hát nekem nem tetszett, mikor olyan kis malac feje volt" minthogy örülnénk, hogy ez azt jelenti, már nem drogozik. Ezek önző emberek. Meg hogy lehet ilyet írni, hogy inkább drogozna? Szerintem ezek nem rajongók és csak kárálnak. Nekem a BFTS óta tart az imádat, és a régebbi korszakot is ugyanúgy szeretem.


2008 körül szerettem meg őket, a BFTS-ről nem igazán tudtam akkoriban, de ha korszakolni kell, nekem is onnan, viszont tény, én is azok közé a rajongók közé tartozom, akiknek hiányzik a régi hangzás, hiszen a drogos Placebo az, aminek hatására megszerettem őket. mégsem írogatok ilyeneket, mert örülök, hogy Brian helyre jött. erről barátommal is beszéltem, ő annyit reagált, hogy ez is azt mutatja, hogy Briant szeretem, és nem a Placebót. nem tudom, én ezt úgy látom, hogy Briant ÉS a Placebót szeretem, és Brian nélkül nem lenne Placebo, így örülök, hogy egyenesbe jött az élete és végre tiszta, valamint hogy egyáltalán énekel még így, közel húsz év után is. hogy hiába voltak 2007-ben is botrányok meg látható feszültségek, bár Steve kilépett, de leküzdötték és még mindig megvannak.
aztán jönnek a hardcore fanok, akik ugye még a 90-es évektől szeretik őket, és akkor már rögtön támadni kell Briant, és a legrosszabbakat kívánni neki... "i know you love the song but not the singer" pff...
mintha ők nem változtak volna meg azalatt az idő alatt, amióta "rajongók". szerintem még mindig ugyanolyan csodás énekes, attól hogy most nem egy My Sweet Prince vagy épp Meds szintjén lévő dalszövegű dalt énekel... aztán persze ilyenkor én kapom meg, hogy elfogult vagyok, meg beteges fanatikus, pff. biggrin.gif szerintem csak képes vagyok szemelőtt tartani a kedvencem érdekeit. unsure.gif
2013. augusztus 14. 20:53 #1499
- törölt felhasználó -    
Idézet (itsjustme @ 2013.08.14. 20:40)
2008 körül szerettem meg őket, a BFTS-ről nem igazán tudtam akkoriban, de ha korszakolni kell, nekem is onnan, viszont tény, én is azok közé a rajongók közé tartozom, akiknek hiányzik a régi hangzás, hiszen a drogos Placebo az, aminek hatására megszerettem őket. mégsem írogatok ilyeneket, mert örülök, hogy Brian helyre jött. erről barátommal is beszéltem, ő annyit reagált, hogy ez is azt mutatja, hogy Briant szeretem, és nem a Placebót. nem tudom, én ezt úgy látom, hogy Briant ÉS a Placebót szeretem, és Brian nélkül nem lenne Placebo, így örülök, hogy egyenesbe jött az élete és végre tiszta, valamint hogy egyáltalán énekel még így, közel húsz év után is. hogy hiába voltak 2007-ben is botrányok meg látható feszültségek, bár Steve kilépett, de leküzdötték és még mindig megvannak.
aztán jönnek a hardcore fanok, akik ugye még a 90-es évektől szeretik őket, és akkor már rögtön támadni kell Briant, és a legrosszabbakat kívánni neki... "i know you love the song but not the singer" pff...
mintha ők nem változtak volna meg azalatt az idő alatt, amióta "rajongók". szerintem még mindig ugyanolyan csodás énekes, attól hogy most nem egy My Sweet Prince vagy épp Meds szintjén lévő dalszövegű dalt énekel... aztán persze ilyenkor én kapom meg, hogy elfogult vagyok, meg beteges fanatikus, pff. biggrin.gif szerintem csak képes vagyok szemelőtt tartani a kedvencem érdekeit. unsure.gif

Figyelj, ha erőt a nehezebb helyzetekben akkor miért ne lehetnél nagy rajongó.
Azért a 2009-es album is vetekszik a Meds-el. Nem lehet összehasonlítani, teljesen más. Azt tudom, hogy felpörget, vagy éppen megnyugtat, de ugyanazt a csodálatot váltják ki belőlem a dalai. Nem tudok olyan dalt mondani, max egyet-kettőt amire azt mondom, hogy hát egész jó. Engem nagyon megfogtak. biggrin.gif
Szerintem azok a rajongók még mindig abban a korszakban élnek. Ami háááát- wub.gif Mit nem adnék ha elmehetnék egy ilyen koncertre:
1 felhasználónak tetszik: itsjustme
2013. augusztus 14. 20:56 #1500
itsjustme
itsjustme
Molkoholic
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.04.07.
Hozzászólás: 6609
Csatolások: 1000
Azonosító: 172899
Offline offline
Idézet (Molkette @ 2013.08.14. 20:53)
Figyelj, ha erőt a nehezebb helyzetekben akkor miért ne lehetnél nagy rajongó. 
Azért a 2009-es album is vetekszik a Meds-el. Nem lehet összehasonlítani, teljesen más. Azt tudom, hogy felpörget, vagy éppen megnyugtat, de ugyanazt a csodálatot váltják ki belőlem a dalai. Nem tudok olyan dalt mondani, max egyet-kettőt amire azt mondom, hogy hát egész jó. Engem nagyon megfogtak. biggrin.gif
Szerintem azok a rajongók még mindig abban a korszakban élnek. Ami háááát-  wub.gif Mit nem adnék ha elmehetnék egy ilyen koncertre:


jó, persze, ezzel én is így vagyok. csodálatosak voltak régebben, sőt, szörnyen hiányzik az az energia. de ha belegondolok, hogy minden a drogok miatt volt, úgy döntök, inkább örülök, hogy egy ilyen komolyabb, felnőtt és a koncerteken nyugodtabb Placebót hallgatok illetve látok. egy-két koncerten tényleg ijesztően szét volt csúszva, úgyhogy bármennyire is hiányzik, így minden jobb szerintem.

ha már régebbi felvétel:

pont ma néztem végig ezt a koncertet, olyan gyönyörű. wub.gif
100 oldal 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80
Lezárt téma, már nem lehet hozzászólni Nem indíthatsz új témát!

Kapcsolódó sztárok