Placebo
2013. augusztus 28. 22:18
#1626
|
|
itsjustmeMolkoholic |
Csoport: Tag Csatlakozott: 12.04.07. Hozzászólás: 6609 Csatolások: 1000 Azonosító: 172899 offline
|
Idézet (Molkette @ 2013.08.28. 22:13)
áhh, nem hinném, mondjuk nekem nem szimpi 
nekem sem a szívem csücske. mondjuk már a másik Steve sem... Steffel semmi bajom, ő szörnyen aranyos, imádom. Briant nem is kell magyaráznom. a többiekkel, akik csak a háttérben, illetve koncerteken vannak nem igazán foglalkozom. Hewittal semmi bajom nem volt, amíg az új zenekarában nem kezdte el Briant koppintani, de ahogy kivált a bandából, egyre ellenszenvesebb. Robert Schultzberg pedig már csak azért sem szimpatikus, mert Brian a homofóbiája miatt dobta ki...
2013. augusztus 28. 23:47
#1628
Idézet (itsjustme @ 2013.08.28. 22:18)
nekem sem a szívem csücske. mondjuk már a másik Steve sem... Steffel semmi bajom, ő szörnyen aranyos, imádom. Briant nem is kell magyaráznom. a többiekkel, akik csak a háttérben, illetve koncerteken vannak nem igazán foglalkozom. Hewittal semmi bajom nem volt, amíg az új zenekarában nem kezdte el Briant koppintani, de ahogy kivált a bandából, egyre ellenszenvesebb. Robert Schultzberg pedig már csak azért sem szimpatikus, mert Brian a homofóbiája miatt dobta ki... 
Steff és Brian, ők az igazi Placebo, de én Hewit-ot is szeretem, olyan melankólikus löketet adott ő is.
1 felhasználónak tetszik:
itsjustme
2013. augusztus 29. 09:16
#1629
|
|
itsjustmeMolkoholic |
Csoport: Tag Csatlakozott: 12.04.07. Hozzászólás: 6609 Csatolások: 1000 Azonosító: 172899 offline
|
Idézet (Molkette @ 2013.08.28. 23:47)
Steff és Brian, ők az igazi Placebo, de én Hewit-ot is szeretem, olyan melankólikus löketet adott ő is. 
pontosan, egyetértek. meg ahogy ismét játszanak régebbi számokat is, mint a Bionic vagy tavaly az I Know, azért érződik, hogy hiába próbálják ugyanúgy, Hewittal más volt. szóval nem vitatom, Sunshine jó dobos, de teljesen más, és valami hiányzik.
2013. augusztus 29. 18:21
#1630
Idézet (itsjustme @ 2013.08.29. 09:16)
pontosan, egyetértek. meg ahogy ismét játszanak régebbi számokat is, mint a Bionic vagy tavaly az I Know, azért érződik, hogy hiába próbálják ugyanúgy, Hewittal más volt. szóval nem vitatom, Sunshine jó dobos, de teljesen más, és valami hiányzik. 
Például az értelem és a mélység belőle.
1 felhasználónak tetszik:
itsjustme
2013. augusztus 29. 18:50
#1631
Idézet (Molkette @ 2013.08.29. 18:21)
Például az értelem és a mélység belőle.
(gonosz vagyok) 
2013. augusztus 29. 18:57
#1632
|
|
itsjustmeMolkoholic |
Csoport: Tag Csatlakozott: 12.04.07. Hozzászólás: 6609 Csatolások: 1000 Azonosító: 172899 offline
|
Idézet (Molkette @ 2013.08.29. 18:21)
Például az értelem és a mélység belőle.
(gonosz vagyok) 
áh, kimondtad!
2013. augusztus 29. 19:11
#1635
|
|
itsjustmeMolkoholic |
Csoport: Tag Csatlakozott: 12.04.07. Hozzászólás: 6609 Csatolások: 1000 Azonosító: 172899 offline
|
Idézet (Molkette @ 2013.08.29. 19:07)
Ezt a képet akartam küldeni neked.
Gyönyörűűűűűű
Gyönyörűűűűűű
az nem kifejezés. ah.
ah, remélem ha már jön az új lemez, valami magyar újságban is lesz róluk szó.
2013. augusztus 29. 19:17
#1637
|
|
itsjustmeMolkoholic |
Csoport: Tag Csatlakozott: 12.04.07. Hozzászólás: 6609 Csatolások: 1000 Azonosító: 172899 offline
|
Idézet (Molkette @ 2013.08.29. 19:16)
Látom nagy lázban égsz már.
Egyre közelebb minden dátum. 
18 nap... már mindjárt csak 17. plusz nekem még vagy egy hét, amíg megérkezik, mert Angliába lett rendelve, nem ide, úgyhogy ha oda megérkezik, onnan ismét postázni kell ide nekem. de legalább lesz dvd-m is.
a koncert dátumát még nem tudom várni.
2013. augusztus 29. 19:52
#1638
Idézet (itsjustme @ 2013.08.29. 19:17)
18 nap... már mindjárt csak 17. plusz nekem még vagy egy hét, amíg megérkezik, mert Angliába lett rendelve, nem ide, úgyhogy ha oda megérkezik, onnan ismét postázni kell ide nekem. de legalább lesz dvd-m is.
a koncert dátumát még nem tudom várni.
ha esetleg tudnám, hogy lesz róla livestream...
a koncert dátumát még nem tudom várni.
Oh, irigyellek.
1 felhasználónak tetszik:
itsjustme
2013. augusztus 29. 19:54
#1639
|
|
itsjustmeMolkoholic |
Csoport: Tag Csatlakozott: 12.04.07. Hozzászólás: 6609 Csatolások: 1000 Azonosító: 172899 offline
|
Idézet (Molkette @ 2013.08.29. 19:52)
Oh, irigyellek. 
csak el ne lopják a postán.
amúgy nincs miért, neked meg ott lesz a koncert.
2013. augusztus 29. 20:09
#1640
Idézet (itsjustme @ 2013.08.29. 19:54)
csak el ne lopják a postán.
nincs mégegyszer tizenezrem rá.
amúgy nincs miért, neked meg ott lesz a koncert.
amúgy nincs miért, neked meg ott lesz a koncert.
Jajj, te is jössz. Jelzek a munkáról ha kezdődik. Amúgy neked sikerült valami?
Tényleg, nem is kérdeztem. Van testvéred? Ez most csak úgy jött egy huszáros vágással
Megvan, ki örökli Liam Payne vagyonát
Megvan, ki örökli Liam Payne vagyonát
Megvolt a hagyatéki eljárás.
Selena Gomez férjének frizurája kiborította a rajongókat
Selena Gomez férjének frizurája kiborította a rajongókat
Félig kopasz lett vagy átverés?
Kiderült, melyik volt az a pillanat, amikor Zendaya beleszeretett Tom Hollandba
Kiderült, melyik volt az a pillanat, amikor Zendaya beleszeretett Tom Hollandba
A pillanat gyorsan terjedt az interneten.
Tom Holland Pókember tetoválása váratlan problémát okozott a Pókember forgatásán
Tom Holland Pókember tetoválása váratlan problémát okozott a Pókember forgatásán
Az egyik tetoválása problémát okozott.
A Sárkányok háza sztárjának hányingere lett az egyik jelenetétől
A Sárkányok háza sztárjának hányingere lett az egyik jelenetétől
Vigyázat a cikk SPOLIERT tartalmaz!
Blake Lively-t meghívták Taylor Swift esküvőjére?
Blake Lively-t meghívták Taylor Swift esküvőjére?
Kiderült, ott lesz-e a színésznő.
Felfedte a lánya nevét Hailee Steinfeld
Felfedte a lánya nevét Hailee Steinfeld
Hailee Steinfeld elárulta újszülött kislánya nevét.


offline



