Starity

Depeche Mode

3 oldal 1 2 3
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2012. január 16. 17:55 #1
- törölt felhasználó -    
Igencsak meglepő volt számomra, hogy ennek a fantasztikus bandának nincsen topicja, már pedig ha valaki, akkor ők igazán megérdemlik azt, hogy legyen. smileeee.gif
Várok minden Depeche Mode rajongót, mert úgy vettem észre, hogy nem én vagyok itt az egyedüli. wink.gif
9 felhasználónak tetszik: nothingcanstopme, lizz, kriszti03, patrícia4, Vampiregirl1, Darkness, S-tella, Vampire Lady, Passion Paw
2012. január 16. 18:21 #2
nothingcanstopme
nothingcanstopme
Extinct ♥
 
StátuszIt's the time to know, it's the time to see, love is blasphemy ♥
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.08.13.
Hozzászólás: 2352
Csatolások: 97
Azonosító: 133163
Offline offline
Idézet (Mizi @ 2012.01.16. 17:55)
Igencsak meglepő volt számomra, hogy ennek a fantasztikus bandának nincsen topicja, már pedig ha valaki, akkor ők igazán megérdemlik azt, hogy legyen. smileeee.gif
Várok minden Depeche Mode rajongót, mert úgy vettem észre, hogy nem én vagyok itt az egyedüli.  wink.gif



Depeche Mode heart.gif ennyi.
Köszi a topicot smileeee.gif
Enjoy the silence meghajolo.gif
2 felhasználónak tetszik: lizz, Vampire Lady
2012. január 16. 18:24 #3
- törölt felhasználó -    
Idézet (nothingcanstopme @ 2012.01.16. 18:21)
Depeche Mode heart.gif ennyi.
Köszi a topicot smileeee.gif
Enjoy the silence  meghajolo.gif


Nincs mit. Ennyi a minimum amit megérdemelnek. biggrin.gif
1 felhasználónak tetszik: lizz
2012. január 16. 18:28 #4
- törölt felhasználó -    
El sem hiszem, hogy eddig nem volt topijuk. w00t.gif Fantasztikus banda, különösen Dave-et imádom nagyon. Az a hang, az a mozgás. Már nem fiatal, de még mindig hozza a formáját. Nem lehet őt nem szeretni. wub.gif biggrin.gif Martinban azt az egyet nem szeretem, hogy ő mindig olyan lassú dalokat énekel. Persze ő ezt szereti, neki ez áll jól, de néha nem ártana egy kis változatosság. smileeee.gif
2012. január 17. 16:54 #5
- törölt felhasználó -    
Idézet (lizz @ 2012.01.16. 18:28)
El sem hiszem, hogy eddig nem volt topijuk.  w00t.gif Fantasztikus banda, különösen Dave-et imádom nagyon. Az a hang, az a mozgás. Már nem fiatal, de még mindig hozza a formáját. Nem lehet őt nem szeretni.  wub.gif  biggrin.gif Martinban azt az egyet nem szeretem, hogy ő mindig olyan lassú dalokat énekel. Persze ő ezt szereti, neki ez áll jól, de néha nem ártana egy kis változatosság. smileeee.gif


Engem ez azért nem zavar Martinban, mert mint írtad is: ez áll jól neki. Nem nagyon tudnám elképzelni gyorsabb számokat énekelni. Szerintem nem baj az, hogy csak ilyen dalokat énekel. wink.gif
Dave valóban egy nagyon értékes ember és nem csak a hangja, hanem a személyisége miatt is. Hatalmas figura, nem is tudom, hogy mi lenne velünk nélküle. meghajolo.gif
2012. január 17. 16:59 #6
kriszti03
kriszti03
Lannister
 
Státusz¯\_(ツ)_/¯
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.01.08.
Hozzászólás: 5879
Csatolások: 150
Azonosító: 116943
Offline offline
Nem volt még topicjuk? Szinte már bűnnek számít!
A Depeche Mode-ot leginkább anyukámnak köszönhetem, ő ismertette meg velem őket. Tudjátok; Strange love, Enjoy the silence, Personal Jesus...
Aztán egyre jobban megszerettem őket. Kedvenc albumom amióta kijött a sounds of the universe meghajolo.gif
2012. január 17. 18:13 #7
- törölt felhasználó -    
Idézet (kriszti03 @ 2012.01.17. 16:59)
Nem volt még topicjuk? Szinte már bűnnek számít!
A Depeche Mode-ot leginkább anyukámnak köszönhetem, ő ismertette meg velem őket. Tudjátok; Strange love, Enjoy the silence, Personal Jesus...
Aztán egyre jobban megszerettem őket. Kedvenc albumom amióta kijött a sounds of the universe meghajolo.gif


Egyetértek. biggrin.gif
Én apa révén ismertem meg őket, ő hallgatta folyton a zenéjüket. Eleinte zavart, hogy mindig őket hallgatja, de aztán egyre inkább megszerettem. Azóta meg egyre jobban és jobban imádom a zenéjüket. smileeee.gif
1 felhasználónak tetszik: kriszti03
2012. január 17. 18:23 #8
- törölt felhasználó -    
Idézet (Mizi @ 2012.01.17. 16:54)
Engem ez azért nem zavar Martinban, mert mint írtad is: ez áll jól neki. Nem nagyon tudnám elképzelni gyorsabb számokat énekelni. Szerintem nem baj az, hogy csak ilyen dalokat énekel.  wink.gif 
Dave valóban egy nagyon értékes ember és nem csak a hangja, hanem a személyisége miatt is. Hatalmas figura, nem is tudom, hogy mi lenne velünk nélküle.  meghajolo.gif


Végül is van abban valami amit mondasz. Őszintén én sem tudom elképzelni Martint, amint gyorsabb számot énekel. Akkor vegyük úgy, hogy nem mondtam a változatossággal kapcsolatban semmit. biggrin.gif
Én egyébként nagybátyám által ismerem őket. Egyszer már majdnem egy koncertjükre is kijutottam, csak pont a koncert előtt törtem el a lábam, így nem lehetettem ott. Pedig nagyon szívesen megnéztem volna őket élőben is. mellow.gif
2012. február 10. 17:56 #9
- törölt felhasználó -    
Topic fellendítés céljából: kinek melyik a kedvenc száma? smileeee.gif

Én az utóbbi időben a Walking In My Shoes-ra kattantam rá nagyon, de a másik nagy kedvencem a Master and Servant. meghajolo.gif
1 felhasználónak tetszik: lizz
2012. február 10. 18:14 #10
- törölt felhasználó -    
Idézet (Mizi @ 2012.02.10. 17:56)
Topic fellendítés céljából: kinek melyik a kedvenc száma? smileeee.gif
Én az utóbbi időben a Walking In My Shoes-ra kattantam rá nagyon, de a másik nagy kedvencem a  Master and Servantmeghajolo.gif


Nehéz kérdés, mindegyik számukat nagyon imádom. De ha már ki kell valamit emelni, akkor az mindenképpen az Enjoy The Silence lenne. Tudom, hogy szinte mindenki csak azt ismeri, de én nekem mégis ez az örök kedvencem. Nem tudnám megmondani, hogy miért. Egyszerűen csak belopta magát a szívembe és azóta képtelen vagyok megunni. heart.gif
2012. február 10. 19:11 #11
- törölt felhasználó -    
Idézet (lizz @ 2012.02.10. 18:14)
Nehéz kérdés, mindegyik számukat nagyon imádom. De ha már ki kell valamit emelni, akkor az mindenképpen az Enjoy The Silence lenne. Tudom, hogy szinte mindenki csak azt ismeri, de én nekem mégis ez az örök kedvencem. Nem tudnám megmondani, hogy miért. Egyszerűen csak belopta magát a szívembe és azóta képtelen vagyok megunni. heart.gif


Tény, hogy az az egyik legismertebb számuk, de ez még nem von le az élvezhetőségéből, sőt. Én is nagyon szeretem, a klipje is nagyon ötletes. Bár mondjuk a Depeche Mode minden klipje elég ötletes és egyedi, nagyon szeretem őket. biggrin.gif
2012. február 15. 19:42 #12
- törölt felhasználó -    
Idézet (Mizi @ 2012.02.10. 19:11)
Tény, hogy az az egyik legismertebb számuk, de ez még nem von le az élvezhetőségéből, sőt. Én is nagyon szeretem, a klipje is nagyon ötletes. Bár mondjuk a Depeche Mode minden klipje elég ötletes és egyedi, nagyon szeretem őket.  biggrin.gif


Valóban nagyon ötletesek és kreatívak, hogy ha klipekről van szó. smileeee.gif
Egyébként lehet, hogy megvan az új kedvenc számom, ami nem más, mint a Lie to Me. Ezt persze neked köszönhetem Mizi (megint rolleyes.gif ). Nem tudom hogy csinálod, de mindig megtalálod azt a számot, amitől egy ember még jobban meg tud szeretni egy bandát. biggrin.gif
2012. február 16. 17:28 #13
- törölt felhasználó -    
Idézet (lizz @ 2012.02.15. 19:42)
Valóban nagyon ötletesek és kreatívak, hogy ha klipekről van szó. smileeee.gif
Egyébként lehet, hogy megvan az új kedvenc számom, ami nem más, mint a Lie to Me. Ezt persze neked köszönhetem Mizi (megint  rolleyes.gif ). Nem tudom hogy csinálod, de mindig megtalálod azt a számot, amitől egy ember még jobban meg tud szeretni egy bandát. biggrin.gif


Úgy tűnik, hogy van érzékem az ilyesmihez. De örülök, hogy (megint) segíthettem ilyen téren. Én továbbra is a Walking in my shoes rabja vagyok, de nagyon örülök, hogy újra rátaláltam a Master and Servantra is. biggrin.gif
2012. május 20. 11:41 #14
- törölt felhasználó -    
Mintha kicsit kihalt lenne a topic. Pedig azt gondolná az ember, hogy ha ilyen hatalmas tehetségekről van szó, mint amilyen a Depeche Mode, akkor sokkal több ember fordul meg itt. mellow.gif Tény, hogy mostanában nincsen annyi hír felőlük, de akkor is.

De ha már itt vagyok akkor így utólag is megemlékeznék Dave születésnapjáról. Reméljük, hogy még hosszú évekig közöttünk lesz Dave. beer.gif
Ez a torta pedig nagyon jól sikerült. wink.gif
1 felhasználónak tetszik: Minimanó94
2012. május 28. 16:15 #15
- törölt felhasználó -    
Akkor most, hogy fellendüljön egy kicsit a téma - plusz azért mert egy fantasztikus számról van szó-, hoztam Dave Gahan és a Soulsavers közös dalát, ami szerintem fantasztikus lett, már első hallásra beleszerettem. heart.gif
2012. szeptember 01. 09:35 #16
Darkness
Darkness
Misanthrope Vegan
 
StátuszHamarosan frissittem a sztáradatlapokat
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.05.18.
Hozzászólás: 8003
Csatolások: 8879
Azonosító: 175987
Offline offline
Ők voltak az első banda, akikért rajongtam, s még ma is nagy örömmel hallgatom számaikat ^^
2012. november 02. 09:05 #17
S-tella
S-tella
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.02.22.
Hozzászólás: 530
Csatolások: 0
Azonosító: 120938
Offline offline
Fantasztikusan zseniálisak! meghajolo.gif meghajolo.gif meghajolo.gif meghajolo.gif meghajolo.gif
Legrégebbi kedvenc együttesem thumbsup.gif
Gahan egy félisten biggrin.gif
2012. november 04. 17:24 #18
- törölt felhasználó -    


Hoztam egy kis videót azoknak, akik esetleg nem látták volna. Én élőben néztem a közvetítés és nagyon tetszett. Az elején látható pár jelenet az új lemez készítéséből, alatta pedig az egyik új daluk hallható. Utána válaszolnak kérdésekre, majd pedig kiderülnek hivatalosan is a turné dátumok.
Apropó turné: innen megy valaki koncertre? Én nagyon szívesen mennék, de az, hogy keddre rakták, továbbá a tény, hogy eléggé le vagyok égve manapság kissé lehetetlenné teszi. sad.gif
1 felhasználónak tetszik: S-tella
2012. december 10. 19:42 #19
- törölt felhasználó -    
Nem mai a csapat, de egy elképesztő banda. Én Apumnak köszönhetem a Depeche Mode szeretetemet. A számaiknak van egy különleges hangzás és érzés világa ami szerintem egy mai csapathoz sem hasonlítható. smileeee.gif
2 felhasználónak tetszik: Vampire Lady, Darkness
2013. február 01. 18:50 #20
- törölt felhasználó -    
Az új számot hallottátok már? Mit gondoltok róla? Na és a klipről?




Nekem a klip is tetszik és a szám is igazán fülbemászó. Azért mondjuk a régi számaikhoz nem ér fel véleményem szerint, de ettől függetlenül nagyon jó lett, úgyhogy alig várom már, hogy márciusban megjelenjen az új lemezük. meghajolo.gif
3 oldal 1 2 3
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!

Kapcsolódó sztárok