Starity

Depeche Mode

3 oldal 1 2 3
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2013. június 05. 16:47 #41
- törölt felhasználó -    
Idézet (MsDeadpool @ 2013.06.05. 16:34)
Hát ja... és most már minden alkalmat meg kell ragadnom, hogy láthassam őket. biggrin.gif


Én is megragadtam volna, de sajnos az élet másképp döntött. mellow.gif
És amúgy milyen volt a hangulat a koncerten? Tényleg igaz amit olvastam, hogy inkább a fiatalok voltak többen?
2013. június 05. 17:07 #42
- törölt felhasználó -    
Idézet (Mizi @ 2013.06.05. 16:47)
Én is megragadtam volna, de sajnos az élet másképp döntött.  mellow.gif 
És amúgy milyen volt a hangulat a koncerten? Tényleg igaz amit olvastam, hogy inkább a fiatalok voltak többen?

Hangulat az valami leírhatatlan volt, ha már a koncertfelvételnél is eláll a lélegzeted, akkor képzeld el, hogy ott vagy, és valami katarzist élsz át akkor.
Szerintem nem voltunk többen fiatalok... Illetve nem tudom eldönteni. Voltunk vegyesen:D Álltam ott a 17 évemmel, körülöttem voltak huszonévesek, harminc-negyvenesek,stb
2013. június 05. 17:12 #43
- törölt felhasználó -    
Idézet (MsDeadpool @ 2013.06.05. 17:07)
Hangulat az valami leírhatatlan volt, ha már a koncertfelvételnél is eláll a lélegzeted, akkor képzeld el, hogy ott vagy, és valami katarzist élsz át akkor. 
Szerintem nem voltunk többen fiatalok... Illetve nem tudom eldönteni. Voltunk vegyesen:D Álltam ott a 17 évemmel, körülöttem voltak huszonévesek, harminc-negyvenesek,stb


Hát el tudom képzelni. Eddig egy koncerten voltam életemben és ugyan az nem ilyen arénában volt, de már az is valami fantasztikus volt.
Értem. Csak azért kérdeztem, mert olvastam egy kritikában, hogy meglepő módon sokkal kevesebb volt az idősebb generációból, mint a fiatalokból. Persze ez jót is jelenthet, mert ezek szerint akkor mégis csak vannak még fiatalok, akik értékelik a minőségi zenét.
2013. június 05. 20:59 #44
- törölt felhasználó -    
Idézet (Mizi @ 2013.06.05. 17:12)
Hát el tudom képzelni. Eddig egy koncerten voltam életemben és ugyan az nem ilyen arénában volt, de már az is valami fantasztikus volt. 
Értem. Csak azért kérdeztem, mert olvastam egy kritikában, hogy meglepő módon sokkal kevesebb volt az idősebb generációból, mint a fiatalokból. Persze ez jót is jelenthet, mert ezek szerint akkor mégis csak vannak még fiatalok, akik értékelik a minőségi zenét.

Sok 30-40 év közötti fan volt.
2013. június 05. 21:50 #45
- törölt felhasználó -    
Idézet (lpmaskmancick @ 2013.06.03. 21:47)
Szintipop nagyöregei. biggrin.gif 
Nem mélyedtem bele sosema  munkáikba, csak pár klasszikus ismerek tőlük. Amit legelőször hallottam tőlük az a Enjoy The Silence-nek a Mike Shinoda féle remixe volt. biggrin.gif

Melyik számokat ismered tőlük? Amúgy megéri meghallgatni a többit is, megbánni biztos nem bánnád meg:D
2013. június 05. 21:57 #46
- törölt felhasználó -    
Idézet (Mizi @ 2013.06.05. 17:12)
Hát el tudom képzelni. Eddig egy koncerten voltam életemben és ugyan az nem ilyen arénában volt, de már az is valami fantasztikus volt. 
Értem. Csak azért kérdeztem, mert olvastam egy kritikában, hogy meglepő módon sokkal kevesebb volt az idősebb generációból, mint a fiatalokból. Persze ez jót is jelenthet, mert ezek szerint akkor mégis csak vannak még fiatalok, akik értékelik a minőségi zenét.

Én se voltam még túl sok koncerten. smileeee.gif De ezt a DM koncertet tartom most a legjobbnak közülük:D
Hát a Depeche is halhatatlan zene, átveszi az új generáció is ^^
1 felhasználónak tetszik: morphus
2013. június 06. 16:49 #47
- törölt felhasználó -    
Idézet (MsDeadpool @ 2013.06.05. 21:57)
Én se voltam még túl sok koncerten. smileeee.gif De ezt a DM koncertet tartom most a legjobbnak közülük:D
Hát a Depeche is halhatatlan zene, átveszi az új generáció is ^^


Még ez a szerencse. Legjobb barátnőmmel is sikerült megszerettetnem őket, meg még pár ember van, akiket ráébresztettem, hogy mennyire jó zenét csinál a DM. biggrin.gif
1 felhasználónak tetszik: morphus
2013. június 06. 18:23 #48
- törölt felhasználó -    
Idézet (Mizi @ 2013.06.06. 16:49)
Még ez a szerencse. Legjobb barátnőmmel is sikerült megszerettetnem őket, meg még pár ember van, akiket ráébresztettem, hogy mennyire jó zenét csinál a DM. biggrin.gif

De jóbiggrin.gif Térítsd a népet!
2013. június 12. 15:55 #49
- törölt felhasználó -    
elektronikus zenét játcanak ők vagy nem tom mit de nekem csak a legújabb számaik jönnek be
2015. április 27. 14:50 #50
morphus
morphus
új tag
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.05.09.
Hozzászólás: 3
Csatolások: 0
Azonosító: 201641
Offline offline
https://www.facebook.com/events/828361637202254/
2015. április 27. 14:51 #51
morphus
morphus
új tag
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.05.09.
Hozzászólás: 3
Csatolások: 0
Azonosító: 201641
Offline offline
Idézet (,2013.06.12. 15:55~4053606)
elektronikus zenét játcanak ők vagy nem tom mit de nekem csak a legújabb számaik jönnek be


A Depeche Mode a new wave irányzathoz sorolható brit popegyüttes, amelyet 1980-ban alapítottak Basildonban, Angliában. Máig sikeres és ismert modern könnyűzenét játszó zenekar, Magyarországon is jelentős rajongótáborral rendelkezik.

A Depeche Mode az újromantikus és újhullámú együttesek időszakában alakult, az ezekbe a kategóriákba sorolható együttesek közül a Mode lett az egyik legsikeresebb és leghosszabb életű. Az együttes közeli barátjaként számon tartott, a Mute Records elnökeként ismert Daniel Miller szerint a "new wave" helyett "futurista" szó pontosabban jellemzi őket. 2009 elejéig több mint százmillió lemezt adott el, 45 kislemezzel szerepelt a brit kislemez slágerlistán. A banda minden egyes stúdióalbuma bekerült a Top10-be az Egyesült Királyságban, az USA-ban, Németországban, Franciaországban, Olaszországban, Spanyolországban, Svédországban, Dániában, Svájcban, és Belgiumban, valamint további 20 másik országban.[1] 2006-ban a Depeche Mode kapta az MTV Europe Music Awards legjobb együttesnek járó díját.

A Depeche Mode útja zeneileg a könnyed, időnként már-már rágógumiízű, táncolható szintipoptól (Speak and Spell, A Broken Frame) egy több lemezből álló átmeneti, kísérletező korszakon keresztül (Construction Time Again, People Are People, Violator) az ipari hangzással feldúsított, erősen sample-alapú és egyre sötétebbé, komorabbá váló elektropopon át (Black Celebration, Music for the Masses, Some Great Reward) egészen a gitár alapú, alternatív-indusztriális rockzenére való kacsintgatásig (Songs of Faith and Devotion, Ultra) vezetett, majd onnan a kilencvenes évek eklektikus elektronikus zenéjébe (amely igen sokat köszönhet a Depeche Mode-nak is) torkollt vissza.

Az együttes jelenlegi tagjai:

Martin Gore (1961. július 23., szövegíró, zeneszerző, billentyűs, gitáros, vokalista)
David Gahan (1962. május 9., énekes, szövegíró)
Andrew Fletcher (1961. július 8., billentyűs, vokalista, Szerepe a bandán belül tulajdonképpen ismeretlen. Leginkább a menedzseri munka áll hozzá közel.)
3 oldal 1 2 3
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!

Kapcsolódó sztárok