Starity

Tökéletes énekhang élőben: az igazi tehetségek kiváltsága

21 oldal 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2012. január 30. 11:17 #1
- törölt felhasználó -    
Ki az igazán nagy tehetség, és ki az, akiből tehetséget kreáltak? A XXI. században rengeteg számítógépes szoftver áll rendelkezésünkre, amelyekkel olyanná formázhatjuk a saját hangunkat, amilyenné csak akarjuk. De ez csak a stúdiókban működik.
A teljes cikkhez kattints ide!
10 felhasználónak tetszik: ophely88, Fruzsi26, Pandus, Fitzi, rolllllleee, janet7, AmyVie, Eszter655, tya04, cilu
2012. január 30. 11:28 #2
Miss Vettel
Miss Vettel
visszatérő vendég
 
StátuszPeople change, things go wrong, but just remember: LIFE GOES ON! ;-)
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.07.03.
Hozzászólás: 236
Csatolások: 15
Azonosító: 154549
Offline offline
NAGYON TETSZIK A CIKK! biggrin.gif
Bár úgy gondolom, hogy Miley nem olyan szörnyű, mint a többiek.
1 felhasználónak tetszik: Cassie3
2012. január 30. 11:28 #3
Sally Sparrow
Sally Sparrow
Londonb*zi chenoista
 
StátuszSoy una chica húngara, chenoísta y apasionada por Londres.
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 10.05.26.
Hozzászólás: 10970
Csatolások: 8081
Azonosító: 128114
Offline offline
Hát igen. Ez a sajnálatos valóság. sad.gif Az utóbbi idők előadóinak többsége használja ezt a bizonyos technikát. Számomra ott kezdődik egy előadó, hogy élőben is képes tolmácsolni a dalait, nem csak lemezen. Sőt, egy-egy ÉLŐ koncert alkalmával sokkal inkább igényesebbek az előadott dalok, mint egy egyszerű lemezfelvételen. Aki volt már valaha ilyen-olyan élő koncerten, az pontosan tudja, hogy miben más egy ilyen.

Én mindenképpen szeretném megragadni az alkalmat (miszerint a reklám helye) és megemlíteni, hogy azért az én egyik nagy kedvencem, az argentin/spanyol Chenoa is kiválóan énekel élőben. biggrin.gif (És itt van még egy példa.) thumbsup.gif
3 felhasználónak tetszik: Holly Keller, tya04, Black Hearth2
2012. január 30. 11:42 #4
- törölt felhasználó -    
Igazán jó cikk lett emelem kalapom, bár én még pár nevet ide oda besoroltam volna. Mondjuk Christinát biztosan, mert azért őt tud, nem is kicsit. rolleyes.gif (VIDEO) smileeee.gif Nagyon nem is tudom ragozni, így van ahogy leírtad.
6 felhasználónak tetszik: Sally Sparrow, Glamster, Mia, Pandus, janet7, Black Hearth2
2012. január 30. 11:46 #5
- törölt felhasználó -    
Szerintem Demi a legjobb
imádom ♥♥
2012. január 30. 11:48 #6
Glamster
Glamster
 
Státusz☆rt should comfort the disturbed and disturb the comfortable ☾
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 11.03.16.
Hozzászólás: 3280
Csatolások: 10727
Azonosító: 147418
Offline offline
Nem akarok senkit megijeszteni, és ezt úgy mondom, hogy Katy Perry rajongó vagyok, de ebben az előadásában még nagyon jól énekelt. Ha már tényleg kritizálni szeretnénk ott, akkor keressetek rá néhány Firework élő fellépésre. Egyébként tény, hogy Katy nem tudja kiénekelni a gyors számokat, a lassúknál viszont - pl. Thinking Of You - gyönyörű és megindító a hangja.
Miley Cyrusnak pedig jó hangja van, és basszus, persze, hogy elcsúszik, hiszen ugrál össze-vissza, viszont nem fülsértő.
Selena pedig tényleg maradhatna a playbacknél, mert élőben élvezhetetlen. Rihannánál pedig nagyon ritka, ha nem playbackről énekel, vagy mit csinál, tehát csodálom, hogy találtál olyan videót rohog.gif
A jó része viszont teljesen kiváló smileeee.gif Madonna egy ikon, Kelly pedig nagyon tehetséges - ami elvárható, hiszen tehetségkutatót nyert meg. Gratulálok a cikkhez összességében! taps.gif
btw én Jennifer előadásában semmi rosszat nem érzek... blink.gif

Idézet (LULUPeas @ 2012.01.30. 11:42)
Igazán jó cikk lett emelem kalapom, bár én még pár nevet ide oda besoroltam volna. Mondjuk Christinát biztosan, mert azért őt tud, nem is kicsit. rolleyes.gif (VIDEO) smileeee.gif Nagyon nem is tudom ragozni, így van ahogy leírtad.

Izé, Christinát én is hiányolom. unsure.gif Na meg hol marad Beyoncé? Lehetett volna ezt fokozni, de ennek a két hölgyeménynek ott a helye.
7 felhasználónak tetszik: Miley-fan09, Mia, Holly Keller, Cassie3, Black Hearth2, Lolla, anna21
2012. január 30. 11:49 #7
Adrianna
Adrianna
ღ music lover ღ
 
StátuszWish you were my first love... :) <3
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 08.06.17.
Hozzászólás: 1582
Csatolások: 5393
Azonosító: 63884
Offline offline
Kár, hogy kimaradt Beyoncé, Celine Dion és Christina Aguilera, mert bizony ők is igazi énekesnők, olyan erőteljes hangjuk van hogy csak na. Mindegyikük élőben még jobb is, mint a cédés felvételeken. Persze még vannak ekkora tehetségek, de tényleg egyre kevesebben tudnak TÉNYLEG énekelni. Tisztelet azoknak, akik képesek rá, emellett pedig táncolni, ugrálni, meg mi egymás. smileeee.gif
4 felhasználónak tetszik: Glamster, Mia, Pandus, Black Hearth2
2012. január 30. 11:52 #8
Ellie Andrews
Ellie Andrews
*homo sensorium*
 
StátuszAmor vincit omnia.
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 10.08.18.
Hozzászólás: 6949
Csatolások: 3304
Azonosító: 133484
Offline offline
Rendkívül jó a cikk, tetszik a koncepció. Rámutat arra, hogy a mai tinik bálványai mennyire semmitérőek, míg a ma kevésbé népszerű, de már évtizedek óta pályán lévő társaik mennyivel tehetségesebbek. Én nem feltétlen ezeket a neveket említettem volna a pozitív oldalon, de ez már ízlés kérdése. Tény, hogy mindannyian kiválóan énekelnek. Talán Demi helyett lehetett volna említeni inkább Alicia Keyst, esetleg Jordin Sparksot. (Csak hogy népszerűbb neveket említsek én is.) rolleyes.gif Mindenesetre tény, hogy a civil ismerőseim között is vannak páran, akik sokkal profibban énekelnek, mint mondjuk Katy Perry, vagy Rihanna. pardon.gif
5 felhasználónak tetszik: janet7, Holly Keller, tya04, Bogszics, Black Hearth2
2012. január 30. 12:02 #9
- törölt felhasználó -    
miley cyrus nem tartozik az igazi hangok közé? ő a legtehetségesebb akit valaha is láttam ha jobban meg hallgatnák észre vennék h retentően erőteljes hangaja van és élőben még jobb csak úgy mondom és és egy olyan ember sincs akinek soha nem csuszna el a hangja !!!!!! ő a legtehetségesebb !!!!
2012. január 30. 12:05 #10
Sally Sparrow
Sally Sparrow
Londonb*zi chenoista
 
StátuszSoy una chica húngara, chenoísta y apasionada por Londres.
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 10.05.26.
Hozzászólás: 10970
Csatolások: 8081
Azonosító: 128114
Offline offline
Idézet (Glamster @ 2012.01.30. 11:48)
Na meg hol marad Beyoncé? Lehetett volna ezt fokozni, de ennek a két hölgyeménynek ott a helye.

Nem tudom, nekem a szőr feláll a hátamon az egész nőtől. A hangját is beleértve, nem pozitív értelemben. Szerintem ő 'pöppet' túl van sztárolva, de hát ízlések és pofonok. pardon.gif
8 felhasználónak tetszik: Grace Benning, ophely88, janet7, Holly Keller, tya04, Cassie3, Black Hearth2, Lady Suzy
2012. január 30. 12:11 #11
- törölt felhasználó -    
Hát azt tudtam, hogy Katy meg Selena borzasztó élőben. Ja, meg Rihannát is, de azt már tavaly óta, amikor élőben lépett fel az MTV EMA-on. Nagyon durván hamisak élőben.
Miley viszont egyáltalán nem az. Élőben is baromi jó a hangja, bárki bármit mond. mellow.gif
Na és Demi meg Adele... Hát Adele egy hatalmas tehetség, Deminek pedig elképesztően jó hagnja van. heart.gif Itt nincs mit bizonygatni. laugh.gif
2 felhasználónak tetszik: Miley-fan09, Cassie3
2012. január 30. 12:14 #12
Brittany
Brittany
Not a Queen, a Khaleesi™
 
Státusz"Affin shekh yola she jimma ma drivoe she titha..."
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 08.10.06.
Hozzászólás: 12164
Csatolások: 27467
Azonosító: 73440
Offline offline
Jó cikk lett smileeee.gif Szóval Katy Perry és Riri tényleg elég szörnyű ezeken a videókon. Selenának van rosszabb élő fellépése is, ahol borzadvány a hangja - pedig szeretem, de mindig elismertem, hogy nem tud élőben énekelni. J.Lo szerintem annyira nem vészes.

Demi és Kelly mindig is tudta bizonyítani számomra, hogy tudnak énekelni biggrin.gif
2012. január 30. 12:17 #13
- törölt felhasználó -    
Idézet
Előadásait rendre a háttérben éneklő három vagy négy remek hangú vokalista menti meg, ugyanis Selena hangja erőtlen, és sokszor összekeveri a dót a lával. Lehet, hogy ő a világ egyik legmenőbb sztárja, de valljuk be, az élőben való éneklést nem neki találták ki.


Ez fején találta a szöget. biggrin.gif
Viszont Miley-nak nagyon jó hangja van élőben,jobb mint a CD-n. dry.gif
1 felhasználónak tetszik: Cassie3
2012. január 30. 12:24 #14
- törölt felhasználó -    
Számomra Selena nyávogása igazi kínzás,viszont Miley tud énekelni , bár néha nem ereszti ki rendesen a hangját. Adele pedig egyszerűen bámulatos, ő az az előadó akiről sokkal szívesebben nézek koncertfelvételeket.
2012. január 30. 12:26 #15
mialamia
mialamia
visszatérő vendég
 
Státusz♥Ariana,Demi,Ellie♥ 1D♥ ONO♥ The Vamps
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.01.25.
Hozzászólás: 132
Csatolások: 0
Azonosító: 167883
Offline offline
Nekem Rihanna és Jennifer előadásával semmi problémám nincsen.Ellenben Katy és Selena már jóval hamisabb.Miley jól énekel élőben csak ez a felvétel nem éppen a legjobb.Demi Lovato és Kelly Clarkson viszont tökéletes helyen van!!!
2012. január 30. 12:27 #16
Adrianna
Adrianna
ღ music lover ღ
 
StátuszWish you were my first love... :) <3
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 08.06.17.
Hozzászólás: 1582
Csatolások: 5393
Azonosító: 63884
Offline offline
Idézet (Sally Sparrow @ 2012.01.30. 12:05)
Nem tudom, nekem a szőr feláll a hátamon az egész nőtől. A hangját is beleértve, nem pozitív értelemben. Szerintem ő 'pöppet' túl van sztárolva, de hát ízlések és pofonok. pardon.gif


Hát én mindig azt mondom, hogy lehet hogy valakinek nem szimpatikus, nem szép, nem okos stb., de be kell ismernie, hogy eszméletlen hangja van. Lehet, hogy nem tetszik, de attól még nagyon kevesen tudnak úgy énekelni, mint ő. Elég jellegzetes, erős hangja van, nem lehet mással összetéveszteni az is biztos. Általában a hajlításai meg a táncai miatt húzzák le a legtöbben, nem tudom hogy nálad is ez áll-e fenn. Mondjuk édes mindegy, mert tényleg van akinek ez jön be, van akinek az. smileeee.gif Nekem attól még örök kedvenc marad, mert imádom őt is meg a számait is, úgy ahogy van. Hozzám ő áll a legközelebb még pár énekes(nő) mellett. heart.gif

3 felhasználónak tetszik: Glamster, Mia, Pandus
2012. január 30. 12:29 #17
- törölt felhasználó -    
Nagyon jó cikk, tetszik, hogy górcső alá lettek véve "kedvenc" sztárjaink!!!smileeee.gif
Katy és a többi sztár abban a klikkben élvezhetetlen volt, de leginkább csalódást keltő a számomra. J. Lo még az elviselhetőbb kategória!!!biggrin.gif De a többiek: Adele, őt tartom a legtöbbre a mai popénekesnők közül, hatalmas tehetség és hamisíthatatlan egyéniség!!! Kelly, fantasztikus énekesnő, Adele után a másik kedvenc. Madonna és Kylie pedig valódi ikonok, Madonna már nem is ikon, hanem inkább legenda. Demi pedig tehetséges elismerem!!smileeee.gif
(Ez az én szerény véleményem!!!)
1 felhasználónak tetszik: Holly Keller
2012. január 30. 12:31 #18
- törölt felhasználó -    
Szerintem Miley-nak igenis tiszta és erős a hangja. Legalábbis nem tudok semmi kifogásolhatót találni a videóban... Katy Perry és Rihanna most tényleg nem teszett, pedig szerintem mindkettőnek nagyon jó hangja van. Jennifer Lopez sem volt túl rossz, de azért jobban tud ennél énekelni. Selena Gomez meg szerintem nagyon rossz volt - a hangját teljesen elnyomta a zene és ha hallottam is valamit a hangja eléggé csúszkált. Tényleg a vokalisták és a zenekar voltak azok, akik megmentették az egész előadást. Egyetértek az erőtlen megfogalmazással.
Demi, Adele, Madonna, Kylie és Kelly is gyönyörű, erős hanggal rendelkeznek. Mindegyik előadásba belehallgattam és hozták a formájukat rendesen! Mindegyikőjük hangjában volt érzelem, ami nagyon tetszett.

Viszont szerintem Beyoncé és Christina Aguilera belekerülhetett volna a listába - van olyan gyönyörű, tiszta és erős hangjuk, mint az előbb felsoroltaknak.

Nagyon tetszik a cikk!
2012. január 30. 12:39 #19
- törölt felhasználó -    
Nagyon jó cikk lett! smileeee.gif Grat!
Selenáról és Katy Perryről tudtam hogy nincs sok hangjuk élőben. Mileyről szerintem a lehető legrosszabb videót sikerült berakni, tud ő énekelni, igaz van hova fejlődnie, de ennél általában jobban érdekel. Jennifer Lopez szerintem nem volt annyira szörnyű, Rihannán viszont meglepődtem, bár szerintem róla is vannak jobb felvételek. Adele és Madonna nem volt kérdés hogy mennyire tehetségesek, de szerintem a legjobb Adele. Demi Lovaton meglepődtem, nincs is olyan rossz hangja, Kelly-t ismertem, állati hangja van, Kylie Minogue-t nem ismertem, de neki is jó hangja van.
1 felhasználónak tetszik: Cassie3
2012. január 30. 12:48 #20
Glamster
Glamster
 
Státusz☆rt should comfort the disturbed and disturb the comfortable ☾
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 11.03.16.
Hozzászólás: 3280
Csatolások: 10727
Azonosító: 147418
Offline offline
Idézet (Sally Sparrow @ 2012.01.30. 12:05)
Nem tudom, nekem a szőr feláll a hátamon az egész nőtől. A hangját is beleértve, nem pozitív értelemben. Szerintem ő 'pöppet' túl van sztárolva, de hát ízlések és pofonok. pardon.gif

Na, ha túlsztárolásnál tartunk, akkor Adele vagy épp Demi nem ez a kategória? A csapból is ők folynak.. Ugyan már. Nem függ össze a vokális teljesítménnyel. Nekem sem a kedvencem Beyo, nézd csak meg, de attól függetlenül tehetséges.

2 felhasználónak tetszik: Pandus, Black Hearth2
21 oldal 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!