Starity

Tökéletes énekhang élőben: az igazi tehetségek kiváltsága

21 oldal 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2012. február 07. 15:13 #341
j_mimi13
j_mimi13
új tag
 
StátuszI'm insecure, I know what for. I'm not Eleanor, Danielle, Perrie and Nando-o-os.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.02.06.
Hozzászólás: 55
Csatolások: 0
Azonosító: 168688
Offline offline
Norah... teljesen igazad van.
alexsmith.... biztos jó a füled???
Adale-nek és Kellynek tökéletes hangja van... szerintem mosasd ki...
2012. február 07. 18:10 #342
prézli
prézli
Pókasszony
 
StátuszI could do anything to show how much you mean, but I won't.
  Csoport: Kitiltott
Csatlakozott: 09.09.12.
Hozzászólás: 8040
Csatolások: 25801
Azonosító: 107627
Offline offline
Madonna? Komolyan rofl.gif Végülis a Super Bowlt csak végigplaybackelte pardon.gif
2 felhasználónak tetszik: janet7, Black Hearth2
2012. február 07. 18:27 #343
- törölt felhasználó -    
Na jó de azért azoknak akiknek "nincs hangjuk" azoknak ugrálni kellett a show közben....Akiknek meg van azoknak meg egy helybe kellett állni..kivétel Rihanna...biggrin.gif....És adele meg valami eszméletlen volt..laugh.gif
2012. február 07. 18:34 #344
- törölt felhasználó -    
Idézet (jane199 @ 2012.02.03. 20:11)
ez a cikk is csak azért készült, mert semmi hírt nem találtak -.-

Jaj, na ne már!! reklamalo.gif
1. Ebből arra kell, hogy következtessek, hogy a te szemszögedből az életmód rovat nem is létezik, mivel nincsen benne pletyka és bulvár. reklamalo.gif Mert ugyebár azok a hazugságok/pletykák hírek... blink.gif
2. A helyedben nem járatnám le magam ilyen beszólásokkal. tongue.gif Ezzel a cikkel Holly dolgozott rendesen. thumbsup.gif (Ez a beszólás kiverte nálam a biztosítékot.. reklamalo.gif )
3 felhasználónak tetszik: ophely88, katara, Black Hearth2
2012. február 08. 14:56 #345
demi98
demi98
visszatérő vendég
 
StátuszDeMi LoVaTo ღ
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.08.04.
Hozzászólás: 432
Csatolások: 144
Azonosító: 157426
Offline offline
nagyon jo cikklet biggrin.gif thumbsup.gif biggrin.gif
2012. február 08. 18:53 #346
Barbygirl95
Barbygirl95
'M'aime pour qui je suis..." :)
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.07.08.
Hozzászólás: 2041
Csatolások: 2421
Azonosító: 130850
Offline offline
Idézet (Holly Keller @ 2012.02.06. 12:06)
Én meg még mindig azt mondom, hogy az énekesnő énekeljen, a táncosnő pedig táncoljon!

Tele a padlásom már ezzel a "De hát ő táncol és ugrál is!" dologgal. Tudtommal senki sem kötekezi őket, hogy táncoljanak. Mindez csak azért van, hogy eltereljék a figyelmet a szánalmas és nulla tehetségükről.


Ezzel most így nem értek egyet!! Egy koncerten miért ne lehetne táncolni egy énekesnek, ha olyan a zene! Mint pl. Demi Unbroken című száma!! Nem kötelező és amire nem muszáj arra ne is táncoljon, de ez hülyeség, hogy csak elterelés... Mert akkor itt miért tud, pl Miley jól énekelni??
Vagy itt van Selena videója is, amit említettem, a felvétel! És a Sick of you is!
Szóval ez nem teljesen igaz.. dry.gif dry.gif És nem csak azért védem őket, mert szeretem hanem azért mert ez az igazság, látszik, hogy nem playback, meg aki nem tud énekelni, az sehogy sem tud, még egy helyben sem...!!
2012. február 09. 16:20 #347
katara
katara
visszatérő vendég
 
StátuszIsmerd meg a világot, h tudd mit miért szeretsz, h felismerd az értéket.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 08.09.13.
Hozzászólás: 311
Csatolások: 1825
Azonosító: 71496
Offline offline
azért pár nevet én még hiányolok innen... jah, h ők már a koruknál fogva kiesnek a listából. szomorú. nem (csak) az, h itt nincsenek, hanem az (is), h a fiatalok nem (igen) kíváncsiak rájuk, és számba se veszik úgy őket. na de azért promoznék egyet - aki szerintem a 'tud élőben' csoportba még beleférhetett volna:
pop dal szimfónikus zenekarral... szigorúan élőben. no autotune.
2012. február 10. 18:57 #348
zsokuc0312
zsokuc0312
 
StátuszTVD <3 Team Delena! <3 Team Damon!<3
  Csoport: Megerősítés alatt
Csatlakozott: 11.01.31.
Hozzászólás: 808
Csatolások: 0
Azonosító: 144476
Offline offline
Adele-nak gyönyörű hangja van! Katy Perry-ben és Rihanna-ban nagyot csalódtam!
2012. február 10. 22:29 #349
Trinda
Trinda
BFMV
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.08.08.
Hozzászólás: 2563
Csatolások: 122
Azonosító: 132827
Offline offline
Kedves Holly Keller!
Miley tényleg tud énekelni,ha nem showt akar csinálni,csak egy tisztességes fellépést!
VIDEO
Gratulálni tudok a kritikádhoz,egy kicsit alaptalan néhol,de elismerem,van benne igazság,de még pár napot kellett volna várnod ezzel az egésszel! wink.gif
2012. február 11. 13:38 #350
- törölt felhasználó -    
miley szörnyűen énekel !!!neki nagyon sokat kellet használni a kompjutert hogy ez a szám jó legyen
2012. február 11. 22:04 #351
missyanikó7
missyanikó7
Huncutka™
 
StátuszCranilla:Körülötted mindenki hülye csak te vagy okos :D :D :D
  Csoport: Kitiltott
Csatlakozott: 11.06.08.
Hozzászólás: 1232
Csatolások: 42
Azonosító: 152541
Offline offline
Miley Cyrus egy nagy trágya,Demi Lovato nagyob trágya,Selena Gomez már nagyobb trágya,mint a Kilimadzsáró tongue.gif
2 felhasználónak tetszik: katara, Black Hearth2
2012. február 13. 14:02 #352
katara
katara
visszatérő vendég
 
StátuszIsmerd meg a világot, h tudd mit miért szeretsz, h felismerd az értéket.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 08.09.13.
Hozzászólás: 311
Csatolások: 1825
Azonosító: 71496
Offline offline
Idézet (Trinda @ 2012.02.10. 22:29)
Kedves Holly Keller!
Miley tényleg tud énekelni,ha nem showt akar csinálni,csak egy tisztességes fellépést!
VIDEO
Gratulálni tudok a kritikádhoz,egy kicsit alaptalan néhol,de elismerem,van benne igazság,de még pár napot kellett volna várnod ezzel az egésszel! wink.gif


hát őszinte leszek: ez a country féle, eez fekszik neki, a hangjának főképp!! komolyabban venné őt a szakma, ha inkább ilyen érett stílusban, a hangjához illően adna elő dalokat, mert a tini-popos számokban éles a különbség a stúdió és koncert felvételek között. én ezt a miley-t támogatnám. és ha már country, akkor taylor felveheti az alsónacit... míg swift kisasszony olyan tündérkirálylányosan adja el a műfaját, addig miley ezzel az eredeti, nemes egyszerűeséggel földbedöngölné, az fix. nem kell egy stílust lebecsülni, mert annyira nem népszerű, v nem olyan cukisággal van teletömve, amit a tini-rétegnek szánnak.
szimpatkusabb is itt, és őszintébb is az egész előadása.
2012. február 13. 20:46 #353
DemiLovato
DemiLovato
visszatérő vendég
 
Státusz"Love is Louder than the Pressure to be Perfect" - Demi Lovato
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.02.03.
Hozzászólás: 122
Csatolások: 0
Azonosító: 168480
Offline offline
"Miley Cyrus egy nagy trágya,Demi Lovato nagyob trágya,Selena Gomez már nagyobb trágya,mint a Kilimadzsáró" -> nem kell mindent elolvasni!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Demi<3 Jippi! Azért sztem Sel is tud egy kicsit! smileeee.gif
2012. február 15. 16:11 #354
sunnystic
sunnystic
visszatérő vendég
 
Státuszkiss me baby i must be stay here day by day
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.02.10.
Hozzászólás: 242
Csatolások: 413
Azonosító: 145151
Offline offline
Azért Gagát hiányolom a második részből. De egyébként jó cikk. biggrin.gif
2012. február 15. 23:11 #355
ABBAMania
ABBAMania
European
 
StátuszBuilding Bridges
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.09.01.
Hozzászólás: 2126
Csatolások: 85
Azonosító: 159879
Offline offline
Tökéletes énekhang élőben=Adele hangja.
2012. február 18. 16:29 #356
Orsi94
Orsi94
új tag
 
StátuszYou never regret, if have to move on and you will never be alone!
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.02.18.
Hozzászólás: 29
Csatolások: 0
Azonosító: 169508
Offline offline
Jennifer Lopez hangja nem is gázos ohmy.gif
De Selena..úristeeeeeeeeen...komolyan,ennyi erővel én is lehetnék énekesnő biggrin.gif:D
Adele♥
2012. február 18. 20:28 #357
SellyLove 26
SellyLove 26
új tag
 
StátuszNyugodtan írjatok üziit!!^^ :))
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.08.19.
Hozzászólás: 46
Csatolások: 0
Azonosító: 158794
Offline offline
Deminek gyönyörű a hangja viszont Selenának tényleg nem valami szép. Adele valami eszméletlen és szerintem JLo sem rossz <3 biggrin.gif
2012. február 19. 10:33 #358
Pixxxy......
Pixxxy......
új tag
 
Státusz"A barátság életetadó"
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.07.13.
Hozzászólás: 5
Csatolások: 0
Azonosító: 155362
Offline offline
húú hát megérte ez a fél óra mire mindet megnéztem smileeee.gif rendkívül egyetértek a válogatással és főleg azzal hogyha megfigyeltétek a cikk írója nem csak csupán az énekhangot hanem maga az előadó emberiségét is... mivel az első részben olyan előadókat láttunk akik a 21. század tipikus beolvasztott manipulált emberkéi akinek nincs saját ötletük gondolatuk véleményük csak amit betanulnak...bár erre talán a legnagyobb példa Selena Gomez és ezt most nem azért mondom mert Selena Gomezt utálom, nem nincs vele semmi bajom csak szegény rossz útra tévedt...tehát ezek az előadók nem a zenének élnek hanem a divatnak. na és feltehető a kérdés: Ha nincs hangjuk mégis h lettek "énekesek"? a válasz nagyon egyszerű: pénz apuka milliárdos és már minden meg is van oldva tőle függ minden a csöpp gyermekének sikeresnek kell lenni mert ha nem apuci mérges lesz lásd: Willow Smith...
jó persze ez nem minden esetbe van így . A másik pedig az szokott lenni h vki nagyon jó színész és h még híresebb legyen énekest csinálnak belőle..na jó csak h attól h vki jó színész még nem biztos h jó énekes is lásd:Selena Gomez..

És most áttérnék a másik részhez ahol a tehetségek vannak: nézzük sorba:
Adele: aki 21 évesen így énekel abból előbb utóbb legenda lesz nagyon nincs is miről beszélni a produkció magáért beszél. és a hangja tényleg nagyon egyedi nem tudnék hozzá hasonlót mondani.
Madonna: na ha vkit őt tényleg mindenki ismeriés van is miért rohadt jól érti a szakmáját és tudom h vannak olyanok akik nem értik h az 50-en túl is miért koncertezik? hát azért kérem szépen mert ez az élete ez az igazi tehetség valószínűleg Madonna zene nélkül már nem is tudna élni imádja a színpadot a rajongóit és sztem még fizikailag bírja a teste addig koncertezni is fog aminek mi nagyon örülünk smileeee.gif
Kelly Clarkson: igen ő tényleg csak énekelni akar és nem botránkoztatni smileeee.gif gyönyörű hangja van róla mindig egy csendes szoba egy zongora és egy gyönyörűen éneklő lány jut eszembe remélem sokáig fog még nekünk énekelni smileeee.gif
Demi Lovato: Nálam itt jött el az a pillanat mikor beleszerettem ebbe a cikkbe. Mert nagyon jól átlátja a dolgokat az író h talán Demi az egyetlen Disney sztárocska akit nem szívott be a showbiznisz...megmaradt önmagának de ennek következményei lettek mégpedig a sok támadás: h ő nem olyan mint a többi Disney-ribike... ha vki 19 évesen így énekel és ilyen szendvedéllyel annak a zeneiparban van a helye smileeee.gif
Kyle Minogue: hát igen ő Madonna után az egyik legnagyobb énekesnő az ő korukból..az ő számait nem ismerem akkora mértékben mint Madonnáét de a videó nagyon meggyőző volt..

És a végére annyit szeretnék írni h én azt is megértem h miért nem kerültek fel ilyen nevek:
Lady Gaga: na igen egy igazi őstehetség mondhatni az őrült és a zseni határán van DE a látványra a botrányokra a polgárpukkasztásra megy el az energiája és ez a zenéjén is meglátszik látszik h egyedi a zenei stílusa, de sokkal jobb is lehetne főleg tőle mert benne meg van..
Beyonce: na ő számomra mindig is egy hatalmas kérdőjel volt..az nem kétséges h rohadt jó hangja van de a háttere nagyon sz*r mivel a számai nem jók, semmitmondóak...persze van egy két kivétel de ennyi év után sokkal többnek kéne lennie...

És még nagyon sok mindenkit ki tudnák elemezni.. Én úgy gondolom h el lehetne gondolkozni h milyen világba élünk: az győz akinek több a pénze és nem az akinek több a tehetsége.. Mikor fognak a 21. században olya legendák születni mint az ABBA a Qween a Witney Huston, a Beatles és még sorolhatnám..
olyan világot élünk ahol az idővel futunk versenyt.. nem lesz senkinek se ideje legendás slágereket írni pedig a megfelelő emberek meglennének csak hát a társadalom nem engedi érdemes elgondolkoznia mindenkinek ezen..
ez az én véleményem volt tudom h sokan nem értenek vele egyet de ez nem az én problémám és mielőtt még jönnének a hülye szövegek h hány éves vagy 60? nem kérem szépen 16 éves vagyok csak van vmi rálátásom arra a világra amiben élünk...
2012. február 24. 15:40 #359
vampiregirl144
vampiregirl144
 
StátuszEz lett belőled is...Szavak.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.01.01.
Hozzászólás: 621
Csatolások: 64
Azonosító: 166354
Offline offline
Hát J.Lo Szánalmas volt de Selena hát se énekelni de még színészkedni is alig tud...Katy,Miley és Rihanna szerintem jók voltak mentségükre szóljon hogy legalább élőben énekelnek Nem úgy mint pl:Britney Spears aki csak blaybackalni tud...
2012. február 24. 16:49 #360
vira98
vira98
új tag
 
Státusz:) A szabályok azért vannak, hogy megszegjük őket! :)
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.06.17.
Hozzászólás: 74
Csatolások: 0
Azonosító: 153159
Offline offline
szerintem Kelly Clarkson a legjobb.
21 oldal 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!