Starity

Tökéletes énekhang élőben: az igazi tehetségek kiváltsága

21 oldal 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2012. január 30. 16:21 #101
Kiim
Kiim
 
StátuszThe toxicity of our city..
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.09.30.
Hozzászólás: 1079
Csatolások: 0
Azonosító: 135455
Offline offline
Először is, örülök hogy születnek Starity-n normális cikkek is! nagy fel! A lényeg, hogy a mai világban már nagyon kevés tehetséges énekes van, aki pedig van az le van sz*rva mert esetleg nem szenved feltűnési viszketegségben. Katy P. nem csak ezen a felvételen énekel botrányosan hamisan, szóval nem éppen azért van mert nem éri a lába a földet.. két lábon is ugyanilyen rosszul énekel..Rihannáról már a kezdetek óta tudom hogy nincs hangja, sorry de ez van. Voltam élő koncertjén, és nem most, az agyon műsorozott show-n, hanem még 2007-ben Austriában. Nem is fűznék hozzá mást..Madonna egyébként valóban egyre kevesebbszer énekel élőben, viszont én úgy gondolom ő már bőven tett le az asztalra hogy ennyi idősen ezt megengedje magának. Akit hiányolok még az tényleg Christina, Pink, mert nekik élőben is annyira erőteljes a hangjuk mint a lemez felvételeken. Akik meg szeretik a fent említett "énekeseket" azok megint elvakultan dobálóznak azzal, hogy tök ugyanúgy énekelnek mint máskor és mennyire jó... Ebben csak az a szomorú hogy pl ilyen tehetségek mint Birdy, akinek elképesztő hangja van, kb 2 év múlva el fog tűnni a süllyesztőben egy Miley Cyrussal vagy Rihannával szemben. Egyébként már unom folyamat leírni ugyanazt, szóval inkább ráhagyom mindenkire smileeee.gif
5 felhasználónak tetszik: Pandus, Mia, Holly Keller, Black Hearth2, AmyVie
2012. január 30. 16:24 #102
LadyRainbow
LadyRainbow
visszatérő vendég
 
Státusz"What's your plane, fighter princess?"
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.08.15.
Hozzászólás: 443
Csatolások: 4
Azonosító: 158368
Offline offline
Ne azért olvassátok a cikket, hogy utána leírjátok ide, hogy szerintetek ki hiányzik. Rengeteg tehetséges énekes van, nem lehet mindenkit belepasszírozni egy cikkbe.
Nagyon megörültem a cikk címét olvasva, és elismerésem az írónak.
Katynek volt egy igazán jó korszaka, még a Teenage Dream előtt, ahol gyönyörűen énekelte az összes dalát élőben. Ma már inkább az eladhatóságra koncentrál, amit nagyon sajnálok. Úgy érzem, hogy a TOTGA-val kezd visszatérni (pl. az X facktorban egyenes hibátlanul énekelt), de tisztában vagyok vele, hogy (talán) sose lesz híres az énekhangjáról.
Selenáról mindig is tudtuk, hogy borzasztó élőben: jó időben volt jó helyen.
Miley-al viszont nem értek egyet. A videóban a dal elején ugrál a hangja, de utána szerintem minden rendben van. Miley a legtehetségesebb énekesnők közé tartozik, egyedi hangszíne van, nem értem mit keres a rossz hangok között...
A lista második felét elfoglaló leányzókkal pedig egyetértek, csak egy valaki szúrja a szemem, de az mindegy is.
2 felhasználónak tetszik: Holly Keller, AmyVie
2012. január 30. 16:25 #103
Kyra99
Kyra99
 
StátuszJó ideje inaktív; csak szemlélődő tag vagyok.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.05.03.
Hozzászólás: 3653
Csatolások: 603
Azonosító: 150526
Offline offline
Szerintem Katy hangja élőben sem rossz. Nagyon kevesen tudnak élőben is úgy énekelni, mind a lemezeiken...
Demit, és Miley-t sem szeretem, viszont szerintem mindketten jól énekelnek élőben is. Főleg Demi. Mileynak ebben a videóban tényleg nem sikerült, de láttam tőle már olyat, ami meglepett.
Selena inkább maradjon a színészkedésnél. pardon.gif
Kelly, Adele és Kylie is nagyon jól énekelnek élőben.
Rihanna is jól énekel élőben, de ezt tényleg elszúrta. pardon.gif
J.Lo....én eleve nem szeretem sem a hangját, sem őt, de éééélőben...Jajjjj... rolleyes.gif
Madonna: Szerintem is a legtöbb esetben playbackkel. (Ahogy Turmalina is írta.)
Akik szerintem még jól énekelnek élőben is: Shakira, Lady Gaga
2012. január 30. 16:27 #104
Kyra99
Kyra99
 
StátuszJó ideje inaktív; csak szemlélődő tag vagyok.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.05.03.
Hozzászólás: 3653
Csatolások: 603
Azonosító: 150526
Offline offline
Ui.: A cikkírónak gratulálok. beer.gif
(Bocsi, hogy kétszer is elküldtem a kommentemet, először azt hittem, nem küldtem el unsure.gif)
2012. január 30. 16:36 #105
nemezis
nemezis
új tag
 
StátuszKólát iszok:P
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 07.10.30.
Hozzászólás: 2
Csatolások: 0
Azonosító: 42529
Offline offline
Én úgy gondolom hogy, szubjektív lett egy kicsit, bármikor találhatok olyan videót ahol éppen lovato, meg madonna énekel bénán és Rihanna meg Miley pedig szépen, könnyű kiemelni ilyen módon kedvenceidet, nem értek egyet azzal hogy ők a tutik, van köztük az nem is egy, de mondom ez teljesen szubjektív wink.gif
2012. január 30. 16:50 #106
- törölt felhasználó -    
Ez a cikk nagyon jó!!! laugh.gif Jó tudni, hogy manapság vannak normális cikkek is itt!! laugh.gif
Sajna a mai világban nagyon kevés sztárnak van tehetséges hangja.. -.- dry.gif ..Bár egyeseknél nem nagyon tudtam meglepődni, hogy nem igazi a hangjuk.... -.- dry.gif Katy perry-é még egész tűrhető... ellentéttel J.Lo-éval, az már nagyom rossz... -.- dry.gif
Selena Gomezé számomra egy nagy rakás szar.. nem is hallottam semmit a hangjából... és még ő itt a nagy sztár, dry.gif nem az igazi tehetségek, akikről alig lehet hallani.... dry.gif
(de valahogy nem is nagyon tudtam rajta meglepődni... dry.gif tongue.gif )
Rihannáén teljesen ledöbbentem... ohmy.gif ...nem is tudtam, hogy ilyen a hangja...de ez még számomra egész tűrhető volt...
Mileyét nagyon furcsálltam, nem is tudtam, hogy ilyen a hangja valójában... -.- dry.gif

Adele-éval megvagyok elégedve, neki igazi tehetséges hangja van!!biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif Madonnának is nagyon szép hangja van,(számomra, legalábbis én így hallom)szinte olyan, mint az eredeti... smileeee.gif Deminek is sztem szép hangja van.. smileeee.gif
Kylie-nak is nagyon szép hangja van, aminek nagyon örülök.... smileeee.gif

Jó tudni, hogy manapság vannak olyan sztárok, akik tényleg a tehetségük miatt híresek, laugh.gif és nem csak azért, mert ott a gép... dry.gif
(ennyi erővel bárkiből lehet sztár....)

Ui.:Megjegyezném, hogy ez az én véleményem, úgyhogy bocsi a fanoknak, hogyha ezzel megbántottam őket, de úgy gondoltam, hogy ezt le kell írnom!!smileeee.gif Tehát még egyszer bocsi!!smileeee.gif
Bár azt is megjegyezném , hogy én még ettől egy-két személynek a számait ugyan úgy szeretem... smileeee.gif
2012. január 30. 16:59 #107
vivi9517
vivi9517
visszatérő vendég
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.09.12.
Hozzászólás: 238
Csatolások: 0
Azonosító: 134723
Offline offline
Nagyszerű cikk lett:)
Nekem személy szerint Demi és Kelly előadása tetszett a legjobban:)
2012. január 30. 17:08 #108
LillaVagyok
LillaVagyok
új tag
 
StátuszLove Lust Faith + Dreams .V.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.09.24.
Hozzászólás: 78
Csatolások: 0
Azonosító: 161098
Offline offline
O: i adored now' Selena
2012. január 30. 17:29 #109
iannina
iannina
focus on the good
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.11.06.
Hozzászólás: 5249
Csatolások: 34903
Azonosító: 138106
Offline offline
Nagyon jó cikk!
Szerintem nem volt mind a legjobb előadás dry.gif
2012. január 30. 17:38 #110
love_love
love_love
visszatérő vendég
 
Státusz☼ sunshine! ☼
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.11.05.
Hozzászólás: 244
Csatolások: 0
Azonosító: 163379
Offline offline
katy perry: nem mondom, hogy őstehetség, de nem könnyű elkezdeni egy dalt úgy, hogy fekve visznek be a színpadra.
jennifer: a hangján hallatszik, hogy el van fáradva. a tánctól. szóval nem azért táncol, hogy elvonja a figyelmet a hangjáról. azért énekel így, mert támcol. (nem szeretem őt)
selena: őt a disney csinálta meg "énekesnek". ez a mániájuk. mindenkinek legyen jó hangja. még annak is akinek nincs...
rihanna: hát vele mit tegyünk? így kell szeretni. (vagy nem...)
miley: azért még ott a néha...
a többi felől nincs kétségem. smileeee.gif
remek cikk! (a lady gaga-s dolog igaz!)
2012. január 30. 17:50 #111
FruFruChan
FruFruChan
All My Life/By My Life™
    Csoport: Kiemelt tag
Csatlakozott: 11.09.05.
Hozzászólás: 1653
Csatolások: 4550
Azonosító: 160107
Offline offline
Nekem szinte mind tetszett
2012. január 30. 17:51 #112
Liliii
Liliii
visszatérő vendég
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.11.02.
Hozzászólás: 341
Csatolások: 300
Azonosító: 137663
Offline offline
Szerintem is nagyon jó cikk lett!!
Hát azt kell mondjam, nem véletlenül nem szeretem egyes előadók hangját... Az itt leírtak csak egy töredék a sok hasonlóan jó, vagy rossz előadóknak... Némelyik itt rettenetesen hamisan énekel, persze ez a hangszerelésen is múlik, hisz nem mindenhol tökéletes, de ezen annyira szerintem nem múlik... Katy Perry, szerintem rémes volt, pedig vele nem volt semmi bajom sem, de teljesen más a hangja élőben, mint a stúdióban. JLo, vele sem volt bajom eddig se, szerintem az ő hangja azért nem mindig hamis, de az övé se a régi már.. Selena egyszerűen borzalmas, ez az előadás nálam nem éppen a hallgathatóak közé tartozik, pedig személy szerint vele sincs bajom, de énekelni szerintem nem nagyon tud... Rihanna, én úgy vagyok vele, hogy eleinte bírtam, de változott a véleményem róla sajnos... Szerintem ő se nagyon tud élőben énekelni, azért valljuk be stúdiós kiszerelésben pár fokkal jobb... Miley, hát sajnos neki sem a legszebb élőben az énekhangja, valahogy bizonytalannak és hamiskásnak éreztem.. Adele, szeritnem neki nagyon csodálatos hangja van mind élőben mind pedig lemezen... Madonna szintén. Kylie, egy erőteljes, de ugyanakkor érzelmes hangú is, élmény hallgatni akárcsak Adelét, és Madonnát, Demivel is meg vagyok elégedve.. Kylieval szintúgy... Ez az én vélemény, és ne értse félre senki nem kritizálni akartam őket, csak én így gondolom... Én is megválogatom, hogy kiket hallgatok meg és kiket nem, általában olyanokat, akik karakteresek, és élőben is ugyanolyan jó a hangjuk mint a CD-ken, lemezeken.. Ajánlom figyelmetekbe az RBD-t is az én kedvenc bandámat, igaz, hogy spanyol de a koncertfelvételeiken is hallatszik, hogy ott is milyen szép, és tiszta a hangjuk, vagy a Little Mix, az angol X-faktor-ból, például az ő előadásukban sokkal jobban tetszett Katy Perry száma...
1 felhasználónak tetszik: Holly Keller
2012. január 30. 17:53 #113
Kangi
Kangi
visszatérő vendég
 
StátuszI may not be there yet, but I'm closer than yesterday.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.06.23.
Hozzászólás: 254
Csatolások: 0
Azonosító: 129776
Offline offline
Selena a legborzalmasabb !!!! :/
2012. január 30. 17:54 #114
Kelsey
Kelsey
 
Státuszoffline.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.06.28.
Hozzászólás: 2806
Csatolások: 4078
Azonosító: 130190
Offline offline
Jennifer Lopeznek sosem volt jó hangja, ez nem volt meglepő.
Selena szintén: majdnem hallgathatatlan.
Viszont Katy nem volt annyira szörnyű...

A tehetségekhez nincs hozzáfűzni valóm, ők tényleg ott vannak az élvonalban.

Demihez, ha engeditek ajánlanék még egy videót, sajnos az eleje hiányzik, de nagyon jó volt szerintem:

2012. január 30. 17:57 #115
Lilly-chan
Lilly-chan
 
StátuszBooks are a uniquely portable magic. /Stephen King/
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.11.19.
Hozzászólás: 1048
Csatolások: 0
Azonosító: 139065
Offline offline
Adele hangja egyszerűen mesés élőben!! smileeee.gif És grat a cikkhez, jó lett wink.gif
2012. január 30. 17:57 #116
- törölt felhasználó -    
Végre egy cikk, amiben nem istenítik Selenítát ohmy.gif Le a kalappal biggrin.gif
A BSB-t hiányoltam :$ De ezt leszámítva tényleg jó kis cikk lett, gratulálok biggrin.gif
2012. január 30. 17:59 #117
AllieNessie
AllieNessie
 
Státuszhttp://www.onegirlonemonthonedream.blogspot.com/ Nézzetek be!
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.03.09.
Hozzászólás: 768
Csatolások: 32
Azonosító: 146918
Offline offline
maga a cikk jó, és szerintem igaz is, tényleg van pár eléggé tehetségtelen sztárocska, akinek annyi hangja van, mint nekem pl. selena gomez, katy perry, J.Lo, de egy újságíró szerintem pártatlan, de amiket Miley Cyrusról írt. sztem ha vki cikket ír, akkor először gondolja mag, hogy ne legyen senki ellen, különben az egésznek egyéni vélemény alapja lesz
1 felhasználónak tetszik: Kelsey
2012. január 30. 18:01 #118
- törölt felhasználó -    
Hát nekem nagyon tetszik mindegyik.. xDD igaz, hogy Miley egy kicsit tényleg rosszul éénekel ebben a videóban de hallottam tőle már jót is élőben.. Szerintem úgyanúgy énekelnek mint a lemezeken. smileeee.gif
2012. január 30. 18:09 #119
- törölt felhasználó -    
Ilyet bárki tud50% lipsync 50% horrible Voices. És ő ugyebár "énekesnő".
2012. január 30. 18:10 #120
rekush98
rekush98
visszatérő vendég
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.05.12.
Hozzászólás: 408
Csatolások: 7
Azonosító: 150983
Offline offline
Miley sztem élőben is jó, a többivel egyetértek,de bibőrt hiányolom.smileeee.gif
21 oldal 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!