Idézet(Moonyhold @ 2007. April 23. - 18:50)
Na, fiúk, lányok én is itt vagyok. Miért kéne új témát nyitni? Van itt egy csomó 
Hali!
Azért, mert ezek itt inkább kép- rakosgatós topikok. Sztem nyissatok az általános témákban egyet Robinak.
|
|
Hesztiaanglomán |
Csoport: Kiemelt tag Csatlakozott: 06.10.26. Hozzászólás: 4103 Csatolások: 26677 Azonosító: 19294 offline
|
Megvolt a hagyatéki eljárás.
Félig kopasz lett vagy átverés?
A pillanat gyorsan terjedt az interneten.
Az egyik tetoválása problémát okozott.
Vigyázat a cikk SPOLIERT tartalmaz!
Kiderült, ott lesz-e a színésznő.