Starity

The Bourne Legacy / A Bourne-hagyaték (2012)

Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2012. február 13. 01:56 #1
Bessie
Bessie
funkcionális ♑
 
Státusz❤ YoonKook ❤
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 07.04.26.
Hozzászólás: 15792
Csatolások: 67783
Azonosító: 27941
Offline offline
Kerestem ezt a témát, de nem találtam. blush.gif

The Bourne Legacy

Bemutató (USA): 2012. augusztus 3.
Műfaj: Akció, Thriller
Rendező: Tony Gilroy
Forgatókönyvíró: Dan Gilroy, Tony Gilroy, Eric Van Lustbader
Szereplők: Jeremy Renner, Rachel Weisz, Joan Allen, Albert Finney, Oscar Isaac, Edward Norton
Filmstúdió: Universal Pictures

A Borne-sorozat negyedik részében ezúttal nem a Matt Damon által megismert Jason Bourne kalandjai folytatódnak, hanem Aaron Cross-t (Jeremy Renner) ismerhetjük meg, aki ugyannak a titkos kormányprogram köszönheti ismeretlen múltját, ám mégis teljesen más utakon jár. A Spin-off rendezői teendőit az akciófilm-berkekben nagy elismerésnek örvendő Tony Gilroy végezte.

5 felhasználónak tetszik: kriszti145, Boscorelli, tya04, Christo, dorii_TVD
2012. február 13. 10:46 #2
- törölt felhasználó -    
Én alapjáraton imádom az ilyen filmeket (akció és a kémfilm világa vegyítve). De úgy érzem, hogy Matt Damon nem hiába nem vállalta a negyedik részt. Ez meg már csak a címe alapján Bourne, csak még több pénzt akarnak kaszálni, hogy csinálnak egy Bourne trilógiához nagyon hasonló filmet és ugyanazon a címen reklámozzák. Ez ugyanaz, mint a manapság elterjedt spin-off sorozatok. Imádom az NCIS:LA-t, de önmagában semmi köze sincs az eredeti NCIS-hez. Nem tudom, hogy ellen fogok-e tudni neki állni, mert ritka manapság a kémfilm, úgy, mint a fehér holló. De biztos nem egy Bourne-Matt színvonal lesz.
5 felhasználónak tetszik: Bessie, Boscorelli, kriszti145, AmyVie, szavy
2012. február 13. 10:56 #3
Bessie
Bessie
funkcionális ♑
 
Státusz❤ YoonKook ❤
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 07.04.26.
Hozzászólás: 15792
Csatolások: 67783
Azonosító: 27941
Offline offline
Ezzel én is így vagyok. Imádom az ilyen filmeket. A Bourne trilógia pedig annyira jó. Sajnálom, hogy Paul Greengrass és Matt nem vállalták be, de lehet, hogy meg van az oka. blush.gif Én azért megnézem, mert a trilógia kötelez. Persze nem biztos, hogy szeretni is fogom. Azért Jeremy nem olyan rossz színész, persze Matt nyomába sem érhet. Viszont Rachel is a kedvencem. laugh.gif Szóval mindenképp nézős. A hivatalos trailer viszont kiakasztott. rohog.gif Az a sok feketítés. Jó, értem én. Így akarják felcsigázni a népet a nézettséghez. Majd meglátjuk mi lesz belőle.
3 felhasználónak tetszik: kriszti145, Boscorelli, Christo
2012. március 04. 12:45 #4
- törölt felhasználó -    
w00t.gif w00t.gif w00t.gif
5 felhasználónak tetszik: Boscorelli, Bessie, House Of Wax, Christo, tya04
2012. július 17. 17:56 #5
szavy
szavy
    Csoport: Kiemelt tag
Csatlakozott: 05.05.09.
Hozzászólás: 36116
Csatolások: 1853041
Azonosító: 6038
Offline offline
7 felhasználónak tetszik: Bessie, Boscorelli, Domcicc, Christo, House Of Wax, tya04, Minimanó94
2012. augusztus 25. 23:12 #6
Boscorelli
Boscorelli
Lost but Won
    Csoport: Kiemelt tag
Csatlakozott: 08.08.01.
Hozzászólás: 5987
Csatolások: 136689
Azonosító: 67913
Offline offline
Bevallom őszintén, én is nagy rajongója vagyok az első három filmnek, így elég kritikusan várom ezt. Persze az igaz, hogy Jeremy Renner kiváló színész, és valószínűleg nagyon sokat dolgozott, hogy hiteles legyen a karaktere, és azt sem tartom kizártnak, hogy tetszeni fog, mert az ilyen sztorik mindig is bejöttek, igazából, csak azt nem értem, ez miért Bourne? Nem Jason Bourne-ról szól, hanem egy társáról, aki szintén a Treadstone-nak vállalt megbízásokat. Így lehetne Treadstone Legacy is, bár az igaz, az kevésbé hatásos, így viszont van egy mellékíze, kijön egy Bourne című film, Jason Bourne nélkül. think.gif
Hát majd meglátjuk, azért mindenképp nézős lesz ez, képek alapján nem tűnik rossznak.

Sajnos eredeti méretben nem tudtam felrakni őket.
HQ Stills beer.gif
6 felhasználónak tetszik: Domcicc, Christo, House Of Wax, Mirjána, tya04, Minimanó94
2012. augusztus 26. 19:22 #7
Christo
Christo
 
StátuszQuot libros, quam breve tempus.
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 08.11.23.
Hozzászólás: 7844
Csatolások: 21645
Azonosító: 77830
Offline offline
Nagy kedvencem a trilógia, és mivel nagyon megkedveltem Jeremyt ezért nem tudok ferde szemmel nézni erre a filmre. Én várom és szerintem nem lesz rossz. smileeee.gif
1 felhasználónak tetszik: Bessie
2012. augusztus 26. 19:39 #8
tya04
tya04
Schrödinger macskája
 
Státuszzöldfülűspagettiszörny
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 08.08.05.
Hozzászólás: 6658
Csatolások: 1286
Azonosító: 68245
Offline offline
A színészek miatt eléggé régóta várom a filmet. Fene tudja, mit hoznak ki az eléggé akció-centrikus (oks, egy akciómúvi milyen legyen?), korrektül összerakott trilógia után, friss arcokkal. Bár a kritikai fogadtatás nem lett túl fényes, már nem egyszer tapasztalhattuk, hogy akár a szakértő jóemberek' által sárga földig tiport film is lehet egy remek alkotás. Nortonomat nem bírom elképzelni negatív szerepben, de legalább itt a lehetőség, hogy újra bizonyíthasson, hisz Banner óta kissé leülepedett a filmográfiájának minősége (szerencsére becsúszott a Moonrise Kingdom)... Jeremyben pedig reménykedem, hisz piszok tehetséges színész, azonban ezt jól tudja leplezni olykor-olykor. Mindegy, már két hét sincs hátra, és meglátjuk, milyen lett ez a film. beer.gif
1 felhasználónak tetszik: Bessie
2012. augusztus 26. 19:41 #9
- törölt felhasználó -    
én abban egyetértek hogy nem kellett volna Bourne néven futtatni a franchise-t. rolleyes.gif de ettől lehet hogy jóféle akció film lesz belőle! meghajolo.gif majd elválik.
2012. augusztus 26. 19:43 #10
- törölt felhasználó -    
Idézet (tya04 @ 2012.08.26. 19:39)
Nortonomat nem bírom elképzelni negatív szerepben,


nézd meg az Olasz melót! wink.gif
2012. november 29. 18:30 #11
dorii_TVD
dorii_TVD
Downer™
 
StátuszIs it too late to change the name?
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.08.28.
Hozzászólás: 1755
Csatolások: 1686
Azonosító: 184868
Offline offline
Idézet (Boscorelli @ 2012.08.25. 23:12)
Bevallom őszintén, én is nagy rajongója vagyok az első három filmnek, így elég kritikusan várom ezt. Persze az igaz, hogy Jeremy Renner kiváló színész, és valószínűleg nagyon sokat dolgozott, hogy hiteles legyen a karaktere, és azt sem tartom kizártnak, hogy tetszeni fog, mert az ilyen sztorik mindig is bejöttek, igazából, csak azt nem értem, ez miért Bourne? Nem Jason Bourne-ról szól, hanem egy társáról, aki szintén a Treadstone-nak vállalt megbízásokat. Így lehetne Treadstone Legacy is, bár az igaz, az kevésbé hatásos, így viszont van egy mellékíze, kijön egy Bourne című film, Jason Bourne nélkül. think.gif
Hát majd meglátjuk, azért mindenképp nézős lesz ez, képek alapján nem tűnik rossznak.
Sajnos eredeti méretben nem tudtam felrakni őket.
HQ Stills beer.gif


Újak + Nagyobb méretben.
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!

Kapcsolódó sztárok