Starity

Amerika: akik szeretik

2 oldal 1 2
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2012. március 11. 09:21 #21
- törölt felhasználó -    
Idézet (Anna_Toth @ 2012.03.11. 09:15)
Itt van pár kép a csodálatos Kanadáról és New York-ról,nekem rokonaim élnek kint Kanadába és egyszer szeretnék kijutni hozzájuk  smileeee.gif

ezek nagyon gyönyörűek, szívesen megnézném mindkettőt. nekem is vannak Kanadában rokonaim, Vancouverben és Torontóban.
1 felhasználónak tetszik: Anna_Toth
2012. március 11. 09:26 #22
Anna_Toth
Anna_Toth
calderic
 
Státuszda on ne može biti istina, ali to može biti vrlo
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.10.24.
Hozzászólás: 1547
Csatolások: 308
Azonosító: 137063
Offline offline
Idézet (Naida @ 2012.03.11. 09:21)
ezek nagyon gyönyörűek, szívesen megnézném mindkettőt. nekem is vannak Kanadában rokonaim, Vancouverben és Torontóban.

Igen szerintem is,bár nem szeretem Kanada párás időjét de elmennék oda wink.gif
2012. augusztus 02. 21:01 #23
marvellany
marvellany
time-traveller
 
StátuszLet the sky fall when it crumbles we will stand tall face it all together...
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.03.28.
Hozzászólás: 1426
Csatolások: 133
Azonosító: 172167
Offline offline
Néhány esti kép smileeee.gif olyan szépek biggrin.gif
2 felhasználónak tetszik: WhiteRosee, Tejcike
2012. augusztus 02. 21:12 #24
vdorina96
vdorina96
♥Paris♥
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.06.04.
Hozzászólás: 2486
Csatolások: 1121
Azonosító: 152331
Offline offline
ki ne szeretné Amerikát.Nekem is vannak rokonaim Washington DC-ben mert konkrétan a városban.Sajna nem ismerem pket mégsoha nem találoztunk pedig jó lenne,mesélhetne milyen ott az élet.tongue.gif
2012. augusztus 03. 06:52 #25
- törölt felhasználó -    
Japánon és Hongkongon kívül a harmadik cél az USA lenne, ahol élni szeretnék. Azon belül is New York. Igen, nem könnyű oda kijutni, és kinn maradni, de ha az ember nagyon akarja, akkor bármi sikerülhet. Csak alaposan utána kell járni a dolgoknak, és nem feladni az első sikertelenség után.

Nekem mondjuk vannak kinn rokonaim, akik már vagy 30 éve kinn élnek, szóval, még segítséget is kapnék. Jó, meg kell dolgozni ott is mindenért, de ha elérem az álmom, már megérte. Nem a sztárok, meg a csillogás vonz, arra magasról teszek. Engem az ottani élet vonz, az ottani életstílus, az amerikaiak vendégszeretete, barátságossága, lazasága, segítőkészsége. Szó se róla, tanulhatnánk tőlük.
2012. szeptember 22. 20:09 #26
Darkness
Darkness
Misanthrope Vegan
 
StátuszHamarosan frissittem a sztáradatlapokat
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.05.18.
Hozzászólás: 8003
Csatolások: 8879
Azonosító: 175987
Offline offline
van egy kis USA-s zászlóm a szobámban, mindenképpen ki akarok oda jutni, olyan színes, s változatos hely, ehhez persze annak is köze van, hogy hatalmas ország..

GOD BLESS THE USA!
2014. július 01. 15:03 #27
- törölt felhasználó -    
Ki nem szereti valamely részét? <3 Én is imádom, sok hely van ahova majd elszeretnék jutni ^^
2014. július 01. 15:16 #28
- törölt felhasználó -    
Amerika és az USA nem egyenlő. az amerikai kontinens északi része az USA smileeee.gif
Egyébként hatalmas USA-fan vagyok, ha felnőtt leszek az USA-ban szeretnék élni, Kaliforniában. wub.gif
2014. július 01. 15:17 #29
- törölt felhasználó -    
Idézet (,2012.02.22. 15:32~2852318)
Nekem a nagynéném képes volt kimenni férjhez menni Floridába és zöldkártyát szerezni. mellesleg ha betartod a játékszabályokat, akkor nem fognak kitoloncolni. csak figyelni kell, hogy adott államban mit szabad és mit nem, és ha nem csinálsz hülyeséget, akkor maradhatsz.
nem mondtam, hogy Kanadában magyarellenesek, csak azt, hogy igenis vannak fenntartásaik bizonyos típusú  bevándorlókkal szemben (akikt te is említettél). Vancouverben és Torontóban is laknak távoli rokonaim, akik szoktak mesélni dolgokat. (Most nem a "magyar, ne lopj" című boltfelirat urban legend-re gondolok, az nem jellemző.) 
egyébként egyetértek veled ezen a pár apróságon kívül.  smileeee.gif

Egyetértek thumbsup.gif Ha a játékszabályokat betartod, miért ne sikerülhetne?
2 oldal 1 2
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!