Starity

Öt tény A csodálatos Pókemberből

3 oldal 1 2 3
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2012. február 23. 16:38 #41
ophely88
ophely88
time lady
 
Státuszwaiting for a mad man in a blue box ....
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.08.08.
Hozzászólás: 7455
Csatolások: 0
Azonosító: 157806
Offline offline
Idézet (LULUPeas @ 2012.02.22. 14:30)
Egyetértek. Azt állítani hogy Andrew nem tehetséges, abszurdum. Never Let Me go, Boy A, Red Riding, Gyávák és hősök, de még a Közösségi háló is ki*aszott jó film volt, Facebook ide vagy oda. Ha nem is miatta, de Jesse alakítása miatt biztosan megéri megnézni.
Nagyon mérges vagyok rá, amiért elvállalta mert ennél sokkal többre képes mert, valljuk be: ez egy látványfilm, ami nagyon nem arra építkezik, hogy milyen tehetségesek benne a színészek. Vegyük Emmát. Oké, szeretem mert aranyos csajszi, de egy jó kis középkategóriás színésznő, semmi extra nincs benne, csak most fel van kapva. Neki jó ez a film, kb. az ő szintje, na de Andrew... nem beszélve arról, hogy még eladhatóbbá tegyék magukat össze is jöttek, amivel nem lenne baj, ha ezt nem a film promózása miatt csinálnák.
Egy szó mint száz, remélem Andrew nem fog áttérni az efféle filmekre és marad a saját stílusánál, amiben bizonyíthat. Ennek ellenére megnézem.


Bennem nemrégen felmerült, hogy elvesztettük-e már a reményt vagy sem, Andrew ügyben és még mindig nincs késő. Andrew többre képes. A Facebook film jó volt arra, hogy megismerjék, a Pókembert pedig szerintem azért fogadta el, mert Pókember az ő imádott hőse, az más dolog, hogy talán még sem kellett volna elvállalnia. Sok sztár meg tudja oldani, hogy itt és ott is forgat filmeket, ilyet is meg olyat is, ilyet képzelek el Andrewnak is. Kívánom, hogy így legyen és ne jusson Sean Bean sorsára, azt nem ajánlom senkinek sem 110.gif
1 felhasználónak tetszik: LULUPeas
2012. április 05. 22:11 #42
NinaDobreva
NinaDobreva
visszatérő vendég
 
StátuszDelena Forever
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.08.15.
Hozzászólás: 141
Csatolások: 1
Azonosító: 158416
Offline offline
már nagyon várom smileeee.gif
2012. június 10. 16:02 #43
dreammm
dreammm
 
StátuszJosh H.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.02.27.
Hozzászólás: 810
Csatolások: 2
Azonosító: 170185
Offline offline
Nagyon kíváncsi vagyok már a filmre:D
2012. június 24. 22:45 #44
Eric Saade fan 7
Eric Saade fan 7
visszatérő vendég
 
StátuszDattebayo:DD♥
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.07.16.
Hozzászólás: 191
Csatolások: 5
Azonosító: 155585
Offline offline
megakarom nézniiiiiiiiiiiii :3
2012. június 25. 03:44 #45
DarkEagle
DarkEagle
visszatérő vendég
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.06.25.
Hozzászólás: 161
Csatolások: 0
Azonosító: 178551
Offline offline
Most nem azért mert én vagyok a Jani vagy ilyesmi de olvasta itt akárki is a KÉPREGÉNYT? Aki nem az KUSSOLJON ÉS NE ÍRJON FASZSÁGOKAT. -.-" Először is mindkét színész sőt az egész gárda tökéletes. Nagyon tehetséges színészekből verbuválták össze a filmet. Az a baj a mai fiatalokkal hogy ha tetszik nekik egy sztár mint pl a nyomorék Alkonyatos csóka akkor egyből rámondják hogy király színész pedig lófaszt se ér. Na jó ez nem igaz épp rá mert az alkonyatot kivéve majdnem minden más filmben jól alakít. De a lényeget remélem érti mindenki. Ami azt illeti hogy Andrew és Emma valóban együtt vannak-e tök8 mert nekünk és másnak sincs hozzá köze. Ha igaz akkor sok boldogságot nekik. Ha meg nem akkor is megértem mert tökéletes promo a filmnek. És nem ők az egyetlenek és az elsők és nem is az utolsók akik kihasználják ezt a dolgot. Ami a filmet illeti. Aki nem olvasta a Pókember képregényt az szerintem fogja be de nagyon gyorsan. Lehet a másik k3 rész volt előbb filmként de az egy teljesen egyedi megvalósítás aminek annyi köze volt a képregényhez, hogy Pókemberről szólt és a szereplők is ugyan azok voltak. Ezen kívül semmi szinte nem volt átvéve a képregényből. Az egy szinte teljesen saját történet.

Viszont ez az új Pókember film az EREDETI képregény adaptációja. Tehát történet hű. És igen Mary Jane-nek köze sem volt Peterhez amíg Gwen élt. Gwen volt Peter élete első és egyetlen igaz szerelme. Csak aztán történt egy baleset és Gwen meghalt és a végén összejött Mary Janival. De mindig is Gwen volt a legjobb barátja és szerelme már fiatal koruk óta. Persez Mary Jane már akkor is a jelen volt amikor Peter és Gwen jártak de akkor még csak barátok voltak. Ennyi. Szóval aki nem ismeri a történetet ne magyarázzon baromságokat mert rohadt idegesítő z a sok baromság amit itt a kommentelők 98%-a össze tud hordani. -.-" Ráadásul a cikkben is le van írva az amit most leírtam tehát meg kéne tanulni olvasni is. wink.gif
2012. június 29. 17:08 #46
vamphanna
vamphanna
vámpircsaj ;)
 
StátuszMinden,ami vámpir es misztikum.:)
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.12.09.
Hozzászólás: 2341
Csatolások: 1
Azonosító: 165036
Offline offline
nagyon kivancsi vagyok a filmre.smileeee.gif
2012. június 30. 15:22 #47
Lili0120
Lili0120
If I can take it, I can make it
 
Státuszdon't call it a fight when you know it's a war
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.02.23.
Hozzászólás: 1432
Csatolások: 0
Azonosító: 169896
Offline offline
DarkEagle én is így vagyok vele;D
2014. augusztus 19. 14:18 #48
Vandaa7
Vandaa7
 
StátuszRohadt agyamban szűköl és günyög fekete sávok közt a sárga hold.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 14.01.02.
Hozzászólás: 662
Csatolások: 0
Azonosító: 218286
Offline offline
Én a régi Tobey-s pókembert imádtam,de tegnap megnéztem ezt a filmet..és hát nemtudom,az is jó,meg ez is,szóval mindkettő:))
Mindkettő másképpen jó:))
Imádom indkát Pókembert♥♥:33
3 oldal 1 2 3
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!

Kapcsolódó sztárok