Így szokj le a körömrágásról!
2012. február 22. 16:54
#21
|
|
SmileyZHappiest girl in the world ♥ |
Csoport: Tag Csatlakozott: 10.03.12. Hozzászólás: 8757 Csatolások: 33707 Azonosító: 122565 offline
|
Én régebben is rágtam a körmöm,és most is.Volt idő azonban amikor nem rágtam.Egyszerűen csak abba hagytam,de olyan gyenge körmeim vannak,hogy folyamatosan letörtek,így elkezdtem őket újra rágni,ami nem túl jó módszer volt.
Igyekszem abba hagyni,de nehéz.
2012. február 22. 16:55
#22
|
|
summertündérkevisszatérő vendég |
Csoport: Tag Csatlakozott: 11.07.01. Hozzászólás: 128 Csatolások: 195 Azonosító: 154397 offline
|
Háth, majd kipróbálom:) Elody, naggyon köki a cikket^^) <3
2012. február 22. 16:55
#24
Én mindenhogy próbálom,de semmi..
És amikor abbahagytam,folyton letöredeztek nekem is..
2012. február 22. 16:56
#25
Nekem stressz, unalom és türelmetlenség is közrejátszik, és az istennek sem akarok róla leszokni, bár én a körmömet is rágom, plusz a bőrt is tépem - eléggé fáj is.
Már azt az undorító vacekrájt is próbáltam, de olyan megszállott vagyok, hogy még úgy is rágtam. Körömlakkot magasról lesz@rom, lerágom azzal együtt.
2012. február 22. 16:57
#26
|
missyanikó7Huncutka™ |
Csoport: Kitiltott Csatlakozott: 11.06.08. Hozzászólás: 1231 Csatolások: 42 Azonosító: 152541 offline
|
Megpróbálom amúgy a cikk nagyon jó lett
2012. február 22. 17:03
#27
én akkor kezdtem amikor első osztályos voltam,szóval már elég régen nem tudom abbahagyni..:/
2012. február 22. 17:04
#28
Hasznos tanácsok ezek.Kiskoromban sokat rágtam talán még 6. osztályban is néha előfordult,ráadásul még a bőrömet is kapartam le.Mikor vége lett a sulinak vagyis nyári szünet volt hirtelen azt vettem észre,hogy szép a kezem.Egy seb sem volt rajta,és a körmei is szép hosszúak voltak úgy ahogyan.Viszont miután elkezdődött a suli egyből minden újra kezdődött.Hiszen mindenki vagyis a tinik többsége a suliban törtnő dolgok miatt ideges.Mostanra már leszoktam róla,és már jobban érzem magamat.
2012. február 22. 17:05
#29
néha rágom de csak ugy ok nélkul nálam ez nem tud szokássá válni.
én sajna ujjropogtatást szoktam de azt is ok nélkül.
Az már elég káros mert tönkreteszi az ízületeket.
(
2012. február 22. 17:05
#30
|
|
Hannahmilehooligirl~ |
Csoport: Tag Csatlakozott: 11.04.13. Hozzászólás: 1117 Csatolások: 153 Azonosító: 149203 offline
|
Pandoraa: az nem megy, mert akkor tudom, hogy nem látszik sokat, így nem érzem úgy, hogy kár érte
de köszönöm a tippet!
2012. február 22. 17:32
#32
|
|
ducsaiannasztármániás |
Csoport: Tag Csatlakozott: 11.10.13. Hozzászólás: 2140 Csatolások: 5 Azonosító: 162041 offline
|
Én nem rágom a körmömet
2012. február 22. 17:36
#35
|
|
Emily O.Osminator™ |
Csoport: Tag Csatlakozott: 10.11.20. Hozzászólás: 2577 Csatolások: 676 Azonosító: 139156 offline
|
Én is rágtam. De megelégeltem, hogy ronda körmöket nézegessek és próbáltam nem rágni. Egy időben azt vettem észre, hogy milyen szépek. Ezután már nem is volt kedvem elcsúfítani. De talán közbe játszott a családom állandó nyagatása is. Most már azt mondják, hogy vágjam már le.
2012. február 22. 17:37
#36
|
|
pillango117F*ckedUpWorld |
Csoport: Tag Csatlakozott: 11.07.23. Hozzászólás: 1150 Csatolások: 14 Azonosító: 156257 offline
|
SelenaGirl én is így vagyok vele!Nagyon utálom,hogy rágom,próbálom inkább levág,mint lerágni,de ha levágom akkor a bőrt tépkedem,úgyhogy teljesen mind1...
2012. február 22. 17:39
#37
Én visszaeső körömrágó vagyok, legalább egy tucatszor próbáltam leszokni (már amikor eltelt egy hét úgy, hogy ne rágtam volna a körmöm). A fejemben milliószor növesztettem karmokat. Általában, amikor nem rágom a körmöm, megnő hosszú, egy-két centisre, de amint elkezdenek törni, begorombulok, és nekik esek. Ráadásul feltűnt, hogy amikor nem rágom a körmöm, felszedek pár kilót. Tuti, a stressz miatt másban keresem a boldogságot, szóval inkább rágom a körmöm, mintsem elhízzak.
Megvan, ki örökli Liam Payne vagyonát
Megvan, ki örökli Liam Payne vagyonát
Megvolt a hagyatéki eljárás.
Kiderült, melyik volt az a pillanat, amikor Zendaya beleszeretett Tom Hollandba
Kiderült, melyik volt az a pillanat, amikor Zendaya beleszeretett Tom Hollandba
A pillanat gyorsan terjedt az interneten.
Tom Holland Pókember tetoválása váratlan problémát okozott a Pókember forgatásán
Tom Holland Pókember tetoválása váratlan problémát okozott a Pókember forgatásán
Az egyik tetoválása problémát okozott.
A Sárkányok háza sztárjának hányingere lett az egyik jelenetétől
A Sárkányok háza sztárjának hányingere lett az egyik jelenetétől
Vigyázat a cikk SPOLIERT tartalmaz!
Szerelmes képeken az Off Campus sztárjai - már biztos, hogy együtt vannak
Szerelmes képeken az Off Campus sztárjai - már biztos, hogy együtt vannak
Itt a bizonyíték a románcra.
Taylor Swift és Travis Kelce fontos kérést intézett az esküvői vendégeikhez
Taylor Swift és Travis Kelce fontos kérést intézett az esküvői vendégeikhez
Volt egy kérésünk minden vendéghez.
Blackpink Lisája felfedte, miért változtatta meg a nevét
Blackpink Lisája felfedte, miért változtatta meg a nevét
13 éves volt, amikor így döntött.

offline
0 felhasználónak tetszik:


