Starity

Adele bemutatott a díjátadón!

6 oldal 1 2 3 4 5 6
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2012. február 22. 19:27 #41
viritrend
viritrend
❀Mrs. Efron❀
 
StátuszIt's over... :/ ♥
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.08.30.
Hozzászólás: 1205
Csatolások: 161
Azonosító: 159676
Offline offline
jól tette biggrin.gif cool.gif
2012. február 22. 19:30 #42
Edeee...
Edeee...
visszatérő vendég
 
StátuszA Beutiful lie : I Never Die
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.12.31.
Hozzászólás: 497
Csatolások: 0
Azonosító: 166310
Offline offline
Gratulálok neki a díjakért , megérdemelte ... és a helyében énis igy tettem volna , ha egy ilyen fontos pillanatban valaki félbeszakít ... tongue.gif
2012. február 22. 19:32 #43
- törölt felhasználó -    
Grat Adele -.-" Díjat nyert és még be is mutat
Tiszta szánalom... -.-"
2012. február 22. 19:38 #44
Mása9899
Mása9899
új tag
 
StátuszOne Direction <3
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.02.02.
Hozzászólás: 23
Csatolások: 0
Azonosító: 168386
Offline offline
Há én nem gondoltam volna Adele-ről -.-
2012. február 22. 19:38 #45
Helcsiancsi
Helcsiancsi
új tag
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.09.08.
Hozzászólás: 78
Csatolások: 0
Azonosító: 160234
Offline offline
szánalmas -.-xd
2012. február 22. 19:39 #46
- törölt felhasználó -    
Ja am meg miért a rendezők kérnek bocsánatot? -.-" Komolyan szánalom... -.-"
2012. február 22. 19:42 #47
janet7
janet7
 
Státusz.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.08.11.
Hozzászólás: 4230
Csatolások: 67
Azonosító: 133061
Offline offline
Amikor M.I.A. egy produkció közben, amit valószínűleg nem sok ember néz miatta, tekintve hogy Madonnával meg Copy Minajjal lép fel, ezenkívül a nézők nagy százaléka vagy nem ismeri, vagy csak nem érdeklődik iránta, pláne nem a kisgyerekek, akik valószínűleg azt sem tudják, hogy M.I.A.-t eszik vagy isszák, bemutat a kamerába, alig észrevehetően, egy I don't give a shit dalszövegnél, aztán teszi tovább a dolgát ---> felháborodás, M.I.A. egy emberi szemét, egy figyelemhiányos k.rva, Amerikának mutatott be, takarodjon az országból, rohadjon meg, senki nem kíváncsi rá, a gyerekeket biztos hatalmas megrázkódtatás érte azalatt az egy másodperc alatt, hiszen vagy észre sem vették, vagy nem értették, vagy már ismerik a jelet és látták máshol...de azért biztos nagyon rossz volt nekik, Amerika szép, tiszta, sosem bűnös, ártatlan és M.I.A. bemocskolta szegény gyerekeket ezzel a gesztussal...

Amikor Adele, aki köztudottan a kislányok kedvence és példaképe is, ismerik és érdekli őket, utánozzák is, figyelnek rá, stb. bemutat egy díjátadón a közönség felé (jó, elhiszem, hogy a műsorvezetőnek, vagy akárkinek volt, nem erről van szó, de akkoris a közönség felé mutatta) egyenesen, tisztán észrevehető módon, egy bizonyos célzattal és nem egy l.szarom szerű dalszöveg miatt ---> jól tette, én is ezt tettem volna, megértem, Adele király, imádunk Adele, vagy pedig egy rohadt szót sem szólnak, mintha meg sem történt volna, hisz ez nyilván nincs rossz hatással a gyerekekre. Igaz, hogy egyértelműbb, észrevehetőbb volt egy sokkal népszerűbb és ismertebb sztártól...de kit érdekel? smileeee.gif

Szóval...miért is vagyok antiszociális? rohog.gif rolleyes.gif

-nem Adele ellen, az emberek felfogása ellen-
6 felhasználónak tetszik: Bogszics, ophely88, raspberry, Black Hearth2, Holly Keller, WhiteRosee
2012. február 22. 19:44 #48
- törölt felhasználó -    
...hat...erdekes....:-|
2012. február 22. 19:44 #49
ophely88
ophely88
time lady
 
Státuszwaiting for a mad man in a blue box ....
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.08.08.
Hozzászólás: 7455
Csatolások: 0
Azonosító: 157806
Offline offline
Idézet (hellorl @ 2012.02.22. 18:31)
Mi az már, hogy Anglia büszkesége nyer a saját hazájában és egy értelmes köszönőbeszédet nem mondhat végig...dry.gif azt elhiszem, hogy a műsoridő meg van szabva, de akkoris, ennyi tiszteletet bárki megérdemelne! 
szerintem nem Adele viselkedése miatt kellene bocsánatot kérni, hanem a gála rendezőinek bunkóságáért és szervezetlenségéért! mad.gif
Adele heart.gif


Egyértelmű. Csak a dolgok mélyére kellene látni. Adele senkit sem akart utánozni csupán így fejezte ki a véleményét, elvégre ki hallott már olyat, hogy átveszed a díjad és nem adnak időt arra, hogy megköszönd ..
Egy olyan tehetséges és nagyszerű előadó, mint Adele nem alacsonyodik le a médiahajhász szintre, ahogyan M.I.A. sem azért tette, amit tett, hogy felfigyeljenek rá. Ez van emberek, hahó, igenis kimutatjuk amit gondolunk, nem csak kiállunk a színpadra és elröhögjük, hogy nem adtak időt a megköszönésre, mosolygunk agyba főbe, hanem kimutatjuk amit gondolunk és érzünk. Jól tette, hogy bemutatott és tudja, hogy már ezt is megteheti mert jövőre is elhívják és díjat is fog kapni, a nézettség mindenkinek kell, még az ITV-nek is.
Nekem egyébként James Corden viselkedése is gyanús. Két éve egy másik díjkiosztón Patrick Stewarttal együtt adott át egy díjat és abból is botrány lett dry.gif James nem való műsorvezetőnek dry.gif
4 felhasználónak tetszik: janet7, selena_taylor_fan, Black Hearth2, Holly Keller
2012. február 22. 19:46 #50
- törölt felhasználó -    
jól tette! smileeee.gif ami azon a díjátadón folyt, az egyszerűen nevetséges..
1 felhasználónak tetszik: ophely88
2012. február 22. 19:54 #51
- törölt felhasználó -    
jól tette!!!!!!!!! és gratulálok neki smileeee.gif <3
2012. február 22. 19:58 #52
- törölt felhasználó -    
Mondjuk az tényleg szánalmas, hogy a köszönőbeszédét sem mondhatta végig. Értem én, nem tart a végtelenségig a műsor, van egy megszabott műsoridő, de azért az embernek megengedhetnék hogy beszéljen 2 percet. Én ezért nem ítélem el, abban a pillanatban bárki ezt tette volna, később pedig könnyű bárkit is fikázni. biggrin.gif
2 felhasználónak tetszik: ophely88, Black Hearth2
2012. február 22. 20:07 #53
fruzska141
fruzska141
 
StátuszI am not afraid to walk this world alone
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.09.07.
Hozzászólás: 657
Csatolások: 11
Azonosító: 134445
Offline offline
szerintem jogos volt Hajrá Adele!
2012. február 22. 20:25 #54
- törölt felhasználó -    
Idézet (janet7 @ 2012.02.22. 19:42)
Amikor M.I.A. egy produkció közben, amit valószínűleg nem sok ember néz miatta, tekintve hogy Madonnával meg Copy Minajjal lép fel, ezenkívül a nézők nagy százaléka vagy nem ismeri, vagy csak nem érdeklődik iránta, pláne nem a kisgyerekek, akik valószínűleg azt sem tudják, hogy M.I.A.-t eszik vagy isszák, bemutat a kamerába, alig észrevehetően, egy I don't give a shit dalszövegnél, aztán teszi tovább a dolgát ---> felháborodás, M.I.A. egy emberi szemét, egy figyelemhiányos k.rva, Amerikának mutatott be, takarodjon az országból, rohadjon meg, senki nem kíváncsi rá, a gyerekeket biztos hatalmas megrázkódtatás érte azalatt az egy másodperc alatt, hiszen vagy észre sem vették, vagy nem értették, vagy már ismerik a jelet és látták máshol...de azért biztos nagyon rossz volt nekik, Amerika szép, tiszta, sosem bűnös, ártatlan és M.I.A. bemocskolta szegény gyerekeket ezzel a gesztussal...
Amikor Adele, aki köztudottan a kislányok kedvence és példaképe is, ismerik és érdekli őket, utánozzák is, figyelnek rá, stb. bemutat egy díjátadón a közönség felé (jó, elhiszem, hogy a műsorvezetőnek, vagy akárkinek volt, nem erről van szó, de akkoris a közönség felé mutatta) egyenesen, tisztán észrevehető módon, egy bizonyos célzattal és nem egy l.szarom szerű dalszöveg miatt ---> jól tette, én is ezt tettem volna, megértem, Adele király, imádunk Adele, vagy pedig egy rohadt szót sem szólnak, mintha meg sem történt volna, hisz ez nyilván nincs rossz hatással a gyerekekre. Igaz, hogy egyértelműbb, észrevehetőbb volt egy sokkal népszerűbb és ismertebb sztártól...de kit érdekel? smileeee.gif 
Szóval...miért is vagyok antiszociális? rohog.gif  rolleyes.gif
-nem Adele ellen, az emberek felfogása ellen-

Nekem M.I.A. gesztusával sem volt problémám. Az övé show elem volt, Adele-é meg reakció. Viszont M.I.A. gesztusát csak az Egyesült Államokban 111,3 millió ember nézte, a Brit Awardsot meg jóval kevesebben, úgyhogy nem véletlenül kelt kisebb felháborodást a dolog. nem vagy antiszoc, csak nem veszel számításba mindent.
2012. február 22. 20:28 #55
janet7
janet7
 
Státusz.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.08.11.
Hozzászólás: 4230
Csatolások: 67
Azonosító: 133061
Offline offline
Idézet (Genovia @ 2012.02.22. 20:25)
Nekem M.I.A. gesztusával sem volt problémám. Az övé show elem volt, Adele-é meg reakció. Viszont M.I.A. gesztusát csak az Egyesült Államokban 111,3 millió ember nézte, a Brit Awardsot meg jóval kevesebben, úgyhogy nem véletlenül kelt kisebb felháborodást a dolog. nem vagy antiszoc, csak nem veszel számításba mindent.


Honnan tudod, hogy nem vagyok antiszoc? Nem ez alapján mondtam, hogy az vagyok, hanem olyan dolgok miatt, amikről mondjuk neked fogalmad sincs. Ne keverjük bele, hogy az vagyok-e vagy sem. Ez egy példa volt, hogy már csak ezért sem csodálkozom a dolgon...

Igen, ezt hallottam már, így a 20 érvemből, amivel megmagyaráztam, hogy nem értem az embereket, már csak 19 van. A francba.
3 felhasználónak tetszik: Bogszics, ophely88, Black Hearth2
2012. február 22. 20:33 #56
TbRéku
TbRéku
új tag
 
StátuszTell the devil I said "Hey" when you get back to where you're from
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.08.05.
Hozzászólás: 2108
Csatolások: 62
Azonosító: 157537
Offline offline
Gratulálok.A mai sztároknak annyi eszük van.-.-
2012. február 22. 20:34 #57
- törölt felhasználó -    
Idézet (janet7 @ 2012.02.22. 20:28)
Honnan tudod, hogy nem vagyok antiszoc? Nem ez alapján mondtam, hogy az vagyok, hanem olyan dolgok miatt, amikről mondjuk neked fogalmad sincs. Ne keverjük bele, hogy az vagyok-e vagy sem. Ez egy példa volt, hogy már csak ezért sem csodálkozom a dolgon...
Igen, ezt hallottam már, így a 20 érvemből, amivel megmagyaráztam, hogy nem értem az embereket, már csak 19 van. A francba.

Nem tudom, miért ugrasz nekem, de mindegy. a legtöbben azért védik Adele-t, mert szeretik. akit pedig az ember szeret, annak sokmindent elnéz. én azt is elhiszem, hogy az is rendben lett volna egyeseknek, ha felhúzza a ruháját, és a színpadra tojik. csak mert ő csinálta. smileeee.gif
2012. február 22. 20:36 #58
janet7
janet7
 
Státusz.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.08.11.
Hozzászólás: 4230
Csatolások: 67
Azonosító: 133061
Offline offline
Idézet (Genovia @ 2012.02.22. 20:34)
Nem tudom, miért ugrasz nekem, de mindegy. a legtöbben azért védik Adele-t, mert szeretik. akit pedig az ember szeret, annak sokmindent elnéz. én azt is elhiszem, hogy az is rendben lett volna egyeseknek, ha felhúzza a ruháját, és a színpadra tojik. csak mert ő csinálta. smileeee.gif


Neked ugrottam volna? Hidd el, az nálam nem ilyen. De bocs, ha úgy jött le...

Dehát az én hozzászólásom is pont erről szólt, pontosan erről. _nevet.gif
Mindig ez van, leírok valamit, belém kötnek és a végére az jön ki az egészből, hogy ugyanazt írtam le az első hozzászólásomban, mint amit a delikvens is gondol.
2012. február 22. 20:37 #59
Star0
Star0
új tag
 
Státusz♡ Advent első vasárnapja van ♡
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.10.01.
Hozzászólás: 70
Csatolások: 0
Azonosító: 161466
Offline offline
Ez egyszerűen túl szánalmas...
2012. február 22. 20:43 #60
Catherine
Catherine
boobtana
 
StátuszCas, buddy, I need you.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.10.29.
Hozzászólás: 1306
Csatolások: 30
Azonosító: 137378
Offline offline
Hát tényleg nem egy szép gesztus, főleg nem tőle, de ettől függetlenül teljesen jogos volt. Mert azért milyen dolog már, hogy csak úgy félbeszakítják a beszédét? Ezek után senki ne csodálkozzon, hogy felmutatja a középső ujját.
6 oldal 1 2 3 4 5 6
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!

Kapcsolódó sztárok

Adele Adele 66.