kimitiszikmost?
2007. szeptember 16. 22:58
#283
|
|
DDodo |
Csoport: Tag Csatlakozott: 05.10.27. Hozzászólás: 1595 Csatolások: 400 Azonosító: 9908 offline
|
Idézet(Tuvok @ 2007. September 16. - 22:49)
Basszus nem vagy még fiatal az iváshoz? Sosem fogom megérteni mire jó ez... 
Nem azt írtam h taccs részegre iszom magam... az azért kicsit más és nem is az én stílusom. Ameddig tudom a határt, addig ihatok, és a szüleim is megengedik. Nem szoktam minden nap 2 sört meginni, csak amikor néha jól esik. És nem értem hogy miért kell ezen így kiakadni.
Egyébként most épp ásványvizet a változatosság kedvéért.
2007. szeptember 16. 23:38
#284
|
|
Tuvok |
Csoport: Tag Csatlakozott: 05.03.19. Hozzászólás: 945 Csatolások: 822 Azonosító: 4709 offline
|
Idézet(DDodo @ 2007. September 16. - 21:58)
Nem azt írtam h taccs részegre iszom magam... az azért kicsit más és nem is az én stílusom. Ameddig tudom a határt, addig ihatok, és a szüleim is megengedik. Nem szoktam minden nap 2 sört meginni, csak amikor néha jól esik. És nem értem hogy miért kell ezen így kiakadni.
Egyébként most épp ásványvizet a változatosság kedvéért.
Egyébként most épp ásványvizet a változatosság kedvéért.
Bocsi a kiakadásért, csak én sajnos (vagy nem sajnos) olyan emberke vagyok hogy mindekiért "aggódok" még azért is akit nem ismerek.
Csak azt mondom hogy nem jó ha ilyen korán rászoksz. Ok ok hogy nem iszol sokat, meg nem részegedsz le, de tudod mindenki így kezdi. Tényleg nem akarok szentbeszédet tartani, de én 22-éves fejjel jó ha 1 éveben megiszok 1 fél pohár alkoholt.
Ui.: és mégegyszer bocsi a felmordulásért.
2007. szeptember 17. 00:06
#285
|
nofene |
Csoport: Tag Csatlakozott: 04.11.01. Hozzászólás: 2831 Csatolások: 996 Azonosító: 920 offline
|
Idézet(Tuvok @ 2007. September 16. - 22:38)
Tényleg nem akarok szentbeszédet tartani, de én 22-éves fejjel jó ha 1 éveben megiszok 1 fél pohár alkoholt.
Most ez úgy jöhet le mintha én szintén megítélnélek vagy akárki mást is. Nem így szánom! De szerinted ez az átlagos? Vagy méginkább ez jó? Szerintem abszolút embere válogatja, az, h én elég sokat iszom, mint pár másik kolléga itt a fórumon (ugye?
2007. szeptember 22. 21:51
#286
|
|
MLSpecial Agent |
Csoport: Kiemelt tag Csatlakozott: 05.03.06. Hozzászólás: 16254 Csatolások: 49586 Azonosító: 4268 offline
|
Idézet(nofene @ 2007. September 17. - 00:06)
Arról nem is beszélve, h napi 1 pohár jó kis porszáraz vörös egészséges. A sör is állítólag, de ha nem lenne az akkor is bebeszélném magmanak
Rum Cooler (rum - ananászlé - sprite)
2007. szeptember 22. 21:57
#287
|
|
Gereba szabalyzat is monnyonle |
Csoport: Kiemelt tag Csatlakozott: 04.10.11. Hozzászólás: 9134 Csatolások: 28411 Azonosító: 135 offline
|
Idézet(ML @ 2007. September 22. - 21:51)
Rum Cooler (rum - ananászlé - sprite)
Basszus nem vagy még fiatal az iváshoz? Sosem fogom megérteni mire jó ez...
2007. szeptember 24. 16:49
#288
Épp Löwenbrau Oktoberfestbiert iszogatok. Finom, és nem mellékessen 6,1 %-os.
Ilyet sajna nem igen lehet (lehet?) kapni itthon.
Ez is külföldrõl van.
2007. október 07. 15:02
#293
|
|
melissa1234 |
Csoport: Tag Csatlakozott: 07.04.09. Hozzászólás: 3309 Csatolások: 10045 Azonosító: 26961 offline
|
baracklé
2007. október 12. 20:55
#294
|
Sunset Lover |
Csoport: Tag Csatlakozott: 06.09.02. Hozzászólás: 3166 Csatolások: 1382 Azonosító: 17566 offline
|
Gösser Ice +citrom
2007. október 13. 22:12
#299
|
|
galaxys66visszatérő vendég |
Csoport: Tag Csatlakozott: 07.08.01. Hozzászólás: 234 Csatolások: 0 Azonosító: 36045 offline
|
Idézet(DDodo @ 2007. September 16. - 21:17)
Tokaji Hárslevelû édes fehérbort 
helo. jo izlésed van a bort illetõen.egészségedre. én meg egy võrõsbort kortyolgatok.
Olivia Wilde elárulta, miből jött rá, hogy vége a házasságának
Olivia Wilde elárulta, miből jött rá, hogy vége a házasságának
2020-ban ért véget a kapcsolatuk.
Megvan, ki örökli Liam Payne vagyonát
Megvan, ki örökli Liam Payne vagyonát
Megvolt a hagyatéki eljárás.
Selena Gomez férjének frizurája kiborította a rajongókat
Selena Gomez férjének frizurája kiborította a rajongókat
Félig kopasz lett vagy átverés?
Összejött a kollégájával az Off Campus sztárja?
Összejött a kollégájával az Off Campus sztárja?
Románc alakulhatott a forgatáson.
Kiderült, melyik volt az a pillanat, amikor Zendaya beleszeretett Tom Hollandba
Kiderült, melyik volt az a pillanat, amikor Zendaya beleszeretett Tom Hollandba
A pillanat gyorsan terjedt az interneten.
„Ezt akarják látni az emberek” - A Your Fault: London színészei megvédték a toxikus mostohatestvéri románcot
„Ezt akarják látni az emberek” - A Your Fault: London színészei megvédték a toxikus mostohatestvéri románcot
Ma volt a második rész premierje.
Tom Holland Pókember tetoválása váratlan problémát okozott a Pókember forgatásán
Tom Holland Pókember tetoválása váratlan problémát okozott a Pókember forgatásán
Az egyik tetoválása problémát okozott.

offline
0 felhasználónak tetszik:


