Avenged Sevenfold III.
2012. május 31. 17:26
#1384
Majd összedobjuk rá a pénzt
Melyik tetszik?
Melyik tetszik?
Idézet (bakocsenge @ 2012.05.31. 17:01)
Nemsokára szülinapom lesz, ki akar meglepni egy pólóval??? 
2012. május 31. 17:37
#1386
Nincs mit! Én még azt is elintézem neked, h az általad kiválasztott srác chippendalekedjen ;D
Idézet (bakocsenge @ 2012.05.31. 17:31)
Jaj, de aranyosak vagytok!!!
Nos, a helyzet az, hogy mindegyik tetszik, szóval lepjetek meg!!!
Nos, a helyzet az, hogy mindegyik tetszik, szóval lepjetek meg!!!
2012. május 31. 17:40
#1387
Idézet (Thora_90 @ 2012.05.31. 17:37)
Nincs mit! Én még azt is elintézem neked, h az általad kiválasztott srác chippendalekedjen ;D
Nos, akkor a chippendale rendelésem:
- a műsort Jared Leto-val kezdeném
- majd folytatnám M. Shadows eszméletlen bicepszeivel
- és végül Ville Valo...
Megoldható Christine???
(De természetesen a póló is egy álom lenne!!
1 felhasználónak tetszik:
Thora_90
2012. május 31. 18:09
#1388
Idézet (bakocsenge @ 2012.05.31. 17:40)
Nos, akkor a chippendale rendelésem:
- a műsort Jared Leto-val kezdeném
- majd folytatnám M. Shadows eszméletlen bicepszeivel
- és végül Ville Valo... :wub:
Megoldható Christine??? :rohog:
(De természetesen a póló is egy álom lenne!! :D )
- a műsort Jared Leto-val kezdeném
- majd folytatnám M. Shadows eszméletlen bicepszeivel
- és végül Ville Valo... :wub:
Megoldható Christine??? :rohog:
(De természetesen a póló is egy álom lenne!! :D )
Mindkettőt megkapod, sőt külön koncertezni fognak csak neked. ^^ Mert mi ezt is megtehetjük ;D
Valaki löjjön le!! Akkora sz*r matekból a kombinatorika :(( és holnap abból írunk dogát és legalább 4re meg kell írnom, hogy meg legyen a 4esem... :(( utálom, hogy mindig második fél évben van a geometria és ilyen sz*rok, pedig sokkal jobban jönne az 5és évvégén. :(( szurkoljatok lééééécci!! ♥
1 felhasználónak tetszik:
Thora_90
2012. május 31. 18:15
#1389
Öhm... a showt A7x-en belül gondoltam, de ha ezt akarod...
MEGVAN!
Felveszik a pólókat, és azt tépik le magukról... na? XD Persze Te is kapsz majd ajándékba
És nem jó neked a hármas év végén?
MEGVAN!
Idézet (bakocsenge @ 2012.05.31. 17:40)
Nos, akkor a chippendale rendelésem:
- a műsort Jared Leto-val kezdeném
- majd folytatnám M. Shadows eszméletlen bicepszeivel
- és végül Ville Valo...
Megoldható Christine???
(De természetesen a póló is egy álom lenne!!
)
- a műsort Jared Leto-val kezdeném
- majd folytatnám M. Shadows eszméletlen bicepszeivel
- és végül Ville Valo...
Megoldható Christine???
(De természetesen a póló is egy álom lenne!!
És nem jó neked a hármas év végén?
Idézet (Eszti181 @ 2012.05.31. 18:09)
Mindkettőt megkapod, sőt külön koncertezni fognak csak neked. ^^ Mert mi ezt is megtehetjük ;D
Valaki löjjön le!! Akkora sz*r matekból a kombinatorika
( és holnap abból írunk dogát és legalább 4re meg kell írnom, hogy meg legyen a 4esem...
( utálom, hogy mindig második fél évben van a geometria és ilyen sz*rok, pedig sokkal jobban jönne az 5és évvégén.
( szurkoljatok lééééécci!! ♥
Valaki löjjön le!! Akkora sz*r matekból a kombinatorika
2012. május 31. 18:19
#1390
Idézet (Thora_90 @ 2012.05.31. 18:15)
Öhm... a showt A7x-en belül gondoltam, de ha ezt akarod... :D
MEGVAN! :w00t: Felveszik a pólókat, és azt tépik le magukról... na? XD Persze Te is kapsz majd ajándékba ;)
És nem jó neked a hármas év végén?
MEGVAN! :w00t: Felveszik a pólókat, és azt tépik le magukról... na? XD Persze Te is kapsz majd ajándékba ;)
És nem jó neked a hármas év végén?
hát mivel félévkor ötös voltam jobb lenne a négyes :DD meg jövőre emelt matekra megyek és oda kell a 4es mert 3as felett mehetek át.
1 felhasználónak tetszik:
Thora_90
2012. május 31. 18:19
#1391
Idézet (Eszti181 @ 2012.05.31. 18:09)
Mindkettőt megkapod, sőt külön koncertezni fognak csak neked. ^^ Mert mi ezt is megtehetjük ;D
Valaki löjjön le!! Akkora sz*r matekból a kombinatorika
( és holnap abból írunk dogát és legalább 4re meg kell írnom, hogy meg legyen a 4esem...
( utálom, hogy mindig második fél évben van a geometria és ilyen sz*rok, pedig sokkal jobban jönne az 5és évvégén.
( szurkoljatok lééééécci!! ♥
Valaki löjjön le!! Akkora sz*r matekból a kombinatorika
Christine: természetesen akkor sem fogok zokogni, ha a srácok leszenk a showban!!!
Jaj, annyira aranyosak vagytok, de remélem ti is ott lesztek, ennyi pasival még a magánkoncert ellenére sem bírok!!!
Természetesen szurkolunk Lenora, nyugi sikerülni fog!!!
1 felhasználónak tetszik:
Thora_90
2012. május 31. 18:23
#1392
Idézet (bakocsenge @ 2012.05.31. 18:19)
Christine: természetesen akkor sem fogok zokogni, ha a srácok leszenk a showban!!! :lol:
Jaj, annyira aranyosak vagytok, de remélem ti is ott lesztek, ennyi pasival még a magánkoncert ellenére sem bírok!!! :rohog:
Természetesen szurkolunk Lenora, nyugi sikerülni fog!!! :koccint: (Már látom "sanyarú" sorsom: holnap görcsben lesznek az ujjaim a nagy szurkolás közepette!! :D )
Jaj, annyira aranyosak vagytok, de remélem ti is ott lesztek, ennyi pasival még a magánkoncert ellenére sem bírok!!! :rohog:
Természetesen szurkolunk Lenora, nyugi sikerülni fog!!! :koccint: (Már látom "sanyarú" sorsom: holnap görcsben lesznek az ujjaim a nagy szurkolás közepette!! :D )
még szép, hogy ott leszünk :D na nehogy már kimaradjunk a buliból, ha már megszerveztük! :D
köszönöm! ^^ ♥
1 felhasználónak tetszik:
Thora_90
2012. május 31. 18:25
#1393
Idézet (Eszti181 @ 2012.05.31. 18:23)
még szép, hogy ott leszünk
na nehogy már kimaradjunk a buliból, ha már megszerveztük!
köszönöm! ^^ ♥
köszönöm! ^^ ♥
És akkor most képzeljük el, hogy (engedek: Ville és Jared egy másik bulin fog vetkőzni!!
1 felhasználónak tetszik:
Thora_90
2012. május 31. 18:30
#1394
Idézet (bakocsenge @ 2012.05.31. 18:25)
És akkor most képzeljük el, hogy (engedek: Ville és Jared egy másik bulin fog vetkőzni!! :lol: ) a srácokkal bulizunk!! :rolleyes: Sajnálni fogom a széttépett pólókat, de a jó ügy érdekében... :D
Te szülinapod Ville és Jared is jöhet. :D amit csak az ünnepelt kíván ;D bocs túl sok Tudors-t nézek :'''D
1 felhasználónak tetszik:
Thora_90
2012. május 31. 18:33
#1395
Idézet (Eszti181 @ 2012.05.31. 18:30)
Te szülinapod Ville és Jared is jöhet.
amit csak az ünnepelt kíván ;D bocs túl sok Tudors-t nézek :'''D
Hűhhhaaa!! Életem legjobb szülinapja lesz!!!
Egyébként semmi új nyilatkozat nincs a srácok részéről??
1 felhasználónak tetszik:
Thora_90
2012. május 31. 18:39
#1396
Idézet (bakocsenge @ 2012.05.31. 18:33)
Hűhhhaaa!! Életem legjobb szülinapja lesz!!! :D Megértem, hogy rá vagy kattanva, valami eszméletlen sorozat, a színészek meg... :w00t: :wub:
Egyébként semmi új nyilatkozat nincs a srácok részéről?? :unsure:
Egyébként semmi új nyilatkozat nincs a srácok részéről?? :unsure:
nyet ://
1 felhasználónak tetszik:
Thora_90
2012. május 31. 18:39
#1397
Hát Lenora, sok sikert!
Csengusz! Amit csak akarsz... ha Te Villet és Jaredet is akarod, hát megkapod
Csengusz! Amit csak akarsz... ha Te Villet és Jaredet is akarod, hát megkapod
2012. május 31. 18:42
#1398
Idézet (Thora_90 @ 2012.05.31. 18:39)
Hát Lenora, sok sikert!
Csengusz! Amit csak akarsz... ha Te Villet és Jaredet is akarod, hát megkapod
Csengusz! Amit csak akarsz... ha Te Villet és Jaredet is akarod, hát megkapod
Ummmhh... De jó nekem, egy esetleges bővítést is engedélyeztek a listát illetően??
Basszus, annyira rossz, hogy nincsen hangszóróm!!
Kapcsolódó sztárok
Millie Bobby Brown férje alig segít a színésznőnek a gyermeknevelésben?
Millie Bobby Brown férje alig segít a színésznőnek a gyermeknevelésben?
Lesifotókon háborodtak fel az emberek.
Benny Blanco olyan helyen csókolta meg Selena Gomezt, hogy elpirulunk a kép láttán
Benny Blanco olyan helyen csókolta meg Selena Gomezt, hogy elpirulunk a kép láttán
Továbbra is dúl köztük a szerelem.
Most már tényleg nagyon aggódnak a fanok Ariana Grandéért
Most már tényleg nagyon aggódnak a fanok Ariana Grandéért
Mindenki szorít neki.
Olivia Wilde elárulta, miből jött rá, hogy vége a házasságának
Olivia Wilde elárulta, miből jött rá, hogy vége a házasságának
2020-ban ért véget a kapcsolatuk.
Már forgatják az Off Campus második évadát - lesifotók érkeztek
Már forgatják az Off Campus második évadát - lesifotók érkeztek
Készült néhány lesifotó a dolgozó színészekről.
Perrie Edwards szerint Zayn Malik megcsalta őt Gigi Hadiddal
Perrie Edwards szerint Zayn Malik megcsalta őt Gigi Hadiddal
Meglepő dolgot árult el.
Selena Gomez férjének frizurája kiborította a rajongókat
Selena Gomez férjének frizurája kiborította a rajongókat
Félig kopasz lett vagy átverés?







