Sean Bean
2007. január 08. 21:59
#3
Idézet(Hesztia @ 2007. January 8. - 23:51)
Ajaj, úgy látom, h van rajtuk szignó. Lehet, h okosabban tenném, h kitörölném õket? 
Majd ha a szignó készítõi személyesen idejönnek reklamálni, akkor esetleg meg lehet gondolni a dolgot. Maradjanak.
2007. január 08. 22:07
#4
|
|
Hesztiaanglomán |
Csoport: Kiemelt tag Csatlakozott: 06.10.26. Hozzászólás: 4103 Csatolások: 26677 Azonosító: 19294 offline
|
Idézet(Aribeth @ 2007. January 8. - 21:59)
Majd ha a szignó készítõi személyesen idejönnek reklamálni, akkor esetleg meg lehet gondolni a dolgot. Maradjanak. 
Oké, csak mert van még pár!
2008. július 23. 01:21
#5
|
|
SeanBeanfanvisszatérő vendég |
Csoport: Tag Csatlakozott: 08.05.31. Hozzászólás: 204 Csatolások: 0 Azonosító: 62402 offline
|
óóóóhhhhhh, ezek a brilliáns képek!
olvadozok...
olvadozok...
2008. július 23. 01:22
#6
|
|
SeanBeanfanvisszatérő vendég |
Csoport: Tag Csatlakozott: 08.05.31. Hozzászólás: 204 Csatolások: 0 Azonosító: 62402 offline
|
az utolsó elõtti szuper, milyen parókája van
2008. július 25. 08:16
#7
Köszi CanDee Sweet ezeket a remek wallokat, ezek még hiányoztak a gyüjteményembõl
2010. szeptember 02. 07:10
#8
|
|
Ellie Andrews*homo sensorium* |
Csoport: Moderátor Csatlakozott: 10.08.18. Hozzászólás: 6949 Csatolások: 3307 Azonosító: 133484 online
|
Óóóó! Mennyi jó háttérkép! És én ezt még nem láttam korábban? Imádom mindet!!! Főleg a Sharpe háttereket, mert most totális Sharpe lázban égek!
2010. szeptember 02. 19:23
#9
|
|
goldman |
Csoport: Tag Csatlakozott: 08.07.26. Hozzászólás: 2481 Csatolások: 6980 Azonosító: 67315 offline
|
Remelem a rajongok talalnak kedvukre valot.
1 felhasználónak tetszik:
Grace Benning
2010. szeptember 05. 17:41
#10
|
|
Ellie Andrews*homo sensorium* |
Csoport: Moderátor Csatlakozott: 10.08.18. Hozzászólás: 6949 Csatolások: 3307 Azonosító: 133484 online
|
Idézet (goldman @ 2010.09.02. 19:23)
Remelem a rajongok talalnak kedvukre valot.
Imádom mindet! Főleg a másodikat, azt a Machbet háttérképet! Micsoda mosoly!
2010. szeptember 05. 18:10
#11
|
|
goldman |
Csoport: Tag Csatlakozott: 08.07.26. Hozzászólás: 2481 Csatolások: 6980 Azonosító: 67315 offline
|
Idézet (Grace Benning @ 2010.09.05. 17:41)
Imádom mindet! Főleg a másodikat, azt a Machbet háttérképet! Micsoda mosoly!
De az összes többi is gyönyörű! Köszi szépen!
Nagyon szivesen.Orulok, hogy tetszik.
2010. szeptember 06. 07:41
#12
|
|
Ellie Andrews*homo sensorium* |
Csoport: Moderátor Csatlakozott: 10.08.18. Hozzászólás: 6949 Csatolások: 3307 Azonosító: 133484 online
|
Idézet (goldman @ 2010.09.05. 18:10)
Nagyon szivesen.Orulok, hogy tetszik.

Naná, hogy tetszik! Sean Bean bármikor bármilyen mennyiségben jöhet!
2010. szeptember 06. 17:25
#13
|
|
goldman |
Csoport: Tag Csatlakozott: 08.07.26. Hozzászólás: 2481 Csatolások: 6980 Azonosító: 67315 offline
|
Idézet (Grace Benning @ 2010.09.06. 07:41)
Naná, hogy tetszik! Sean Bean bármikor bármilyen mennyiségben jöhet!
Még egyszer köcce. 
Hoztam meg.Lehet csemegezni.
1 felhasználónak tetszik:
Grace Benning
2010. szeptember 06. 17:56
#14
|
|
Ellie Andrews*homo sensorium* |
Csoport: Moderátor Csatlakozott: 10.08.18. Hozzászólás: 6949 Csatolások: 3307 Azonosító: 133484 online
|
Idézet (goldman @ 2010.09.06. 17:25)
Hoztam meg.Lehet csemegezni. 
Seanról meg még csak annyit, hogy...
2010. szeptember 06. 18:39
#15
|
|
goldman |
Csoport: Tag Csatlakozott: 08.07.26. Hozzászólás: 2481 Csatolások: 6980 Azonosító: 67315 offline
|
Idézet (Grace Benning @ 2010.09.06. 17:56)
Seanról meg még csak annyit, hogy...
Orulok, hogy elnyerte a tetszesedet.
es a statuszod.
2010. szeptember 07. 08:14
#16
|
|
Ellie Andrews*homo sensorium* |
Csoport: Moderátor Csatlakozott: 10.08.18. Hozzászólás: 6949 Csatolások: 3307 Azonosító: 133484 online
|
Idézet (goldman @ 2010.09.06. 18:39)
Orulok, hogy elnyerte a tetszesedet.
En is kedvelem Seant
es a statuszod.

es a statuszod.
Úgy érted zöldfülű vagyok és mégsem Justin Bieber fan?
Egyébként, ha már homár, legyen kövér! Találtam pár háttérképet Sean új filmje, a Black Death kapcsán. Nekem nagyon tetszenek, leginkább az utolsó!
1 felhasználónak tetszik:
goldman
2010. szeptember 07. 17:12
#17
|
|
goldman |
Csoport: Tag Csatlakozott: 08.07.26. Hozzászólás: 2481 Csatolások: 6980 Azonosító: 67315 offline
|
Idézet (Grace Benning @ 2010.09.07. 08:14)
Úgy érted zöldfülű vagyok és mégsem Justin Bieber fan?
Egyébként, ha már homár, legyen kövér! Találtam pár háttérképet Sean új filmje, a Black Death kapcsán. Nekem nagyon tetszenek, leginkább az utolsó!

Egyébként, ha már homár, legyen kövér! Találtam pár háttérképet Sean új filmje, a Black Death kapcsán. Nekem nagyon tetszenek, leginkább az utolsó!
Hat, en nem a zoldfulure gondoltam, hanem " Ember, bizva bizzal, de ne bennem"
Tetszenek az uj hetterek is.
2010. szeptember 07. 17:58
#18
|
|
Ellie Andrews*homo sensorium* |
Csoport: Moderátor Csatlakozott: 10.08.18. Hozzászólás: 6949 Csatolások: 3307 Azonosító: 133484 online
|
Idézet (goldman @ 2010.09.07. 17:12)
Hat, en nem a zoldfulure gondoltam, hanem " Ember, bizva bizzal, de ne bennem"
Tetszenek az uj hetterek is.

Tetszenek az uj hetterek is.
Ja...
Örülök, hogy tetszenek a képek! Ha találok, majd még hozok, bár úgy látom nem nagyon népszerű ez a topic. De hátha idetéved még egy ilyen Sean-imádó bárányka, mint én, és akkor már megérte!
2010. szeptember 07. 18:32
#19
|
|
goldman |
Csoport: Tag Csatlakozott: 08.07.26. Hozzászólás: 2481 Csatolások: 6980 Azonosító: 67315 offline
|
Idézet (Grace Benning @ 2010.09.07. 17:58)
Ja...
Tényleg zöldfülű vagyok még itt. Összekevertem a státuszt a titulussal.
Örülök, hogy tetszenek a képek! Ha találok, majd még hozok, bár úgy látom nem nagyon népszerű ez a topic. De hátha idetéved még egy ilyen Sean-imádó bárányka, mint én, és akkor már megérte!
Örülök, hogy tetszenek a képek! Ha találok, majd még hozok, bár úgy látom nem nagyon népszerű ez a topic. De hátha idetéved még egy ilyen Sean-imádó bárányka, mint én, és akkor már megérte!
Szerintem nem te vagy az egyetlen, aki kedveli Seant, csak most a tinisztarok kerultek eloterbe, sajnos.
2010. szeptember 07. 19:35
#20
|
|
Ellie Andrews*homo sensorium* |
Csoport: Moderátor Csatlakozott: 10.08.18. Hozzászólás: 6949 Csatolások: 3307 Azonosító: 133484 online
|
Idézet (goldman @ 2010.09.07. 18:32)
Szerintem nem te vagy az egyetlen, aki kedveli Seant, csak most a tinisztarok kerultek eloterbe, sajnos. 
Igen, én is úgy gondolom, hogy csak elnyomás alatt vagyunk.
Kapcsolódó sztárok
Megvan, ki örökli Liam Payne vagyonát
Megvan, ki örökli Liam Payne vagyonát
Megvolt a hagyatéki eljárás.
Tom Holland Pókember tetoválása váratlan problémát okozott a Pókember forgatásán
Tom Holland Pókember tetoválása váratlan problémát okozott a Pókember forgatásán
Az egyik tetoválása problémát okozott.
Kiderült, melyik volt az a pillanat, amikor Zendaya beleszeretett Tom Hollandba
Kiderült, melyik volt az a pillanat, amikor Zendaya beleszeretett Tom Hollandba
A pillanat gyorsan terjedt az interneten.
Blake Lively-t meghívták Taylor Swift esküvőjére?
Blake Lively-t meghívták Taylor Swift esküvőjére?
Kiderült, ott lesz-e a színésznő.
A Sárkányok háza sztárjának hányingere lett az egyik jelenetétől
A Sárkányok háza sztárjának hányingere lett az egyik jelenetétől
Vigyázat a cikk SPOLIERT tartalmaz!
Felfedte a lánya nevét Hailee Steinfeld
Felfedte a lánya nevét Hailee Steinfeld
Hailee Steinfeld elárulta újszülött kislánya nevét.

offline
online

