Starity

Miley Cyrus halálát kívánták

6 oldal 1 2 3 4 5 6
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2012. március 04. 20:30 #61
Team Delena 4ever
Team Delena 4ever
visszatérő vendég
 
Státusz"Ami késik, nem múlik!"
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.12.31.
Hozzászólás: 347
Csatolások: 0
Azonosító: 166311
Offline offline
Igaza van, akinek nincs jobb dolga mint másokat kritizálni, az először nézzen tükörbe. Jól tette hogy visszaszólt!!!

(amúgy ez a kép tök jó) smileeee.gif
2012. március 04. 21:43 #62
LoveNessa
LoveNessa
 
StátuszHelló, Nyugat.hu! ;)
  Csoport: Kiemelt tag
Csatlakozott: 11.06.17.
Hozzászólás: 1483
Csatolások: 10859
Azonosító: 153158
Offline offline
tipikus... dry.gif a sok kockának nagy a pofája a gép előtt ülve és névtelenül vagy nickname-el beszólnak meg lefikáznak mindenkit... csak gratulálni tudok az ilyen embereknek, mert az biztos, hogy magánéletük nincs, és éjjel-nappal a gép előtt ülnek és fórumokon osztják az észt vagy idióta játékokkal játszanak... dry.gif de csak így tovább! ha nekik ez az élet és élvezik is hogy nincsenek igazi barátaik, akikkel lóghatnának és szórakozhatnának... vagy max olyan "barátaik" vannak akikkel soha nem találkoztak személyesen és csak a neten beszélgetnek... ez aztán izgalmas és élvezetes élet! beer.gif dry.gif
2012. március 04. 21:55 #63
- törölt felhasználó -    
Idézet (LoveNessa @ 2012.03.04. 21:43)
tipikus... dry.gif a sok kockának nagy a pofája a gép előtt ülve és névtelenül vagy nickname-el beszólnak meg lefikáznak mindenkit... csak gratulálni tudok az ilyen embereknek, mert az biztos, hogy magánéletük nincs, és éjjel-nappal a gép előtt ülnek és fórumokon osztják az észt vagy idióta játékokkal játszanak... dry.gif de csak így tovább! ha nekik ez az élet és élvezik is hogy nincsenek igazi barátaik, akikkel lóghatnának és szórakozhatnának... vagy max olyan "barátaik" vannak akikkel soha nem találkoztak személyesen és csak a neten beszélgetnek... ez aztán izgalmas és élvezetes élet! beer.gif  dry.gif

utálom a trollokat, az a napjuk fénypontja, ha valaki válaszol nekik.
2012. március 04. 22:06 #64
- törölt felhasználó -    
Nem engedném hogy akinek a minimumot nem éri el az iq-ja az netezzen. Most komolyan, akárkit akármennyire rühellek - sztárokat - nem kívánnám egyik halálát sem, inkább csak hogy tűnjön el és ne halljunk róla ha annyira irritál...
2012. március 04. 22:44 #65
Hannahmile
Hannahmile
hooligirl~
 
StátuszOPPA GANGNAM STYLE!!
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.04.13.
Hozzászólás: 1117
Csatolások: 153
Azonosító: 149203
Offline offline
szegény, sajnálom azért ebből a szempontból. nem tudom, valaki, hogy tudja bárkinek is a halálát kívánni főképp ha még nem is ismeri! persze ha ez mind a való életben lenne lapítana mint sz*r a fűben... dry.gif
2012. március 05. 14:14 #66
demi98
demi98
visszatérő vendég
 
StátuszDeMi LoVaTo ღ
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.08.04.
Hozzászólás: 432
Csatolások: 144
Azonosító: 157426
Offline offline
hat ez mar tulzas hogy a halalat kivani ha nem szeretesz valakit akor azt nem ugy kel nekielmondani hogy a halalat kivanja
2012. március 05. 15:07 #67
- törölt felhasználó -    
Teljesen igaza van.
Szerintem iszonyatosan ronda dolog valakinek a halálát kívánni. Ilyenkor el kéne gondolkodni azon, hogy neked például hogy esne és utána csinálni efféle szánalmas dolgokat. dry.gif
2012. március 05. 15:33 #68
bettike99
bettike99
unicorn.
 
Státuszyou see me standing but i'm dying on the floor
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.05.28.
Hozzászólás: 3977
Csatolások: 159
Azonosító: 151860
Offline offline
Szegény Miley. Nagyon sajnálom őt. Mégha utálnám is, akkor se kívánnám neki a halálát. És abban teljesen igaza van, hogy a Twitter lehetne egy kicsit biztonságosabb is.:/
2012. március 05. 17:06 #69
Petra12
Petra12
ღDavidHendersonღ
 
Státusz~ Henderson Dávid<3 ~
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.08.05.
Hozzászólás: 1734
Csatolások: 0
Azonosító: 132641
Offline offline
Ez azért durva. Hát igen, vannak ilyen 60%-osok (azaz egyszóval hülyék).
2012. március 05. 19:45 #70
miley900
miley900
Cyrus Girl
 
StátuszBecause of you I'm ashamed of my life because it's empty
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.11.19.
Hozzászólás: 1363
Csatolások: 82
Azonosító: 164097
Offline offline
És vajon hogy esne annak a buziállatnak ha odamennék és pofán köpném,hogy mit mondtál Miley-nak,megrugdoslak te szemééét.dögölj meg izléstelen,undorító a ruhát,te meg szánalmas vagy. Mert ezt érdemli meg. Liam meg lehetne annyira nagy menő,hogy megvédi a barátnőjét,ha már ígyis mindig azt mondja,hogy milyen boldogok. Annyira undorító,mire képesek egyesek. szerintem az ilyet kéne élve elásni. Mert megérdelmelné,hogy visszakapja azt fizikailag amit ő mondott. hogy eshetett már Miley-nak??? És Miley mindig erős próbál lenni,a rajongói előtt,miatt,hogy jó példát mutasson ezzel az egésszel,és akkor jönnek az ilyen seggfejek,akik mindent tönkretesznek. És szentem Miley-nak ez kibszott szarul esett. szégellhetné magát ez a gyökér.remélem örül most,hogy az egész világ utálja. ennyire szemét hogy lehet már??húúúúúúúúúú de egyre jobban felhúzom magam.számítsatok még pár ilyen hsz-re részemről...
2012. március 05. 21:35 #71
Rekahhh
Rekahhh
яεçкłεѕѕ™
 
StátuszI'm so happy, 'cuz today I found my friends, they're in my head.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.04.06.
Hozzászólás: 2997
Csatolások: 15
Azonosító: 124407
Offline offline
Idézet (Enaa @ 2012.03.04. 13:30)
,,Én szeretettel vagyok körülvéve"
Ez egy kicsit beképzelten hangzott... tongue.gif

Büszke a családjára és tisztában van vele milye van... nem hiszem, hogy egy beképzeltség.

Idézet (vasasreka8 @ 2012.03.04. 15:51)
Már bocsánat, de a kib***ottul undorító kifejezés nem azt jelenti, hogy azt kívánta neki, hogy haljon meg. wink.gif Amúgy én sosem kívánnám ezt neki, de ha Isten őrizz megtörténne, nem sírnék utána. És tényleg nem kéne minden ilyen ökörségre válaszolgatni, mert ha az utálkozók látják, hogy van akit ba**tatni, akkor nem is fogják abbahagyni. Mellesleg már idegesítő, hogy szinte mindig azt halljuk róla, hogy ez küldte az anyjába, az küldte a halálba. Felfogtuk, hogy több, mint a fél világ nem szereti, de akkor sem kéne minden egyes ilyen kitöréséről cikket írni.


Idézet (vasasreka8 @ 2012.03.04. 16:22)
Csak annyi, hogy Selena az ilyen jellegű sértéseket elengedi a füle mellett, nem úgy mint Miley. wink.gif


Gondolom az sosem zavar, hogy a legtöbb értelmetlen baromság Selenáról jelenik meg... rolleyes.gif És nem egy cikk szólt arról, hogy Selena kezd kiborulni a sok Beliber utálkozó tweetjeitől. Hol jártál amikor erről volt szó? Tán Hawaii-n nyaraltál?
Azt meg már megint nem tudom hogy raktad össze, hogy "belülről nagyon erős a hitem, hiszek Istenben, és hiszem, hogy minden ami történik velünk, okkal történik" és az "ha Isten őrizz megtörténne, nem sírnék utána" mondataidat. Elég képmutató dolog, hogy az erős hited mellett egy Miley Cyrus(!) cikknél veszed szádra az Úr nevét, egyértelműen feleslegesen.
És akkor most jön a cikkhez kapcsolodó véleményem:az olyan Selenaimádó-kislányokat, mint Te hagyni kellene, hogy csendbe pattogjanak, de van annyi büszkeségem, hogy megvédjek egy sztárt akiről úgy gondolom nem érdemli meg, hogy így beszéljenek. És Te most bárkiről írhattál volna, hidd el, akkor is kiosztalak, mert gáz amit csinálsz. Egy embernek(Te esetedben gyereknek) legyen már annyi tartása, hogy nem alázza meg magát ennyire. Neked még elnéztük, hisz gyerek vagy, de akkor ne várd, hogy elnézzék neked ezeket a kommenteket, ha Te nem vagy képes kulturáltan(és gyerekhez illően) viselkedni. Mileyban van annyi büszkeség, hogy olyan válaszokat adjon, amivel az illető akinek szól elsüllyed a sárga földig. A lényeg a lényeg, próbálj meg kulturáltan viselkedni, mert elöbb-utóbb kiraknak innen. wink.gif
2012. március 05. 21:39 #72
Eszter655
Eszter655
asylum
 
Státuszfilozofálok
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.08.29.
Hozzászólás: 6256
Csatolások: 679
Azonosító: 134102
Offline offline
Már megint a Twitter! happy.gif Csak sajnálni tudom azokat akik mások halálát kívánják,mert ha ráérnek ezzel foglalkozni,akkor nincs magánéletük. Miley egész jól reagálta le a dolgokat. heart.gif
2012. március 05. 21:45 #73
Larsz
Larsz
új tag
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.08.18.
Hozzászólás: 92
Csatolások: 0
Azonosító: 158692
Offline offline
A Twitter még mindig biztonságosabb mint a facebook. Tapasztalatból mondom.
2012. március 06. 16:40 #74
- törölt felhasználó -    
okos lehet az, aki ilyeneket kíván másoknak. :S
2012. március 06. 21:03 #75
miley900
miley900
Cyrus Girl
 
StátuszBecause of you I'm ashamed of my life because it's empty
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.11.19.
Hozzászólás: 1363
Csatolások: 82
Azonosító: 164097
Offline offline
Idézet (Rekahhh @ 2012.03.05. 21:35)
Büszke a családjára és tisztában van vele milye van... nem hiszem, hogy egy beképzeltség. 
Gondolom az sosem zavar, hogy a legtöbb értelmetlen baromság Selenáról jelenik meg...  rolleyes.gif És nem egy cikk szólt arról, hogy Selena kezd kiborulni a sok Beliber utálkozó tweetjeitől. Hol jártál amikor erről volt szó? Tán Hawaii-n nyaraltál? 
Azt meg már megint nem tudom hogy raktad össze, hogy "belülről nagyon erős a hitem, hiszek Istenben, és hiszem, hogy minden ami történik velünk, okkal történik" és az "ha Isten őrizz megtörténne, nem sírnék utána" mondataidat. Elég képmutató dolog, hogy az erős hited mellett egy Miley Cyrus(!) cikknél veszed szádra az Úr nevét, egyértelműen feleslegesen. 
És akkor most jön a cikkhez kapcsolodó véleményem:az olyan Selenaimádó-kislányokat, mint Te hagyni kellene, hogy csendbe pattogjanak, de van annyi büszkeségem, hogy megvédjek egy sztárt akiről úgy gondolom nem érdemli meg, hogy így beszéljenek. És Te most bárkiről írhattál volna, hidd el, akkor is kiosztalak, mert gáz amit csinálsz. Egy embernek(Te esetedben gyereknek) legyen már annyi tartása, hogy nem alázza meg magát ennyire. Neked még elnéztük, hisz gyerek vagy, de akkor ne várd, hogy elnézzék neked ezeket a kommenteket, ha Te nem vagy képes kulturáltan(és gyerekhez illően) viselkedni. Mileyban van annyi büszkeség, hogy olyan válaszokat adjon, amivel az illető akinek szól elsüllyed a sárga földig. A lényeg a lényeg, próbálj meg kulturáltan viselkedni, mert elöbb-utóbb kiraknak innen.  wink.gif



Igen,teljesen igazad van szerintem,és Miley annyira nem érdemli meg,hogy ezt csinálják vele. Mindenki őt szerette,és jött selena,aki mindent elrontott.Most meg Miley-t mindenért csak bántják. Ha segít azért,ha valami rosszatt csinál azért. Ez nagyon nem igazság.elszomoríííítóóóóóó sad.gif sad.gif mellow.gif mellow.gif mellow.gif mad.gif mad.gif
2012. március 07. 06:49 #76
Anett1
Anett1
visszatérő vendég
 
StátuszKisses, -A
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.02.23.
Hozzászólás: 259
Csatolások: 0
Azonosító: 169894
Offline offline
Szegény Miley sad.gif
Nem érdemli meg ...
2012. március 07. 08:24 #77
missyanikó7
missyanikó7
Huncutka™
 
StátuszCranilla:Körülötted mindenki hülye csak te vagy okos :D :D :D
  Csoport: Kitiltott
Csatlakozott: 11.06.08.
Hozzászólás: 1232
Csatolások: 42
Azonosító: 152541
Offline offline
Kicsit durva.De bisztos nem véletlenül kapot ilyen megjegyzéseket
2012. március 07. 08:29 #78
Little Monster-GFF
Little Monster-GFF
첸게 ^^
 
Státusz.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.09.23.
Hozzászólás: 1162
Csatolások: 61
Azonosító: 161058
Offline offline
Hát...de legalább nem borult ki annyira...és végülis Mileynak igaza van... mellow.gif smileeee.gif
2012. március 07. 11:06 #79
emcsikehh
emcsikehh
1DHATER
 
Státusz1D utáló vagyok, és mindig is az leszek. Fogadd el. :)
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.08.13.
Hozzászólás: 1548
Csatolások: 1
Azonosító: 158222
Offline offline
Mileynak teljesen igaza van. Eddig nem szerettem a változásai miatt, de most, ebben a pillanatban jöttem rá, ő ilyen. A változás az élet rendje!<3
2012. március 07. 17:49 #80
- törölt felhasználó -    
jó bunkó volt az illető, aki a halálát kívánja bárkinek is. és attól, hogy híres, még nem kéne eltűrnie az ilyesmit.
6 oldal 1 2 3 4 5 6
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!

Kapcsolódó sztárok