Nicole Scherzinger interjút adott, amelyben elmondta, szinte odáig van az összes britért.
A teljes cikkhez kattints ide!
Nicole Scherzinger angolbarát
2012. március 04. 17:08
#4
Kicsit furcsa lenne, ha utálná a briteket, amikor a pasija is az
2012. március 04. 17:11
#5
nem meglepő, hiszen lewis hamilton is brit. furcsán is venné ki magát,hogyha szidná a brit nemzetet
2012. március 04. 17:31
#7
Jóhogy, Hamilton is angol, érdekes lenne ha nem bírná őket
2012. március 04. 17:44
#8
|
|
Jenny LawlietLove Me Till It Hurts |
Csoport: Tag Csatlakozott: 10.06.30. Hozzászólás: 3505 Csatolások: 87 Azonosító: 130326 offline
|
És ha szakít Hamikével akkor majd utálni fogja őket? xD
2012. március 04. 18:15
#10
|
|
Small Selena .ℒℴνℯ♥ ™ |
Csoport: Tag Csatlakozott: 11.08.25. Hozzászólás: 2631 Csatolások: 39 Azonosító: 159323 offline
|
Én nem tudom én annyira nem szimpatizálok az angolokal nem tünek annyira szimpatikusnak ...
2012. március 04. 19:16
#15
|
|
Sally SparrowLondonb*zi chenoista |
Csoport: Moderátor Csatlakozott: 10.05.26. Hozzászólás: 10969 Csatolások: 8081 Azonosító: 128114 offline
|
Nagyszerű, én is hasonlóan gondolkozom, bár a divat speciel hidegen hagy. A zenei palettájuk meg színesebb és érdekesebb, mint az a néhány név, akit felsorolt... Nicole kicsit jobban is beleáshatná magát a dolgokba, mert ez picit olyan felületesnek és erőltetett válasznak tűnik.
Ettől függetlenül az alapgondolatával magam is egyetértek.
1 felhasználónak tetszik:
ophely88
2012. március 04. 20:05
#17
|
|
SzanduSs98▲ |
Csoport: Tag Csatlakozott: 12.01.06. Hozzászólás: 4223 Csatolások: 184 Azonosító: 166705 offline
|
Nekem aztán mindegy
2012. március 04. 20:23
#18
|
|
ariellavettel |
Csoport: Tag Csatlakozott: 10.10.10. Hozzászólás: 866 Csatolások: 1917 Azonosító: 135935 offline
|
Én különösebben az angolokért annyira nem vagyok odáig, de nincs velük bajom.. de ezen meg nem is csodálkozom, hogy Nicole ennyire szereti őket..hisz Hamilton is az, aki miatt lehet többet foglalkozott a britekkel, s jobban megismerte őket.
2012. március 04. 20:24
#19
|
|
Cher SugarRihanna Navy |
Csoport: Tag Csatlakozott: 11.12.20. Hozzászólás: 1869 Csatolások: 0 Azonosító: 165595 offline
|
nekem nyolc..ha utálná őket is szeretném Nicole-t
2012. március 04. 20:44
#20
|
|
ophely88time lady |
Csoport: Tag Csatlakozott: 11.08.08. Hozzászólás: 7455 Csatolások: 0 Azonosító: 157806 offline
|
Nekem kicsit erőltetettnek tűnik a válasz de ha így van, akkor tévedtem. Csak arra tudok gondolni, hogy néhány hónapja született itt egy cikk arról, hogy amióta a Pussycat bandából kiszállt, a briteknél érte el a legnagyobb sikert.
1 felhasználónak tetszik:
Sally Sparrow
Kapcsolódó sztárok
Megvan, ki örökli Liam Payne vagyonát
Megvan, ki örökli Liam Payne vagyonát
Megvolt a hagyatéki eljárás.
Tom Holland Pókember tetoválása váratlan problémát okozott a Pókember forgatásán
Tom Holland Pókember tetoválása váratlan problémát okozott a Pókember forgatásán
Az egyik tetoválása problémát okozott.
Kiderült, melyik volt az a pillanat, amikor Zendaya beleszeretett Tom Hollandba
Kiderült, melyik volt az a pillanat, amikor Zendaya beleszeretett Tom Hollandba
A pillanat gyorsan terjedt az interneten.
A Sárkányok háza sztárjának hányingere lett az egyik jelenetétől
A Sárkányok háza sztárjának hányingere lett az egyik jelenetétől
Vigyázat a cikk SPOLIERT tartalmaz!
Blake Lively-t meghívták Taylor Swift esküvőjére?
Blake Lively-t meghívták Taylor Swift esküvőjére?
Kiderült, ott lesz-e a színésznő.
Felfedte a lánya nevét Hailee Steinfeld
Felfedte a lánya nevét Hailee Steinfeld
Hailee Steinfeld elárulta újszülött kislánya nevét.

offline


