Starity

Magas sarkú cipők átka

9 oldal 1 2 3 4 5 6 7 8 9
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2012. március 06. 16:19 #21
Orsie16
Orsie16
ღwitchღ
 
StátuszJéghegyek népe örök kedvenc <3
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.01.13.
Hozzászólás: 3716
Csatolások: 677
Azonosító: 143213
Offline offline
a magassarkú cipők tényleg jól néznek ki, viszont nagyon kényelmetlenek... ezért nem hordok!
2012. március 06. 16:21 #22
- törölt felhasználó -    
Én már túl vagyok egy több hetes táncpróbán és minden nap 2 órán keresztül kellett magassarkúban táncolni.. Hát rémes volt, de egy idő után megszokta a lábam. Én eseményekre és hasonlókra imádok magassarkút felvenni magabiztosabban járok benne és jobban érzem magam.. és hát a szépségért meg kell szenvedni biggrin.gif
2012. március 06. 16:21 #23
Briguss0205
Briguss0205
*Blogger*
 
Státusz-
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.08.26.
Hozzászólás: 1725
Csatolások: 115
Azonosító: 159342
Offline offline
Én ÉN szeretem a magasságú üdülőket.De nem túl magasak! Ezért szerintem nem mindegyik "káros".
2012. március 06. 16:21 #24
linna
linna
♥ Brian&Justin ♥
 
Státusz~Oberyn was dead, but I never forget him!~ ♥♥♥
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.12.03.
Hozzászólás: 4901
Csatolások: 0
Azonosító: 164721
Offline offline
biggrin.gif Én ritkán hordok magassarkút! biggrin.gif Mondanám... de még a papucsom is az de nem azért mert h az jobb vagy vmi hanem mert megakarok tanulni szépen menni egy 10 cm es vagy nagyobb magasarkúban is h h van vmi pl esküvő akkor tudjak menni! biggrin.gif
És nekem már 1óra után nagyon szopkott fájni a lábam biggrin.gif de az edzőcipőket meg nem szeretem! tongue.gif
2012. március 06. 16:33 #25
Little Monster-GFF
Little Monster-GFF
첸게 ^^
 
Státusz.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.09.23.
Hozzászólás: 1162
Csatolások: 61
Azonosító: 161058
Offline offline
El tudom képzelni mit érezhet Gaga... wink.gif laugh.gif
2012. március 06. 16:34 #26
Little Monster-GFF
Little Monster-GFF
첸게 ^^
 
Státusz.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.09.23.
Hozzászólás: 1162
Csatolások: 61
Azonosító: 161058
Offline offline
Amúgy meg én is ritkán hordok magassarkút. smileeee.gif
2012. március 06. 16:44 #27
animegirl14
animegirl14
visszatérő vendég
 
StátuszNormal People Scare Me!
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.05.20.
Hozzászólás: 108
Csatolások: 0
Azonosító: 151402
Offline offline
nekem 8cm-es sarkú a csizmám és nekem még soha nem fájt a lábam vagy ilyesmi, oké-oké káros meg minden de én mániákus magassarkú hordónak számítok
ha pl megyünk tesóimmal meg anyumékkal cipőt venni mindig az az első dolgom h megnézem a magassarkús részleget...szerintetek ez baj 15 évesen?...mondjuk mindig is azzal magyaráztam h azért hordok ilyen cipőket mert nem akarok eltűnni a tömegben merthogy én amúgy kicsi vagyok (153cm) ettől függetlenül szeretem a tornacsukát is, de abból is mindig a feltűnőbb darabokat nézem ki előbb...és amit többnyire kinézek mindig az a legdrágább az emeleten
de visszatérve a témára sztem nem ártalmas a magassarkú hordása csak hosszútávon, de az nagyon
ha csak naponta 2-3 órát van rajtunk akkor sztem kifejezetten hasznos, mert azt a drága tudósok elfelejtik megemlíteni h javítja a tartást és erősíti az alsó végtagokat szal erről ennyit
2012. március 06. 16:47 #28
Zsozsi13
Zsozsi13
maybe I'm the side of angel...
 
StátuszLondon sept. 29!*-* COMEEEEE!!!!
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.06.21.
Hozzászólás: 1197
Csatolások: 32
Azonosító: 153514
Offline offline
ritkán hordok magassarkút, mert csámpás vagyok!xD
2012. március 06. 16:56 #29
betti3no5
betti3no5
új tag
 
Státuszhttp://justmylifewithkpop.blogspot.hu/
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.07.19.
Hozzászólás: 57
Csatolások: 0
Azonosító: 155913
Offline offline
animegirl14 nem most fogod érezni hanem később
2012. március 06. 16:59 #30
Dodóóó
Dodóóó
Hunter
 
StátuszEveryone with a friendly face seems to hide some secrets inside
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.05.19.
Hozzászólás: 7748
Csatolások: 0
Azonosító: 151350
Offline offline
Én nagyon szeretek magassarkút hordani de én is egyetértek vele hogy az se jó ha túlzásba visszük biggrin.gif am nagyon jó cikk lett laugh.gif
2012. március 06. 17:07 #31
kurrek
kurrek
ღ Emton ღ
 
Státusz“And I will love you until I take my last breath on this earth.”
  Csoport: Kiemelt tag
Csatlakozott: 10.11.13.
Hozzászólás: 6362
Csatolások: 23371
Azonosító: 138617
Offline offline
Én néha ezt néha azt, attól függ, hogy hogyan ébredek tongue.gif
2012. március 06. 17:21 #32
Katttah
Katttah
A Talk™
 
Státusz"They don't teach French in jail!" - Robert Downey Jr.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.02.12.
Hozzászólás: 1849
Csatolások: 686
Azonosító: 145297
Offline offline
én szeretem a magassarkúkat de azért nem veszek fel 15centis-et smileeee.gif
2012. március 06. 17:23 #33
Briguss0205
Briguss0205
*Blogger*
 
Státusz-
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.08.26.
Hozzászólás: 1725
Csatolások: 115
Azonosító: 159342
Offline offline
Idézet (Briguss0205 @ 2012.03.06. 16:21)
Én ÉN szeretem a magasságú üdülőket.De nem túl magasak! Ezért szerintem nem mindegyik "káros".

üdülőket=cipőket
Felkiáltó jel után egy új mondat:Nekem is van három.
Ezt azért írtam,mert telefonról voltam fent,és az mindent átírt.
2012. március 06. 17:40 #34
Minimanó94
Minimanó94
♥Mrs. Brown♥
 
StátuszAz teszi széppé a sivatagot, hogy valahol egy kutat rejt!
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.02.17.
Hozzászólás: 4158
Csatolások: 1061
Azonosító: 120485
Offline offline
Nagyon szeretem a magas sarkú cipőket, ha tehetném naphosszat járkálnék bennük csakhogy nehéz benne járni, vagy éppen futni a buszra, szóval különleges alkalmakkor viselem csak őket, mert pl. ha vásárolni megyek, akkor imádok nézegetni, meg a friss levegőn sétálni és ebben egy magas sarkú cipő sajnos meggátolna.
2012. március 06. 17:48 #35
- törölt felhasználó -    
Imádom a magassarkúkat
2012. március 06. 17:53 #36
wickystar98
wickystar98
visszatérő vendég
 
StátuszBelieber, Swag, S'Cute, Canada, YouTube, Twitter... JUSTIN BIEBER
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.07.13.
Hozzászólás: 163
Csatolások: 0
Azonosító: 155322
Offline offline
MagassarkúMániás vagyok! Télen is magassarkú csizmám volt, de csak kb. 4-5 cm. Szerintem ez egyátalán nem káros! Különben is: "Ami nem fáj, az nem csinos."
2012. március 06. 17:56 #37
N.k
N.k
[tau'ri]
 
StátuszWitcher ♥️
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 08.10.22.
Hozzászólás: 3344
Csatolások: 111
Azonosító: 74720
Offline offline
Utálom a magassarkú cipőket,kényelmetlen és menni se lehet normálisan benne.Első használatnál már nálllam jelentkeztek a 'tönetek' többek között,hogy nem tudtam fájdalom nélkül-a masagsarkú cipő levételével-járni mezítláb a földön,a térdem se kiáltozott örömében...
Hülyeség,akinek szép lába van annak mindegy milyen cipőt visz,akkor is szép lesz.Akinek meg nem szép a lába az meg fejen is állhat ezzel az erővel...
2012. március 06. 18:16 #38
- törölt felhasználó -    
Azért érdemes megnézni, hogy a hozzászólások zömét 10-14 éves gyermek írja. Komolyan, nekem hol engedték meg ilyen idős korban a magas sarkút?! Sehol. Innen is látszik, hogy egyes szülők milyen intelligensek és, hogy mennyire foglalkozik a gyerekével. Az én édesanyám ilyen fiatalon nem is engedte volna a magas sarkút, mondván, hogy gyerek vagyok. Hova gondoltok ti? A tojáshéj még ott van a feneketeken, de már orrba-szájba magas sarkút húztok. Egy kislányon nem nőies, hanem sokkal inkább ehemmehemmes, gondolom tudjátok, hogy mit szeretnék mondani. De hát, akinek ez tetszik, hajrá! Én csak szánalommal tudok nézni azokra a 10-14 éves kislányokra, akik így akarnak nagylányok lenni! blink.gif Én nem vagyok magas sarkú párti, de az én húgom is az első magas sarkú cipőjét 14 évesen kapta a ballagására. Aztán tavaly decemberben vettem neki egy jóval nagyobb sarkú cipőt, de édesanyám így sem örült neki. Miért? Mert ő hordott magas sarkút fiatalon és most bütykös, tömzsi lába van. Eszem megáll, komolyan, hogy milyen szülők léteznek! blink.gif

Idézet (animegirl14 @ 2012.03.06. 16:44)
nekem 8cm-es sarkú a csizmám és nekem még soha nem fájt a lábam vagy ilyesmi, oké-oké káros meg minden de én mániákus magassarkú hordónak számítok
ha pl megyünk tesóimmal meg anyumékkal cipőt venni mindig az az első dolgom h megnézem a magassarkús részleget...szerintetek ez baj 15 évesen?...mondjuk mindig is azzal magyaráztam h azért hordok ilyen cipőket mert nem akarok eltűnni a tömegben merthogy én amúgy kicsi vagyok (153cm) ettől függetlenül szeretem a tornacsukát is, de abból is mindig a feltűnőbb darabokat nézem ki előbb...és amit többnyire kinézek mindig az a legdrágább az emeleten
de visszatérve a témára sztem nem ártalmas a magassarkú hordása csak hosszútávon, de az nagyon
ha csak naponta 2-3 órát van rajtunk akkor sztem kifejezetten hasznos, mert azt a drága tudósok elfelejtik megemlíteni h javítja a tartást és erősíti az alsó végtagokat szal erről ennyit

15 évesen a magas sarkú szerintem nem durva. Gimnazista vagy már, nem általános iskolás. Mondjuk a 8 centi, az már húzós, és elvileg kéne fájnia benne a lábadnak. Bár, ha platformos, akkor nem biztos, mert ugyebár az támasztja és megemeli a lábadat valamennyire. Én 156 centi vagyok és eszem ágában sincs csak azért magas sarkút felvenni, mert alacsonyabb vagyok az átlagnál. Én még mindig azt mondom, hogy kit érdekel a többi ember? Én lapos talpúban és edző cipőben érzem magamat jól. Emiatt nem fogok magas sarkúra váltani. Én nem vagyok magas sarkú párti. Oké, szexi, cuki meg nőies, de a cikk a bizonyíték arra, hogy nagyon is ártalmas. Rövid távon nem lesz baja a lábadnak, de ennek a kárát majd 20-30 év elteltével fogod érezni. Édesanyám is magas sarkú mániás volt fiatal korában, mindig azt hordott és had ne mondjam, most hogy néz ki a lába. Itt bütykös-ott bütykös, nagyok, ducik, egyenletlenek. Gondolom, ha tudta volna ezt 30 évvel ezelőtt, akkor néha napján mást is felvett volna. Az a napi 2-3 óra valóban nem egy vészes dolog, de van olyan, aki reggel 7-kor felveszi és akkor veszi le, amikor a suliból haza ér. Nos, az olyan 6-9 óra között mozog. Ez már jóval több, mint amennyit te mondtál. Az alsó végtagok tartását nem javítja, ez úgy hülyeség ahogy van. Tény, a tartást javítja, mert ki kell magadat húznod, de azt hiszem, akkor inkább leszek egy kicsit púpos, mert a cikkben azért ijesztőbb dolgok vannak megemlítve szerintem. Persze, kinek ez, kinek az. Én is nemrég büszkélkedhetek csak szalaggal, és a szalagavatómra vettem egy fehér magas sarkút, mert hát menyasszonyi ruhához az ment. Fél órát voltam benne, mert annyi idő alatt lett letáncolva kétszer a keringő, de nekem soha többet. Oké, szép és szexi volt, de nekem a kényelem és a jó érzet többet jelent (na meg az egészség) annál, hogy trendike, cukika és divatoska legyek. Húgom is imádja a magas sarkúkat, elvégre ő a cikk szerzője, de a minden napokra egy sima pinduri sarkos csizmát vesz, tavasszal balerinát vagy tornacsukát, és ez így szerintem perfekt. A magas sarkú hihetetlen káros dolog, de, ha elolvastad a cikket, akkor felesleges érvelnem, mert ugyanazt tudnám leírni. Bár még mindig azon a véleményen vagyok, egy gyerek ne hordjon magas sarkút. Nem utca lány akar lenni ő, kérem szépen! Bőven elég, ha színházba vagy olyan alkalmakra veszi csak fel, de a falat tudom kaparni, amikor a kis 12-13 éves kislányok erőlködnek a magas sarkúval, hogy nagylányok legyenek. Sőt inkább viccesek!XD

A cikk pedig igényesen van megfogalmazva. Jól sikerült AmyVie, ügyes vagy!smileeee.gif
2 felhasználónak tetszik: AmyVie, Black Hearth2
2012. március 06. 18:18 #39
- törölt felhasználó -    
Tényleg klassz és elgondolkodtató cikk lett. Azért vannak pozitív oldalai is a magassarkú cipőknek. Például javítja és fokozza is a helyes testtartást. Rengeteg fiatal lányt látok, akik kb. 2 kilós kenyeret hordanak a hátukon, mert rossz a testtartásuk. A gerincferdülés pedig mint tudjuk; visszafordíthatatlan. Nem vagyok ugyan ortopéd orvos, de javasolnék nekik egy bizonyos nagyságú cipősarkat.
Magassarkú pedig csak annak áll jól, akik tudnak is benne menni. Elnézem, sokan alig bírnak benne menni, csak gacsolnak..szánalmasak. monkey.gif
Személy szerint, ha tehetem magassarkút viselek. Jobban érzem magam abban, nem utolsó sorban magasabbnak is. blush.gif A lapos cipőkben egy bizonyos idő után sajog a sarkam és a talpam. Elszoktam tőlük. Szeretem a magassarkú cipőket és idén szívesen résztvennék a magassarkú futóversenyen is. rohog.gif
3 felhasználónak tetszik: Holly Keller, AmyVie, Black Hearth2
2012. március 06. 18:22 #40
Ketherina
Ketherina
 
Státusz"Because the man wasn't good he was great..."
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.10.27.
Hozzászólás: 501
Csatolások: 13
Azonosító: 162756
Offline offline
Azon kívül, hogy ellegáns és szebb is tud lenni egy magassarkú cipő, a lapossarkú való a hétköznepokra. Én értem, hogy valaki -mint én- mániákus ezeknek a cipőknek, de tényleg felfoghatatlanul káros pardon.gif Én szivesebben viselek lapossarkút, csak ne fájjon a lábam, és magassarkúkat csak egy párszor, különleges alkalmakra.
9 oldal 1 2 3 4 5 6 7 8 9
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!