Starity

Justin Bieber édesanyja könyvet ír

5 oldal 1 2 3 4 5
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2012. március 10. 16:09 #61
B vivi
B vivi
 
StátuszI LOVE K-POP!!! Annyeong n_n
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.02.02.
Hozzászólás: 825
Csatolások: 2
Azonosító: 168403
Offline offline
Nem hinném,hogy elolvasom.
2012. március 10. 16:11 #62
Cher Sugar
Cher Sugar
Rihanna Navy
 
Státusz*HA NEM INDOKLOD A BEJELÖLÉST,SZÍVFÁJDALOM NÉLKÜL ELUTASÍTOM!*
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.12.20.
Hozzászólás: 1869
Csatolások: 0
Azonosító: 165595
Offline offline
minek ír ez a nő könyvet?
csak a fia hátán akar felkapaszkodni...-.-
2012. március 10. 16:11 #63
fruzsi11
fruzsi11
visszatérő vendég
 
Státusz"Jó pasik a világ minden sarkában vannak.Kár, hogy a világ kerek".!♥
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.06.18.
Hozzászólás: 213
Csatolások: 0
Azonosító: 129488
Offline offline
Kíváncsian várom!wink.gif
2012. március 10. 16:14 #64
- törölt felhasználó -    
biztos érdekes könyv lesz smileeee.gif
2012. március 10. 16:19 #65
linna
linna
♥ Brian&Justin ♥
 
Státusz~Oberyn was dead, but I never forget him!~ ♥♥♥
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.12.03.
Hozzászólás: 4901
Csatolások: 0
Azonosító: 164721
Offline offline
Hát én nem fogom elolvasni! smileeee.gif
De lehet érdekes lesz!
2012. március 10. 16:21 #66
Appalache
Appalache
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.04.18.
Hozzászólás: 505
Csatolások: 15
Azonosító: 149552
Offline offline
Idézet (_ToTo_ @ 2012.03.10. 14:56)
Az öngyilkossági kísérlet történt 1 évvel a teherbe esése elött, a többi dolog (ha elolvastad az idézetet) 15 éves korában történt. Nem értem az összefüggést. Ezek szerint ha valaki piázik, drogozik - annak sosem születhet késöbb egészséges gyereke? WTF? Nem vagyok doktor, de hülye sem.
Ha valaki 2 évig keményen piázik vagy cigizik, akkor annak 5 évvel késöbb máj és tüdőbeteg lesz a születendő gyereke?

Én sem vagyok doktor, megjegyzem hülye sem. Igen, elolvastam az idézetet, és nekem az jött le, hogy már a szökése előtt is kábszerezett és ivott. Még ki sem tisztult igazán, mikor terhes lett.
Onnan gondoltam a betegséges dolgot, hogy ezermilliárdbillió helyen hallasz arról, milyen rohadtos módon káros a cigi meg a pia, nem beszélve a drogról, és maradandó egészségkárosodást okozhat annak, aki ezeket műveli, de leginkább a majdan megszülető gyereknek. Pluszban anyukám tanár, és az egyik tanítványának az igazi anyukája (örökbefogadták) keményen drogozott, leadta a fiút egy kórházba, és egy csomó funkció nem alakult ki az agyában, pl. minden éjszaka bepisil, pedig már 12, fél veséje hiányzik, állandóan mozog és kiabál, abszolút nincs koncentrációképessége, az értelmi szintje pedig egy elsős szintjén van. 4.-esen még nem tud írni és olvasni. És tökre nem tehet róla, a nevelőszülei mindent megtesznek érte, a nevelőanyja minden áldott nap hosszú órákon át kínlódik vele meg a leckével, és semmi sem változik. Nagyon sajnálom, mert aranyos gyerek, bár anyukámat teljesen kiidegeli, de sajnos nem tehet róla, mert valószínűleg az igazi anyja életmódja okozta ezeket a javarészt maradandó defekteket.
Így raktam össze a látottakból és hallottakból azt, amit írtam az előző hozzászólásomban. És az egész nyilatkozat nekem sánta. Ennyi. Lehet, hogy mégis igaz. Flanc tudja.
De szerintem te sem hiszed, hogy ha sokáig élsz ilyen szereken, az semmi hatással nincsen se rád, se a gyerekedre. Nem vagyok orvos, de hülye sem.
2012. március 10. 16:36 #67
gati
gati
új tag
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.12.13.
Hozzászólás: 19
Csatolások: 0
Azonosító: 140719
Offline offline
ez marhaság smileeee.gif)
2012. március 10. 17:14 #68
- törölt felhasználó -    
Érdekes....de biztos hogy nem fogom megvenni. XD
2012. március 10. 17:54 #69
_ToTo_
_ToTo_
Cinikus kritikus
 
StátuszMár több, mint 19 éve...
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 05.03.01.
Hozzászólás: 12508
Csatolások: 11645
Azonosító: 4133
Offline offline
Idézet (Appalache @ 2012.03.10. 16:21)
Én sem vagyok doktor, megjegyzem hülye sem. Igen, elolvastam az idézetet, és nekem az jött le, hogy már a szökése előtt is kábszerezett és ivott. Még ki sem tisztult igazán, mikor terhes lett.
Onnan gondoltam a betegséges dolgot, hogy ezermilliárdbillió helyen hallasz arról, milyen rohadtos módon káros a cigi meg a pia, nem beszélve a drogról, és maradandó egészségkárosodást okozhat annak, aki ezeket műveli, de leginkább a majdan megszülető gyereknek. Pluszban anyukám tanár, és az egyik tanítványának az igazi anyukája (örökbefogadták) keményen drogozott, leadta a fiút egy kórházba, és egy csomó funkció nem alakult ki az agyában, pl. minden éjszaka bepisil, pedig már 12, fél veséje hiányzik, állandóan mozog és kiabál, abszolút nincs koncentrációképessége, az értelmi szintje pedig egy elsős szintjén van. 4.-esen még nem tud írni és olvasni. És tökre nem tehet róla, a nevelőszülei mindent megtesznek érte, a nevelőanyja minden áldott nap hosszú órákon át kínlódik vele meg a leckével, és semmi sem változik. Nagyon sajnálom, mert aranyos gyerek, bár anyukámat teljesen kiidegeli, de sajnos nem tehet róla, mert valószínűleg az igazi anyja életmódja okozta ezeket a javarészt maradandó defekteket.
Így raktam össze  a látottakból és hallottakból azt, amit írtam az előző hozzászólásomban. És az egész nyilatkozat nekem sánta. Ennyi. Lehet, hogy mégis igaz. Flanc tudja.
De szerintem te sem hiszed, hogy ha sokáig élsz ilyen szereken, az semmi hatással nincsen se rád, se a gyerekedre. Nem vagyok orvos, de hülye sem.


Mit jelent a sokáig? 1 hónap? 1 év? 5 év? Mit jelent ha valaki leszokik mindenről és utána lesz gyereke? Szerintem ebből nem következik egyenesen az, hogy sérült, beteg vagy fogyatékos gyereke szülessen valakinek, csak megnöveli az esélyét. Ezek a szerek távoznak és kiürülnek a szervezetedből egy idő után. A cigit is leteszik a terhesség idejére (már aki) aztán ugyanúgy füstölnek, mint elötte. Teljesen hétköznapi drog, cigi és alkoholmentes életet élő embereknek is születhetet súlyosan beteg, fogyatékos, hiperaktív vagy sérült gyermeke.
A nyilatkozatot meg egy TV interjúban adta, nem egy újságíró költötte unalmas perceiben.
2 felhasználónak tetszik: Holly Keller, Black Hearth2
2012. március 10. 18:03 #70
Appalache
Appalache
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.04.18.
Hozzászólás: 505
Csatolások: 15
Azonosító: 149552
Offline offline
Idézet (_ToTo_ @ 2012.03.10. 17:54)
Mit jelent a sokáig? 1 hónap? 1 év? 5 év? Mit jelent ha valaki leszokik mindenről és utána lesz gyereke? Szerintem ebből nem következik egyenesen az, hogy sérült, beteg vagy fogyatékos gyereke szülessen valakinek, csak megnöveli az esélyét. Ezek a szerek távoznak és kiürülnek a szervezetedből egy idő után. A cigit is leteszik a terhesség idejére (már aki) aztán ugyanúgy füstölnek, mint elötte. Teljesen hétköznapi drog, cigi és alkoholmentes életet élő embereknek is születhetet súlyosan beteg, fogyatékos, hiperaktív vagy sérült gyermeke.
A nyilatkozatot meg egy TV interjúban adta, nem egy újságíró költötte unalmas perceiben.

Mindegy, én így látom, ahogy leírtam. Ha valaki több éven keresztük, idézem: "folyton drogozott", és "nem volt egy tiszta pillanata sem", de tényleg éveken keresztül, és gondolom nem csak hébe-hóba, ott kéne valami hatásnak lenni. Nem előírás, csak az én logikám szerint ez így működne. De inkább hagyjuk, és adjunk hálát a Jóistennek, hogy Justin tökéletesen egészségesen született rohog.gif
2012. március 10. 18:05 #71
iloveu2
iloveu2
ATL shawty ♥.
 
Státusz
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.11.27.
Hozzászólás: 2615
Csatolások: 0
Azonosító: 139671
Offline offline
Ez tényleg érdekes!
2012. március 10. 18:22 #72
Barbara 98
Barbara 98
visszatérő vendég
 
StátuszA dream is only a dream until you decide to make it real!
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.10.22.
Hozzászólás: 480
Csatolások: 0
Azonosító: 162448
Offline offline
Ez elég szánalmas! Kit érdekel az élete? Biztos féltékeny a fiára! Habár érthetö, Justin sokra vitte mikor közben semi tehetsége nincs! Ezt nehéz lehet igy véghezvinni! Minden elismerésem neki....
2012. március 10. 18:43 #73
- törölt felhasználó -    
Idézet (Cseniii03 @ 2012.03.10. 11:19)
Pattienek nehéz élete volt, fiatalon lett terhes justinnal, drogfüggőségéről, és az alkoholról is beszél róla.  és ez nem egy még egy bőrt lehúzunk a fiamról dolog!  attól, hogy justin anyja, attól még nem kell egyből erre gondolni... majd ha elolvasod a könyvet, akkor kell fikázni. -.-

Akkor miért nem írta meg a könyvet, amikor Justinka még nem volt híres? Jah, hogy akkor a kutyát sem érdekelte volna? Most meg majd megveszik a belieberek (vagyis a szüleik) és elolvassák, akár érdekli őket, akár nem, akár megértik miről szól, akár nem. Szóval ez a 'még egy bőrt lehúzok a fiamról' dolog... rolleyes.gif
2012. március 10. 19:02 #74
Cseniii03
Cseniii03
új tag
 
StátuszLive life for the moment because everything else is uncertain! ~ Louis Tomlinson
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.02.20.
Hozzászólás: 79
Csatolások: 0
Azonosító: 169697
Offline offline
nem volt pénzük kiadni... én már hallottam olyat, hogy justin az utcán énekelt pénzért... és amint usher felfedezte, megváltoztatta az életüket. na mind1, én nem fogom támadni Pattie-t, mert ha megteheti, miért ne adatná ki?! ugyanannyi joga van hozzá, mint amikor justin nem volt híres, csak igaz, lehet hogy nem vették volna meg... miért ne kapott volna a lehetőségen. ígyis, fel van cimkézve. Justin Bieber Anyja!
2012. március 10. 19:09 #75
- törölt felhasználó -    
Ennyi erővel több ezer anyuka írhatna könyvet.. mellow.gif
1 felhasználónak tetszik: Black Hearth2
2012. március 10. 19:34 #76
Gjony B
Gjony B
visszatérő vendég
 
StátuszLOVE YOU
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.06.14.
Hozzászólás: 144
Csatolások: 0
Azonosító: 129236
Offline offline
hát kíváncsi leszek
am nem is gondoltam volna h Justin ennyire bölcs is tud lenni
XD
2012. március 10. 21:28 #77
- törölt felhasználó -    
ezzel az erővel anyukám is írhatna könyvet,igaz ő nem drogozott,és nem akarta magát elüttetni egy autóval,valamint nem szűlt 16 évesen,inkább elment főiskolára tanulni! engem ő jobban inspirál!
2012. március 10. 21:48 #78
helgoca1994
helgoca1994
 
Státusz"When we hit our lowest point, we are open to the greatest change"
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.08.26.
Hozzászólás: 577
Csatolások: 0
Azonosító: 159420
Offline offline
de jósmileeee.gif kiváncsi vagyok rásmileeee.gif az biztos hogy nem volt könnyű neki..:S
2012. március 10. 22:09 #79
hörike
hörike
Winter *--*
 
StátuszI <3 Adam Lambert, Matisyahu, Jedward, Taylor Lautner, Seth MacFarlane
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.03.07.
Hozzászólás: 3575
Csatolások: 30
Azonosító: 146816
Offline offline
Hajrá Justin mamája. smileeee.gif
2012. március 11. 01:40 #80
- törölt felhasználó -    
Idézet (Appalache @ 2012.03.10. 18:03)
Mindegy, én így látom, ahogy leírtam. Ha valaki több éven keresztük, idézem: "folyton drogozott", és "nem volt egy tiszta pillanata sem", de tényleg éveken keresztül, és gondolom nem csak hébe-hóba, ott kéne valami hatásnak lenni. Nem előírás, csak az én logikám szerint ez így működne. De inkább hagyjuk, és adjunk hálát a Jóistennek, hogy Justin tökéletesen egészségesen született  rohog.gif

Szerintem az önpusztító kismamának is születhet egészséges gyermeke, de ez csak az én véleményem. Oké, hogy a drog és az alkohol roncsolja a szervezetet, mert ugyebár a drog az tönkre teszi a belső szerveidet (ezért nem lehet hirtelen halálkor ilyen esetben a belső szerveidet transzplantációs műtétekre felhasználni), míg az alkohol a májadat vágja tönkre. Biológia órán, de még fakton sem hangzott el az, hogy a magzat bármilyen károsodással is születne. Annyit megdumáltunk, hogy az alkohol az agysejteket pusztítja. Nagyon max, akkor károsodhat a magzat, hogyha az anya a terhesség alatt drogozik, iszik alkoholt és dohányzik. Ha előtte x ideig például rendszeresen ivott, de a terhessége alatt tiszta, akkor szerintem semmi akadálya annak, hogy egészséges gyermek születhessen. Amit feljebb írtál, hogy annak a hölgynek a gyermeke tulajdonképpen agysérült lett. Bármi előfordulhat ilyen esetben, mert lehet, hogy alapból a magzat volt beteg, csak későn vette észre az orvos, így az abortuszt már nem lehetett elvégezni. De ugyanezt az állapotot előidézheti például az oxigén hiányos állapot is, például akkor, amikor a gyermek fuldoklik a köldökzsinór által. Lehet, hogy nagyobb az esély szellemileg visszamaradott gyermek megszülésére, ha önpusztító életmódot élt előtte az anya, de ez szerintem már mind csak genetika. Öröklődések netovábbja, ahogyan az is előfordulhat, hogy esetlegesen az anya kromoszómái betegek. Ezek szerintem annyira összetett dolgok, hogy felesleges forszírozni őket, mert okozhatta több millió dolog, aztán lehet, hogy igazad van és a drog fogyasztás miatt szült olyan gyermeket az a nő, amilyet. De én speciel nem tudom elhinni, hogy ezt a terhesség alatt nem vették észre, mert csinálnak vagy ötezer szűrő vizsgálatot.
5 oldal 1 2 3 4 5
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!

Kapcsolódó sztárok