Március 31-én mutatják be hazánkban a Pair of King, azaz a Királyi páros című sorozatot Michel Mussoval és Doc Shaw-val a főszerepben.
A teljes cikkhez kattints ide!
Új sorozat a Disney-csatornán
2012. március 12. 09:15
#2
|
|
Marina SalvatoreGoth,Loki Laufeyson & Daenerys Targaryen <333 |
Csoport: Tag Csatlakozott: 11.04.29. Hozzászólás: 5443 Csatolások: 2807 Azonosító: 150271 offline
|
Mivel sújtanak még minket...?O.o"
2012. március 12. 13:24
#5
|
|
SzanduSs98▲ |
Csoport: Tag Csatlakozott: 12.01.06. Hozzászólás: 4223 Csatolások: 184 Azonosító: 166705 offline
|
De jóó! Az a baj, hogy nekem nincs Disney csatornám.
2012. március 12. 13:46
#6
a csatorna jó szerintem, de ez a sorozat ritka rossz lesz!
2012. március 12. 13:49
#7
Minek ennyi sz@r? Nem elég még a varázslós zsenipalántás hányadékok? Deeeee díjazom, hogy nincs köze a zenéhez! -.-
2012. március 12. 14:09
#9
ajajj, a disney egyre mélyebbre és mélyebbre süllyed.
a 10 éveseknek ajánlom figyelmébe a régi klasszikus disney rajzfilmeket. a hófehérke az egyik legjobb
a 10 éveseknek ajánlom figyelmébe a régi klasszikus disney rajzfilmeket. a hófehérke az egyik legjobb
2012. március 12. 14:11
#10
+ sajnálom, hogy walt disney nevét ennyire lehúzzák. régen az ő neve a minőségi rajzfilmeket jelentette, nem pedig az agyatlan sztárocskák gagyi sorozatait.
de hát ilyen a pénz világa... felvásárolták a jogokat az okosok, és még nagyobb pénzt csináltak belőle ..
de hát ilyen a pénz világa... felvásárolták a jogokat az okosok, és még nagyobb pénzt csináltak belőle ..
2012. március 12. 14:16
#11
|
|
Bella99Fjarna |
Csoport: Tag Csatlakozott: 10.07.05. Hozzászólás: 4376 Csatolások: 58 Azonosító: 130573 offline
|
Egyszerűen ha csinálnak ilyen műsoroknak nevezhető műsorokat, akkor vele együtt dől a pénz is. Még azt sem hiszem, hogy vannak színészek akik elvállalják ezeket a szerepeket.
2012. március 12. 14:28
#12
na erre kiváncsi leszek. a mostani disney mesék nagyon rosszak....:S
2012. március 12. 14:32
#13
|
|
Eszter655asylum |
Csoport: Tag Csatlakozott: 10.08.29. Hozzászólás: 6255 Csatolások: 679 Azonosító: 134102 offline
|
A régebbi Disney Chanel sorozatokat szerettem,de leginkább csak a Hannah Montanat néztem. Véleményem szerint a mai sorozatok,tipikus sablon műsorok. Kiszámítható minden egyes perce.
1 felhasználónak tetszik:
House Of Wax
2012. március 12. 14:54
#14
Remek... egy újabb fölösleges hülye sorozat , ami csak hülyíti a gyerekeket . Pár éve , még tűrhető sorozatok voltak.. maiak csak szennyek !
2012. március 12. 15:18
#15
|
|
SziSzi és ViVi Chanúj tag |
Csoport: Tag Csatlakozott: 12.02.23. Hozzászólás: 54 Csatolások: 0 Azonosító: 169870 offline
|
justcreatesomething egyet értek!
2012. március 12. 16:27
#17
|
|
AngieLively |
Csoport: Tag Csatlakozott: 12.01.04. Hozzászólás: 905 Csatolások: 22 Azonosító: 166586 offline
|
Ez ritka béna egy sorozat lett... -.-
Két sorozat van amit szeretek a Diseny-n: Austin&Ally és a Good Luck Charlie. <3
Két sorozat van amit szeretek a Diseny-n: Austin&Ally és a Good Luck Charlie. <3
2012. március 12. 16:29
#18
Az én érdeklődésemet nem keltette fel, szerintem ez is ugyanolyan tucatsorozat lesz, mint a többi...
2012. március 12. 16:56
#20
Kivi vagyok rá 
Imádom Mitchel-t,szóval tuti belenézek
Imádom Mitchel-t,szóval tuti belenézek
Olivia Wilde elárulta, miből jött rá, hogy vége a házasságának
Olivia Wilde elárulta, miből jött rá, hogy vége a házasságának
2020-ban ért véget a kapcsolatuk.
Megvan, ki örökli Liam Payne vagyonát
Megvan, ki örökli Liam Payne vagyonát
Megvolt a hagyatéki eljárás.
Selena Gomez férjének frizurája kiborította a rajongókat
Selena Gomez férjének frizurája kiborította a rajongókat
Félig kopasz lett vagy átverés?
Összejött a kollégájával az Off Campus sztárja?
Összejött a kollégájával az Off Campus sztárja?
Románc alakulhatott a forgatáson.
Kiderült, melyik volt az a pillanat, amikor Zendaya beleszeretett Tom Hollandba
Kiderült, melyik volt az a pillanat, amikor Zendaya beleszeretett Tom Hollandba
A pillanat gyorsan terjedt az interneten.

offline






