Him
2012. augusztus 27. 14:57
#361
|
|
Alszi666HIMster |
Csoport: Tag Csatlakozott: 12.02.27. Hozzászólás: 2101 Csatolások: 241 Azonosító: 170194 offline
|
1 felhasználónak tetszik:
itsjustme
2012. augusztus 28. 08:29
#362
Énekelni én sem hallottam egyik legkedvesebb extagunkat, de ez most jól jött!
Ville hangját pedig nem kell méltatni, mert tudjuk, hogy milyen adottságokkal rendelkezik!!!
Jut is eszembe: én vagyok az egyetlen, akit szeptember 21-e éltet??
Jut is eszembe: én vagyok az egyetlen, akit szeptember 21-e éltet??
1 felhasználónak tetszik:
Alszi666
2012. augusztus 28. 18:46
#363
|
|
Alszi666HIMster |
Csoport: Tag Csatlakozott: 12.02.27. Hozzászólás: 2101 Csatolások: 241 Azonosító: 170194 offline
|
Idézet (bakocsenge @ 2012.08.28. 08:29)
Énekelni én sem hallottam egyik legkedvesebb extagunkat, de ez most jól jött!
Ville hangját pedig nem kell méltatni, mert tudjuk, hogy milyen adottságokkal rendelkezik!!!
Jut is eszembe: én vagyok az egyetlen, akit szeptember 21-e éltet??

Jut is eszembe: én vagyok az egyetlen, akit szeptember 21-e éltet??
1 felhasználónak tetszik:
itsjustme
2012. augusztus 29. 08:54
#364
Idézet (Alszi666 @ 2012.08.28. 18:46)
Azt hittem tudod: a Strange World tényleg egy feldolgozás lesz, nem tudom ugyan, hogy azoktól, akikről te beszélsz-e, de én is nagy valószínűségét látom, hogy a Ke dalt értelmezték újra a fiúk.
2012. augusztus 29. 23:04
#365
|
|
Alszi666HIMster |
Csoport: Tag Csatlakozott: 12.02.27. Hozzászólás: 2101 Csatolások: 241 Azonosító: 170194 offline
|
Idézet (bakocsenge @ 2012.08.29. 08:54)
Azt hittem tudod: a Strange World tényleg egy feldolgozás lesz, nem tudom ugyan, hogy azoktól, akikről te beszélsz-e, de én is nagy valószínűségét látom, hogy a Ke dalt értelmezték újra a fiúk. 
Végülis tudni tudtam
1 felhasználónak tetszik:
itsjustme
2012. augusztus 30. 00:11
#367
|
|
itsjustmeMolkoholic |
Csoport: Tag Csatlakozott: 12.04.07. Hozzászólás: 6609 Csatolások: 1000 Azonosító: 172899 offline
|
Idézet (Alszi666 @ 2012.08.29. 23:04)
Végülis tudni tudtam
csak valamiért nagyon nem voltam benne biztos.
Köszi a megerősítést
Egyébként tetszik nektek ez a Ke dal?
Nem rossz, kíváncsi vagyok, ha tényleg ez lesz feldolgozva, Ville mit fog kihozni belőle.
1 felhasználónak tetszik:
Alszi666
2012. augusztus 30. 00:25
#368
|
|
Alszi666HIMster |
Csoport: Tag Csatlakozott: 12.02.27. Hozzászólás: 2101 Csatolások: 241 Azonosító: 170194 offline
|
Idézet (itsjustme @ 2012.08.30. 00:11)
Nem rossz, kíváncsi vagyok, ha tényleg ez lesz feldolgozva, Ville mit fog kihozni belőle. 
Fú én is roppant kíváncsi vagyok... Legyen már szeptember
2012. augusztus 30. 08:32
#369
Idézet (itsjustme @ 2012.08.30. 00:11)
Nem rossz, kíváncsi vagyok, ha tényleg ez lesz feldolgozva, Ville mit fog kihozni belőle. 
Azt kell mondjam, ha a fiúk beleteszik a megszokott karcos gitárjátékukat, a dübörgő basszust és az erőteljesebb dobokat, tökéletesen rájuk fog illeni a szám. Az ének Ké dalában egy kicsit a Wicked Game-re emlékeztet...
2012. szeptember 01. 00:52
#370
|
|
Alszi666HIMster |
Csoport: Tag Csatlakozott: 12.02.27. Hozzászólás: 2101 Csatolások: 241 Azonosító: 170194 offline
|
Egyébként ezen az oldalonVALO azt olvastam hogy Kevin Grivois,azaz Ké dalát dolgozzák fel a fiúk
Serpent ride
Demo, a HIM első dalainak egyike, a Lepakkoban vették fel, 1993 körül
Ville énekelt és dobolt, Linde gitározott és basszusgitározott, Migé éppen katona volt
idézet van benne H.P. Lovecraft: The nameless city című művéből
Serpent ride
Demo, a HIM első dalainak egyike, a Lepakkoban vették fel, 1993 körül
Ville énekelt és dobolt, Linde gitározott és basszusgitározott, Migé éppen katona volt
idézet van benne H.P. Lovecraft: The nameless city című művéből
2012. szeptember 02. 18:30
#372
|
|
DarknessMisanthrope Vegan |
Csoport: Tag Csatlakozott: 12.05.18. Hozzászólás: 8003 Csatolások: 8879 Azonosító: 175987 offline
|
Hi!
Gondoltam ide is beköszönök, de nem hinném, hogy olyan sokat tudnék szólni e témához, mivel annyira nem ismerem a Him-et, habár rengeteg számukat ismerem, viszonylag(ahhoz képest, hogy mennyi zenét hallgatok9 ritkán hallgatom őket
.
Gondoltam ide is beköszönök, de nem hinném, hogy olyan sokat tudnék szólni e témához, mivel annyira nem ismerem a Him-et, habár rengeteg számukat ismerem, viszonylag(ahhoz képest, hogy mennyi zenét hallgatok9 ritkán hallgatom őket
1 felhasználónak tetszik:
Alszi666
2012. szeptember 02. 19:21
#373
|
|
Alszi666HIMster |
Csoport: Tag Csatlakozott: 12.02.27. Hozzászólás: 2101 Csatolások: 241 Azonosító: 170194 offline
|
Idézet (Darkness @ 2012.09.02. 18:30)
Hi!
Gondoltam ide is beköszönök, de nem hinném, hogy olyan sokat tudnék szólni e témához, mivel annyira nem ismerem a Him-et, habár rengeteg számukat ismerem, viszonylag(ahhoz képest, hogy mennyi zenét hallgatok9 ritkán hallgatom őket
.
Gondoltam ide is beköszönök, de nem hinném, hogy olyan sokat tudnék szólni e témához, mivel annyira nem ismerem a Him-et, habár rengeteg számukat ismerem, viszonylag(ahhoz képest, hogy mennyi zenét hallgatok9 ritkán hallgatom őket
1 felhasználónak tetszik:
Darkness
2012. szeptember 02. 19:54
#374
|
|
DarknessMisanthrope Vegan |
Csoport: Tag Csatlakozott: 12.05.18. Hozzászólás: 8003 Csatolások: 8879 Azonosító: 175987 offline
|
Idézet (Alszi666 @ 2012.09.02. 19:21)
nem szeretek választani, pontosabban nem tudok
1 felhasználónak tetszik:
Alszi666
2012. szeptember 03. 15:51
#376
Idézet (Alszi666 @ 2012.09.02. 22:46)
Na kész van Emerson Burton adatlapja
Remélem tetszik, sokat dolgoztam vele.
HIM - Wicked Game
HIM - Wicked Game
Elolvastam Burton lapját és: áldom az eszemet, hogy szóltam neked, Alex!!!
Darkness: nem baj, ha nem ismered túlzottan a fiúkat, ez a topic azért van, hogy egymásnak segítsünk megismerni a HIM munkásságát. Még nekünk is van mit kutakodnunk!!
2012. szeptember 03. 16:06
#377
|
|
DarknessMisanthrope Vegan |
Csoport: Tag Csatlakozott: 12.05.18. Hozzászólás: 8003 Csatolások: 8879 Azonosító: 175987 offline
|
Idézet (Alszi666 @ 2012.09.02. 22:46)
Na kész van Emerson Burton adatlapja
Remélem tetszik, sokat dolgoztam vele.
HIM - Wicked Game
HIM - Wicked Game
Nagyon jó lett, már is kezdek tanulgatni róluk
(s adtál egy jó ötletet Clown/Slipknot/ adatlapjára a filmeknél
1 felhasználónak tetszik:
Alszi666
2012. szeptember 03. 21:34
#378
|
|
Alszi666HIMster |
Csoport: Tag Csatlakozott: 12.02.27. Hozzászólás: 2101 Csatolások: 241 Azonosító: 170194 offline
|
[quote=bakocsenge,2012.09.03. 15:51~3413373]Elolvastam Burton lapját és: áldom az eszemet, hogy szóltam neked, Alex!!!
Ilyen szépen megírt lapot ritkaság látni, nekem nagyon tetszik, gratulálok!!!
Rengeteg mindent meglehet tudni Burtonról és Gasról is, éppen ezért ez arra ösztökél, hogy a hétvégén átírjam Migé és Linde lapját, amellett, hogy tutira tanulok majd, meg elkészítek üvegmatricából egy heartagrammot a vitrinemre, a lemezeim elé. Ja, és még egy hír: igaz, megígértem Alex, hogy bevárlak, de a szüleim felajánlották, hogy ha a félévimbe, vagy az év végi bizimbe csak egy hármas lesz, a többi 4-es v. 5-ös, akkor kapok három lemezt, ami a Screamworks a Lovesongs és a Tears On Tape lesz, mivel addigra az is megjelenik. Szóval kihagyhatatlan ajánlat volt, de azért nem élem bele magam, mert a sulim (már az első nap után kiderült) nehéz, szóval... Na, majd meglátjuk!!
Köszi szépen hát igyekeztem!
Gasét még én is átszerkesztem ilyenre a hétvégén. Majd mindenképp mutasd meg a matricát ha kész van.
Na akkor kitartást a sulihoz legalább van még egy ok hogy miért tanulj jól!! Kitudja lehet addigra behozlak én is
Köszi szépen hát igyekeztem!
1 felhasználónak tetszik:
Darkness
2012. szeptember 03. 21:36
#379
|
|
Alszi666HIMster |
Csoport: Tag Csatlakozott: 12.02.27. Hozzászólás: 2101 Csatolások: 241 Azonosító: 170194 offline
|
Idézet (Darkness @ 2012.09.03. 16:06)
Nagyon jó lett, már is kezdek tanulgatni róluk
(s adtál egy jó ötletet Clown/Slipknot/ adatlapjára a filmeknél
)
(s adtál egy jó ötletet Clown/Slipknot/ adatlapjára a filmeknél
Köszi! Ennek örülök!
1 felhasználónak tetszik:
Darkness
Kapcsolódó sztárok
Millie Bobby Brown férje alig segít a színésznőnek a gyermeknevelésben?
Millie Bobby Brown férje alig segít a színésznőnek a gyermeknevelésben?
Lesifotókon háborodtak fel az emberek.
Megvan, ki örökli Liam Payne vagyonát
Megvan, ki örökli Liam Payne vagyonát
Megvolt a hagyatéki eljárás.
Olivia Wilde elárulta, miből jött rá, hogy vége a házasságának
Olivia Wilde elárulta, miből jött rá, hogy vége a házasságának
2020-ban ért véget a kapcsolatuk.
Benny Blanco olyan helyen csókolta meg Selena Gomezt, hogy elpirulunk a kép láttán
Benny Blanco olyan helyen csókolta meg Selena Gomezt, hogy elpirulunk a kép láttán
Továbbra is dúl köztük a szerelem.
Selena Gomez férjének frizurája kiborította a rajongókat
Selena Gomez férjének frizurája kiborította a rajongókat
Félig kopasz lett vagy átverés?
Most már tényleg nagyon aggódnak a fanok Ariana Grandéért
Most már tényleg nagyon aggódnak a fanok Ariana Grandéért
Mindenki szorít neki.
Már forgatják az Off Campus második évadát - lesifotók érkeztek
Már forgatják az Off Campus második évadát - lesifotók érkeztek
Készült néhány lesifotó a dolgozó színészekről.

offline





