Starity

Késik a 24 filmváltozata

Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2012. március 15. 11:53 #1
- törölt felhasználó -    
Tavaly decemberben jelentették be, hogy idén végre leforgatják a 24 című kultsorozat filmváltozatát, ám a Fox stúdió nem tud dűlőre jutni a főszereplővel, Kiefer Sutherlanddel.
A teljes cikkhez kattints ide!
2012. március 15. 12:07 #2
macskah
macskah
új tag
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.01.12.
Hozzászólás: 73
Csatolások: 0
Azonosító: 167053
Offline offline
dehát már van belőle film...
2012. március 15. 12:13 #3
- törölt felhasználó -    
Idézet (macskah @ 2012.03.15. 12:07)
dehát már van belőle film...

Az tv-film volt, ez meg mozifilm. Illetve lenne, ha végre elkészítenék.
2012. március 15. 12:33 #4
Rap4ever8
Rap4ever8
Queen of the Rap
 
Státusz"A rap az életem, és a zene nekem a levegő."
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 08.08.02.
Hozzászólás: 9537
Csatolások: 117951
Azonosító: 67956
Offline offline
Igen nem meglepő, hogy már megint elhalasztották, de én az okoknál más infokat hallottam: májusban akarták forgatni, mikor van egy kis szünet a Touch forgatásai között, de a Fox szerint a rendelkezésre álló idő nem elég. Kiefer nem örül, hogy megint elhalasztották, de én nem tudok róla, hogy gázsiemelést akarna. Rendezőjük viszont még mindig nincs, Antoine Fuqua szívesen foglalkozna vele és már közel voltak, hogy alkut kötnek vele, de aztán mégse. A költségvetés viszont tényleg problémás, mivel a Fox olcsóbban szeretné megúszni, mint azt a producerek akarják.

Egyébként trilógiával készülnek, de a sok problémázás miatt lehet mégis csak egy film lesz (bár az se lepne már meg, ha végül ebből se lenne semmi).

Egyébként kb. 20 perccel ezelőtt fejeztem be a cikket, de nem tudtam csatolni Kiefer lapját és várni akartam a beküldéssel, de gyorsabb voltál.
2012. március 15. 12:40 #5
TbRéku
TbRéku
új tag
 
StátuszTell the devil I said "Hey" when you get back to where you're from
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.08.05.
Hozzászólás: 2108
Csatolások: 62
Azonosító: 157537
Offline offline
Kár sad.gif Azért nagyon várom és remélem mielőbb meglesz!biggrin.gif
2012. március 15. 12:42 #6
- törölt felhasználó -    
Idézet (Rap4ever8 @ 2012.03.15. 12:33)
Igen nem meglepő, hogy már megint elhalasztották, de én az okoknál más infokat hallottam: májusban akarták forgatni, mikor van egy kis szünet a Touch forgatásai között, de a Fox szerint a rendelkezésre álló idő nem elég. Kiefer nem örül, hogy megint elhalasztották, de én nem tudok róla, hogy gázsiemelést akarna. Rendezőjük viszont még mindig nincs, Antoine Fuqua szívesen foglalkozna vele és már közel voltak, hogy alkut kötnek vele, de aztán mégse. A költségvetés viszont tényleg problémás, mivel a Fox olcsóbban szeretné megúszni, mint azt a producerek akarják.
Egyébként trilógiával készülnek, de a sok problémázás miatt lehet mégis csak egy film lesz (bár az se lepne már meg, ha végül ebből se lenne semmi).
Egyébként kb. 20 perccel ezelőtt fejeztem be a cikket, de nem tudtam csatolni Kiefer lapját és várni akartam a beküldéssel, de gyorsabb voltál.

Az a "nincs elég idő" a hivatalos ok. wink.gif Egyébként a TheWrap elég megbízható forrás (onnan vettem), ők írták a költségvetéssel kapcsolatos problémát. Egyébként ha igaz, akkor tökéletesen megértem Kiefer álláspontját, végülis a Fox hülyére kereste magát rajta, nehogy már ne adjanak neki ennyi pénzt, főleg, hogy még producer is.
Én is olvastam, hogy most sokan aggódnak, hogy lesz-e ebből valami most, hogy ennyire húzzák-halasztják.
2 felhasználónak tetszik: Rap4ever8, ophely88
2012. március 15. 12:48 #7
Rap4ever8
Rap4ever8
Queen of the Rap
 
Státusz"A rap az életem, és a zene nekem a levegő."
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 08.08.02.
Hozzászólás: 9537
Csatolások: 117951
Azonosító: 67956
Offline offline
Idézet (Amarillo Slim @ 2012.03.15. 12:42)
Az a "nincs elég idő" a hivatalos ok.  wink.gif Egyébként a TheWrap elég  megbízható forrás (onnan vettem), ők írták a költségvetéssel kapcsolatos problémát. Egyébként ha igaz, akkor tökéletesen megértem Kiefer álláspontját, végülis a Fox hülyére kereste magát rajta, nehogy már ne adjanak neki ennyi pénzt, főleg, hogy még producer is.
Én is olvastam, hogy most sokan aggódnak, hogy lesz-e ebből valami most, hogy ennyire húzzák-halasztják.


Azért reménykedem benne, hogy végül elkészül a film. Hiányzik már Jack Bauer. smileeee.gif Az viszont szerintem csak álom marad, hogy megvalósítható trilógiaként. Már most látom lelki szemeim előtt a következő csúszás okát: át kell írni a forgatókönyvet (megint), hogy beleférjen egy filmbe.

Mondjuk úgy fest most megkapom majd a rendszeres Kiefer-adagomat a Touch miatt. laugh.gif Csak sajnos ez is kezd kérdésessé válni, ha tényleg igaz, hogy lopott a sztori akkor valószínűleg búcsúzhatok tőle. Pedig a pilot alapján kegyetlen jó kis sorozat. Már most totál rákattantam.
2012. március 15. 13:01 #8
Zsozsi13
Zsozsi13
maybe I'm the side of angel...
 
StátuszLondon sept. 29!*-* COMEEEEE!!!!
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.06.21.
Hozzászólás: 1197
Csatolások: 32
Azonosító: 153514
Offline offline
talán majd megnézem, de kicsi rá az esély!
2012. március 15. 13:20 #9
SzanduSs98
SzanduSs98
 
StátuszHa egy nap a sebesség öl meg engem, ne sírjatok, mert én mosolygok.-Paul Walker
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.01.06.
Hozzászólás: 4224
Csatolások: 184
Azonosító: 166705
Offline offline
Nem biztos, hogy megnézem..
2012. március 15. 18:58 #10
- törölt felhasználó -    
Úgy is ki fog jönni, nem mindegy hogy mennyit késik? Egy csomó filmet le se szinkronizálnak, és ki sem adnak pedig irtójók! smileeee.gif
2012. március 15. 23:56 #11
Bessie
Bessie
funkcionális ♑
 
Státusz❤ YoonKook ❤
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 07.04.26.
Hozzászólás: 15792
Csatolások: 67783
Azonosító: 27941
Offline offline
Nekem nem mindegy. Nem akarok éveket várni rá. biggrin.gif Imádom Jack Bauert. Ilyen egy kőkemény ügynök. Akárhányszor nézem, nem tudom megunni. Még akkor sem, ha milliószor láttam, és tudom mi jön. rock.gif
2012. március 16. 12:15 #12
hörike
hörike
Winter *--*
 
StátuszI <3 Adam Lambert, Matisyahu, Jedward, Taylor Lautner, Seth MacFarlane
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.03.07.
Hozzászólás: 3581
Csatolások: 30
Azonosító: 146816
Offline offline
Nem ismerem ezt a filmet.
2012. március 29. 15:10 #13
jaki
jaki
új tag
 
Státuszmagyarországon a legnagyobb környezet szennyezést a füstbe ment tervek okozzák.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.03.29.
Hozzászólás: 15
Csatolások: 0
Azonosító: 172223
Offline offline
a sorozatot imádom kiváncsi vagyok vajon a film is jo lessz e
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!

Kapcsolódó sztárok

Kim Raver Kim Raver 2303.