Starity

Tom Beck

14 oldal 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2013. augusztus 23. 11:40 #121
- törölt felhasználó -    
Idézet (JadeB @ 2013.08.23. 10:32)
Ó, akkor jól hallottam én is, mintha ő is megköszönte volna. Csak nem akartam írni, mert nem voltam 100%-ban biztos benne, hogy azt mondja. Olyat meg nem akarok írni, amiben nem vagyok teljesen biztos. Meg milyen aranyos, hogy bocsánatot kért, hogy mennie kell. wub.gif Hát most na, csak imádni lehet. heart.gif Sok más híresség is példát vehetne róla. wub3.gif

Azt a bocsánatkérést nem is hallottam. Mindjárt megnézem. rohog.gif Igen, csak imádni lehet. Ha valaki megkérne, hogy mondjam el, miért imádom ennyire, szerintem a végén megbánná, hogy rákérdezett. blush.gif Rengetegben példát vehetnének róla, de nem csak a hírességek. Tom szerintem egy példakép. Önzetlen, önmagát adja... Ezek azért elég fontosak. smileeee.gif
1 felhasználónak tetszik: JadeB
2013. augusztus 23. 12:00 #122
JadeB
JadeB
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.04.18.
Hozzászólás: 2865
Csatolások: 75
Azonosító: 200398
Offline offline
Idézet (VastagCsabiFaan @ 2013.08.23. 11:40)
Azt a bocsánatkérést nem is hallottam. Mindjárt megnézem. rohog.gif Igen, csak imádni lehet. Ha valaki megkérne, hogy mondjam el, miért imádom ennyire, szerintem a végén megbánná, hogy rákérdezett. blush.gif Rengetegben példát vehetnének róla, de nem csak a hírességek. Tom szerintem egy példakép. Önzetlen, önmagát adja... Ezek azért elég fontosak. smileeee.gif


0:16-tól én úgy nézem, mintha elnézést kérne, hogy most mennie kell. pardon.gif
Áááá miket találtam.biggrin.gifD kép, kép
Teljesen igaz: kép wub.gif
1 felhasználónak tetszik: xMilesss
2013. augusztus 23. 12:53 #123
- törölt felhasználó -    
Idézet (JadeB @ 2013.08.23. 12:00)
0:16-tól én úgy nézem, mintha elnézést kérne, hogy most mennie kell. pardon.gif 
Áááá miket találtam.biggrin.gifD kép, kép 
Teljesen igaz: kép  wub.gif

Ááá, ezek a képek oltáriak. Az egyiket ki is rakom a profilomra, köszi.happy.gif
2013. augusztus 23. 13:56 #124
- törölt felhasználó -    
Idézet (JadeB @ 2013.08.23. 12:00)
0:16-tól én úgy nézem, mintha elnézést kérne, hogy most mennie kell. pardon.gif 
Áááá miket találtam.biggrin.gifD kép, kép 
Teljesen igaz: kép  wub.gif

Hála a linkelt képeknek, szerkesztettem egy kicsit.biggrin.gif Nem lettek olyan hű, de jók, de azért kérnék mindenkit, hogy ne használjátok fel sehova.
Kép 1. és kép 2. blush.gif heart.gif
2 felhasználónak tetszik: xMilesss, JadeB
2013. augusztus 23. 14:42 #125
JadeB
JadeB
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.04.18.
Hozzászólás: 2865
Csatolások: 75
Azonosító: 200398
Offline offline
Idézet (VastagCsabiFaan @ 2013.08.23. 13:56)
Hála a linkelt képeknek, szerkesztettem egy kicsit.biggrin.gif Nem lettek olyan hű, de jók, de azért kérnék mindenkit, hogy ne használjátok fel sehova. 
Kép 1. és kép 2. blush.gif  heart.gif


Nagyon jók lettek. thumbsup.gif Én még keresgéltem kicsit, és találtam még képeket. rohog.gif
1.kép 2. kép (Én azt sem bánnám, ha így mutatkozna be nekem. rohog.gif )
Ez szerintem egy picit erős, de amúgy teljesen igaz. pardon.gif
2013. augusztus 23. 16:21 #126
- törölt felhasználó -    
Idézet (JadeB @ 2013.08.23. 14:42)
Nagyon jók lettek. thumbsup.gif Én még keresgéltem kicsit, és találtam még képeket. rohog.gif 
1.kép 2. kép (Én azt sem bánnám, ha így mutatkozna be nekem. rohog.gif
Ez szerintem egy picit erős, de amúgy teljesen igaz. pardon.gif

Azért az első kettő.. rohog.gif Ki nem sz*rja le, hogy Tom vagy Ben? Az Istenért már... Örülnék, ha találkoznék vele, nemhogy belekössek. Felőlem akár azt is mondhatná, hogy ő Semir Gerkhan, attól még ugyanaz a srác marad. rohog.gif blush.gif
Na, ez a harmadik kép. Én amúgy az első két katasztrófához szomorú fejet raktam volna, de egyébként van benne igazság, mikor az a rész volt, majdnem bőgtem. Aztán mikor 'Ben' megütögette 'Semir' vállát, sírtam a röhögésről. rohog.gif
1 felhasználónak tetszik: JadeB
2013. augusztus 23. 18:55 #127
JadeB
JadeB
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.04.18.
Hozzászólás: 2865
Csatolások: 75
Azonosító: 200398
Offline offline
Idézet (VastagCsabiFaan @ 2013.08.23. 16:21)
Azért az első kettő.. rohog.gif  Ki nem sz*rja le, hogy Tom vagy Ben? Az Istenért már... Örülnék, ha találkoznék vele, nemhogy belekössek. Felőlem akár azt is mondhatná, hogy ő Semir Gerkhan, attól még ugyanaz a srác marad.  rohog.gif  blush.gif 
Na, ez a harmadik kép. Én amúgy az első két katasztrófához szomorú fejet raktam volna, de egyébként van benne igazság, mikor az a rész volt, majdnem bőgtem. Aztán mikor 'Ben' megütögette 'Semir' vállát, sírtam a röhögésről. rohog.gif


Olyan aranyosak voltak abban a részben. heart.gif Na jó, melyikben nem???! laugh.gif
Éééééss NAGY HÍR KÖVETKEZIK!! TOM KÉSZÍTI A 3. ALBUMÁT!! thumbsup.gif Ebben a cikkben nyilatkozza. Kb. amennyi a német tudásom, azt vettem ki, hogy azt is Nashvilleben szeretné majd felvenni. Ja, és hála Tomnak most már tudom hova kell mennünk Kölnbe. Az óvárosba, mert ott lakik Tom is. laugh.gif
Plusz még annyit sikerült normálisan lefordítanom, hogy úgy érezte ideje 5 év után kilépnie a Cobrából, és azért is döntött úgy, mert a forgatások miatt nem jutott ideje sok más dologra és ezeket most beakarja pótolni.
2013. augusztus 23. 20:58 #128
- törölt felhasználó -    
Idézet (JadeB @ 2013.08.23. 18:55)
Olyan aranyosak voltak abban a részben. heart.gif Na jó, melyikben nem???! laugh.gif 
Éééééss NAGY HÍR KÖVETKEZIK!! TOM KÉSZÍTI A 3. ALBUMÁT!! thumbsup.gif Ebben a cikkben nyilatkozza. Kb. amennyi a német tudásom, azt vettem ki, hogy azt is Nashvilleben szeretné majd felvenni. Ja, és hála Tomnak most már tudom hova kell mennünk Kölnbe. Az óvárosba, mert ott lakik Tom is. laugh.gif 
Plusz még annyit sikerült normálisan lefordítanom, hogy úgy érezte ideje 5 év után kilépnie a Cobrából, és azért is döntött úgy, mert a forgatások miatt nem jutott ideje sok más dologra és ezeket most beakarja pótolni.

Kíváncsian várom. laugh.gif Óvárosban? Egy olyan sztár, mint ő? Hűűha, napról-napra jobban imádom. blush.gif Igaza van végül is. Ha nem jut semmi másra ideje, akkor megérti az ember.
1 felhasználónak tetszik: JadeB
2013. augusztus 23. 21:35 #129
JadeB
JadeB
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.04.18.
Hozzászólás: 2865
Csatolások: 75
Azonosító: 200398
Offline offline
Idézet (VastagCsabiFaan @ 2013.08.23. 20:58)
Kíváncsian várom. laugh.gif Óvárosban? Egy olyan sztár, mint ő? Hűűha, napról-napra jobban imádom. blush.gif  Igaza van végül is. Ha nem jut semmi másra ideje, akkor megérti az ember.


Bizony az Óvárosban! Én is nagyot néztem, úgy képzeltem el, hogy valamelyik gazdag negyedbe van egy bazi nagy kertes háza, jó persze lehet, hogy ez az Óvárosban van meg neki, de én simán eltudom képzelni, hogy van egy kis lakása, és kész.( Amúgy lehet most hülyeséget írtam, nem vagyok képbe teljesen az Óvárossal kapcsolatban, hogy most ott csak lakások vannak vagy rendes nagy házak, lehet mindjárt rákeresek huh.gif ) Pedig megtehetné, hogy luxusban lakjon, mert megérdemli. A fordítóval és a német tudásommal még annyit sikerült kivenni, hogy azért szeret itt lakni, mert nagyon szép a környék, és elzárt egy picit a várostól. Nincs ott a nagy forgalom, zaj, kevés ember lakik arra és a cikkben benne van, hogy épp csak egy pékség van ott nagyjából. Plusz a Rajna parton szokott gitározni. Oda megyeek.biggrin.gif

Szerk.: Utána kerestem egy kicsit, úgy nézem, hogy ott kisebb - nagyobb lakások vannak, legalábbis, amit a Google mutatott. Én olyan kis sétálóutca résznek nézem, de egy biztos, hogy tényleg nagyon szép hely. rolleyes.gif
2013. augusztus 24. 07:59 #130
- törölt felhasználó -    
Idézet (JadeB @ 2013.08.23. 21:35)
Bizony az Óvárosban! Én is nagyot néztem, úgy képzeltem el, hogy valamelyik gazdag negyedbe van egy bazi nagy kertes háza, jó persze lehet, hogy ez az Óvárosban van meg neki, de én simán eltudom képzelni, hogy van egy kis lakása, és kész.( Amúgy lehet most hülyeséget írtam, nem vagyok képbe teljesen az Óvárossal kapcsolatban, hogy most ott csak lakások vannak vagy rendes nagy házak, lehet mindjárt rákeresek huh.gif  ) Pedig megtehetné, hogy luxusban lakjon, mert megérdemli. A fordítóval és a német tudásommal még annyit sikerült kivenni, hogy azért szeret itt lakni, mert nagyon szép a környék, és elzárt egy picit a várostól. Nincs ott a nagy forgalom, zaj, kevés ember lakik arra és a cikkben benne van, hogy épp csak egy pékség van ott nagyjából. Plusz a Rajna parton szokott gitározni. Oda megyeek.biggrin.gif
Szerk.: Utána kerestem egy kicsit, úgy nézem, hogy ott kisebb - nagyobb lakások vannak, legalábbis, amit a Google mutatott. Én olyan kis sétálóutca résznek nézem, de egy biztos, hogy tényleg nagyon szép hely. rolleyes.gif

Én ezen meglepődtem. Szeret ott élni, mert elzárt a várostól. Akkor jöhet ide is hozzánk, én - kocsival - 20 percre lakom a legközelebbi városról, alig járnak itt autók is. rohog.gif Csak egy pékség? Milyen klassz lehet már. Én is megyek! blush.gif Na, akkor a Rajna partra is megyek. Mekkora jó lehet már, hogy ott gitározik, és simán kérni lehet tőle aláírást, meg csinálni lehet vele ott közös képet. Tom ismét hatalmasat nőtt a szememben. heart.gif Írhatsz még ilyen dolgokat nyugodtan, nem imádom még eléggé. blush.gif laugh.gif
1 felhasználónak tetszik: JadeB
2013. augusztus 24. 11:05 #131
JadeB
JadeB
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.04.18.
Hozzászólás: 2865
Csatolások: 75
Azonosító: 200398
Offline offline
Idézet (VastagCsabiFaan @ 2013.08.24. 07:59)
Én ezen meglepődtem. Szeret ott élni, mert elzárt a várostól. Akkor jöhet ide is hozzánk, én - kocsival - 20 percre lakom a legközelebbi városról, alig járnak itt autók is. rohog.gif Csak egy pékség? Milyen klassz lehet már. Én is megyek! blush.gif Na, akkor a Rajna partra is megyek. Mekkora jó lehet már, hogy ott gitározik, és simán kérni lehet tőle aláírást, meg csinálni lehet vele ott közös képet. Tom ismét hatalmasat nőtt a szememben. heart.gif Írhatsz még ilyen dolgokat nyugodtan, nem imádom még eléggé. blush.gif  laugh.gif


Néztem képeket a helyről, én beleszerettem. Tényleg annyira szép környék, a sok színes házzal. rolleyes.gif Csatlakozom, ide is jöhet, én is úgyszintén 20 percre lakom a legközelebbi várostól. Sőt, még folyó part is van ahol nyugodtan gitározhat. laugh.gif Mindig azt hiszem, hogy jobban már nem szerethetem, erre tessék és még ki tudja milyen szuper dolgai vagy szokási vannak. wub.gif
2013. augusztus 24. 11:26 #132
- törölt felhasználó -    
Idézet (JadeB @ 2013.08.24. 11:05)
Néztem képeket a helyről, én beleszerettem. Tényleg annyira szép környék, a sok színes házzal. rolleyes.gif Csatlakozom, ide is jöhet, én is úgyszintén 20 percre lakom a legközelebbi várostól. Sőt, még folyó part is van ahol nyugodtan gitározhat. laugh.gif Mindig azt hiszem, hogy jobban már nem szerethetem, erre tessék és még ki tudja milyen szuper dolgai vagy szokási vannak. wub.gif

Linkelsz pár képet?
Nálunk csak egy kis halastó van, de szívesen lemennék vele a szomszéd városban a Duna partra. blush.gif Képes lennék miatta megmászni azt a sok hülye lépcsőt. rohog.gif
Én is mindig azt hiszem, hogy nem szerethetem már jobban, de mindig mond/csinál valamit, ami miatt csak jobban imádom. heart.gif
Olyan hosszú bejegyzést írtam róla a blogomra, hogy csak na. Időközben 3x fagyott le a gép, és újra kellett indítani, de már csak azért is megírtam azt a bejegyzést. blush.gif
1 felhasználónak tetszik: JadeB
2013. augusztus 24. 13:39 #133
JadeB
JadeB
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.04.18.
Hozzászólás: 2865
Csatolások: 75
Azonosító: 200398
Offline offline
Idézet (VastagCsabiFaan @ 2013.08.24. 11:26)
Linkelsz pár képet? 
Nálunk csak egy kis halastó van, de szívesen lemennék vele a szomszéd városban a Duna partra.  blush.gif Képes lennék miatta megmászni azt a sok hülye lépcsőt. rohog.gif 
Én is mindig azt hiszem, hogy nem szerethetem már jobban, de mindig mond/csinál valamit, ami miatt csak jobban imádom. heart.gif 
Olyan hosszú bejegyzést írtam róla a blogomra, hogy csak na. Időközben 3x fagyott le a gép, és újra kellett indítani, de már csak azért is megírtam azt a bejegyzést. blush.gif


Elolvastam a bejegyzést, totál leírtad ugyanazt, amit én is gondolok Tomról. Imádom. heart.gif
Kerestem fotókat, a kedvenceket belinkelem: 1.kép 2.kép 3.kép 4.kép
Még a Google utcatérképen is rákerestem, igaz, hogy menni nem lehetett ott, mint a városban, csak képek voltak ott is.
2013. augusztus 24. 14:00 #134
- törölt felhasználó -    
Idézet (JadeB @ 2013.08.24. 13:39)
Elolvastam a bejegyzést, totál leírtad ugyanazt, amit én is gondolok Tomról. Imádom. heart.gif 
Kerestem fotókat, a kedvenceket belinkelem: 1.kép 2.kép 3.kép 4.kép
Még a Google utcatérképen is rákerestem, igaz, hogy menni nem lehetett ott, mint a városban, csak képek voltak ott is.

De szép. Muszáj eljutnom ide. Még jobban szeretnék eljutni Kölnbe, mint eddig. Tom jó kis helyet fogott ki magának, az biztos.biggrin.gif Sokkal jobb, mint egy úszómedencés villa. laugh.gif
1 felhasználónak tetszik: JadeB
2013. augusztus 24. 19:55 #135
JadeB
JadeB
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.04.18.
Hozzászólás: 2865
Csatolások: 75
Azonosító: 200398
Offline offline
Na jó oké, nekem itt van végem, no comment. _nevet.gif Kép
Nem tudom ti hogy vagytok vele, de személy szerint én úgy gondolom, hogy Tom és Katrin nagyon aranyosak együtt. Én őszintén nem bánnám, ha összejönnének. Katrin aranyos, kedves, tehetséges lány, mellesleg szerintem szép is örülnék ha egyszer bejelentenék, hogy együtt vannak. Én ilyesmi lányokat tudnák Tom mellé elképzelni, nem ilyen plázacicákat. laugh.gif De ha a valóságban nem is, a Cobrában mindenképpen megnéztem volna őket egy párként. Nem azért, de szegény Ben mindig olyan csúnya csajokat kapott, akik mellesleg mindig benne voltak valahogy a maffiába. rohog.gif
2013. augusztus 25. 08:55 #136
- törölt felhasználó -    
Idézet (JadeB @ 2013.08.24. 19:55)
Na jó oké, nekem itt van végem, no comment. _nevet.gif Kép
Nem tudom ti hogy vagytok vele, de személy szerint én úgy gondolom, hogy Tom és Katrin nagyon aranyosak együtt. Én őszintén nem bánnám, ha összejönnének. Katrin aranyos, kedves, tehetséges lány, mellesleg szerintem szép is örülnék ha egyszer bejelentenék, hogy együtt vannak. Én ilyesmi lányokat tudnák Tom mellé elképzelni, nem ilyen plázacicákat. laugh.gif De ha a valóságban nem is, a Cobrában mindenképpen megnéztem volna őket egy párként. Nem azért, de szegény Ben mindig olyan csúnya csajokat kapott, akik mellesleg mindig benne voltak valahogy a maffiába. rohog.gif

Na jó, kész, ez nagyon idióta. rohog.gif wub.gif
Tényleg aranyos lány, jó lenne, ha összejönnének Tommal. A Cobrában is tök jó lett volna.biggrin.gif Egyébként tényleg csúnya csajokat kap, de azért volt, akinek nem volt köze a maffiához. Volt valami államügyésznő, akivel összejött egyszer, és még abban a részben ki is nyírták a csajt, BOHM meg Benet gyanúsította. pardon.gif
Amúgy akárhányszor Bennek volt barátnője, akkor a Cobrában tuti volt olyan jelenet... rohog.gif Na jó, mikor a motoros lány volt a barátnője, akkor csak majdnem, mert beállított a csaj férje, de azt leszámítva mindig voltak olyan jelenetek. Egyik barátnőmmel azon mindig rendesen kiakadunk, és lerib@ncozzuk a csajokat. pardon.gif
1 felhasználónak tetszik: JadeB
2013. augusztus 25. 18:41 #137
JadeB
JadeB
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.04.18.
Hozzászólás: 2865
Csatolások: 75
Azonosító: 200398
Offline offline
Idézet (VastagCsabiFaan @ 2013.08.25. 08:55)
Na jó, kész, ez nagyon idióta. rohog.gif  wub.gif 
Tényleg aranyos lány, jó lenne, ha összejönnének Tommal. A Cobrában is tök jó lett volna.biggrin.gif Egyébként tényleg csúnya csajokat kap, de azért volt, akinek nem volt köze a maffiához. Volt valami államügyésznő, akivel összejött egyszer, és még abban a részben ki is nyírták a csajt, BOHM meg Benet gyanúsította. pardon.gif 
Amúgy akárhányszor Bennek volt barátnője, akkor a Cobrában tuti volt olyan jelenet... rohog.gif Na jó, mikor a motoros lány volt a barátnője, akkor csak majdnem, mert beállított a csaj férje, de azt leszámítva mindig voltak olyan jelenetek. Egyik barátnőmmel azon mindig rendesen kiakadunk, és lerib@ncozzuk a csajokat. pardon.gif


Na nekem az összes csaja közül az az államügyésznő volt a legszimpatikusabb, no meg szerintem Ő volt a legszebb. Sajnáltam is, hogy megölték, főleg, mert Bent okolták miatta. A motoros csaj alias Krüger 2. rohog.gif Aztán volt az a két szőke csaj is, amelyik tanár volt, a másikat meg megint megölték. Onnan sem volt egyikőjük sem szimpi, olyan fura fejük volt. rohog.gif Ja, meg volt még egy lány, akivel korábban egy csapatban dolgozott...Arról sem lehetett utána hallani semmit. Nem is bánom amúgy. rohog.gif Gonosz vagyok, tudom. rolleyes.gif
2013. augusztus 25. 20:01 #138
- törölt felhasználó -    
Idézet (JadeB @ 2013.08.25. 18:41)
Na nekem az összes csaja közül az az államügyésznő volt a legszimpatikusabb, no meg szerintem Ő volt a legszebb. Sajnáltam is, hogy megölték, főleg, mert Bent okolták miatta. A motoros csaj alias Krüger 2. rohog.gif Aztán volt az a két szőke csaj is, amelyik tanár volt, a másikat meg megint megölték. Onnan sem volt egyikőjük sem szimpi, olyan fura fejük volt. rohog.gif Ja, meg volt még egy lány, akivel korábban egy csapatban dolgozott...Arról sem lehetett utána hallani semmit. Nem is bánom amúgy. rohog.gif Gonosz vagyok, tudom. rolleyes.gif

Nem vagy gonosz, csak őszinte.
Jaj, képzeld... Ma voltam barátnőmnél, és ott volt az öccsének a haverja is. Na az a kettő olyan kocka, és elkezdtek nekünk mesélni játékokról, meg kocka dolgokról, és barátnőmmel folyton visszakérdeztünk, hogy mi van. Komolyan, mint Ben és Semir, mikor Hartmut magyaráz nekik. rohog.gif
1 felhasználónak tetszik: JadeB
2013. augusztus 25. 20:29 #139
JadeB
JadeB
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.04.18.
Hozzászólás: 2865
Csatolások: 75
Azonosító: 200398
Offline offline
Idézet (VastagCsabiFaan @ 2013.08.25. 20:01)
Nem vagy gonosz, csak őszinte.
Jaj, képzeld... Ma voltam barátnőmnél, és ott volt az öccsének a haverja is. Na az a kettő olyan kocka, és elkezdtek nekünk mesélni játékokról, meg kocka dolgokról, és barátnőmmel folyton visszakérdeztünk, hogy mi van. Komolyan, mint Ben és Semir, mikor Hartmut magyaráz nekik. rohog.gif


Képzelem. biggrin.gif
És most már hivatalos: Ma volt Tom utolsó forgatási napja. cray.gif
https://fbcdn-sphotos-h-a.akamaihd.net/hphotos-ak-frc3/1238966_700631383286800_1929881809_n.jpg
1 felhasználónak tetszik: areo
2013. augusztus 25. 20:45 #140
- törölt felhasználó -    
Idézet (JadeB @ 2013.08.25. 20:29)
Képzelem. biggrin.gif 
És most már hivatalos: Ma volt Tom utolsó forgatási napja. cray.gif 

Már ma? cray.gif Hiányozni fog a Cobrából, nélküle nem lesz az igazi... cry.gif
1 felhasználónak tetszik: JadeB
14 oldal 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!

Kapcsolódó sztárok

Tom Beck Tom Beck 502.