Starity

Minden idők legnagyobb rockénekesei

Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2012. március 17. 17:06 #1
- törölt felhasználó -    
Nekem számos kedvencem van. De az egyik legnagyobb Axl Rose. A hangja, a mozgása, a stílusa és a dalszöbegei lenyűgőznek és habár hallgatok más zenekarokat is még senki nem tudott olyan hatással lenni rám mint ő. Természetesen nem kell, hogy bárkinek is egyezzen a véleménye hiszen nem vagyunk egyformák és mindenkinek más az ízlése. Örömmel várom, hogy nektek kik a nagy-nagy favoritok.

Itt van ey friss kép róla. rolleyes.gif


by Tyler Spiegeland
february 27th, 2012Philadelphia, PA @ The Electric factory
4 felhasználónak tetszik: Pöttömke, Lucky99, Beth Rose Darkness, MadHatter
2012. március 17. 18:46 #2
- törölt felhasználó -    
Szerintem is o a rock mufaj legjobb hangja, s talán legnagyobb egyénisége is. Azota sincs hozzá és az eredeti GnR felálláshoz foghato úgygondolom. De szeretem még a szintén amerikai Avenged Sevenfoldot- de ott elsosorban Synyster Gates gitáros miatt. Ezenkivul még a Bullet For My Valentine - Matt Tuck, Ville Valo , Lordi nagyjábol
2 felhasználónak tetszik: rnr83, Beth Rose Darkness
2012. március 18. 18:06 #3
- törölt felhasználó -    
A Lordi-ról felkerült egy cikis videó valamelyik portálra azt hiszem 'izé' a neve. Egy fesztiválon voltak, ezerrel nyomták amikor kiderült, hogy nem ők játszanak hanem lemezről megy a zene. Szépen megakadt a szám egy résznél és mint amikor akad a lemez nem ment tovább. Sajnáltam a közönségüket. Ha valamelyik kedvencemmel történik egy világ omlik össze bennem. Pluszba nem is játszanak rossz zenét. Szerintem azért máshol biztosan már saját maguk játszottak és ezt nem merték mégegyszer megreszkírozni.. mellow.gif
2012. április 10. 19:33 #4
Beth Rose Darkness
Beth Rose Darkness
visszatérő vendég
 
Státuszfuck the system
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.03.24.
Hozzászólás: 118
Csatolások: 153
Azonosító: 171910
Offline offline
A legesleg Axl Rose. Hihetetlen hangja van, valami isten ahogy bánik vele. Nagyon tudja mi áll jól neki, bár mostanában kissé kezd vele elszaladni a ló, sajna sad.gif
A másik nagyon nagy favoritom Sebastian Bach. Mikor meghallom a hangját, csak két szó jut eszembe : "Kibaszott jó" smileeee.gif
A harmadik favorit Matt Shadows. Az ő hangja is egészen kivételes, nagyon jól ki tudja hozni az érzelmeket. wink.gif
1 felhasználónak tetszik: MadHatter
2012. április 14. 09:55 #5
- törölt felhasználó -    
Végülis Gerard Way, habár ő nem annyira "Rock" de a többi "rock" énekest nem annyira tartom nagyra mint Gerard-ot.. smileeee.gif
2012. július 26. 20:24 #6
- törölt felhasználó -    
http://img2-1.timeinc.net/ew/dynamic/imgs/080812/Sebastian-Bach-Skid_l.jpg

http://ww3.hdnux.com/photos/12/33/33/2733798/3/628x471.jpg
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!