Starity

Quimby

Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2012. április 01. 22:12 #1
- törölt felhasználó -    
Rákerestem a zene topikban, és meglepődtem, hogy még nincs ilyen téma. Nos, egy kis közvélemény kutatás: Szeretitek? Miért? Mi a kedvenc számotok? smileeee.gif
Én imádom, főleg "most múlik pontosan", "sehol se talállak" " ajjajjajj" thumbsup.gif
2012. április 07. 19:23 #2
- törölt felhasználó -    
húha .. kisebb koromban utáltam a magyar zenét, végülis bátyám imádata fertőzött meg. ők a zenekarával mindig is quimby, kispál és a borz, péterfy bori számokat játszottak, és évekkel később én is felfedeztem őket magamnak.
kb 12 lehettem amikor az első quimby koncertemen voltam, akkor még nem volt nagy élmény, csak arra emlékszem hogy a srácok viccesek voltak a színpadon, és előttem 2 beszívott német táncikált, ém meg jót derültem rajtuk.
azóta több koncertjükön is voltam, és hihetetlen élmény volt, egyszerűen profik! nagyon szeretem őket,remélem nyáron megint láthatom majd őket valahol a közelben.
nekem a legyen vörös az örök fav, de imádom még az autó egy szerpentinent, a magam adom-ot, a country joe mcdonaldot és persze a most múlik pontosan kihagyhatatlan a listáról smileeee.gif
jó ötlet volt ez a topik,remélem még sokan írnak majd! meghajolo.gif
1 felhasználónak tetszik: Heetella
2012. június 05. 18:14 #3
Bajbi91
Bajbi91
új tag
 
StátuszSzerelmes vagyook!!!! :)
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 09.06.17.
Hozzászólás: 89
Csatolások: 4
Azonosító: 98972
Offline offline
Nagyon szeretem őket!
Úgy 2-3 éve szoktam rá a magyar előadókra, de nagyon, köztünk a Quimby-re is!
Kedves emlékem: a párom az Ultravaló című szám alatt kérte meg a kezem! felejthetetlen emlék marad örök életemre! *.*
Kedvenc számaim tőlük: Ultravaló, Most múlik pontosan, Autó egy szerpentinen, Ajjajjaj,Turning to the blue, Sehol se talállak.
2012. június 30. 22:15 #4
tengericsillag
tengericsillag
Comme ci, comme ça
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.11.19.
Hozzászólás: 1188
Csatolások: 4572
Azonosító: 139069
Offline offline
Tegnap hallottam élőben őket először, és nagyon kellemesen csalódtam. Nem gondoltam, hogy ilyen jó hangulatot tudnak csinálni! smileeee.gif

Hoztam róluk pár képet.
2012. július 15. 12:05 #5
- törölt felhasználó -    
Hát igen. Nem rég fedeztem fel ezt a számukat, csoda, hogy eddig nem is hallottam, de nagyon megszerettem. Van amikor olyan az ember kedve és tényleg ezt érzi.
2012. július 16. 01:55 #6
tengericsillag
tengericsillag
Comme ci, comme ça
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.11.19.
Hozzászólás: 1188
Csatolások: 4572
Azonosító: 139069
Offline offline
Idézet (Heetella @ 2012.07.15. 12:05)
Hát igen. Nem rég fedeztem fel ezt a számukat, csoda, hogy eddig nem is hallottam, de nagyon megszerettem. Van amikor olyan az ember kedve és tényleg ezt érzi. 


Lehet, hogy nem fogod elhinni, de pont ezt hallgatom. Szerintem mondjuk ez is borzasztó jó. Élőben hallottam először, az után kicsit lapos visszahallgatni. smileeee.gif
1 felhasználónak tetszik: Heetella
2012. július 24. 15:45 #7
- törölt felhasználó -    
Idézet (tengericsillag @ 2012.07.16. 01:55)
Lehet, hogy nem fogod elhinni, de pont ezt hallgatom. Szerintem mondjuk ez is borzasztó jó. Élőben hallottam először, az után kicsit lapos visszahallgatni.  smileeee.gif


Hihetetlenül bírom őket, nincs olyan számuk ami ne tetszene. Mostanában a Legyen vörös, és a Magam adom lett a kedvencem, de ez is tetszik. Elképzelem milyen lehet az a dal élőben amit mutattál, hát ...nagyon oda szokták rakni magukat szóval, valószínűleg nagyon jó. blush.gif
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!