Starity

Zombivá változtatja a gyermekeket a technika

9 oldal 1 2 3 4 5 6 7 8 9
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2012. április 09. 14:41 #1
- törölt felhasználó -    
Egy felmérés alapján kiderült, a gyermekek 74%-a szenved kialvatlanságban, amit többnyire a számítógép, az internet és a televízió okoz.
A teljes cikkhez kattints ide!
4 felhasználónak tetszik: LULUPeas, Eszter655, Black Hearth2, ophely88
2012. április 09. 14:43 #2
bettike99
bettike99
unicorn.
 
Státuszyou see me standing but i'm dying on the floor
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.05.28.
Hozzászólás: 3977
Csatolások: 159
Azonosító: 151860
Offline offline
Ez elég fura... De biztos van benne valami igazság!
2012. április 09. 14:43 #3
tothbianka
tothbianka
valhalla
 
Státuszand when she stood, she stood tall. she'll make a fool of you all
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 07.11.01.
Hozzászólás: 2165
Csatolások: 4815
Azonosító: 42641
Offline offline
engem a suli változtat zombivá 110.gif
3 felhasználónak tetszik: Pandus, Simone, Black Hearth2
2012. április 09. 14:45 #4
Draweraptor
Draweraptor
visszatérő vendég
 
StátuszSurrounded by problems...
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.12.21.
Hozzászólás: 435
Csatolások: 0
Azonosító: 165623
Offline offline
Hát én nem gépezek éjszaka, de még így is nehezen alszom el. Éjszakai bagoly vagyok biggrin.gif
2012. április 09. 14:47 #5
tbdodo
tbdodo
 
StátuszLove me, hate me whatever.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.09.24.
Hozzászólás: 774
Csatolások: 30
Azonosító: 161141
Offline offline
Én is sokat gépezek, de időben fekszem le!tongue.gif Ja és tothbianka a suli nem tud zombivá változtatni max tudóssá...-.-"
2012. április 09. 14:48 #6
Vampiregirl1
Vampiregirl1
Angel.
 
Státusz"Girls don’t like boys, girls like fanfiction, food and middle aged celebrities"
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.12.30.
Hozzászólás: 2451
Csatolások: 318
Azonosító: 166234
Offline offline
Sajnos igen.Én is sokat gépezek,nézek filmeket,de mégis kilenckor leszoktam általában feküdni (a legtöbbször szünetekben is).Sosem értettem,hogy miért menő az,ha csak 4-5 órát alszanak,és az iskolában pedig hullák rolleyes.gif Meg én a legtöbbször nem is bírok fent maradni olyan sokáig.De legalább ez kárpótol,hogy mindig hamar felkelek dry.gif
2012. április 09. 14:48 #7
- törölt felhasználó -    
Igen ez biztos igaz és mondjuk nem gondolom hogy minden gyes számítógépnél való tevékenység nagyon káros! A facebook, az nagyon rosszat tesz!
2012. április 09. 14:49 #8
- törölt felhasználó -    
Idézet (tbdodo @ 2012.04.09. 14:47)
Én is sokat gépezek, de időben fekszem le!tongue.gif  Ja és tothbianka a suli nem tud zombivá változtatni max tudóssá...-.-"

Szerintem meg nagyon is tud, a gimi az nem általános iskola. Konkrétan én pár hónapja játszok zombisat. Nappal tanulom az anyagot, éjszaka pedig dolgozom kifelé a tételeket, és alszok ilyen 2-3 órákat. A tanulás jobban ki tudja készíteni az embert, de sajnos vannak olyanok, akik a számítógép és a tévé előtt élik le az életüket.
5 felhasználónak tetszik: Pandus, LULUPeas, tothbianka, An_d_a, Black Hearth2
2012. április 09. 14:50 #9
- törölt felhasználó -    
Én nem szoktam annyit gépezni, inkább olvasok, de ha nincs semmi, akkor gépezek..egyébként meg van amikor inkább unatkozok, mint hogy gépezzek! De viszont ha unatkozok legtöbbször kimegyek a törzshelyünkre, ami 100x jobb mint a vacak gép!
2012. április 09. 14:50 #10
- törölt felhasználó -    
SZerintem egyépként van abba valami hogy a suli zombivá tesz!
2012. április 09. 14:55 #11
linna
linna
♥ Brian&Justin ♥
 
Státusz~Oberyn was dead, but I never forget him!~ ♥♥♥
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.12.03.
Hozzászólás: 4901
Csatolások: 0
Azonosító: 164721
Offline offline
Én ha akarnék sem tudnék éjfélnél toovább fentmaradni! smileeee.gif
2012. április 09. 14:56 #12
Anita9912
Anita9912
visszatérő vendég
 
Státusz~~~~~~ Az igazi barát a kezedet fogja,és a szivedet gyógyitja!~~~~~~~ <3
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.07.27.
Hozzászólás: 137
Csatolások: 0
Azonosító: 156625
Offline offline
hat en akk nem tartozok ezek koze hallelujah mert hamar elalszom es melyen de en is ismerek olyan embert aki ebben a " ZOMBISAGBAN" szenved ;(
2012. április 09. 14:56 #13
- törölt felhasználó -    
Idézet
  Zombivá változtatja a gyermekeket a technika

...meg a kedves családtagok, akik sz_rnak rá hogy más aludna reggel kilencig minimum happy.gif
Egyébként egyetértek a cikkel, sőt, volt olyan velem is hogy alig aludtam - 15-16 évesen - napi szinten 3-4 órákat hónapokig, bár mondjuk nekem akkor jó volt, de ebbe ne menjünk bele.
A lényeg az, hogy persze nem egészséges a kevés alvás, de az sem, hogy 5-6 órakor kell kelni majdnem minden nap. Oké, a múlt évszázadban a pärasztok felkeltek hajnal négykor hogy rendbe tegyék az állatokat, este lefeküdtek 7-8-kor és kész, de manapság ez nem hiszem hogy rendben van. Amióta elkezdtem az iskolát reggel hatkor kelek - vagy hamarabb - na most ez egy pl 6 éves gyereknek nem hiszem hogy egészséges, még akkor sem, ha nekem kicsiként nyolckor sipirc volt az ágyba, és még a Barátok köztet se nézhettem meg.

A kutatást angolok csinálták, ott 9-kor kezdődik az iskola, nem csodálom. De egyébként a magyar oktatás úgy el van cseszve ahogy lehet szvsz.
6 felhasználónak tetszik: Pandus, LULUPeas, Simone, tothbianka, Black Hearth2, ophely88
2012. április 09. 14:56 #14
DoooDuu
DoooDuu
Doreen Tomlinson ^^
 
StátuszNever give up, the beginning is always the hardest!!!
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.03.14.
Hozzászólás: 3227
Csatolások: 547
Azonosító: 171198
Offline offline
Jó cikk lett, van benne igazság! smileeee.gif
2012. április 09. 14:57 #15
Appalache
Appalache
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.04.18.
Hozzászólás: 505
Csatolások: 15
Azonosító: 149552
Offline offline
Ez egy elég súlyos probléma, magam is tapasztalom a saját bőrömön, pedig már nem tartozom hivatalosan a gyerek kategóriába. Rengeteget gépezek, evés közben is tévézek, és bár tudom, nagyon is tudom, mi lenne a helyes, mégsem tudok megváltozni. Sosem voltam az a társasági típus, de azért ennyi időt sosem töltöttem el kütyükkel. Bezárkózom a szobámba, és gépezek órákon át. Böngészgetek, zenét hallgatok, CoD-ozok, Simsezek, ilyesmi. Talán azért van, mert a szüleimmel kicsit romos a kapcsolatom, mint mondtam, emberektől idegenkedem, és ezért a gépbe menekülök. Nem ítél meg, nem veszekedik. Csak megfojt. Tökre jobb.
Tényleg abszolút tudatában vagyok annak, hogy nem helyes, amit csinálok, és mindig rosszul érzem magam, elhatározom, hogy leállok, és nem bírok, pedig sokat sírok miatta, mert a büdös lustaságom miatt annyi jóról lemaradok. A szemeim kicsit mindig gúvadtak, karikásak és fájnak, ha valamire sokáig nézek. 1 hónap múlva érettségi, és nem készülök. Állandóan fáradt vagyok, dekoncentrált, nem bírok a tankönyv fölött ülni, mert mindenhol járnak a gondolataim, csak nem a magyaron meg az angolon.
Szóval ez egy baromi durva dolog, sose legyetek ilyenek, mert nagyon sz@r. Tisztelem azokat, akiknek nincs se gépük, de tévéjük, és ezt tudatosan választották, nem finanszírozási nehézségek miatt döntöttek így.
3 felhasználónak tetszik: tothbianka, Black Hearth2, ophely88
2012. április 09. 14:58 #16
cintia13
cintia13
új tag
 
Státusznever give up
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.02.19.
Hozzászólás: 59
Csatolások: 0
Azonosító: 145810
Offline offline
elég durva dolog az egyik o.társam hajnali 6 ig gépezett és 7 kor kellt fel mert sulink volt és olyan fáradt volt az órán h az egyik tanár kikülte az óráról sétálni mert majdnem bealudt nagyon durván nézett ki de hála az égnek mára már nemgépezig annyit
2012. április 09. 15:01 #17
Appalache
Appalache
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.04.18.
Hozzászólás: 505
Csatolások: 15
Azonosító: 149552
Offline offline
Ja, és még annyit fűznék hozzá, hogy az se egészséges, ha gépezel délután 3 órát, aztán fél 9-kor lefekszel aludni, mert a gépezés ugyebár nem egyenlő a pihenéssel, tehát nem fárad el a tested úgy, mintha mondjuk sportoltál volna. Tehát így sem fogod magad másnapra kipihenni, hiába a 8 óra alvás.
A fáradtság és a kimerültség két különböző dolog. A gépezéstől lerobbansz, az értelmes tevékenységtől meg elfáradsz, olyan jóleső módon (olvasás, játék a kutyával az udvaron, futás, stb.).
1 felhasználónak tetszik: tothbianka
2012. április 09. 15:02 #18
_ToTo_
_ToTo_
Cinikus kritikus
 
StátuszMár több, mint 19 éve...
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 05.03.01.
Hozzászólás: 12508
Csatolások: 11645
Azonosító: 4133
Offline offline
Nem kell ehhez felmérés, elég végigolvasni néhány cikk kommentjeit pardon.gif
5 felhasználónak tetszik: Holly Keller, Johinna, tothbianka, Black Hearth2, ophely88
2012. április 09. 15:06 #19
- törölt felhasználó -    
hát nekem ez soha nem volt baj, mert 9-kor mindig kidőlök...
amugy persze hogy nem alszanak a gyerekek mert nem fáradnak ki a mozgásba...
2012. április 09. 15:09 #20
Az egyetlen
Az egyetlen
★Sentimentalist - The final eccentric™ ☺
 
StátuszEgy idézettel nem magyarázhatod meg a világ hibás működését.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.06.05.
Hozzászólás: 1323
Csatolások: 0
Azonosító: 152355
Offline offline
én suliidőben sokkal zombisabb vagyok,mint amikor nincs suli,és én nem a net,tv stb. miatt alszom keveset,hanem mert minden zajra felkelek,meg beszélgetésekre,állatok hangjára meg ilyenekre,és a családom tagja már 7 órakor itt "kukorékolnak" hétvégente.......-.-" és akkor én vagyok a rossz....xD egyébként,ha annyira álmosak úgy is elalszanak.....nem tudom,én suliidőben sosem éreztem olyat,hogy most éjfélig neteznem kell...nem vagyok függő,meg tudom állni,viszont szünetben jól esik ...biggrin.gif
9 oldal 1 2 3 4 5 6 7 8 9
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!