Starity

Toshiba Pocket PC E570

Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2007. január 25. 15:29 #1
Sunset Lover
Sunset Lover
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 06.09.02.
Hozzászólás: 3166
Csatolások: 1382
Azonosító: 17566
Offline offline
Szert tettem egy ilyen készülékre, de sajnos driver-t nem kaptam hozzá így nem tudom az asztali PC-re kötni USB segítségével.
Végignéztem már egy csomó helyet, kerestem de semmi.
Ha valaki tud akkor segítsen. unsure.gif

2007. január 25. 23:19 #2
Dex
Dex
új tag
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 05.04.06.
Hozzászólás: 9
Csatolások: 2
Azonosító: 5115
Offline offline
Idézet(Mr. Crow @ 2007. January 25. - 15:29)
Szert tettem egy ilyen készülékre, de sajnos driver-t nem kaptam hozzá így nem tudom az asztali PC-re kötni USB segítségével.
Végignéztem már egy csomó helyet, kerestem de semmi.
Ha valaki tud akkor segítsen.  unsure.gif


Szia!

Ha jól látom, akkor Win Mobil 2002 van a gépen. Ezesetben neked az MS ActiveSync-re van szükséged. Ezzel tudsz majd file-okat felmásolni a gépre, szinkronizálni (contact list-et, calendar-t, stb) és PPC-s programokat telepíteni.

CODE
http://www.microsoft.com/windowsmobile/activesync/activesync42.mspx
2007. január 26. 14:29 #3
Sunset Lover
Sunset Lover
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 06.09.02.
Hozzászólás: 3166
Csatolások: 1382
Azonosító: 17566
Offline offline
Köszi beer.gif

Esetleg még abban tudsz/tudtok segíteni, hogy honnan lehet letölteni progikat meg templates-eket?
Esetleg op rendszert rá?
2007. január 26. 21:12 #4
ViC
ViC
CAP-tain
    Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 04.10.07.
Hozzászólás: 5588
Csatolások: 96
Azonosító: 11
Offline offline
oprenszer gázos, mert minden pocket pcre külön van. A HPmre anno én sem tudtam szerezni. (még a forgalmazónak sem volt és ha lett volna akkor is 30ropiért)

telepítés: tedd fel az active sync et. dugd össze a pcvel összecsatlakoznak. én a vendégpartner módot választottam mindig. (mert csak smileeee.gif )

ha megvan a kívánt progi telepítõje kkor a pcn elindítod és feltelepül majd feltelepül a pocket pcre is. ennyi
2007. január 27. 00:03 #5
Dex
Dex
új tag
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 05.04.06.
Hozzászólás: 9
Csatolások: 2
Azonosító: 5115
Offline offline
Idézet(Mr. Crow @ 2007. January 26. - 14:29)
Köszi  beer.gif

Esetleg még abban tudsz/tudtok segíteni, hogy honnan lehet letölteni progikat meg templates-eket?
Esetleg op rendszert rá?


Nos, op. rendszernek kellene lenni rajta. A neten található infók alapján -- ahogy azt korábban már írtam -- elvileg Win Mobil 2002 van rajta.
Sajna ez nem egy mai gép, szóval nem tudom, hogy a mai programok közül mi fog rajta rendesen futni...

Programokat egyébként rogyásig lehet találni a neten. Elég, ha csak beírod a Google-be, hogy "Pocket PC programs" vagy "PPC progs", stb.

Telepíteni pedig kétféleképpen lehet:
1. Windows-os exe. Ilyenkor egy a Windows alatt induló setup szerûség az ActiveSync-en keresztül szépen telepíti a szoftvert a PPC-re.
2. Valamilyen CAB file, amit ActiveSync-el kell felmásolni a PPC-re és ott elindítva települ.

Kezd talán itt a keresgélést:
Idézet
http://www.freewareppc.com/

Sok hasznos, és kevésbé hasznos, de ingyenes (!) progi található itt.
2007. január 27. 10:40 #6
Sunset Lover
Sunset Lover
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 06.09.02.
Hozzászólás: 3166
Csatolások: 1382
Azonosító: 17566
Offline offline
Köszi. beer.gif
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!