Starity

Ballagás: tényleg várjuk?

11 oldal 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2012. április 15. 19:47 #1
MióÓ
MióÓ
visszatérő vendég
 
StátuszIf you're with me let me see your hands, stand up and salute!
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.04.10.
Hozzászólás: 109
Csatolások: 0
Azonosító: 173085
Offline offline
Minden gyerek várja a szünidőt, de vannak aki félve néznek a jövőbe, mert nekik a tanév vége egyet jelent az elválással. A következőkben életünk első nagy eseményéről az általános iskolai ballagásról írunk.
A teljes cikkhez kattints ide!
2012. április 15. 19:51 #2
vdorina96
vdorina96
♥Paris♥
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.06.04.
Hozzászólás: 2486
Csatolások: 1121
Azonosító: 152331
Offline offline
én nem igazán szerettem az álatalános iskolás osztáylomat így aztán örültem is hogy végre vége de igazából így vissza gondolva a sok hülyeségre tudnak hiányozni
2012. április 15. 19:54 #3
Lora28
Lora28
visszatérő vendég
 
StátuszHa valaki azt mondja neked, hogy az élet nehéz, kérdezd meg őt: mihez képest?
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.05.05.
Hozzászólás: 126
Csatolások: 0
Azonosító: 126445
Offline offline
Nekem is így van én idén ballagok és hiába várom már azt,hogy végre elmegyek ebből a suliból,de vissza gondolva hiányozni fognak az osztálytársak..
2012. április 15. 19:54 #4
- törölt felhasználó -    
ez egy nagyon-nagyon jó cikk. *.* és bár még elég későn fogok ballagni a sulimból, azért sok dolognál egyetértettem, és rádöbbentem, hogy akármennyire nem szívlelem annyira az osztályomat, azért még is csak egy jó kis csapat vagyunk mi.:')
2012. április 15. 19:55 #5
Beliyah
Beliyah
Who the fuck do you think I am?
 
Státuszi was served lemons but i made lemonade.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.03.19.
Hozzászólás: 2718
Csatolások: 510
Azonosító: 171555
Offline offline
Ennél az eseménynél jobban semmit se várok. Az osztályból 4 embert imádok, a többivel köszönőviszonyban (se) vagyunk. Az évfolyamtársaimat meg szívesen bekergetném egy oroszlánokkal teli vadonba. :$
Biztos, hogy jövőre is lesznek olyanok, akikkel nem leszek jóba. De talán egy fokkal jobb lesz a helyzet.
Az elvárást meg lesz_rom. Akiket szerettem, azokkal tartom a kapcsolatot.
1 felhasználónak tetszik: mariana1998
2012. április 15. 19:56 #6
pixie1013
pixie1013
cheeky
 
StátuszEverything is OK in the end. If it's not OK, then it's not the end...
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.07.02.
Hozzászólás: 2570
Csatolások: 3842
Azonosító: 154469
Offline offline
Én kifejezetten örültem, hogy otthagyhattam a sulimat, de a ballagás nem volt jó, tiszta hülyén nézett ki mindenki rohog.gif
2012. április 15. 19:57 #7
- törölt felhasználó -    
Akinek olyan közössége van annak biztos nagy veszteség de bennem nem maradt túl sok kellemes emlék az általánossal kapcsolatban,egyáltalán nem hiányoznak és nem is vágyom rá hogy a közeljövőben lássam bármelyiküket is.Lehet csak én voltam ilyen peches de én örültem mikor elszabadultam onnan,nem éreztem jól magam egyszerűen,most nem kezdem el részletezni az okát.Viszont gratulálok a cikk írójának,ennek ellenére egy jól megfogalmazott,általában azért igaz cikk lett.
2012. április 15. 19:58 #8
Corby
Corby
-
 
Státuszi love him a lot.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.03.12.
Hozzászólás: 7040
Csatolások: 1424
Azonosító: 147096
Offline offline
Fuu hát én várom az biztos biggrin.gif
2012. április 15. 19:59 #9
- törölt felhasználó -    
En sem szerettem,de ebben az utolso 2 evben megszerettem.Juniusban lesz a ballagasom,nagyon varom,de nagyon rossz belegondolni,hogy mindjart vege a sulinak,es uj kornyezetben kell beleszoknom.Uj ismerosok,uj tarsasag,nehez lesz megszokni,de csak remenykedni tudok,hogy nem lesz az smileeee.gif
2012. április 15. 19:59 #10
- törölt felhasználó -    
Nagyon jó kis cikk lett, gratulálok a cikkírónak! meghajolo.gif
végig olvastam és tényleg nehéz elszakadni egymástól, mert én ezt már átéltem.. aki már úgy a szívünkhöz nőtt elbúcsúzni tőle igen csak kemény munka, de suli után megbeszélhetünk egy találkozót és mégsem olyan fájdalmas a búcsúzkodás.smileeee.gif Viszont a cikkben lévő mondat: "órák közben sem fejezik be a megkezdett traccspartit" ez a mostani osztályomra eléggé jellemző rohog.gif
Ami itt van ének, azt én is ismerem, és mindig sírok rajta ha meghallom.. viszont én már csak hat év múlva ballagok ebben ez a jó nekem:p
Ballagás=elszakadás sad.gif vagy mégsem? smileeee.gif
2012. április 15. 19:59 #11
Niky_Love Taylor L.
Niky_Love Taylor L.
Mrs. Dolan™ ✔
 
Státusz2015.06.10.~Best Day of my Life.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.03.10.
Hozzászólás: 1165
Csatolások: 45
Azonosító: 170939
Offline offline
én 2 év múlva fogok ballagni..nem is tudom hogy várom-e vagy sem...Szeretem az osztályom már egy csapat vagyunk...biggrin.gif
2012. április 15. 20:00 #12
- törölt felhasználó -    
én ott hagytam hetedikben az általánost, habár már sok ballagáson jártam így már van tapasztalatom biggrin.gif
2012. április 15. 20:02 #13
linna
linna
♥ Brian&Justin ♥
 
Státusz~Oberyn was dead, but I never forget him!~ ♥♥♥
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.12.03.
Hozzászólás: 4901
Csatolások: 0
Azonosító: 164721
Offline offline
Hát a 8. os ballagásom nemizgatott kicsitsem! biggrin.gif De majd a 12. es azt már most várom! biggrin.gif
2012. április 15. 20:04 #14
Draweraptor
Draweraptor
visszatérő vendég
 
StátuszSurrounded by problems...
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.12.21.
Hozzászólás: 435
Csatolások: 0
Azonosító: 165623
Offline offline
Jaj... Én nem hiszem el,hogy jövőre ballagok. Én tökre félek mi lesz azután. Az osztálytársaim nem hiányoznának igazán, inkább csak a másik osztályból a legjobb barátnőm. Én őszintén félek, hogy mi lesz a középiskolában. Már itt se bírtak túl sokan általánosban, akkor mi lesz később?
2012. április 15. 20:06 #15
AmyTurner
AmyTurner
visszatérő vendég
 
Státusz" Because I'm one hell of a butler"
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.12.11.
Hozzászólás: 278
Csatolások: 0
Azonosító: 165135
Offline offline
Idén ballagok, de mint páran, én is nagyon várom már, mert az osztályom maga a borzalom. Nem részletezem, pár lánnyal és két-három sráccal jóban vagyok, de ezzel ki is fújt. Azok közül, akikkel jó a viszonyom, páran egy gimibe fogunk járni, szóval mi nem tudunk elszakadni biggrin.gif
2012. április 15. 20:07 #16
- törölt felhasználó -    
A mostani 14 évesek úgy ézik életük legfontosabb döntése volt hogy kiválasszák a középiskolát ahova mennek, ez pedig a legszomorúbb élményük lesz hogy nem találkoznak. Így a gimiből ballagva azt mondom egyáltalán nem nagy cucc az általános meg a ballagás és a középiskola választás, sokan túlreagálják mint ahogy mindenki retteg az érettségitől, visszagondolva meg mindenki csak legyint hogy nem is volt nehéz.
És mivel én is most távozom az iskolából, hozzátenném hogy nem bánom, sőt, már várom hogy mi lesz utána, örülök hogy kikerülök ebből a kritikán aluli oktatási rendszerből. Hogy őszinte legyek nem nagy durranás az osztályom sem, így aztán nem fogok sírni utánuk.
Egyébként általánosban jó volt az osztályom, csak akikkel összejártunk egy idő után gyökeresen megváltoztak...
1 felhasználónak tetszik: dave095
2012. április 15. 20:08 #17
DoooDuu
DoooDuu
Doreen Tomlinson ^^
 
StátuszNever give up, the beginning is always the hardest!!!
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.03.14.
Hozzászólás: 3227
Csatolások: 547
Azonosító: 171198
Offline offline
Én most elsős vagyok a középsuliban és nagyon tetszik smileeee.gif
linna : engem se nagyon izgatott a 8.as ballagásom.
2012. április 15. 20:08 #18
Timicsy008
Timicsy008
LadyStark™
 
StátuszHear me roar when the winter is coming...
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.03.29.
Hozzászólás: 1854
Csatolások: 153
Azonosító: 123715
Offline offline
Ez nekem aktuális. Ugyanis szeretett osztálytársaimtól júniusban nekem is el kell válnom és cseppet sem várom. Imádtam ezt az osztályt és semelyik másik osztályba nem járnék, hiszen a miénk az egyszerűen kiváló. Bár szerintem majdnem mindenki így gondol a saját osztályára. De azért mi megpróbáljuk tartani a kapcsolatot, ami szerintem nem lesz annyira egyszerű, hiszen sokan kollégisták lesznek, vagy bejárósak... és már csak két hónap van hátra... :/
1 felhasználónak tetszik: Simike
2012. április 15. 20:10 #19
- törölt felhasználó -    
Én várom a ballagásom pardon.gif
Az ok:
Az osztályom tele van rosszabbnál rosszabb emberekkel, klikkesednek, kiközösítik a másikat, és akit meg kiközösítenek az olyan mélyen érzi magát, hogy elkezdi magát vagdosni és majd elvágja az ütőerét, csak, hogy keménynek gondolják (megtörtént eset)
Szerencsére engem a barátaim szeretnek és én is őket, én valahogy nem tartozom egyik klikkbe sem, mert nekem mind a két oldalon vannak barátaim, és ezért rossz, mert a bandák folyton bántják egymást és gúnyolják a másikat, ami nem jó, mert általában én beszélgetek azzal aki nagyon mélyen megbántódik, de ő nem azért, mert a másik klikk bántja, hanem azért, mert a barátai közösítik ki! Mert nálunk már a klikkeken belül is van klikk (ez egy kicsit furán hangzik, de így van sad.gif )
Ezért félek is, mert félek, hogy ha nem tudok beszélni velük, mert túl messze vannak, és ott is bántják őket nem tudom mi lesz velük...


De, ha kibírják erővel és kitartással tudni fogom, hogy nem hiába tartottam bennük a lelket annyi éven át, és könnyen boldogulnak majd a való életben smileeee.gif
2 felhasználónak tetszik: Black Hearth2, mariana1998
2012. április 15. 20:12 #20
- törölt felhasználó -    
Hát én is nagyon félek a ballagástól de leginkább az új sulitól , én idén ballagok általánosból , csak az nyugtat , hogy lehet néhányan 1 suliba fogunk járni mert csomóan ugyan azt írtuk be , de szerintem felesleges ezzel emészteni magunkat , ráérünk ezen majd akkor aggódni
11 oldal 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!