Starity

miert nem alszol ejszaka?

2 oldal 1 2
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2014. augusztus 03. 01:56 #21
Beyla
Beyla
carter
 
StátuszÉljen a szabadszólás joga! :)
  Csoport: Kitiltott
Csatlakozott: 12.09.22.
Hozzászólás: 8612
Csatolások: 2491
Azonosító: 186418
Offline offline
Hát, hogy őszinte legyek, ez egy borzasztóan komplikált dolog. Van, hogy azért nem alszok, mert nem vagyok egyszerűen sem álmos, sem fáradt. Máskor pedig egyszerűen csak forgolódom és a kimerültség ellenére is kínszenvedés az elalvás. Most már csak Budenofalkot szedek, de amikor még Medrol is rajta volt a gyógyszereim listáján, azok voltak ám az álmatlan éjszakák. Az csak egy dolog, hogy alvászavarokat okoz a gyógyszer, de a legjobb az volt, amikor nagy nehezen sikerült elaludni, izomgörcsökre ébredtem, mivel az is egy másik mellékhatása. Budenofalk mellett nem igazán tapasztalatok mellékhatásokat, de a csúnya pattanások, zsíros arcbőr és az enyhe alvászavar még megvan. Valamilyen szinten sírom vissza azokat az időket, amikor a vérszegénységem miatt olyan aluszékony voltam, mint a fene. Na, akkor nekem aztán oly mindegy volt, hogy otthon vagyok vagy iskolában, mert simán bármikor el tudtam aludni.
2014. augusztus 03. 02:13 #22
johanna92
johanna92
Bullshitter
 
StátuszDaenamhyup, we be kill them aaaaaaaaaaaaaall
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.04.23.
Hozzászólás: 1924
Csatolások: 28
Azonosító: 174132
Offline offline
Mert van jobb dolgom is, mint aludni. biggrin.gif
2014. augusztus 03. 02:19 #23
Szandi0820
Szandi0820
mousquetaire™
 
Státuszhead over heart. ● #KeepThePromise
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 08.05.02.
Hozzászólás: 8745
Csatolások: 214364
Azonosító: 59785
Offline offline
Erre a kérdésre egészen konkrét válaszom nincs, mert változó. biggrin.gif Van, amikor nagyon álmos vagyok, viszont valami miatt mégsem megy az alvás (például most). Van, amikor szimplán nem vagyok álmos és azért kukorékolok. smileeee.gif No meg vannakaz olyan éjszakák is, amikor valami autóversenyt adnak és hát azt kötelezõ nézni (holnap is lesz egy Nascar-futam, ami miatt fent maradok hajnalban... de jó is lesz hétfõn a meló _nevet.gif). blush.gif Meg hát ott a Szilveszter, amikor szinte kötelezõ fent maradni. biggrin.gif A többieket nem zavarja, elvagyok én a saját szobámban biggrin.gif
2014. augusztus 03. 02:43 #24
- törölt felhasználó -    
Én speciel azért nem alszom mert megváltozott az utóbbi hónapokban az bioritmusom. Ma/Tegnap..na értsétek, este kilenckor keltem és valószínűleg ma délig nem is fogok aludni. Igyekszem visszabillenteni, nem sok sikerrel. Bár nem csak az én hibám persze javarészt mégis, de ez egy "egészséges" női naivitás eredménye mert sokat beszélgettem egy sráccal, heteken keresztül hajnalokig majd rájöttem hogy a Bones mekkora jó sorozat és elindultam azon a bizonyos lejtőn ohmy.gif A srác azóta eltűnt én meg olyan szavakat használok az élőbeszédben,hogy anomália rohog.gif a probléma az, hogy az étrendem is átalakult szóval van, hogy ébren léteim alkalmával folyamatosan eszem és van olyan is mint ma, hogy egyáltalán semmit. Segítség xD
1 felhasználónak tetszik: Szandi0820
2014. augusztus 03. 10:29 #25
- törölt felhasználó -    
Mert este 8-kor Jim Beam Colát iszok XD
2016. február 25. 15:05 #26
megeszekvalakit
megeszekvalakit
hunter
 
Státuszso what's the plan, exactly? -don't die
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 15.01.21.
Hozzászólás: 2863
Csatolások: 672
Azonosító: 239298
Offline offline
hát valahogy sosem tudok elaludni... nem tudom miért mellow.gif unsure.gif
2 oldal 1 2
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!