A színész örömmel vállalná a Vissza a jövőbe című film remake-jének főszerepét.
A teljes cikkhez kattints ide!
Daniel Radcliffe lesz az új Marty McFly?
2012. április 20. 10:33
#1
2012. április 20. 10:40
#3
|
janet7 |
Csoport: Tag Csatlakozott: 10.08.11. Hozzászólás: 4230 Csatolások: 67 Azonosító: 133061 offline
|
Most megállt bennem az ütő. Könyörgök, nee! Nem kell remake, nem, nem, nem kell. Komolyan ennyi ötlettelen idiótát...a remake a legidiótább és fölöslegesebb dolog, amit valaha kitaláltak (oké, azután hogy nikiminázs híres legyen). Ez pedig egy rémes ötlet, Daniel ide vagy oda...
Miért kell ezt, most komolyan? Legalább valami sz.r filmet remakelnének, és akkor lenne rá esély, hogy jobbat csinálnak belőle, de ezt?!
szerk: Norah, na ez meg a másik. Nem is maga a film érdekelné őket, mert akkor megnéznék szépen az eredetit és csókolom. És így sztárolni fognak valami olyat, amit alapból nem kéne, de még csak nem is azért sztárolják majd, ami a lényeg lenne.
Miért kell ezt, most komolyan? Legalább valami sz.r filmet remakelnének, és akkor lenne rá esély, hogy jobbat csinálnak belőle, de ezt?!
szerk: Norah, na ez meg a másik. Nem is maga a film érdekelné őket, mert akkor megnéznék szépen az eredetit és csókolom. És így sztárolni fognak valami olyat, amit alapból nem kéne, de még csak nem is azért sztárolják majd, ami a lényeg lenne.
2012. április 20. 10:43
#4
Fogalmam sincs, hogy miért kell egy klasszikust remake-elni?! A remake-ekből általában nem sok jó szokott kisülni. Ráadásul egy rossz színészt választani Marty McFly szerepére. Potternek is borzalmas volt, milyen lesz McFlyként?! Már magamelőtt látom, hogy a tinik özönleni fognak a moziba.
2012. április 20. 10:47
#5
Ne rontsák el ezt a filmet (nem Daniel miatt). Hagyják úgy ahogy van. Az ilyenekből tényleg soha nem jön össze valami jó. Akkor már inkább csinálják meg 3D-snek.
2012. április 20. 11:19
#9
|
|
funny18epiphany |
Csoport: Moderátor Csatlakozott: 09.09.11. Hozzászólás: 12071 Csatolások: 195628 Azonosító: 107508 offline
|
Ugye ez most egy vicc akar lenni, mert annak elég rossz.
Minek kell egy ilyen filmet remake-elni? Úgy jó ahogy van. Semmi bajom sincs Danielel, de ez azért már nekem is sok. Felőlem akarhat az lenni, de ezt inkább hagyja meg a fantáziájának. Michael J. Fox utánozhatatlan Marty McFly. És egyáltalán nem kérek belőle semmilyen nyálas tiniszerelmes cuccot.
2012. április 20. 11:41
#10
Szerintem Daniel inkább maradjon meg Harry Potternek <.<
2012. április 20. 12:15
#13
|
|
Kikiihprimadonna girl |
Csoport: Tag Csatlakozott: 11.12.31. Hozzászólás: 1370 Csatolások: 4 Azonosító: 166302 offline
|
NA NE!!!! Michael J. Fox-ot nem lehet Daniel-lel potólni! NEM NEM ÉS NEM! Ez a remake soha nem lesz olyan jó mint az eredeti, ami pedig az egyik legjobb film !!
2012. április 20. 12:29
#14
Nem értem, minek ilyen hamar feldolgozás, de Fox kisfiús fejét nem lehet felülmúlni.
2012. április 20. 12:42
#15
|
|
ophely88time lady |
Csoport: Tag Csatlakozott: 11.08.08. Hozzászólás: 7455 Csatolások: 0 Azonosító: 157806 offline
|
Idézet (_ToTo_ @ 2012.04.20. 11:17)
fújj - nehogy már, akkor csináljanak herripotter reméket is, mondjuk Jaden Smith-el 
Lesz. Danielt már felkérték James Potter megformálására de nemet mondott, nem kér semmilyen Harry Potter rebootból, remakeből stb és korban sem lenne megfelelő de ez a castingosakat ugye nem érdekli.
Úgy látom, hogy a The Sun a forrás. Én nekik azt sem hiszem el, amit kérdeznek.
1 felhasználónak tetszik:
Vampiregirl1
2012. április 20. 13:09
#17
|
|
misssha |
Csoport: Tag Csatlakozott: 10.10.21. Hozzászólás: 1691 Csatolások: 0 Azonosító: 136913 offline
|
NE NE NE NE KÉRLEK ISTENEM CSAK EZT NE!!!! 
El tudná képzelni magát Michael J Fox utódjaként?
Isssstenem remélem nem csinálnak Vissza a jövőbe-remakeet, és ha csinálnak is remélem nem ő fogja alakítani. A vissza a jövőbe-t azóta imádom mióta élek. Daniel Radcliffe-t pedig azóta UTÁLOM mióta élek.
Nagyon remélem hogy ez csak egy nagyonnagyon rossz vicc.. -.-
El tudná képzelni magát Michael J Fox utódjaként?
Isssstenem remélem nem csinálnak Vissza a jövőbe-remakeet, és ha csinálnak is remélem nem ő fogja alakítani. A vissza a jövőbe-t azóta imádom mióta élek. Daniel Radcliffe-t pedig azóta UTÁLOM mióta élek.
Nagyon remélem hogy ez csak egy nagyonnagyon rossz vicc.. -.-
2012. április 20. 14:15
#18
|
|
SzanduSs98▲ |
Csoport: Tag Csatlakozott: 12.01.06. Hozzászólás: 4223 Csatolások: 184 Azonosító: 166705 offline
|
Hát, nem is tudom... Daniel inkább maradjon csak Harry Potter.
Kapcsolódó sztárok
Megvan, ki örökli Liam Payne vagyonát
Megvan, ki örökli Liam Payne vagyonát
Megvolt a hagyatéki eljárás.
Kiderült, melyik volt az a pillanat, amikor Zendaya beleszeretett Tom Hollandba
Kiderült, melyik volt az a pillanat, amikor Zendaya beleszeretett Tom Hollandba
A pillanat gyorsan terjedt az interneten.
Tom Holland Pókember tetoválása váratlan problémát okozott a Pókember forgatásán
Tom Holland Pókember tetoválása váratlan problémát okozott a Pókember forgatásán
Az egyik tetoválása problémát okozott.
A Sárkányok háza sztárjának hányingere lett az egyik jelenetétől
A Sárkányok háza sztárjának hányingere lett az egyik jelenetétől
Vigyázat a cikk SPOLIERT tartalmaz!
Szerelmes képeken az Off Campus sztárjai - már biztos, hogy együtt vannak
Szerelmes képeken az Off Campus sztárjai - már biztos, hogy együtt vannak
Itt a bizonyíték a románcra.
Taylor Swift és Travis Kelce fontos kérést intézett az esküvői vendégeikhez
Taylor Swift és Travis Kelce fontos kérést intézett az esküvői vendégeikhez
Volt egy kérésünk minden vendéghez.
Blackpink Lisája felfedte, miért változtatta meg a nevét
Blackpink Lisája felfedte, miért változtatta meg a nevét
13 éves volt, amikor így döntött.


offline




