Starity

Palvin Barbara ismét a Victoria's Secretnek pózol

3 oldal 1 2 3
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2012. április 23. 15:32 #21
nikibabay
nikibabay
új tag
 
StátuszKatniss Everdeen-nel vadászok fecsegőposzátákra
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.08.28.
Hozzászólás: 5
Csatolások: 0
Azonosító: 134055
Offline offline
úristen, szerintem ez nagyon nagy szó. Milyen jó lenne látni Barbit a VS kifutóján *-* nagyon büszkék vagyunk rá, ugye magyarok? wink.gif
2012. április 23. 15:34 #22
nikibabay
nikibabay
új tag
 
StátuszKatniss Everdeen-nel vadászok fecsegőposzátákra
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.08.28.
Hozzászólás: 5
Csatolások: 0
Azonosító: 134055
Offline offline
szerintem is Barbi a legszebb magyar modell smileeee.gif
megérdemli hogy VS angyal legyen, nagyon sokat letehet az asztalra smileeee.gif
2012. április 23. 15:41 #23
bogarka_95
bogarka_95
§Dreams.for.an.insomniac§
 
StátuszMy thoughts are like stars I can't fathom into constellations
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 09.04.26.
Hozzászólás: 1067
Csatolások: 2
Azonosító: 94215
Offline offline
gyönyörű lány,az biztos!smileeee.gif
megérdemelné
2012. április 23. 15:44 #24
Süty
Süty
ღMaybe,Onceღ™
 
Státusz"No Hay Nada Más De Lo Previsto"
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.08.14.
Hozzászólás: 3297
Csatolások: 579
Azonosító: 133242
Offline offline
hát megérdemelné. happy.gif
2012. április 23. 15:48 #25
Camila
Camila
visszatérő vendég
 
StátuszSexy Lips, Dirty Hips, Nice Ass, High Class, Sexy Smile, Liam's Style <3
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.12.20.
Hozzászólás: 264
Csatolások: 0
Azonosító: 141170
Offline offline
Olyan szép ez a lány... Megérdemli smileeee.gif
2012. április 23. 15:58 #26
An_d_a
An_d_a
inebriant
 
Státuszwe accept the love we think we deserve
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.03.07.
Hozzászólás: 4176
Csatolások: 4784
Azonosító: 146789
Offline offline
szerintem gyönyörű lány,megérdemli az ilyen sikereket.van helye a szakmában,az arca és a képessége is megvan hozzá,hogy még sikeresebb legyen.én szurkolok neki smileeee.gif
2012. április 23. 16:05 #27
niktuka
niktuka
új tag
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.10.10.
Hozzászólás: 25
Csatolások: 0
Azonosító: 161930
Offline offline
nagyon szép lány megérdemelné és nem csak a képeken szép. én már élőben is láttam semmi smink nélkül egymás mellett ültünk a repülőn.
2012. április 23. 16:29 #28
Pöttömke
Pöttömke
Miss Brightside
 
StátuszCause' I'm miss brightside...
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.10.05.
Hozzászólás: 5011
Csatolások: 14884
Azonosító: 161655
Offline offline
Idézet (my_name_is_nothing @ 2012.04.23. 15:15)
Cynthia : ők nem igazi modellek.. am én szeretem Barbit, de szerintem ő is elég buta..smileeee.gif
Pöttömke : elég irigy lehetsz rá wink.gif


Büszke lehetsz az elmés beszólásodra... Egyébként nem vagyok irigy, csupán nem szimpatizálok Barbarával, mert olvastam vele egy két interjút, és Nekem elég beképzeltnek tűnik, és nem is túl intelligens... Egyébként nem is ismersz, úgyhogy Ne akard Nekem pont Te megmondani hogy mit gondolok rendben van..? Persze tudom az internet homályában könnyű valakinek visszapofázni...
3 felhasználónak tetszik: Holly Keller, Black Hearth2, janet7
2012. április 23. 16:35 #29
- törölt felhasználó -    
Nagyon szép lány, megérdemli a sikereit. Nagyon jól mutat minden képen amit csinálnak róla. Gratulálok a sikereihez!
2012. április 23. 16:44 #30
zsurika9899
zsurika9899
 
StátuszKöszönöm..a képet krechlpanna2000-től Imádom..ŁŁŁ
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.04.25.
Hozzászólás: 1066
Csatolások: 0
Azonosító: 149985
Offline offline
szerintem teljesen megérdemelnébiggrin.gif
2012. április 23. 17:38 #31
loveliz
loveliz
arnyvadasz
 
Státuszorokke, es tovabb...
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.08.02.
Hozzászólás: 2145
Csatolások: 2
Azonosító: 157207
Offline offline
csodaszép lány smileeee.gif
2012. április 23. 18:47 #32
rózsaszínvattacukor
rózsaszínvattacukor
visszatérő vendég
 
Státusz‎ ~ a szeretlek szép szó , átbaszásra pont jó !
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.07.10.
Hozzászólás: 396
Csatolások: 2
Azonosító: 155025
Offline offline
ez a lány olyan szép biggrin.gif
2012. április 23. 19:32 #33
raffaella
raffaella
új tag
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.04.09.
Hozzászólás: 14
Csatolások: 2
Azonosító: 124642
Offline offline
Pöttömke! Az "internet homályában" sem kell ennyire irigynek lenni!:)Azt gondolom,hogy a VS, a Chanel illetve az Armani szakemberei kicsit jobban értenek a divathoz mint Te! Szerencsére!!
2012. április 23. 19:34 #34
stelly28
stelly28
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.11.18.
Hozzászólás: 963
Csatolások: 2
Azonosító: 139019
Offline offline
szép nő jó lehet neki remélem sikerül be kerülnie az angyalok közé
2012. április 23. 19:52 #35
Detta
Detta
Queen♛
 
StátuszTired AF.... but succesful
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.06.07.
Hozzászólás: 4787
Csatolások: 689
Azonosító: 128947
Offline offline
Szerintem szép és tehetséges modell biggrin.gif
2012. április 23. 19:53 #36
mayaa.
mayaa.
optimistic.™
 
StátuszMosolyogj ha kérlek, a mosolyodból élek...
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.09.04.
Hozzászólás: 2178
Csatolások: 1309
Azonosító: 160044
Offline offline
gyönyörű ez a kép róla heart.gif gratulálok neki,és remélem még sokat hallunk a sikereiről! smileeee.gif
2012. április 23. 19:59 #37
- törölt felhasználó -    
Idézet (raffaella @ 2012.04.23. 19:32)
Pöttömke! Az "internet homályában" sem kell ennyire irigynek lenni!:)Azt gondolom,hogy a VS, a Chanel illetve az Armani szakemberei kicsit jobban értenek a divathoz mint Te! Szerencsére!!

Vicces az, hogyha valaki mond valami rosszat, akkor az irigy. Komolyan, miért?XD Csak, mert leírta a véleményét, ami ezúttal nem pozitív volt, hanem negatív? Most ettől irigy? Ne már!XD Én sem vagyok elájulva a kiscsajtól, most akkor én is irigy vagyok? Pedig megjegyzem elítélem a modell szakmát, mert az önsanyargatás netovábbja. A divatszakma még mindig relatív, úgy, ahogyan a szépség is. Most attól, mert xy azt mondja, hogy ez a divat, attól még ő nem szakember és nem tehetséges.XD Kérlek, ne nevettessél!XD A divat pontosan egy olyan ágazata a szakmáknak, amelyben, ha neves cégnél vagy, akkor bármit el tudsz érni, bármit. Nézegettem már divatbemutatókat és a ruhák 99%-át magamra sem venném, mert annyira gusztustalanok és rondák. Szóval nagyon, nagyon relatív, hogy más többet ért a divathoz, mint az adott tag, aki éppen le van degradálva. unsure.gif Egyébiránt a VS valóban a világ egyik leghíresebb ruhanemű cége és valóban gyönyörű modellekkel dolgoznak. Miranda szépségét minden áldott alkalommal megcsodálom, amikor képet látok róla. De valahogy Palvin Barbikától én sem vagyok elájulva. Olyan modell-klón túpojntnull. Nincs meg benne szerintem az a bizonyos plusz, ami miatt azt mondhatnám rá, hogy igen, jó modell. Ugyanolyan az arca, a tekintete, a kinézete, mint a másik három millió modellnek, akik különböző magazinokban pózolnak. Alapjáraton sem szimpatikus a kiscsaj, régen sem volt az és tehetségesnek tehetséges, de valóban túlzás azt kikiáltani, hogy ő lesz a Victoria's Secret következő modellje. Persze, ahogyan olvastam a cikkben, kérték már fel nagyobb munkákra is, és én is kívánok neki minden jót, de véleményem szerint annyira nem szép. Bár a modellek többségét nem igazán tartom szépnek. Barbika pedig nem fog bekerülni a VS modellek közé. Miért? Gondolkozzatok! Magyar származású. Előbb fog egy afrikai VS modell lenni, mint ő. Lássátok a tavalyi Euróvíziót! Hiába döntötte le a lábáról Wolf Kati a fél világot, nem nyerhette meg, mert magyar volt. Azért ezt is vegyétek számításba... unsure.gif De persze, én is irigy vagyok!smileeee.gif
2 felhasználónak tetszik: Pöttömke, Black Hearth2
2012. április 23. 20:31 #38
Pöttömke
Pöttömke
Miss Brightside
 
StátuszCause' I'm miss brightside...
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.10.05.
Hozzászólás: 5011
Csatolások: 14884
Azonosító: 161655
Offline offline
Idézet (Holly Keller @ 2012.04.23. 19:59)
Vicces az, hogyha valaki mond valami rosszat, akkor az irigy. Komolyan, miért?XD Csak, mert leírta a véleményét, ami ezúttal nem pozitív volt, hanem negatív? Most ettől irigy? Ne már!XD Én sem vagyok elájulva a kiscsajtól, most akkor én is irigy vagyok? Pedig megjegyzem elítélem a modell szakmát, mert az önsanyargatás netovábbja. A divatszakma még mindig relatív, úgy, ahogyan a szépség is. Most attól, mert xy azt mondja, hogy ez a divat, attól még ő nem szakember és nem tehetséges.XD Kérlek, ne nevettessél!XD A divat pontosan egy olyan ágazata a szakmáknak, amelyben, ha neves cégnél vagy, akkor bármit el tudsz érni, bármit. Nézegettem már divatbemutatókat és a ruhák 99%-át magamra sem venném, mert annyira gusztustalanok és rondák. Szóval nagyon, nagyon relatív, hogy más többet ért a divathoz, mint az adott tag, aki éppen le van degradálva. unsure.gif Egyébiránt a VS valóban a világ egyik leghíresebb ruhanemű cége és valóban gyönyörű modellekkel dolgoznak. Miranda szépségét minden áldott alkalommal megcsodálom, amikor képet látok róla. De valahogy Palvin Barbikától én sem vagyok elájulva. Olyan modell-klón túpojntnull. Nincs meg benne szerintem az a bizonyos plusz, ami miatt azt mondhatnám rá, hogy igen, jó modell. Ugyanolyan az arca, a tekintete, a kinézete, mint a másik három millió modellnek, akik különböző magazinokban pózolnak. Alapjáraton sem szimpatikus a kiscsaj, régen sem volt az és tehetségesnek tehetséges, de valóban túlzás azt kikiáltani, hogy ő lesz a Victoria's Secret következő modellje. Persze, ahogyan olvastam a cikkben, kérték már fel nagyobb munkákra is, és én is kívánok neki minden jót, de véleményem szerint annyira nem szép. Bár a modellek többségét nem igazán tartom szépnek. Barbika pedig nem fog bekerülni a VS modellek közé. Miért? Gondolkozzatok! Magyar származású. Előbb fog egy afrikai VS modell lenni, mint ő. Lássátok a tavalyi Euróvíziót! Hiába döntötte le a lábáról Wolf Kati a fél világot, nem nyerhette meg, mert magyar volt. Azért ezt is vegyétek számításba... unsure.gif De persze, én is irigy vagyok!smileeee.gif


Köszönöm Holly! smileeee.gif
1 felhasználónak tetszik: Holly Keller
2012. április 23. 20:54 #39
B.Bess
B.Bess
Los Angeles
 
StátuszJust Leave me alone... I know what I'm doing!
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.07.24.
Hozzászólás: 2454
Csatolások: 0
Azonosító: 131871
Offline offline
Nos, én szurkolok Barbinak smileeee.gif
2012. április 23. 21:32 #40
Spongya
Spongya
hodor
 
Státuszha tested fázik, lelkem rád adom
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.12.28.
Hozzászólás: 2272
Csatolások: 214
Azonosító: 141897
Offline offline
megérdemelné, az tuti. smileeee.gif
3 oldal 1 2 3
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!

Kapcsolódó sztárok