Starity

Szunai Lindát baleset érte

3 oldal 1 2 3
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2012. április 26. 20:45 #21
Niky_Love Taylor L.
Niky_Love Taylor L.
Mrs. Dolan™ ✔
 
Státusz2015.06.10.~Best Day of my Life.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.03.10.
Hozzászólás: 1165
Csatolások: 45
Azonosító: 170939
Offline offline
Szegény...nekem nyáron volt balesetem..eltört a bokám...:/
2012. április 26. 21:23 #22
Adrianna
Adrianna
ღ music lover ღ
 
StátuszWish you were my first love... :) <3
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 08.06.17.
Hozzászólás: 1582
Csatolások: 5393
Azonosító: 63884
Offline offline
Idézet (Kiyla @ 2012.04.26. 19:55)
Téged se kellett volna autóba ültetni. Egy értelmes nő ilyenkor mikor látja mi van azonnal lehajol a kormány aljáig és összehúzza magát és védi a testét - fejét- mindenét.


Úgy látom neked se kéne... Egy értelmes nő (de inkább úgy mondom, hogy ember) beköti magát, de nem hajol le, mert ha benyomódik a kocsi eleje, akkor annyi. mellow.gif Elég kemény sérüléseket összeszedne már egy kisebb koccanásban is ebben az esetben, ráadásul pont a fejénél. blink.gif
2012. április 26. 21:36 #23
- törölt felhasználó -    
Idézet (Adrianna @ 2012.04.26. 21:23)
Úgy látom neked se kéne... Egy értelmes nő (de inkább úgy mondom, hogy ember) beköti magát, de nem hajol le, mert ha benyomódik a kocsi eleje, akkor annyi.  mellow.gif Elég kemény sérüléseket összeszedne már egy kisebb koccanásban is ebben az esetben, ráadásul pont a fejénél. blink.gif

Honnan veszed, hogy a csaj nem volt bekötve? Nem a szívem csücske, de szerintem annyi esze csak volt. Én sem szeretem bekötni magamat, sőt pár okból nem igazán tartom előnyösnek a biztonsági övet, de, ha volán mögé ülök, akkor általában bekötöm magamat. Egyébiránt a zsaruk keményen büntetnek, ha véletlenül elfelejted magadat bekötni, ami csak a szélvédőn való kirepüléstől véd meg tulajdonképpen. De, ahogy látom itt senki sem hallott még arról a fantasztikus találmányról, amit légzsáknak nevezünk.XD Kinyílik egy az arcodba és az újabb autóknál, már az oldalajtóban is van, ha jól tudom. Meg a másik az, hogy ezek tized másodpercek alatt történnek meg. Hogyha valaki bevág eléd, akkor vagy tudsz időben kapcsolni, vagy nem. Meg a másik az, hogy zebránál nem előzünk, szóval alapjáraton a másik autós is mekkora IQ harcos lehetett. blink.gif Szóval szerintem a csaj eleget tett a KRESZ szabályainak, persze, ha azaz igazság, amit ő elújságolt a Blikknek. A dologról meg annyit, hogy valóban fel van fújva, szegénykét sajnálni kell, pedig nekem is számtalanszor volt már majdnem autóbalesetem, mégis itt vagyok. Képzeljétek azért a csaj mennyire bírja a stresszt, ha ezek hatására azt sem tudta, hogy hol van a telefonba meg sikítozott az anyjának, ahelyett, hogy elkarattyolta volna mégis mi történt és hol van. IQ ennél is odavág. Jobb, ha ez sem ül autóba, hanem otthon leül a Need for speed elé. blink.gif
2 felhasználónak tetszik: Pöttömke, Black Hearth2
2012. április 26. 22:10 #24
mayaa.
mayaa.
optimistic.™
 
StátuszMosolyogj ha kérlek, a mosolyodból élek...
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.09.04.
Hozzászólás: 2178
Csatolások: 1309
Azonosító: 160044
Offline offline
hát ez sajnos mindenkivel megeshet..azért jó,hogy nem lett annyira komoly baja smileeee.gif
2012. április 26. 22:30 #25
Eszter655
Eszter655
asylum
 
Státuszfilozofálok
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.08.29.
Hozzászólás: 6256
Csatolások: 679
Azonosító: 134102
Offline offline
Szerencsére, senkinek nem esett komolyabb baja. smileeee.gif
2012. április 27. 06:32 #26
Adrianna
Adrianna
ღ music lover ღ
 
StátuszWish you were my first love... :) <3
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 08.06.17.
Hozzászólás: 1582
Csatolások: 5393
Azonosító: 63884
Offline offline
Idézet (Holly Keller @ 2012.04.26. 21:36)
Honnan veszed, hogy a csaj nem volt bekötve? Nem a szívem csücske, de szerintem annyi esze csak volt. Én sem szeretem bekötni magamat, sőt pár okból nem igazán tartom előnyösnek a biztonsági övet, de, ha volán mögé ülök, akkor általában bekötöm magamat. Egyébiránt a zsaruk keményen büntetnek, ha véletlenül elfelejted magadat bekötni, ami csak a szélvédőn való kirepüléstől véd meg tulajdonképpen. De, ahogy látom itt senki sem hallott még arról a fantasztikus találmányról, amit légzsáknak nevezünk.XD Kinyílik egy az arcodba és az újabb autóknál, már az oldalajtóban is van, ha jól tudom. Meg a másik az, hogy ezek tized másodpercek alatt történnek meg...


Nem azt mondtam, hogy nem kötötte be magát, hanem csak reagáltam valaki véleményére. Szerintem az az első ha kocsiba ülünk, hogy bekötjük magunkat. Azzal nem értettem egyet csupán, hogy le kell hajolnia, mert oké, hogy ott a légzsák, de szerintem nem véd annyira nagyon. Legalábbis ha lehajolsz és elég keményen benyomódik a kocsi eleje, a fejedet is eléri - akár kinyílt a légzsák, akár nem. És akkor meg gáz van. unsure.gif A másik meg tényleg az, hogy ez pár pillanat...
2012. április 27. 06:41 #27
- törölt felhasználó -    
Legalább nem lett nagyon baja.:/ Jobbulást neki!^^
2012. április 27. 07:11 #28
LiliREJ
LiliREJ
visszatérő vendég
 
StátuszMostantól másképp kell, ami nem volt még..
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.02.21.
Hozzászólás: 110
Csatolások: 3
Azonosító: 169767
Offline offline
Esküszöm már a csapból is szunai linda folyik.. vagy a megasztáros "románc" miatt, vagy azért, mert a testét próbálja "karbantartani", vagy azért, mert éppenséggel balesetet szenved. Oké sajnálom. De azért kezd idegesítővé válni!smileeee.gif Csak az én személyes véleményem:)
2012. április 27. 08:19 #29
- törölt felhasználó -    
Így jár biggrin.gif amúgy sajnálom wink.gif
2012. április 27. 09:48 #30
Alizgirl98
Alizgirl98
lydia.
 
StátuszLégy önmagad! Mindenki más már foglalt.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.08.18.
Hozzászólás: 5218
Csatolások: 4353
Azonosító: 133490
Offline offline
Szegény.. Jó, hogy nem lett azért komolyabb baja.
2012. április 27. 10:12 #31
- törölt felhasználó -    
Kíváncsi lennék hogy reagál igazi vészhelyzetre, mert a cikk alapján csak egy koccanás volt. Sikítozni ilyeneken...Jesus...
1 felhasználónak tetszik: kriszti145
2012. április 27. 12:33 #32
- törölt felhasználó -    
Jobbulást neki!
2012. április 27. 13:05 #33
Dzsenifer3
Dzsenifer3
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.07.13.
Hozzászólás: 7118
Csatolások: 481
Azonosító: 155330
Offline offline
Jobbulást! Sajnos ilyen megtörténhet...! :S
2012. április 27. 13:08 #34
Little Monster-GFF
Little Monster-GFF
첸게 ^^
 
Státusz.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.09.23.
Hozzászólás: 1162
Csatolások: 61
Azonosító: 161058
Offline offline
Hát...nem kifejezetten a kedvencem, de azért jobbulást neki! unsure.gif smileeee.gif
2012. április 27. 14:02 #35
SzanduSs98
SzanduSs98
 
StátuszHa egy nap a sebesség öl meg engem, ne sírjatok, mert én mosolygok.-Paul Walker
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.01.06.
Hozzászólás: 4224
Csatolások: 184
Azonosító: 166705
Offline offline
Sajnálom. Szerencsére nem lett komolyabb baja...
2012. április 27. 15:38 #36
DoooDuu
DoooDuu
Doreen Tomlinson ^^
 
StátuszNever give up, the beginning is always the hardest!!!
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.03.14.
Hozzászólás: 3227
Csatolások: 547
Azonosító: 171198
Offline offline
Jobbulást neki!
2012. április 27. 16:28 #37
- törölt felhasználó -    
Idézet (Adrianna @ 2012.04.27. 06:32)
Nem azt mondtam, hogy nem kötötte be magát, hanem csak reagáltam valaki véleményére. Szerintem az az első ha kocsiba ülünk, hogy bekötjük magunkat. Azzal nem értettem egyet csupán, hogy le kell hajolnia, mert oké, hogy ott a légzsák, de szerintem nem véd annyira nagyon. Legalábbis ha lehajolsz és elég keményen benyomódik a kocsi eleje, a fejedet is eléri - akár kinyílt a légzsák, akár nem. És akkor meg gáz van.  unsure.gif A másik meg tényleg az, hogy ez pár pillanat...

Jó, csak, hogy jött ide, akkor a biztonsági öv? Mert akkor egyáltalán nem vágtam le.XD Egy normális ember valóban beköti magát és betartja a sebesség korlátozást, nem szorít le senkit és eleget tesz a KRESZ szabályainak. (közlekedési lámpa, elsőbbségadás, STOP táblánál megállás stb.) Csak azért, ha valaki jár is autóval, akkor tudja nagyon jól, hogy az autósok 99%-a a lehető legsúlyosabban megszegi a KRESZT. Nekem is voltak már élményeim. Kielőzött záróvonalnál és kanyarban, sőt édesapámat előzték ki körforgalomban is, azon mondjuk röhögtem.XD Az előző hozzászólásomban pont azt írtam le, hogy ezek tized másodpercek alatt történnek meg, még reagálni sincs időd, mert a csaj itt sem kapcsolt, és belement az előtte lévő autó hátuljába. Nincs időd lehajolni, én nem tudom, hogy honnan veszitek ezt a balgaságot. blink.gif Nem tudsz lehajolni, mert lehet, hogy 0,1-0,3 másodperc alatt történik meg az ominózus baleset. Egyébiránt, ha csattansz, akkor a légzsák azonnal kinyílik. Hallottam már olyat, hogy valaki zúzódásokat szenvedett és az orrát is eltörte, mert olyan gyorsan nyílt ki a légzsák. Meg, ha eléred a pedált, előre van húzva az ülés - okkulva az én 156 centis magasságomból - nem tudod, hova lehúzni a fejedet, nincs hely egyszerűen. Maximum az anyósülésre tudsz rádőlni, de a volánnál nem, mert ott van a kaszni, a kormány és a váltó is.XD A kocsi eleje egyébiránt akkor tud felgyűrődni, hogyha frontálisan ütközöl, de ez a baleset max a pénztárcájának fájt a csajnak. Szerintem csak kicsit megütődött, vagy karc lett a kocsiján. Kell azért egy 60-70 km/h-s sebesség, hogy valakinek totálisan felgyűrődjön a motortérbe. Ezért is szeretek a kocsiban inkább hátul ülni, ha nem én vezetek, de onnan is veszélyeztetett vagy, mivel oldalról is beléd tudnak szállni.
2012. április 27. 16:53 #38
bettike99
bettike99
unicorn.
 
Státuszyou see me standing but i'm dying on the floor
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.05.28.
Hozzászólás: 3977
Csatolások: 159
Azonosító: 151860
Offline offline
Szerencse, hogy nem lett komolyabb baja, de azért sajnálom!
2012. április 27. 17:04 #39
Spongya
Spongya
hodor
 
Státuszha tested fázik, lelkem rád adom
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.12.28.
Hozzászólás: 2272
Csatolások: 214
Azonosító: 141897
Offline offline
örülök, hogy nem lett komolyabb baja. oO
2012. április 27. 17:56 #40
Adrianna
Adrianna
ღ music lover ღ
 
StátuszWish you were my first love... :) <3
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 08.06.17.
Hozzászólás: 1582
Csatolások: 5393
Azonosító: 63884
Offline offline
Idézet (Holly Keller @ 2012.04.27. 16:28)
Jó, csak, hogy jött ide, akkor a biztonsági öv? Mert akkor egyáltalán nem vágtam le.XD Egy normális ember valóban beköti magát és betartja a sebesség korlátozást, nem szorít le senkit és eleget tesz a KRESZ szabályainak. (közlekedési lámpa, elsőbbségadás, STOP táblánál megállás stb.) Csak azért, ha valaki jár is autóval, akkor tudja nagyon jól, hogy az autósok 99%-a a lehető legsúlyosabban megszegi a KRESZT. Nekem is voltak már élményeim. Kielőzött záróvonalnál és kanyarban, sőt édesapámat előzték ki körforgalomban is, azon mondjuk röhögtem.XD Az előző hozzászólásomban pont azt írtam le, hogy ezek tized másodpercek alatt történnek meg, még reagálni sincs időd, mert a csaj itt sem kapcsolt, és belement az előtte lévő autó hátuljába. Nincs időd lehajolni, én nem tudom, hogy honnan veszitek ezt a balgaságot. blink.gif Nem tudsz lehajolni, mert lehet, hogy 0,1-0,3 másodperc alatt történik meg az ominózus baleset. Egyébiránt, ha csattansz, akkor a légzsák azonnal kinyílik. Hallottam már olyat, hogy valaki zúzódásokat szenvedett és az orrát is eltörte, mert olyan gyorsan nyílt ki a légzsák. Meg, ha eléred a pedált, előre van húzva az ülés - okkulva az én 156 centis magasságomból - nem tudod, hova lehúzni a fejedet, nincs hely egyszerűen. Maximum az anyósülésre tudsz rádőlni, de a volánnál nem, mert ott van a kaszni, a kormány és a váltó is.XD A kocsi eleje egyébiránt akkor tud felgyűrődni, hogyha frontálisan ütközöl, de ez a baleset max a pénztárcájának fájt a csajnak. Szerintem csak kicsit megütődött, vagy karc lett a kocsiján. Kell azért egy 60-70 km/h-s sebesség, hogy valakinek totálisan felgyűrődjön a motortérbe. Ezért is szeretek a kocsiban inkább hátul ülni, ha nem én vezetek, de onnan is veszélyeztetett vagy, mivel oldalról is beléd tudnak szállni.


Hát úgy, hogy azt mondta a csajszi, hogy egy normális nő ilyenkor lehajol és védi mindenét. Fogalmam sincs honnan vette, de én erre mondtam, hogy szerintem NEM lehajol, hanem beköti magát. Szóval ja, innen jött, csak te félreértetted. smileeee.gif
1 felhasználónak tetszik: Holly Keller
3 oldal 1 2 3
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!

Kapcsolódó sztárok