Starity

Lindsey Shaw- Zooey magazine relaunch 2012.03.18.

Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2012. április 26. 22:13 #1
saii
saii
Shawsters

StátuszDon't look away!
  Csoport: Tag
Hozzászólás: 3855
Csatolások: 8897
Azonosító: 1360
otyg, köszönöm barátom beer.gif

Ez a ruha összeállítás rohog.gif , de még így is gyönyörű wub3.gif

3 felhasználónak tetszik: Vegas, ItsLénaa, happypeppi
2012. július 05. 17:32 #2
Vegas
Vegas
zseni
Hozzászólás: 2553
Csatolások: 7161
Azonosító: 158908
Én miért csak most vettem észre ezt a topikot? ohmy.gif Így nagyon megkésve, de annyira jó róla "új" képeket látni. Hogy nem vehettem észre? blink.gif Mindenesetre nagyon köszönöm saii a képeket meghajolo.gif Lindsey gyönyörű rajtuk, tényleg wub.gif
1 felhasználónak tetszik: saii
2012. július 05. 18:19 #3
saii
saii
Shawsters

StátuszDon't look away!
Ne is mond, Lindsey-ről új képeket találni mission impossible, pedig tehetsége, és szépsége alapján simán megérdemelne nagyobb figyelmet. Ő azon kevés számomra nagyon kedves színésznők egyike, akiről már egy bélyeg méretű ÚJ twitter képek láttán is kibújok a bőrömből. biggrin.gif

Ha esetleg elkerülte volna a figyelmed, vagy mert nem látogatod a Pretty Little Liars topikot (oldal közepe felé vannak a HQ méretűek) , oda is felkerült róla egy pár új kép, a soron következő epizódból. wink.gif
1 felhasználónak tetszik: Vegas
2012. július 07. 23:02 #4
Vegas
Vegas
zseni
Hozzászólás: 2553
Csatolások: 7161
Azonosító: 158908
Idézet (saii @ 2012.07.05. 18:19)
Ne is mond, Lindsey-ről új képeket találni mission impossible, pedig tehetsége, és szépsége alapján simán megérdemelne nagyobb figyelmet. Ő azon kevés számomra nagyon kedves színésznők egyike, akiről már egy bélyeg méretű ÚJ twitter képek láttán is kibújok a bőrömből. biggrin.gif   
Ha esetleg elkerülte volna a figyelmed, vagy mert nem látogatod a Pretty Little Liars topikot  (oldal közepe felé vannak a HQ méretűek) , oda is felkerült róla egy pár új kép, a soron következő epizódból.  wink.gif

Bizony, úgy van, ahogy mondod! Sajnos nagyon sok elhanyagolt tehetséges sztár van, aki több figyelmet érdemelne. Sajnos ő is ilyen, de nagyon örülök, hogy egyáltalán van néha-néha infó/kép róla. Múltkor találtam meg a Twitterjét, és megnéztem a képeket, és annyira rám jött megint a Lindsey felé irányuló mániám w00t.gif Örülök, hogy van egy visszatérő szerepe abban a sorozatban (külön köszönöm a képeket is, mind megnéztem laugh.gif ), de én csak névről ismerem, és elég gáz, ha csak miatta kezdenék bele a közepébe. Mondjuk múltkor megnéztem azt a részt, ahol Pink egyik számát énekelte egy másik főszereplővel blush.gif
2012. július 08. 20:32 #5
saii
saii
Shawsters

StátuszDon't look away!
Lindsey és Shay előadásában Pink So what című száma az egyik legkedvesebb jelenetem, mindketten nagyon édesek, és Lindseynek jó hangja is van. smileeee.gif Csak miatta tényleg nem érdemes belekezdeni a sorozatba, az 1. évadban eredetileg három epizódban szerepelt volna, de valószínűleg bejött a készítőknek az alakítása, mert megduplázták az epizódjai számát, és lett belőle hat. A 2. évad végén aztán két újabb epizódig csatlakozott a stábhoz. Itt korábbra tervezték a visszatérését, de Lindsey egy másik szerződése miatt ez nem valósulhatott meg. A 3. évad elé nagy reményekkel állok, a rengeteg twitter kép a forgatásról azt sugallja, hogy most többször fogjuk látni a képernyőn. Igazán megérdemelné.
Amennyiben mégis kíváncsi vagy rá PLL-ben, youtube-on szinte az összes jelenete elérhető. wink.gif
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!

Kapcsolódó sztárok