Starity

Man on Fire / Tűzben edzett férfi (2004)

Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2012. május 03. 22:09 #1
Boscorelli
Boscorelli
Lost but Won
    Csoport: Kiemelt tag
Csatlakozott: 08.08.01.
Hozzászólás: 5985
Csatolások: 136597
Azonosító: 67913
Offline offline
IMDb - HD Trailer

Történet
Mexikón gyerekrablási hullám söpör végig, és a vagyonosabb állampolgárok, főleg a családosok körében egyre nő a pánik. Egy alkalommal hat nap leforgása alatt huszonnégy emberrablás történik, és ez sokukat arra készteti, hogy gyermekeik mellé testőröket fogadjanak fel. Ebbe a világba érkezik meg John Creasy, a kiégett, valamikori CIA-ügynök és bérgyilkos, aki már lemondott az életről. Creasyt barátja, Rayburn hozza Mexikóvárosba, hogy a kilencéves Pita Ramosnak, Samuel Ramos iparmágnás és felesége, Lisa gyermekének testőreként dolgozzon. Creasy nehezen tolerálja a koraérett gyereket, s vele a személyét és életét firtató kényelmetlen kérdéseket, amelyekkel Pita állandóan zaklatja. De a férfiről lassan lemállik az áthatolhatatlannak látszó védőburok - ellenállása megtörik, és megnyílik a kislány előtt. Pitát azonban elrabolják, Creasy pedig megsebesül, de megfogadja, hogy leszámol a gyerekrablókkal és megmenti Pitát.

Film adatlap
rendező: Tony Scott
magyar bemutató: 2004. október 7.
szereplők: Denzel Washington, Dakota Fanning, Marc Anthony, Radha Mitchell, Christopher Walken, Mickey Rourke

Képek
3 felhasználónak tetszik: gonzales7, kriszti145, standoffan
2012. május 03. 22:13 #2
- törölt felhasználó -    
hháá én nemtom de ha csak meg látom ezt a Marc Anthony-it egyszerűen ilyen rugdoshatnékom támad és ölhetnékem és ez mind mind ő feléje irányul! reklamalo.gif

de ez a film jóféle egyébként! meghajolo.gif
Denzel papa megint nagyot játszik! meghajolo.gif
2012. május 04. 19:13 #3
Boscorelli
Boscorelli
Lost but Won
    Csoport: Kiemelt tag
Csatlakozott: 08.08.01.
Hozzászólás: 5985
Csatolások: 136597
Azonosító: 67913
Offline offline
Idézet (gonzales7 @ 2012.05.03. 22:13)
hháá én nemtom de ha csak meg látom ezt a Marc Anthony-it egyszerűen ilyen rugdoshatnékom támad és ölhetnékem és ez mind mind ő feléje irányul! reklamalo.gif

Nekem annyira nincs gondom vele, ebben a filmben pedig a produkciójával is elégedett voltam. smileeee.gif
De persze azért nekem se nagy kedvencem. biggrin.gif

Idézet (gonzales7 @ 2012.05.03. 22:13)
de ez a film jóféle egyébként! meghajolo.gif 
Denzel papa megint nagyot játszik! meghajolo.gif

Szerintem is. meghajolo.gif
Bevallom őszintén, kíváncsian várom az új filmjét, IMDb-n néztem, 7.0-án áll ma éppen, de a sztori alapján is, érdekesnek tűnik. beer.gif
1 felhasználónak tetszik: gonzales7
2012. május 04. 19:29 #4
- törölt felhasználó -    
Idézet (Boscorelli @ 2012.05.04. 19:13)

Szerintem is. meghajolo.gif 
Bevallom őszintén, kíváncsian várom az új filmjét, IMDb-n néztem, 7.0-án áll ma éppen, de a sztori alapján is, érdekesnek tűnik. beer.gif


abban játszik Ryan Reynolds-al?
mert ha igen azt én is várom baromi jó filmnek tűnik a trailer alapján! meghajolo.gif
1 felhasználónak tetszik: Boscorelli
2012. május 04. 20:02 #5
Boscorelli
Boscorelli
Lost but Won
    Csoport: Kiemelt tag
Csatlakozott: 08.08.01.
Hozzászólás: 5985
Csatolások: 136597
Azonosító: 67913
Offline offline
Idézet (gonzales7 @ 2012.05.04. 19:29)
abban játszik Ryan Reynolds-al?
mert ha igen azt én is várom baromi jó filmnek tűnik a trailer alapján! meghajolo.gif

Az-az. Nekem is nagyon tetszett a trailer, egyébként, ha gondolod, itt a fórumunkon van annak a filmnek is topikja. beer.gif
Kerestem már a neten, elvileg valami vacak kamerás felvétel létezik, de úgy nem az igazi. Úgyhogy mindenképp megvárom a hivatalos DVD megjelenést. smileeee.gif

Sorry kicsit off: múltkor benéztem a milyen fóbiád van topikba, mert láttam, hogy írtál, és nézem, Michael Bay. Ment is a tetszik egyből. biggrin.gif
Állítólag lesz Bad Boys 3 is majd, meg 2 év múlva még egy Transformers, pedig, azt hittem, a harmadik résszel lezárja az autobotok történetét. think.gif
1 felhasználónak tetszik: gonzales7
2012. május 04. 20:12 #6
- törölt felhasználó -    
Idézet (Boscorelli @ 2012.05.04. 20:02)

Sorry kicsit off: múltkor benéztem a milyen fóbiád van topikba, mert láttam, hogy írtál, és nézem, Michael Bay. Ment is a tetszik egyből. biggrin.gif 
Állítólag lesz Bad Boys 3 is majd, meg 2 év múlva még egy Transformers, pedig, azt hittem, a harmadik résszel lezárja az autobotok történetét. think.gif


Michael Bay.. rolleyes.gif vagy én vagy ő egyikünknek vesznie kell! rohog.gif
1 felhasználónak tetszik: Boscorelli
2012. szeptember 02. 09:41 #7
Boscorelli
Boscorelli
Lost but Won
    Csoport: Kiemelt tag
Csatlakozott: 08.08.01.
Hozzászólás: 5985
Csatolások: 136597
Azonosító: 67913
Offline offline
Két poszter beer.gif
1 felhasználónak tetszik: standoffan
2013. december 15. 18:11 #8
Boscorelli
Boscorelli
Lost but Won
    Csoport: Kiemelt tag
Csatlakozott: 08.08.01.
Hozzászólás: 5985
Csatolások: 136597
Azonosító: 67913
Offline offline
+2 beer.gif
1 felhasználónak tetszik: standoffan
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!