Balett
2012. május 15. 16:00
#3
Nézni szeretem, mert nagyon szép, kifinomult tánc, űzni már kevésbé, mert se tehetségem sem a testalkatom nincs meg hozzá.
2012. május 16. 22:04
#4
|
|
Spongyahodor |
Csoport: Tag Csatlakozott: 10.12.28. Hozzászólás: 2272 Csatolások: 214 Azonosító: 141897 offline
|
Tényleg egy nagyon szép tánc, olyan 'kecses', meg jó nézni. Kiskoromban sokat gondolkodtam, hogy elkezdjem-e, de aztán rájöttem, hogy egyáltalán nem vagyok hajlékony.
De ettől függetlenül igen, szeretem.
De ettől függetlenül igen, szeretem.
1 felhasználónak tetszik:
Diana9
2013. augusztus 26. 09:07
#7
A balett olyan embernek való aki nyugodt és kecses.
Én szeretem a balettot.
És ti.
2013. augusztus 30. 10:53
#8
|
|
SweetDancer |
Csoport: Tag Csatlakozott: 13.04.25. Hozzászólás: 703 Csatolások: 8 Azonosító: 200804 offline
|
Kiskoromban álmom volt balettossá válni (melyik lánynak nem) mert gyönyörű de gyakorlás kell, abban meg nem vagyok jó
2013. szeptember 25. 17:11
#9
Mivel balettozok, alap, hogy szeretem. A balett és a tánc egy művészet, amelyben mozdulatokkal fejezzük ki a gondolatainkat, az érzéseinket. Amíg a festő gondolatai közlésére az ecsetet használja, a táncos a testét és mozdulatait.
Egy balerina a színpadon fenséges és kecses, amit jó nézni, de még jobb, amikor te magad állsz a reflektor fényében, és a te táncod nyűgöz le másokat.
1 felhasználónak tetszik:
Sally Sparrow
2013. szeptember 25. 20:27
#10
|
|
Reb.Colevisszatérő vendég |
Csoport: Tag Csatlakozott: 12.09.06. Hozzászólás: 250 Csatolások: 14 Azonosító: 185569 offline
|
Nekem nagyon tetszik a balett
9 éve táncolok (moderntánc) és eléggé hajlákony vagyok meg mindenki azt mondja hogy oylan alkatú vagyok meg hogy kipróbálhatnám. Hát majd egyszer
9 éve táncolok (moderntánc) és eléggé hajlákony vagyok meg mindenki azt mondja hogy oylan alkatú vagyok meg hogy kipróbálhatnám. Hát majd egyszer
2013. október 04. 19:29
#11
|
|
Selena Gomez Fun |
Csoport: Tag Csatlakozott: 12.11.25. Hozzászólás: 695 Csatolások: 3 Azonosító: 190415 offline
|
Én 7- évig balettoztam. Én elkezdtem és abba hagytam. Anyukám balerina volt, tíz évesen bekerült a balett intézetbe. Én még mindig szeretem főleg nézni, de űzni már nem. De szeretem!
2013. október 14. 21:05
#12
|
|
SHSophie2000hi. |
Csoport: Tag Csatlakozott: 12.09.15. Hozzászólás: 1796 Csatolások: 48 Azonosító: 186050 offline
|
Idézet (LizzBerry @ 2012.05.15. 16:00)
Nézni szeretem, mert nagyon szép, kifinomult tánc, űzni már kevésbé, mert se tehetségem sem a testalkatom nincs meg hozzá. 
Én is ugyanígy vagyok vele
2014. január 02. 11:17
#16
|
|
LudmilaFanúj tag |
Csoport: Tag Csatlakozott: 13.11.30. Hozzászólás: 49 Csatolások: 2 Azonosító: 216074 offline
|
2014. június 22. 12:13
#17
Én balettozok nekem rendes benne vannak az iskolai óráimban ezel leszünk hajlékonyabbak ezzel fejleszthetjük a tánc tudásunkat stb.
2014. június 22. 13:08
#18
4-5 évesen kezdtem el lúdtalp miatt, de nem igazán segített sokat, főként azért se, mert nem sok tehetségem volt hozzá, tehet hamar befejeztem a balettos karrieremet.
Megvan, ki örökli Liam Payne vagyonát
Megvan, ki örökli Liam Payne vagyonát
Megvolt a hagyatéki eljárás.
Selena Gomez férjének frizurája kiborította a rajongókat
Selena Gomez férjének frizurája kiborította a rajongókat
Félig kopasz lett vagy átverés?
Kiderült, melyik volt az a pillanat, amikor Zendaya beleszeretett Tom Hollandba
Kiderült, melyik volt az a pillanat, amikor Zendaya beleszeretett Tom Hollandba
A pillanat gyorsan terjedt az interneten.
Tom Holland Pókember tetoválása váratlan problémát okozott a Pókember forgatásán
Tom Holland Pókember tetoválása váratlan problémát okozott a Pókember forgatásán
Az egyik tetoválása problémát okozott.
A Sárkányok háza sztárjának hányingere lett az egyik jelenetétől
A Sárkányok háza sztárjának hányingere lett az egyik jelenetétől
Vigyázat a cikk SPOLIERT tartalmaz!
Blake Lively-t meghívták Taylor Swift esküvőjére?
Blake Lively-t meghívták Taylor Swift esküvőjére?
Kiderült, ott lesz-e a színésznő.
Felfedte a lánya nevét Hailee Steinfeld
Felfedte a lánya nevét Hailee Steinfeld
Hailee Steinfeld elárulta újszülött kislánya nevét.


offline
