Starity

KoRn

4 oldal 1 2 3 4
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2013. augusztus 10. 15:00 #21
Darkness
Darkness
Misanthrope Vegan

StátuszHamarosan frissittem a sztáradatlapokat
  Csoport: Tag
Hozzászólás: 8003
Csatolások: 8879
Azonosító: 175987
Idézet (lpmaskmancick @ 2013.08.10. 13:09)
Egy dal az új albumról: http://rockstation.blog.hu/2013/08/10/never_never_itt_az_uj_korn_dal_jo_minosegben_is
Szerintem elég gagyi lett, az a szintis rész a közepén meg minek??

A KoRn halott.
2013. augusztus 10. 17:01 #22
lpmaskmancick
lpmaskmancick
Hozzászólás: 3799
Csatolások: 991
Azonosító: 17852
Idézet (Darkness @ 2013.08.10. 15:00)
A KoRn halott.

Egy jópár éve.
Szerintem jobb lenne, ha feloszlanának. Így 20 év után már semmi értelme sincs ennek az erőlködésnek.
1 felhasználónak tetszik: Darkness
2013. augusztus 11. 13:04 #23
Bella99
Bella99
Fjarna
Hozzászólás: 4376
Csatolások: 58
Azonosító: 130573
Idézet (Darkness @ 2013.08.10. 15:00)
A KoRn halott.

Tegnap én is rendesen kidühöngtem magam a Never Never c. daluk miatt, csalódott voltam. Nagyon nem szeretném ezt a szót használni, hogy halott, de sajnos kezdünk afelé menetelni. Az fix, hogy én az új hangzásuk miatt nem hagyom őket cserben, mert így is úgy is imádom őket, viszont kár volt belevágni Jonnak ebbe a dubsteppes projektjébe. Elveszítették a tekintélyüket, amit sok-sok éven át felépítettek maguknak.
Valamilyen szinten hiszek még bennük, talán visszatérhet a régi Korn, de nem fizetnék be rá. unsure.gif Állítólag két dubsteppes szám lesz ebben az albumukban, a többi Munky nyilatkozata szerint hasonlók, mint amit az Issues/Untouchables idején produkáltak. Hát azt a két albumot se lehet űberelni, szóval nem tudom mit higgyek..
2013. augusztus 11. 13:04 #24
Darkness
Darkness
Misanthrope Vegan

Idézet (lpmaskmancick @ 2013.08.10. 17:01)
Egy jópár éve. 
Szerintem jobb lenne, ha feloszlanának. Így 20 év után már semmi értelme sincs ennek az erőlködésnek.

Hát igen, a világ sok dolgot köszönhet a KoRnnak, de az elmúlt pár évben csak a saját nevüket mocskolták.
2 felhasználónak tetszik: Jody, Bella99
2013. augusztus 11. 13:19 #25
rocknroller
rocknroller
Hozzászólás: 1778
Csatolások: 0
Azonosító: 17168
Én még nem hallottam az új dalt, de a dubstep vonalat nem kéne erőltetni, 1 lemeznek elment azt sem hallgattam végig csak pár nótát, gáznak nem mondanám tőlük, de a nu-metalt kéne visszahozni a muzsikájukba.

Nálam a Bizkit volt a NO. 1 banda és király is a Gold Cobra, de valahol 20 év után már nekik sem kéne több korongot piacra dobniuk mert rendesen kifáradt mindkét banda!
2 felhasználónak tetszik: Darkness, Bella99
2013. augusztus 11. 13:26 #26
Darkness
Darkness
Misanthrope Vegan

Idézet (Bella99 @ 2013.08.11. 13:04)
Tegnap én is rendesen kidühöngtem magam a Never Never c. daluk miatt, csalódott voltam. Nagyon nem szeretném ezt a szót használni, hogy halott, de sajnos kezdünk afelé menetelni. Az fix, hogy én az új hangzásuk miatt nem hagyom őket cserben, mert így is úgy is imádom őket, viszont kár volt belevágni Jonnak ebbe a dubsteppes projektjébe. Elveszítették a tekintélyüket, amit sok-sok éven át felépítettek maguknak. 
Valamilyen szinten hiszek még bennük, talán visszatérhet a régi Korn, de nem fizetnék be rá.  unsure.gif Állítólag két dubsteppes szám lesz ebben az albumukban, a többi Munky nyilatkozata szerint hasonlók, mint amit az Issues/Untouchables idején produkáltak. Hát azt a két albumot se lehet űberelni, szóval nem tudom mit higgyek..

Ugyan én is szeretem őket, de annyira sohasem, hogy elviseljem ezt a romlást. . . unsure.gif
Én eddig hittem, remélem tévedek, de számomra már a 'halott' jelző hozzájuk rakodott.
2013. augusztus 11. 13:50 #27
Bella99
Bella99
Fjarna
Idézet (Darkness @ 2013.08.11. 13:26)
Ugyan én is szeretem őket, de annyira sohasem, hogy elviseljem ezt a romlást. . . unsure.gif 
Én eddig hittem, remélem tévedek, de számomra már a 'halott' jelző hozzájuk rakodott.

Igen, borzasztó nézni ahogy fokozatosan eltucatosodnak. Azt sajnálom, hogy sokan elpártoltak mellőlük emiatt, amit voltaképpen nem csodálok, ugyanis nincs mondanivalójuk az új daloknak, oda az érzelem.
Tegnap nekem is kicsúszott az a számon, hogy ha csak ilyen dalokat képesek kiadni, inkább hagyják abba, de meg is bántam. Ők legalább még együtt vannak, ráadásul most tért vissza Head is.. Olvastam valahol, hogy David a volt dobosuk azt mondta, ha felkeresnék, visszamenne ő is a bandába.
1. Egész biztos, hogy nem láthatjuk a Korn többé a régebbi felállása szerint.
2. Ha netán mégis (erősen kétlem), semennyit sem javítana a hangzáson. ,,A kocka el van vetve'' - sad.gif
2013. augusztus 13. 14:24 #28
rocknroller
rocknroller
Hozzászólás: 1778
Csatolások: 0
Azonosító: 17168
Meghallgattam a Total lemezt kíváncsiságból. Azért ez sem annyira rossz korong 1-nek elmegy, de az sincs rendben, hogy 10 lemez óta ugyanazt játsszák. A Never, Never meg imán csak jó, élvezhető. A halott jelző sem megfelelő kifejezés a bandára, de remélem az új lemez tényleg más irányt fog mutatni, ami nem nu-metal és nem dubstep!

Bár egyik gitárosuk nem egy nagy virtuóz szal ne is várjunk akkora újításokat tőlük!
2013. augusztus 14. 20:06 #29
Nikikke
Nikikke
Princess.♔

StátuszMy lover's got humour.
Hozzászólás: 3219
Csatolások: 230
Azonosító: 198382
Korn (ft. Skrillex and Kill The Noise) - Narcissistic Cannibal heart.gif heart.gif

imádom őket *-*
Szerintem nagyszerű együttes *-*
1 felhasználónak tetszik: Fannycska999
2013. augusztus 26. 14:16 #30
Fannycska999
Fannycska999
rrrromantic

Státuszmadwoman in the attic
Hozzászólás: 3679
Csatolások: 163
Azonosító: 160042
Idézet (lpmaskmancick @ 2013.07.27. 12:43)
Borító és számlista.
01. Prey For Me
02. Love & Meth
03. What We Do
04. Spike In My Veins (km. Noisia)
05. Mass Hysteria
06. Paranoid And Aroused
07. Never Never
08. Punishment Time
09. Lullaby For A Sadist
10. Victimized
11. It’s All Wrong
12. Wish I Wasn’t Born Today (bónusz)
13. Tell Me What You Want (bónusz)
a 4. szám alapján úgy látszik, hogy ezúttal sem menekülünk a brostep-től, a szerintem színvonal alatti legutóbbi album után...
http://nuskull.hu/wp-content/uploads/2013/07/Korn_TheParadigmShift_Cover.jpg
http://nuskull.hu/hirek/korn-reszletek-a-titokzatos-tizenegyesrol/

a Loudwire - en volt egy részlet a Love & Meth - ből, az elég jónak ígérkezik smileeee.gif
2013. augusztus 26. 14:23 #31
Fannycska999
Fannycska999
rrrromantic

Státuszmadwoman in the attic
Hozzászólás: 3679
Csatolások: 163
Azonosító: 160042
Idézet (Bella99 @ 2013.08.11. 13:50)
Igen, borzasztó nézni ahogy fokozatosan eltucatosodnak. Azt sajnálom, hogy sokan elpártoltak mellőlük emiatt, amit voltaképpen nem csodálok, ugyanis nincs mondanivalójuk az új daloknak, oda az érzelem. 
Tegnap nekem is kicsúszott az a számon, hogy ha csak ilyen dalokat képesek kiadni, inkább hagyják abba, de meg is bántam. Ők legalább még együtt vannak, ráadásul most tért vissza Head is.. Olvastam valahol, hogy David a volt dobosuk azt mondta, ha felkeresnék, visszamenne ő is a bandába. 
1. Egész biztos, hogy nem láthatjuk a Korn többé a régebbi felállása szerint.
2. Ha netán mégis (erősen kétlem), semennyit sem javítana a hangzáson. ,,A kocka el van vetve''sad.gif

David egy beképzelt idióta, hadd ne mondjam, miket mond, mióta eljött a bandától, szóval nem valószínű, hogy valaha visszatér.
Nekem a szívem szakad meg, amikor arról hallok, hogy elpártolnak mellőlük, mert én mindig szeretni fogom őket, max. kikerülöm az olyan szégyenfoltokat, mint a "Never Never"... minden albumon van 1 - 2 jó szám, majd azokat hallgatom, de belehalnék, ha feloszlanának... főleg azért, mert még egyetlen koncertjükön sem voltam. De ha el is megyek egyszer, az sem azt jelenti, hogy tőlem utána már abba is hagyhatják...
2013. augusztus 26. 16:04 #32
Bella99
Bella99
Fjarna
Idézet (Fannycska999 @ 2013.08.26. 14:23)
David egy beképzelt idióta, hadd ne mondjam, miket mond, mióta eljött a bandától, szóval nem valószínű, hogy valaha visszatér.
Nekem a szívem szakad meg, amikor arról hallok, hogy elpártolnak mellőlük, mert én mindig szeretni fogom őket, max. kikerülöm az olyan szégyenfoltokat, mint a "Never Never"... minden albumon van 1 - 2 jó szám, majd azokat hallgatom, de belehalnék, ha feloszlanának... főleg azért, mert még egyetlen koncertjükön sem voltam. De ha el is megyek egyszer, az sem azt jelenti, hogy tőlem utána már abba is hagyhatják...

Ez igaz, de gondolom miután megtudta hogy Head is visszaszivárgott a bandába, ő sem akart már kimaradni a buliból, csak ezek szerint senki sem hívta vissza. pardon.gif Tudom mindennek lehordta a fiúkat, legfőképp Jont, David eléggé kifordult önmagából, habár lehet világ életében ilyen volt.. Remélem azért egyszer megszűnik a harag.
A Love & Meth c. számukból én is hallottam egy részletet, valóban jó hangzása van, de nem akarok előre elkiabálni semmit. smileeee.gif
Hidd el, egy Korn koncertért én is bármit megadnék, hogy élőben is átérezhessem a csodás zenéjüket, no meg a fiúkat is láthatnám. blush.gif Nekem is a szívem sajdulna bele, de egyszerűen rossz nézni az eltucatosodásaikat, Jont néha szívesen fejbe verném hogy végre rájöjjön.
Halál biztos, őket megutálni sosem fogom, történjen bármi is. heart.gif
2013. augusztus 27. 17:30 #33
- törölt felhasználó -    
Na akkor most idepofátlankodok én is. biggrin.gif
Régóta ismerem a KoRnt, nincsenek benne a top 3-ban, de szeretem őket. Azzal nincs bajom, hogy kicsit több elektronikát belevisznek a zenéjükbe, igaz a dábsztepet nem szeretem, de a Path Of Totality személy szerint tetszett nekem. De ez az új Never Never... nem vagyok túlságosan elragadtatva tőle. Nem mondom, hogy annyira rossz lett, de nem is túl jó. De ha az albumon ennél már csak jobb számok lesznek, akkor lehet ez még egy jó korong is. Remény hal meg utoljára.
3 felhasználónak tetszik: Bella99, Darkness, Fannycska999
2013. augusztus 27. 17:32 #34
- törölt felhasználó -    
Idézet (rocknroller @ 2013.08.11. 13:19)

Nálam a Bizkit volt a NO. 1 banda és király is a Gold Cobra, de valahol 20 év után már nekik sem kéne több korongot piacra dobniuk mert rendesen kifáradt mindkét banda!

Szerintem a Bizkit még mindig király biggrin.gif Nehogy abbahagyják.
1 felhasználónak tetszik: Fannycska999
2013. szeptember 06. 21:50 #35
- törölt felhasználó -    
Új videóklip o:
1 felhasználónak tetszik: Bella99
2013. szeptember 06. 21:54 #36
- törölt felhasználó -    
Idézet (MsDeadpool @ 2013.09.06. 21:50)
Új videóklip o:

A klip szerintem jó lett, de a számról még mindig ugyanaz a véleményem. biggrin.gif A Love and Meth jobb lett sokkal.Szóval tényleg van remény!
2013. szeptember 07. 18:25 #37
Bella99
Bella99
Fjarna
Holnap reggel ha hazaérek az lesz az első dolgom, hogy szépen meghallgatom a Love & Meth számukat, mivel én hülye, otthon felejtettem a fülhallgatóm. mellow.gif Nem is tagadom szörnyen izgulok, mert a kommentek alapján jónak ígérkezik. smileeee.gif
2013. szeptember 08. 01:25 #38
- törölt felhasználó -    
Idézet (Bella99 @ 2013.09.07. 18:25)
Holnap reggel ha hazaérek az lesz az első dolgom, hogy szépen meghallgatom a Love & Meth számukat, mivel én hülye, otthon felejtettem a fülhallgatóm.  mellow.gif Nem is tagadom szörnyen izgulok, mert a kommentek alapján jónak ígérkezik.  smileeee.gif

Nem fogsz csalódni benne, tényleg nagyon jó lett. biggrin.gif Ez oldszkúlosabb már.
2013. szeptember 09. 20:15 #39
- törölt felhasználó -    
Amúgy nyugtassatok meg, hogy nem én vagyok az egyetlen itt, aki nem a szent johanna gimiből, vagy miből ismeri őket...biggrin.gif Bár gondolom nem:)
2013. szeptember 10. 15:37 #40
Darkness
Darkness
Misanthrope Vegan

Idézet (MsDeadpool @ 2013.09.09. 20:15)
Amúgy nyugtassatok meg, hogy nem én vagyok az egyetlen itt, aki nem a szent johanna gimiből, vagy miből ismeri őket...biggrin.gif Bár gondolom nem:)

Ajaj, osztálytársaim elmesélték az egész történetét, hiába mondtam nekik, hogy nem érdekel. Bár nagyot néztem, amikor mondták, hogy milyen zenekarok vannak benne biggrin.gif
4 oldal 1 2 3 4
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!

Kapcsolódó sztárok