Starity

Tökéletes énekhang élőben: az igazi tehetségek kiváltsága II.

10 oldal 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2012. május 12. 13:39 #61
- törölt felhasználó -    
De szerettem a régi Britney-t. rolleyes.gif Itt még üdítő színfolt volt a popzenei életben. A 90's évek végén nagyban hozzájárult ahhoz, hogy megmeneküljön a popzene a kihalás veszélyétől. Amióta jöttek ámokfutásai, magamutogatásai, elkommerszesedett, beállt a gépzenék sorába, elpártoltam mellőle. (a rágógumi popot éneklő Britneyt szerettem!) Kisujjában több karizma és tehetség volt, mint a mai unalmas vagy éppen művi Disneypalántákban. Christinát viszont mindig is többre tartottam hangilag. Komolyabb, érettebb zenéket csinált, szóval idővel ő került ki nálam győztesként. Míg Britneyt kinőttem addig őt nem. Egyébként az élőben való éneklés és az énekelni tudás végülis nem volna elvárás, hiszen egy péktől azt várná az ember, hogy süsse a pékárut, a kőműves építse a házat, akkor logikus, hogy az énekes tudjon már énekelni, de ne csak a stúdióban! Szóval nem kell a zsákbamacska, hogy más egy hang élőben és más a lemezen. Éneklőgépekből nem kérek! Neveket nem sorolnék fel, de ezért imádom én Madonnát. Az ő dalait az egyik legnehezebb elénekelni. Hiszen Madonna dalaiban nagyon nehéz nagyokat énekelni, előadni kell őket, erre a popban viszont szinte csakis ő képes. laugh.gif
Azért vannak a könnyűzenében sokkal jobban éneklő énekesnők, mint a felsoroltak zöme. Mariah Carey, Celine Dion, Alicia Keys, Shania Twain, Barbra Streisand, aki 70 évesen is ugyan olyan minőségben képes énekelni és előadni, mintha az a stúdióban készült volna, nem beszélve Tina Turnerről.
3 felhasználónak tetszik: Grace Benning, janet7, Black Hearth2
2012. május 12. 13:40 #62
yourshawty
yourshawty
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.10.10.
Hozzászólás: 1199
Csatolások: 50
Azonosító: 135998
Offline offline
Britney minden, csak nem tuningolás nélküli tiszta hang pardon.gif
2012. május 12. 13:42 #63
yourshawty
yourshawty
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.10.10.
Hozzászólás: 1199
Csatolások: 50
Azonosító: 135998
Offline offline
egyébként nem imádom Ashleyt, de bírom, és egyáltalán nem más a hangja.. még csak nem is hamis smileeee.gif
2012. május 12. 13:43 #64
- törölt felhasználó -    
gaga hihetetlenül jó élőben, nem értem a cikk íróját mért nem tett be tőle egy live accoustic-et vagy acapellát. a cikkben felsorolt énekesnők közül christina aguilera és beyoncé az akik élőben is tudnak, a többi egytől-egyig gáz v. playback szagú.
2012. május 12. 13:45 #65
- törölt felhasználó -    
norah én is ugyanígy voltam. britneyből kinőttem, christinához pedig felnőttem. lol
a mai tiniknek nincs sok választási lehetőségük iylen szempontból, a csapból is a disney .........ok folynak.
2012. május 12. 13:48 #66
- törölt felhasználó -    
Mindennel egyetértek , de szerintem Ashleynek nincs annyira rossz hangja . Viszont Taylort , Beyoncét és Christinát imádtam . heart.gif Köszi , jó cikk smileeee.gif
2012. május 12. 13:53 #67
franzzz13
franzzz13
visszatérő vendég
 
StátuszYou better stay strong when love's gone at the heartbreak hotel ♥
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.12.01.
Hozzászólás: 268
Csatolások: 1
Azonosító: 139918
Offline offline
Hú, ez az eddigi legjobb cikk, amit a starity-n olvastam. Tökéletes, kifogástalan stílus. És amit ír benne, az többnyire igaz is smileeee.gif
2012. május 12. 13:54 #68
Christiina
Christiina
 
Státuszlove yourself
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.05.10.
Hozzászólás: 504
Csatolások: 110
Azonosító: 175233
Offline offline
Nickié borzalmas...
2012. május 12. 13:56 #69
- törölt felhasználó -    
Gondolkoztam, hogy leírjam vagy se, de üsse kavics! Taylor Swift kisasszony mitől olyan nagy szám? Unalmas az előadása, O.K., hogy élőben is úgy énekel, ahogy a stúdióban (vagyis sehogy), de annyira erőtlen, gyenguska hangja van, hogy nincs rám semmilyen hatással. Nincs a hangszínének se magassága, sem pedig mélysége. No mind1, vájtfülűnek számítok.smileeee.gif
3 felhasználónak tetszik: Grace Benning, janet7, Black Hearth2
2012. május 12. 13:57 #70
- törölt felhasználó -    
Britney csodálatos tehetség!
Beyoncé csodálatos tehetség!
Shakira csodálatos tehetség!
Ők 3-man az igazán nagy nevek a szakmában.
A legjobb dalokat, legjobb albumokat csinálják meg bukások nélkül.
Évek óta az élmezőnyben vannak.
Britney csodásan énekel, profin táncol és színpadi előadása tökéletes.
Beyoncé csodásan énekel ő is profin táncol és a színpadon lenyűgöző.
Shakira csodásan énekel és ahogy táncol kevés olyan énekesnő van aki ilyen mozgással bír.
És a cikkel ellentétben én Shakirát az igaz hangok közé raktam volna.
Kolumbiai nő létére elérte azt amit más latin nők nem, kedvelté tette a spanyol zenét.
A cikkből hiányolom Jennifer Lopez-t mert őt is az igazi hangok közé lehetett volna rakni.
2012. május 12. 14:01 #71
Bettyke94
Bettyke94
#CherylBombshell™
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.01.18.
Hozzászólás: 12482
Csatolások: 3081
Azonosító: 143593
Offline offline
Taylor Swift-nek nagyon szép hangja van♥ smileeee.gif
Amivel nem értenék egyet az Ashley. Van ennél jobb koncertfelvétele is, ahol nagyon is jól énekel;)
2012. május 12. 14:12 #72
Florahh
Florahh
~ρяเи¢εss*~
 
StátuszMindent akarok én...♥♪
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.06.11.
Hozzászólás: 4621
Csatolások: 71
Azonosító: 129076
Offline offline
Szerintem Shakira nagyon jó volt nem tudom mit kell itt izélni. :|
De tény hogy Taylor mindent vitt!♥
2012. május 12. 14:15 #73
janet7
janet7
 
Státusz.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.08.11.
Hozzászólás: 4230
Csatolások: 67
Azonosító: 133061
Offline offline
Na ne viccelődjünk már, hogy csak azért, mert Britney-t mindenki playback királynőként ismeri, be kell rakni egy ilyen cikkbe Beyoncé meg Christina mellé csak azért, mert volt olyan fellépése tizenx éves karrier alatt, ahol nem playbackelt...Ez brutális.
Ezen nem tudom túltenni magam, "tökéletes énekhang élőben" cikk, Beyoncé, Christina és ki jön utánuk? Ki más, mint...BRITNEY? ohmy.gif _nevet.gif

Azt is unom már, hogy Sicki Garbaj sz.r stílusát mindig Lady Gaga koppintásként emlegetik, amikor az egész imidzsét Lil' Kimről lopta (akitől Gaga szintén lopott már). Egy ilyen képződménynek egy ilyen cikkbe nem kéne bekerülnie, mert még a "sz.rok" között sem érdemli meg a helyet.


Tökéletes énekhangok élőben, tessék.
3 felhasználónak tetszik: Grace Benning, Black Hearth2, like me
2012. május 12. 14:15 #74
Florahh
Florahh
~ρяเи¢εss*~
 
StátuszMindent akarok én...♥♪
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.06.11.
Hozzászólás: 4621
Csatolások: 71
Azonosító: 129076
Offline offline
De amúgy szerintem minden énekesnek van olyan ahol iszonyat jó és van ahol nem a legjobb a hangja szóval ez fellépéstől is függ, mert szerintem nincs olyan ezek között akiknek egyetlen 1 fellépésébe sem lehetne belekötni!
2012. május 12. 14:19 #75
Ninaa.
Ninaa.
♛ smuldersholic
 
StátuszBarbie is a b*tch, she is just a witch...
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.01.25.
Hozzászólás: 1119
Csatolások: 117
Azonosító: 144054
Offline offline
Aki Shakirát így fi.kázza, az nézze csak meg a Hol vannak a tolvajok című album fellépéseit, vagy a Whenever, Wherever liveokat. látható, hogy teljesen tisztán, autonone nélkül énekel.

Tény, hogy ennyi fellépés után néha-néha fáradnak a hangszálak.
2012. május 12. 14:23 #76
Ellie Andrews
Ellie Andrews
*homo sensorium*
 
StátuszAmor vincit omnia.
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 10.08.18.
Hozzászólás: 6949
Csatolások: 3304
Azonosító: 133484
Online online
Mindig megnézem az ilyen cikkeket, de aztán rájövök, hogy tulajdonképpen az írók saját ízlés alapján válogatnak abból, hogy ők mit tartanak jónak, vagy éppen nem jónak. mellow.gif Persze ilyen téren nehéz tárgyilagosnak maradni, de azért kellene valamilyen szinten. Az is igaz, hogy tulajdonképpen a mai énekesek többségéről lehet olyan videót találni, ahol alulteljesít, már ha egyáltalán tud teljesíteni.
Britney-n magam is meglepődtem. Semmi különleges nincs a hangjában. Helyette lehetett volna bárkit berakni. Celine Dion. Ki nem állom, de van hangja a bigének. Kelly Clarkson, őt se szeretem, de amit élőben levág, az hihetetlen. Sorolhatnék még, de minek? mellow.gif
2 felhasználónak tetszik: janet7, Black Hearth2
2012. május 12. 14:24 #77
- törölt felhasználó -    
Taylor-nak angyali hangja van.♥ heart.gif És Beyonce-nak is gyönyörű.♥
Nekem viszont tetszik Ashley hangja az itt lévő felvételen smileeee.gif heart.gif
2012. május 12. 14:44 #78
Blackbird03
Blackbird03
 
StátuszIf you read, you will know that I have not written anything here.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.09.24.
Hozzászólás: 752
Csatolások: 284
Azonosító: 161100
Offline offline
Igen, nagyjából egyet is értenék a listával, de azért pár dolgot megkérdőjeleznék.
Britney valahogy még mindig nem győzött meg arról, hogy tényleg jó hangja lenne. De egyébként fellépésfüggő is ez a dolog, mert szerintem nem mindegy, hogy valaki énekel egy kisebb közönségnek, vagy énekel az amerikai elnöknek és feleségének. Nyilván az utóbbira többet belead az ember.
2012. május 12. 14:53 #79
like me
like me
Emma Woodhouse
 
StátuszFallen love<3
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.11.18.
Hozzászólás: 1415
Csatolások: 15
Azonosító: 164042
Offline offline
Idézet (Grace Benning @ 2012.05.12. 14:23)
Mindig megnézem az ilyen cikkeket, de aztán rájövök, hogy tulajdonképpen az írók saját ízlés alapján válogatnak abból, hogy ők mit tartanak jónak, vagy éppen nem jónak.  mellow.gif Persze ilyen téren nehéz tárgyilagosnak maradni, de azért kellene valamilyen szinten. Az is igaz, hogy tulajdonképpen a mai énekesek többségéről lehet olyan videót találni, ahol alulteljesít, már ha egyáltalán tud teljesíteni. 
Britney-n magam is meglepődtem. Semmi különleges nincs a hangjában. Helyette lehetett volna bárkit berakni. Celine Dion. Ki nem állom, de van hangja a bigének. Kelly Clarkson, őt se szeretem, de amit élőben levág, az hihetetlen. Sorolhatnék még, de minek?  mellow.gif

Teljesen leirtad, azt amit én mostanában nem akkora bizalommal merek leirni, mert félek a Díznista hisztikicsapongásoktól és a végtelen és unalmas kommentvitáktól meghajolo.gif Főleg a szöveged első részével teljesen egyetértek. Ez csak a szerzők nézete. A múltkori cikkben se tetszett hogy Demit a tökéletesek közé sorolták, míg most Shakirát berakták tökéletlennek. Ha egy Bartók-díjas zeneművész magyarázná ezt be nekem, elhinném. De azon tovább inkább irok én egy cikket s leszólom az összes autótúnos libát, minthogy olyant irjak, amit még magam se hiszek el. friends.gif (persze ez a cikk irójára nem vonatkozik, és nem sértés vagy akármi good.gif )
4 felhasználónak tetszik: ophely88, Grace Benning, janet7, Black Hearth2
2012. május 12. 14:55 #80
hedi98
hedi98
visszatérő vendég
 
StátuszPete *.* <3
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.11.04.
Hozzászólás: 216
Csatolások: 0
Azonosító: 137878
Offline offline
Azért kár ,hogy Adelet kihagyták az ő hangja szinte jobb élőben mint a felvételeken:))
1 felhasználónak tetszik: ophely88
10 oldal 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!