U2
2012. május 13. 01:38
#1
|
|
susurrusRickrolled |
Csoport: Tag Csatlakozott: 07.01.01. Hozzászólás: 2760 Csatolások: 5176 Azonosító: 22484 offline
|
Ilyen témát még nem találtam, úgyhogy írjon, aki szereti őket, vagy linkeljetek zenét
1 felhasználónak tetszik:
Vampire Lady
2012. május 23. 17:11
#4
|
|
susurrusRickrolled |
Csoport: Tag Csatlakozott: 07.01.01. Hozzászólás: 2760 Csatolások: 5176 Azonosító: 22484 offline
|
Azért ez meglep, hogy senki nem szereti a legendás U2-t...
... vagy inkább az a kérdés, hogy én mit keresek még mindig ezen a fórumon, mikor már rég kinőttem belőle?
Jah, hogy az a 1 direction vagy mi a menő éppen?
Ideje haladnom a korral...
... vagy inkább az a kérdés, hogy én mit keresek még mindig ezen a fórumon, mikor már rég kinőttem belőle?
Jah, hogy az a 1 direction vagy mi a menő éppen?
Ideje haladnom a korral...
2012. július 28. 22:13
#5
|
|
m-fanniúj tag |
Csoport: Tag Csatlakozott: 12.07.28. Hozzászólás: 85 Csatolások: 0 Azonosító: 181790 offline
|
Idézet (susurrus @ 2012.05.23. 17:11)
Azért ez meglep, hogy senki nem szereti a legendás U2-t...
... vagy inkább az a kérdés, hogy én mit keresek még mindig ezen a fórumon, mikor már rég kinőttem belőle?
Jah, hogy az a 1 direction vagy mi a menő éppen?
Ideje haladnom a korral...
... vagy inkább az a kérdés, hogy én mit keresek még mindig ezen a fórumon, mikor már rég kinőttem belőle?
Jah, hogy az a 1 direction vagy mi a menő éppen?
Ideje haladnom a korral...
Azt kell, hogy mondjam, hogy a U2 az egyik kedvenc, sőt lehet a kedvenc zenekarom.. Imádom őket.. Szinte minden zenéjüket.
2012. július 30. 17:35
#7
Imááádom *-* A One a kedvencem
2012. október 16. 12:14
#8
|
|
Jolie_77♥generation terrorist♥ |
Csoport: Kiemelt tag Csatlakozott: 12.09.22. Hozzászólás: 9318 Csatolások: 38950 Azonosító: 186395 offline
|
A U2 az egyik kedvenc bandám kiskorom óta
Meglep, hogy Adamnek és Larrynek senki nem készített adatlapot - tegnap pótoltam ezt a hiányt.
Mivel a Pride klipje már fenn van, ezért egy másik hatalmas és örök kedvencemet linkelem be:
Meglep, hogy Adamnek és Larrynek senki nem készített adatlapot - tegnap pótoltam ezt a hiányt.
Mivel a Pride klipje már fenn van, ezért egy másik hatalmas és örök kedvencemet linkelem be:
1 felhasználónak tetszik:
susurrus
2012. november 01. 19:13
#9
|
|
susurrusRickrolled |
Csoport: Tag Csatlakozott: 07.01.01. Hozzászólás: 2760 Csatolások: 5176 Azonosító: 22484 offline
|
Idézet (Jolie_77 @ 2012.10.16. 12:14)
Meglep, hogy Adamnek és Larrynek senki nem készített adatlapot - tegnap pótoltam ezt a hiányt.
Köszönöm, hogy pótoltad, és most már ők is itt vannak, nekik is jár az adatlap!
Én is hoztam még egy klipet
2012. november 01. 19:21
#10
|
|
Jolie_77♥generation terrorist♥ |
Csoport: Kiemelt tag Csatlakozott: 12.09.22. Hozzászólás: 9318 Csatolások: 38950 Azonosító: 186395 offline
|
Idézet (susurrus @ 2012.11.01. 19:13)
Köszönöm, hogy pótoltad, és most már ők is itt vannak, nekik is jár az adatlap!
Én is hoztam még egy klipet
Én is hoztam még egy klipet
Remek dalt választottál
És igen, naná, hogy a banda minden tagjának jár az adatlap
Megvan, ki örökli Liam Payne vagyonát
Megvan, ki örökli Liam Payne vagyonát
Megvolt a hagyatéki eljárás.
Selena Gomez férjének frizurája kiborította a rajongókat
Selena Gomez férjének frizurája kiborította a rajongókat
Félig kopasz lett vagy átverés?
Kiderült, melyik volt az a pillanat, amikor Zendaya beleszeretett Tom Hollandba
Kiderült, melyik volt az a pillanat, amikor Zendaya beleszeretett Tom Hollandba
A pillanat gyorsan terjedt az interneten.
Tom Holland Pókember tetoválása váratlan problémát okozott a Pókember forgatásán
Tom Holland Pókember tetoválása váratlan problémát okozott a Pókember forgatásán
Az egyik tetoválása problémát okozott.
„Ezt akarják látni az emberek” - A Your Fault: London színészei megvédték a toxikus mostohatestvéri románcot
„Ezt akarják látni az emberek” - A Your Fault: London színészei megvédték a toxikus mostohatestvéri románcot
Ma volt a második rész premierje.
Blake Lively-t meghívták Taylor Swift esküvőjére?
Blake Lively-t meghívták Taylor Swift esküvőjére?
Kiderült, ott lesz-e a színésznő.

offline





