Starity

Littleman / Kis csávó (2006)

Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2012. május 14. 12:43 #1
Boscorelli
Boscorelli
Lost but Won
    Csoport: Kiemelt tag
Csatlakozott: 08.08.01.
Hozzászólás: 5987
Csatolások: 136689
Azonosító: 67913
Offline offline
IMDb

Szereplők:
Marlon Wayans (Calvin)
Kerry Washington (Vanessa)
Shawn Wayans (Darryl)
Tracy Morgan (Percy)
John Witherspoon (Pops)
Lochlyn Munro (Greg)
Chazz Palminteri (Walken)

Történet:
A nagy bűnhöz is elég egy kis ember. Calvin (Marlon Wayans) elköveti az évszázad bűnügyét, pedig a legtöbb rendőrnek még csak a gumibotjáig sem ér fel. Ördögi ravaszsággal elrabol egy szuperbiztonsági rendszerekkel védett hatalmas gyémántot. Apró szépséghiba, hogy nem sokáig örülhet neki: menekülés közben kénytelen a követ egy ártatlan járókelő (Shawn Wayans) táskájába rejteni. És ettől kezdve törheti a fejét, hogy miképpen jusson be a békés, kertvárosi családi házba, ha vissza akarja szerezni, ami már az övé. Kis test, nagy agy: bűntársa (Keenan Ivory Wayans) egy kosárban a családi ház küszöbére helyezi őt, és minden idők egyik legravaszabb betörője újabb bevetésre indul: álruháját pelenkára, revolverét csörgőre cseréli, és mindent elkövet, hogy ártatlan, védtelen csecsemőnek higgyék. Először be is jön a csel. De amikor a baba franciásan viszonozza az első anyai csókot, gyámszülei is gyanakodni kezdenek. A Szimatnak szemét, szemétnek szimat, a Horrorra akadva és a Feketék fehéren alkotói újra gátlástalanul viccelődnek: egy őrült ötletből kihoznak minden meglepőt, bizarrt és poénosat!

Képek
5 felhasználónak tetszik: nicol bellox, Turtleneck Hunter, Beliyah, idone, standoffan
2012. május 19. 18:39 #2
nicol bellox
nicol bellox
Huncut
 
Státusz:)
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.01.22.
Hozzászólás: 8136
Csatolások: 5409
Azonosító: 143848
Offline offline
Imádom ezt a filmet heart.gif

Jókat nevetek rajta mindig : DDD
2013. április 20. 16:10 #3
Fhfh
Fhfh
visszatérő vendég
 
StátuszOrion Cross :$
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.04.16.
Hozzászólás: 456
Csatolások: 0
Azonosító: 200280
Offline offline
Bírom azt a filmet jókat lehet rajta röhögni _nevet.gif _nevet.gif _nevet.gif
2013. április 20. 21:33 #4
idone
idone
Timmy Tim
 
Státusz#retiredpersonality
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.07.20.
Hozzászólás: 24932
Csatolások: 2315498
Azonosító: 180890
Offline offline
Egyszer vagy ketszer vagy meg tobbszor is lattam ezt a filmet, szerintem mar annyiszor sasoltam meg Kerry miatt, hogy mar elvesztettem a fonalat a szamolasnal. Szerint jo film vannak benne jo pillanatok amiken sokat lehet nevetni, es vannak bene olyan bena pillanatok is, hogy az ember legszivesebben unalmaban mast csinalna...
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!

Kapcsolódó sztárok