Starity

Talán Attila.

Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2012. május 27. 17:07 #1
- törölt felhasználó -    
Nekem ő volt a kedvencem a megasztárba.
És ti mit gondoltok rola?
2012. május 27. 19:33 #2
Minimanó94
Minimanó94
♥Mrs. Brown♥
 
StátuszAz teszi széppé a sivatagot, hogy valahol egy kutat rejt!
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.02.17.
Hozzászólás: 4158
Csatolások: 1061
Azonosító: 120485
Offline offline
Nekem már az InterYou - ban sem tetszett, már akkor éreztem, hogy nekem nem lesz szimpi. Pedig vevő vagyok a fiú bandákra, na rájuk nem voltam kíváncsi.
Maradjuk annyiban, van nála SOKKAL jobb énekes is.
2012. június 06. 21:26 #3
Kyra99
Kyra99
 
StátuszJó ideje inaktív; csak szemlélődő tag vagyok.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.05.03.
Hozzászólás: 3654
Csatolások: 603
Azonosító: 150526
Offline offline
Én nagyon szeretem, pedig általában nem szoktam ennyire gyorsan 'beleszeretni' a hozzá hasonló csávókba.. biggrin.gif
Nagyon-nagyon megkedveltem, ennyire még egyetlen tehetségkutatós 'sztárt' sem szerettem, mint őt.
Nagyon szimpatikus és nekem a hangja is nagyon tetszik. blush.gif
2012. június 18. 13:37 #4
- törölt felhasználó -    
Köszönöm,hogy megnyitottad ezt a topikot! meghajolo.gif
Remélem több Attila rajongó is észreveszi majd,és ők is írnak ide. Mert szerintem igazán megérdemli hogy sokkal több rajongója legyen. Én annak mondom magam. Ő egy hatalmas tehetség, nem minden utcán szaladgál ilyen ember, mint amilyen ő. Sokan elítélik és nevetségesnek tartják, de ha jobban megismernék és megpróbálnál átélni amit éneklés közben átad a közönségnek, szerintem nekik is megváltozna a véleményük róla. Eszméletlen jó hangja van, és ő nemcsak egy műfajban,hanem többen is kipróbálta magát. Nem az a megszokott és átlagos tehetség, hanem egy teljesen egyedi stílusú. A Megasztárban is bebizonyította hogy miket képes kihozni magából. És lehet hogy néha hamis volt, vagy ilyesmi, de ha nem lett volna igazán jó, akkor azt gondolom eddig sem jutott volna el. Megérdemelte azt hogy megnyerje a Legjobb Férfi Előadó címet, és azt is hogy 3. helyezett legyen. Sok videót megnéztem már róla, különböző koncertekről meg eseményekről és élőben is ugyan olyan jó, mint a stúdióban. Nekem sajnos még nem sikerült találkoznom vele személyesen, de reménykedek benne, hogy egyszer eljön ennek is az ideje. heart.gif A külseje miatt is sokan kritizálják őt, amit én nem igazán értek,hiszen akárhogy is nézem az én szememben egy elég jó képű hapsi. És szerintem egyáltalán nem b**is kinézetű, az hogy a haja úgy áll ahogy áll,az a rockosabb stílust tükrözi és nem a bu*** kinézetet.Neki ilyen a stílusa,szereti a 80-as éveket és a wesko csizmákat,és ezt el kell fogadni. Akinek nem tetszik,az egyszerűen csak ne nézze. És ezeken kívül a belső értékei is igazán ott vannak, egy szimpatikus és aranyos személyiség,aki egy kicsit szerény és egy kicsit visszafogott. De szerintem ez egyáltalán nem baj, van akinek ez jön be. kiss2.gif
Azt pedig nagyon nagyon köszönöm,hogy én szerkeszthetem a lapját. Hihetetlenül örültem neki,amikor megkaptam. Megpróbálom minél jobban szerkeszteni,de ha véletlen kihagytam volna valamit,vagy valami hibás dolgot találtok,nyugodtan szóljatok és kijavítom. wink.gif
1 felhasználónak tetszik: Barbiefan Bff
2012. június 22. 18:00 #5
- törölt felhasználó -    
Jon Bon Jovi ~ lightosabb, magyar verzió, aki kicsit fejlesztésre szorul.
2012. augusztus 08. 01:32 #6
Mazsi5991
Mazsi5991
új tag
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.08.08.
Hozzászólás: 1
Csatolások: 0
Azonosító: 182832
Offline offline
Sziasztok !
Nekem van Facebookon egy Talán Attila Rajongói oldalam. Ha szeretitek, akkor nézzétek csak meg, belinkelem ide, remélem tetszeni fog. Ha igen akkor lájkoljátok ! smileeee.gif Jó lenne, ha minél többen lennénk ! Előre is köszönöm !smileeee.gif

http://www.facebook.com/TalanAttilaRajongok
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!

Kapcsolódó sztárok