Starity

Szecsődi Karcsi női parókában nyomul

9 oldal 1 2 3 4 5 6 7 8 9
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2012. június 14. 20:58 #121
janet7
janet7
 
Státusz.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.08.11.
Hozzászólás: 4230
Csatolások: 67
Azonosító: 133061
Offline offline
Nem, nem vállalnánk be, mert nem érezzük úgy 110.gif Az, hogy elfogadjuk, hogy valaki így érzi, még nem jelenti azt, hogy mi is így érzünk, illetve csinálnánk ilyet. Nem olyan bonyolult.
5 felhasználónak tetszik: ophely88, Eszter655, Alison Lerman, Grace Benning, Black Hearth2
2012. június 14. 21:00 #122
ophely88
ophely88
time lady
 
Státuszwaiting for a mad man in a blue box ....
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.08.08.
Hozzászólás: 7455
Csatolások: 0
Azonosító: 157806
Offline offline
Idézet (janet7 @ 2012.06.14. 20:58)
Nem, nem vállalnánk be, mert nem érezzük úgy 110.gif Az, hogy elfogadjuk, hogy valaki így érzi, még nem jelenti azt, hogy mi is így érzünk, illetve csinálnánk ilyet. Nem olyan bonyolult.


Talán a tudomány nyelvén magyarázd meg és akkor majd nem lesz olyan bonyolult. rohog.gif
4 felhasználónak tetszik: janet7, Alison Lerman, Grace Benning, Black Hearth2
2012. június 14. 21:03 #123
AmyVie
AmyVie
Like a soldier.♥
 
Státusz"Azt, hogy néha megpillanthatjuk a hiányzó részt valaki másban is." - Kartik
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 09.03.28.
Hozzászólás: 21368
Csatolások: 1197848
Azonosító: 91559
Offline offline
Idézet (janet7 @ 2012.06.14. 20:58)
Nem, nem vállalnánk be, mert nem érezzük úgy 110.gif Az, hogy elfogadjuk, hogy valaki így érzi, még nem jelenti azt, hogy mi is így érzünk, illetve csinálnánk ilyet. Nem olyan bonyolult.


Hidd el, nxyílt fórumon én sem vallanám be, hogyha szándékomban állna ilyet csinálni. Az sem érdekel, ha valaki meleg, de ne hirdesse. Ahogyan szokás mondani, egy asszony legyen háziasszony, és majd éjszaka változzon pillangóvá. Irritatív, ha ez van a médiában... számomra legalábbis. Én nem ismerem el, én is azt mondom, hogy ha valaki azt mondja, csaj akar lenni, hát ott gond van. De én nem kívánok neki rosszat, más fog neki... majd mikor elkapják éjszaka és jól meghányják őt... mert most bármennyire is kitépitek egymás haját, a való életben főleg a férfiak ezekért főleg nincsenek oda... és előfordulhat hogy megverik vagy megfenyegetik úgy, hogy nem mer majd utcára lépni. rolleyes.gif
2012. június 14. 21:06 #124
janet7
janet7
 
Státusz.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.08.11.
Hozzászólás: 4230
Csatolások: 67
Azonosító: 133061
Offline offline
Idézet (AmyVie @ 2012.06.14. 21:03)
Hidd el, nxyílt fórumon én sem vallanám be, hogyha szándékomban állna ilyet csinálni. Az sem érdekel, ha valaki meleg, de ne hirdesse. Ahogyan szokás mondani, egy asszony legyen háziasszony, és majd éjszaka változzon pillangóvá. Irritatív, ha ez van a médiában... számomra legalábbis. Én nem ismerem el, én is azt mondom, hogy ha valaki azt mondja, csaj akar lenni, hát ott gond van. De én nem kívánok neki rosszat, más fog neki... majd mikor elkapják éjszaka és jól meghányják őt... mert most bármennyire is kitépitek egymás haját, a való életben főleg a férfiak ezekért főleg nincsenek oda... és előfordulhat hogy megverik vagy megfenyegetik úgy, hogy nem mer majd utcára lépni.  rolleyes.gif


Igen, nyilvánvaló, hogy ez ezzel jár, csakhogy ez akkor is ugyanúgy megtörténhet, ha a médiában nincs jelen ezzel a dologgal. Mert mint írtam, nem bújhat el örökké. Valószínűleg azért nem csinál belőle titkot most, hogy később sem kelljen. Hiszen nem maradhat egész életében bezárva a lakásba. Ki kell mennie az utcára, és szembesülnie kell az emberekkel. Ha ez úgy történne meg, hogy előtte senkinek fogalma sem lenne róla, akkor ugyanúgy érnék támadások.
Az meg a másik, hogy nem lehet elvárni tőle, hogy pusztán amiatt, mert bánthatják érte, élje tovább az életét férfiként, amikor szenved így, nem érzi jól magát... Bele lehet gondolni, hogy milyen érzés lehet neki. Más sem bírná ki így.
4 felhasználónak tetszik: ophely88, Eszter655, Grace Benning, Black Hearth2
2012. június 14. 21:12 #125
AmyVie
AmyVie
Like a soldier.♥
 
Státusz"Azt, hogy néha megpillanthatjuk a hiányzó részt valaki másban is." - Kartik
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 09.03.28.
Hozzászólás: 21368
Csatolások: 1197848
Azonosító: 91559
Offline offline
Idézet (janet7 @ 2012.06.14. 21:06)
Igen, nyilvánvaló, hogy ez ezzel jár, csakhogy ez akkor is ugyanúgy megtörténhet, ha a médiában nincs jelen ezzel a dologgal. Mert mint írtam, nem bújhat el örökké. Valószínűleg azért nem csinál belőle titkot most, hogy később sem kelljen. Hiszen nem maradhat egész életében bezárva a lakásba. Ki kell mennie az utcára, és szembesülnie kell az emberekkel. Ha ez úgy történne meg, hogy előtte senkinek fogalma sem lenne róla, akkor ugyanúgy érnék támadások.


Van, ami egyszerűen reklámfogás és pénz, van ami csak úgy megtörténik. Nézd, ha azt mondom, hogy hú, pasas akarok lenni, és elmegyek a médiába, röhögve küldenek el. Meg kell tanulnia, hogy a média besugárzó hatása ellenére is megtudnád ki ő, nem mindegy hogy így vagy úgy? nekem se lenne mindegy, hogy nem kapok semmit, vagy bevallom és degeszre tömöm a zsebem 20 ezresekkel? Na ne viccelj, gáz helyzet van Magyarországon jogos, hogy télire is akar valamit tárolni.
Hidd el, a világon nagyon sok gonosz ember van, és számomra semmi nem érné meg, hogy rettegve menjek ki a lakásomból minden nap. Nemrég a szomszéd utcában lakó idős bácsit verték meg brutálisan, mert éppen valaki haragját kivívta. Ha úgy megverik, hogy megnyomorodik volt értelme nővé válnia? Gondolkodni! Néha azt is kéne...
Úgy beszélsz, mintha átéreznéd a helyzetet, tán neked is gondod van azzal, hogy lány vagy? Én nem mondom, hogy megértem, mert nem értem meg. Ez olyan, mint az alkoholisták, meg a drogosok. Sosem drogoztam és sosem rúgtam még be, és büszke is vagyok erre, és nem tudom megérteni miért teszik. Ez olyan, hogy a karom se volt eltörve még, és ezt sem tudom átérezni, ha mondjuk a legjobb barátnőm gipszes kézzel állít oda hozzám...
1 felhasználónak tetszik: rockgirlfriend
2012. június 14. 21:15 #126
selena_taylor_fan
selena_taylor_fan
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.06.18.
Hozzászólás: 1879
Csatolások: 108
Azonosító: 153268
Offline offline
Szerintem nem az a baj,hogy valakinek ez nem tetszik.Vannak,akik elfogadják az ilyesmit,és vannak,akik nem.Ez attól is függ,hogy kit hogyan neveltek.A probléma az,hogy egyesek a nemtetstésüket elég sértő és alpári stílusban nyílvánítják ki.Nem értem,hogy miért kell így beszélni valakiről,aki nem is ártott nekik.Én egyáltalán nem csodálkozok azon,hogy bizonyos hozzászólások törölve lettek.
4 felhasználónak tetszik: ophely88, Eszter655, Grace Benning, Black Hearth2
2012. június 14. 21:18 #127
ophely88
ophely88
time lady
 
Státuszwaiting for a mad man in a blue box ....
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.08.08.
Hozzászólás: 7455
Csatolások: 0
Azonosító: 157806
Offline offline
Idézet (selena_taylor_fan @ 2012.06.14. 21:15)
Szerintem nem az a baj,hogy valakinek ez nem tetszik.Vannak,akik elítélik az ilyesmit,és vannak,akik nem.Ez attól is függ,hogy kit hogyan neveltek.A probléma azan van,hogy egyesek a nemtetstésüket elég sértő és alpári stílusban nyílvánítják ki.Nem értem,hogy miért kell így beszélni valakiről,aki nem is ártott nekik.Én egyáltalán nem csodálkozok azon,hogy bizonyos hozzászólások törölve lettek.


Szólásszabadság van, mindenki azt mond amit akar, amíg megfelelő a hangnem. Akinek kitörölték a hozzászólását vagy elküldték a BANnamákra az így járt. biggrin.gif
4 felhasználónak tetszik: selena_taylor_fan, Eszter655, Grace Benning, Black Hearth2
2012. június 14. 21:22 #128
janet7
janet7
 
Státusz.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.08.11.
Hozzászólás: 4230
Csatolások: 67
Azonosító: 133061
Offline offline
Idézet (AmyVie @ 2012.06.14. 21:12)
Van, ami egyszerűen reklámfogás és pénz, van ami csak úgy megtörténik. Nézd, ha azt mondom, hogy hú, pasas akarok lenni, és elmegyek a médiába, röhögve küldenek el. Meg kell tanulnia, hogy a média besugárzó hatása ellenére is megtudnád ki ő, nem mindegy hogy így vagy úgy? nekem se lenne mindegy, hogy nem kapok semmit, vagy bevallom és degeszre tömöm a zsebem 20 ezresekkel? Na ne viccelj, gáz helyzet van Magyarországon jogos, hogy télire is akar valamit tárolni.
Hidd el, a világon nagyon sok gonosz ember van, és számomra semmi nem érné meg, hogy rettegve menjek ki a lakásomból minden nap. Nemrég a szomszéd utcában lakó idős bácsit verték meg brutálisan, mert éppen valaki haragját kivívta. Ha úgy megverik, hogy megnyomorodik volt értelme nővé válnia? Gondolkodni! Néha azt is kéne...
Úgy beszélsz, mintha átéreznéd a helyzetet, tán neked is gondod van azzal, hogy lány vagy? Én nem mondom, hogy megértem, mert nem értem meg. Ez olyan, mint az alkoholisták, meg a drogosok. Sosem drogoztam és sosem rúgtam még be, és büszke is vagyok erre, és nem tudom megérteni miért teszik. Ez olyan, hogy a karom se volt eltörve még, és ezt sem tudom átérezni, ha mondjuk a legjobb barátnőm gipszes kézzel állít oda hozzám...


Nem, nem érzek úgy ahogy ő. És ez azt jelenti, hogy akkor le kéne korcsoznom? Vagy esetleg elfogadhatom, és belegondolhatok abba, hogy milyen érzés lenne nap mint nap szembenézni azzal, hogy nem olyan neműnek érzem magam, mint amilyen vagyok? Nyilvánvaló, hogy amíg az ember nem érzi ezt, addig nem értheti teljesen, de ez pont ugyanúgy vonatkozik azokra, akik minden sz.rnak elmondják, hiszen nekik sincs fogalmuk arról, hogy milyen érzés lehet. A gondolkodásról meg annyit, hogy ez sem tény, hanem feltételezés. Lehet, hogy azért csinálja, hogy híresebb legyen, tele legyen vele a média (mégis mi szüksége lenne mégtöbb utálatra) és lehet, hogy azért csinálja, mert inkább már most szembenéz azokkal, amik ebből adódhatnak, kiáll és felvállalja, hogy ez vagyok, mert sokkal nagyon pofánvágás lenne neki, ha azután, hogy titokban tartotta, kiderülne, és minden egyszerre a nyakába zúdulna. Mint mondtam, egyszer úgyis kiderülne. Valószínűleg nem ő hívja fel az újságírókat azzal, hogy heló, írj már egy cikket erről, hanem éli az életét, mint minden másik ember, és akárhogyis sokak szemében egy senki, egy ilyen dolgot nem intézhet úgy -anélkül, hogy elbújna minden és mindenki elől, azt meg ugye senki nem akarja- hogy ne jusson az emberek tudomására így, vagy úgy. Mi értelme lenne, ha titkolná? Ugyanúgy feszengenie kellene, mint eddig, ő meg nyilván nem akar, mint ahogy senki.
Tehát azt, hogy nem tudhatjuk mit érez, pont a korcsozókkal kéne tudadni, akik úgy ítélik el, hogy nem mentek át azon, amin ő és nem tudják milyen érzés. wink.gif
Én befejeztem részemről.
3 felhasználónak tetszik: Eszter655, Grace Benning, Black Hearth2
2012. június 14. 21:28 #129
AmyVie
AmyVie
Like a soldier.♥
 
Státusz"Azt, hogy néha megpillanthatjuk a hiányzó részt valaki másban is." - Kartik
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 09.03.28.
Hozzászólás: 21368
Csatolások: 1197848
Azonosító: 91559
Offline offline
Idézet (janet7 @ 2012.06.14. 21:22)
Nem, nem érzek úgy ahogy ő. És ez azt jelenti, hogy akkor le kéne korcsoznom? Vagy esetleg elfogadhatom, és belegondolhatok abba, hogy milyen érzés lenne nap mint nap szembenézni azzal, hogy nem olyan neműnek érzem magam, mint amilyen vagyok? Nyilvánvaló, hogy amíg az ember nem érzi ezt, addig nem értheti teljesen, de ez pont ugyanúgy vonatkozik azokra, akik minden sz.rnak elmondják, hiszen nekik sincs fogalmuk arról, hogy milyen érzés lehet. A gondolkodásról meg annyit, hogy ez sem tény, hanem feltételezés. Lehet, hogy azért csinálja, hogy híresebb legyen, tele legyen vele a média (mégis mi szüksége lenne mégtöbb utálatra) és lehet, hogy azért csinálja, mert inkább már most szembenéz azokkal, amik ebből adódhatnak, kiáll és felvállalja, hogy ez vagyok, mert sokkal nagyon pofánvágás lenne neki, ha azután, hogy titokban tartotta, kiderülne, és minden egyszerre a nyakába zúdulna. Mint mondtam, egyszer úgyis kiderülne. Valószínűleg nem ő hívja fel az újságírókat azzal, hogy heló, írj már egy cikket erről, hanem éli az életét, mint minden másik ember, és akárhogyis sokak szemében egy senki, egy ilyen dolgot nem intézhet úgy -anélkül, hogy elbújna minden és mindenki elől, azt meg ugye senki nem akarja- hogy ne jusson az emberek tudomására így, vagy úgy. Mi értelme lenne, ha titkolná? Ugyanúgy feszengenie kellene, mint eddig, ő meg nyilván nem akar, mint ahogy senki.
Tehát azt, hogy nem tudhatjuk mit érez, pont a korcsozókkal kéne tudadni, akik úgy ítélik el, hogy nem mentek át azon, amin ő és nem tudják milyen érzés. wink.gif 
Én befejeztem részemről.


Nekem oly mindegy, hogy teletömi-e pénzzel magát vagy sem, egyszerűen az én gyomrom nem veszi be, ahogyan mondtam sem a drogosok sem az alkoholistákat. Én kimondtam az előző hozzászólásomban, hogy nem értem miért teszi, mert én képtelen vagyok átérezni ezt. Elképzelhető, hogy valaki mennyei képességgel született, és képes ilyet érezni, az előtt kalapomat emelem. Tudod, még ha te azt mondom, hogy csináld, fiam, okos vagy te ettől, akkor sem tudjuk egészen, mi áll emögött. Nekem ez az egész ügy nagyon média-szagú, olyan mintha tényleg így akarna híressé válni. Ez olyan, mint Michael Jackson volt, érdekes módon, mindig akkor került elő a pedofilos ügyei mielőtt kijött az új albuma, erre aztán már nem lehet mondani, hogy sok a véletlen kavalkája. Mosom kezeimet, semmit nem mondtam rá kivételesen, ha van valakivel bajod más véleményével azt ne rám kend kérlek. Köszke. Na de visszatérve, ki mondta, hogy titokban kell tartani? Akihez járok virágárushoz, azt mondják róla, hogy meleg. Én az életbe nem láttam még csávóval sétálni vagy csókolózni vagy egyáltalán mást csinálni. Van különbség aközött, hogy valaki reklámozza vagy otthon kettesben költi el azt az x időt a párjával...
2012. június 14. 21:34 #130
- törölt felhasználó -    
Ezt én sem tartom helyesnek, sőt, egyenesen visszataszító számomra, de ennyire durván ahogy ti fogalmaztok az már "enyhén" túlzás. Néha gondolkozhatnátok is.
1 felhasználónak tetszik: selena_taylor_fan
2012. június 14. 21:44 #131
janet7
janet7
 
Státusz.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.08.11.
Hozzászólás: 4230
Csatolások: 67
Azonosító: 133061
Offline offline
Bocsika, de ezt nem tudom szó nélkül hagyni. MJ két pedofilbotránya 93-ban és 2003-ban volt, egyik évben sem jelent meg albuma, de még az utána következő évben sem. És ha azt hiszed, hogy jó reklám neki, hogy gyerekmolesztálással vádolják, arra már tényleg nem tudok mit mondani... 110.gif
4 felhasználónak tetszik: ophely88, Grace Benning, Beliyah, Black Hearth2
2012. június 14. 21:47 #132
Janie
Janie
dreamer ^^
 
StátuszHírszerző - sárga csillag! Yepp, már 60 cikket írtam! :)
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.01.02.
Hozzászólás: 6051
Csatolások: 43
Azonosító: 142376
Offline offline
Ha neki ez jó...
2012. június 14. 21:49 #133
AmyVie
AmyVie
Like a soldier.♥
 
Státusz"Azt, hogy néha megpillanthatjuk a hiányzó részt valaki másban is." - Kartik
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 09.03.28.
Hozzászólás: 21368
Csatolások: 1197848
Azonosító: 91559
Offline offline
Idézet (janet7 @ 2012.06.14. 21:44)
Bocsika, de ezt nem tudom szó nélkül hagyni. MJ két pedofilbotránya 93-ban és 2003-ban volt, egyik évben sem jelent meg albuma, de még az utána következő évben sem. És ha azt hiszed, hogy jó reklám neki, hogy gyerekmolesztálással vádolják, arra már tényleg nem tudok mit mondani... 110.gif


Jaj, drága, semmi gond smileeee.gif Okos enged, szamár szenved, legyen gyereknap, igazad van, meghajolok előtted, te biztos mindent jobban tudsz smileeee.gif smileeee.gif cow.gif cow.gif
1 felhasználónak tetszik: rockgirlfriend
2012. június 14. 22:00 #134
joe_r
joe_r
Tündérke™ Addict
 
StátuszRest in peace Nicky "The Kentucky Kid" Hayden
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 04.10.09.
Hozzászólás: 15117
Csatolások: 6682
Azonosító: 44
Offline offline
Idézet (AmyVie @ 2012.06.14. 21:49)

Jaj, drága, semmi gond smileeee.gif  Okos enged, szamár szenved, legyen gyereknap, igazad van, meghajolok előtted, te biztos mindent jobban tudsz  smileeee.gif  smileeee.gif  cow.gif  cow.gif


Az ilyen hozzászólások helyett esetleg csendben is lehetne maradni. Vagy elszámolni legalább tíz-ezerig, majd utána alaposan megfontolni, hogy feleslegesen megszólalni, vagy ráerőltetni a saját véleményemet másokra, és azon erősködni, hogy úgyis csak nekem lehet igazam. unsure.gif

Akármit is csinál magával, hogy a jövőben férfiként, vagy nőként fog élni, az számomra irreleváns. Nekem semmilyen formában nem okozott problémát, nyilván nem fogja tudni senki meggyőzni arról, hogy hibát követ el. Ha ő neki így jobb, lelke rajta.

Egyébként meg csak egy gondolat: tolerancia
Ajánlom mindenki figyelmébe, és hogy minél többször gyakorolja.
7 felhasználónak tetszik: janet7, Gajcsi, Alison Lerman, ophely88, Grace Benning, Beliyah, Black Hearth2
2012. június 14. 22:34 #135
- törölt felhasználó -    
Komolyan az lenne a legegyszerübb ha nem jelenne meg több cikk melegekröl!Nem??És nem lnnének viták!
Am LittleVimpare:te is irtál ellentmondásos a dolgot nem csak én:D A koromat nem hinném hogy ki tudnád következtetni a helyesirásombol mivel gépelek elég gyorsan és igy persze hogy lesz a szövegben hiba...
A felvonulásokat ugy értettem hogy amig csinálnak és tüntetnek na ebböl van elegem a szavaimat örülnék ha nem magyaráznád félre!!!
Amugy épp erröl beszéltem hiába mondod hogy hiányzik belölem az empátia ezt nem tudhatod mivel nem ismersz és bocsánat de a homokosokat nem tudom megérteni ez nem arra utal hogy hiányzik belölem az empátia csak ennyit akartam hozzáfüzni a leoltásomhoz!
1 felhasználónak tetszik: rockgirlfriend
2012. június 15. 00:12 #136
Alison Lerman
Alison Lerman
♦ Princess of Persia™♦
 
Státusz"Jesus gave his life for me, and I'll give my life to him." R.J.S.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.08.30.
Hozzászólás: 6376
Csatolások: 1346
Azonosító: 134139
Offline offline
Hihetetlenül ijesztőek ezek a fotók! Bár, szerintem a rossz megvilágítás a probléma, vagyis ezek a fura fények és a bal oldali képen a mosolya! Egyébként, különösebben nem zavar ez a "váltás" azt csinál magával amit akar!
De azt nem tudom, hogy járhattak Hiennel régebben!
2012. június 15. 09:01 #137
brigi92fcb
brigi92fcb
visszatérő vendég
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.02.08.
Hozzászólás: 468
Csatolások: 0
Azonosító: 119698
Offline offline
Beteg egy világban élünk...
1 felhasználónak tetszik: rockgirlfriend
2012. június 15. 09:59 #138
franzzz13
franzzz13
visszatérő vendég
 
StátuszYou better stay strong when love's gone at the heartbreak hotel ♥
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.12.01.
Hozzászólás: 268
Csatolások: 1
Azonosító: 139918
Offline offline
Ezek a képek elég ijesztőek... unsure.gif
Nekem alapvetően nincs bajom a homoszexuálisokkal, ha nekik így jó, akkor hadd csinálják, de azért ezeket a nemátalakító műtéteket betiltanám, az egyszer biztos...
2012. június 15. 11:23 #139
Lambika
Lambika
Cseh Banán
 
Státuszoktóberes prágai mazochista drogos majom
  Csoport: Kitiltott
Csatlakozott: 10.10.03.
Hozzászólás: 6194
Csatolások: 363
Azonosító: 135613
Offline offline
vicc ami itt folyik. Miért kell szerencsétlent elítélni? Nektek mi közötök hogyan él, én sem bírom ezt a gyereket, de nem is foglalkozom vele.
3 felhasználónak tetszik: ophely88, janet7, Black Hearth2
2012. június 15. 13:51 #140
sisooo
sisooo
új tag
 
Státuszelmegy.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.12.04.
Hozzászólás: 56
Csatolások: 0
Azonosító: 164822
Offline offline
a képek kiábrándítóak.O.o
9 oldal 1 2 3 4 5 6 7 8 9
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!

Kapcsolódó sztárok