Starity

Ciki! Lezavarták a színpadról DJ Seherezádét!

16 oldal 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2012. augusztus 09. 11:28 #301
LuciaElsey
LuciaElsey
új tag
 
StátuszÉlvezem a nyár utolsó sugarait.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.08.08.
Hozzászólás: 26
Csatolások: 0
Azonosító: 182913
Offline offline
ó már, most komolyan? egyszerûen lehetnének okosabbak is ahelyett, hogy megszégyenitettek volna egy törekvõ nõt, ültek volna le (mert kétlem, hogy nem volt ülõhely) s ittak volna valamit. bulizok ... még bulizni se tudnak?
2012. augusztus 13. 09:48 #302
- törölt felhasználó -    
Úristen -.-" Sosem szerettem ezt a csajt, mert egy liba. Én el tudom képzelni, hogy mit művelt a pult mögött.
Ja és persze, az emberek pont rá irigyek -.-"
2012. augusztus 13. 09:51 #303
Dömi26
Dömi26
visszatérő vendég
 
Státusz"In God we trust or the CIA?" Nickelback - Edge of a Revolution
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.01.11.
Hozzászólás: 390
Csatolások: 35
Azonosító: 167014
Offline offline
nem mindegy?!?! én azon lepődtem volna meg ha nem zavarják le rohog.gif
2012. augusztus 15. 00:38 #304
nevetes
nevetes
új tag
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.08.15.
Hozzászólás: 6
Csatolások: 0
Azonosító: 183518
Offline offline
Üdv mindenkinek!

Véleményem, hogy akár szimpatikus, akár nem a lány számomra, DJ senkiből nem lesz pár hónap alatt! Aki egy nyilatkozatában proliznak, primitívneks, stb. nevezi a bírálóit az ne beszéljen irigységről! Ez a legjobb kifogás! Senki sem irigy rá, egyszerűen csak botrányos. Julia Carpenter néven elhíresült hölgyemény is DJ-nek állt. Nyilván senkinek nem megy segítség nélkül, de Ő tud zenélni! Nem gondolom, hogy bárki, pláne Seherezádé, aki szopni tud, már DJ-nek nevezheti magát, ha kielégítette, azt, aki elintéz pár fellépést és elkészíti a mixet előre! Ez nem DJ, hanem egy ócska ribanc és nem a káromkodás a célom, egyszerűen nincsen rá más kifejezés! Válaszában olvasható, hogy azokkal van a gond, akik befolyással rendelkeznek??? Na ne már! Ahhoz nem kellett kapcsolat, hogy bejusson zenélni? Rossz embert cumizott le, de a srác jól csinálta, hülye libát nem is nehéz behülyíteni!

Műsor az egész! Sokáig nem fogunk róla hallani ebben a szakmában, ahhoz közönség is kellene, de, hát mi proli, primitívek nem értjük meg a művészeket!

Sehi, (mert olvasod) javaslom csinálj úgy, mint Niki Belucci, DJ szakma előtt próbáld ki, ami igazán neked való és utána nem a zenédre, hanem a cickóidra fognak figyelni:) Sok sikert te felsőbbrendű ász!smileeee.gif
2012. augusztus 15. 00:54 #305
nevetes
nevetes
új tag
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.08.15.
Hozzászólás: 6
Csatolások: 0
Azonosító: 183518
Offline offline
Azért, hogy ne legyen alaptalanul, rosszalló a véleményem, megnéztem mit csinál a kisasszony:

http://www.youtube.com/watch?v=lRh7cGLMpcA

Értek ehhez a szakmához, de nem merem leírni, nehogy irigynek tűnjek, bár folyamatos fellépéseim vannak, mindegy, az irigyek ilyenek!biggrin.gif

Szóval, valóban csak táncolni és italozni ment a lány oda, de, akkor miért a pult mögött teszi? Nem megyek bele részletekbe, amikor a LOOP-ot kellett volna nyomkodnia tombolt, a JOG-ot alig használta, pedig itt szokás, miért kell a MASTER CUE, 2-es és 3-as csatorna CUE-nak üzemelni és mindvégig a fülén lenni? Szakértő Sehi, tegyél képbe egy irigy prolit!smileeee.gif
2012. december 29. 13:05 #306
- törölt felhasználó -    
Dj senkiből nem lesz pár hónap alatt Sherry.
2013. január 05. 12:42 #307
- törölt felhasználó -    
Ne merjétek piszkálni! reklamalo.gif Magyarország egyik legjobb lemezlovasa vagy Sherry!!! thumbsup.gif thumbsup.gif pompom.gif
2013. augusztus 31. 22:12 #308
- törölt felhasználó -    
már bocs de ez meg dj-lett?
16 oldal 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!

Kapcsolódó sztárok