Taylor Swift megmentette B.o.B életét
2012. június 21. 18:38
#22
Csak le kellett pöckölni róla egy nyamvadt pókot! Ez már életmentésnek számít? Talán súlyos allergiája van vagy mi? Már azt hittem hogy egy kocsi elől lökte el vagy valami, de nem ilyesmire. Én tegnap egy szúnyogot csaptam le tesóm vállán. Akkor most én is hős vagyok! -.-"
2012. június 21. 19:05
#23
Jaj édes Istenem! Ez a nagy élet mentés???!!! Csak egy pókot kellett leszedni róla ... -.-"
2012. június 21. 19:29
#24
hááát...ezt nem mondanám ,,mentésnek", de mégis az...olyasmi
2012. június 21. 19:36
#25
|
|
tothbiankavalhalla |
Csoport: Tag Csatlakozott: 07.11.01. Hozzászólás: 2163 Csatolások: 4815 Azonosító: 42641 offline
|
Idézet (Lily2000 @ 2012.06.21. 19:05)
Jaj édes Istenem! Ez a nagy élet mentés???!!! Csak egy pókot kellett leszedni róla ... -.-" 
szviftike hercegnőcskének ez is nehezére esett
2012. június 21. 19:39
#27
|
|
Brynhildevisszatérő vendég |
Csoport: Tag Csatlakozott: 12.06.09. Hozzászólás: 188 Csatolások: 4 Azonosító: 177475 offline
|
"Csak ott mászkált rajta, készen állva, hogy megölje..." Hát ez nagyon nagy:DDD mondjuk én nagyon megijedtem volna, de akkor is ez a mondat eléggé vicces :DDD
2012. június 21. 19:41
#28
hát ez pont nem életmentés XDDD egyáltalán mit nevez ezen életmentésnek ???
2012. június 21. 19:45
#29
|
|
Misaodracarys™ |
Csoport: Tag Csatlakozott: 11.10.11. Hozzászólás: 2123 Csatolások: 689 Azonosító: 161943 offline
|
1. Nem tudom mennyien vették a fáradságot,hogy megnézzék a videót is,ahol Taylor nyilván tréfálkozva mesélt erről az életmentésről.
2. a cikk címe sem az alábbi lett volna eredetlieg...
3. Taylor azt is hozzá tette,hogy ő rámutatott az "életveszélyre (a pókra
),és B.o.B jön neki eggyele,s majd arra is rámutat. Most komolyan itt senkibe sem szorult egy kis humorérzék?
2. a cikk címe sem az alábbi lett volna eredetlieg...
3. Taylor azt is hozzá tette,hogy ő rámutatott az "életveszélyre (a pókra
2012. június 21. 19:49
#30
Hát jól tetted,hogy szóltál Taylor,várom már a klipet!
2012. június 21. 20:22
#33
Nem lett volna jó, ha megcsípi...utálom a pókokat! Nagyon várom már a klippet! Taylor
2012. június 21. 20:29
#34
|
|
helgoca1994 |
Csoport: Tag Csatlakozott: 11.08.26. Hozzászólás: 577 Csatolások: 0 Azonosító: 159420 offline
|
én szerintem rohamot kaptam volna
D uristen én ott halok meg az tuti... várom a klippet =)
2012. június 21. 20:31
#35
|
|
bubblegum..hivatásos boszorkány |
Csoport: Tag Csatlakozott: 12.05.13. Hozzászólás: 2173 Csatolások: 14 Azonosító: 175571 offline
|
hát mit ne mondjak azthittem h egy kicsit izgalmasabb lesz nemcsak egy pók amit lesöpr a válláról vagy mittudomén .. :'s
Megvan, ki örökli Liam Payne vagyonát
Megvan, ki örökli Liam Payne vagyonát
Megvolt a hagyatéki eljárás.
Tom Holland Pókember tetoválása váratlan problémát okozott a Pókember forgatásán
Tom Holland Pókember tetoválása váratlan problémát okozott a Pókember forgatásán
Az egyik tetoválása problémát okozott.
Kiderült, melyik volt az a pillanat, amikor Zendaya beleszeretett Tom Hollandba
Kiderült, melyik volt az a pillanat, amikor Zendaya beleszeretett Tom Hollandba
A pillanat gyorsan terjedt az interneten.
Blake Lively-t meghívták Taylor Swift esküvőjére?
Blake Lively-t meghívták Taylor Swift esküvőjére?
Kiderült, ott lesz-e a színésznő.
A Sárkányok háza sztárjának hányingere lett az egyik jelenetétől
A Sárkányok háza sztárjának hányingere lett az egyik jelenetétől
Vigyázat a cikk SPOLIERT tartalmaz!
Felfedte a lánya nevét Hailee Steinfeld
Felfedte a lánya nevét Hailee Steinfeld
Hailee Steinfeld elárulta újszülött kislánya nevét.

offline
0 felhasználónak tetszik:




