Starity

Három folytatással jön az Avatar

5 oldal 1 2 3 4 5
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2012. június 29. 01:05 #81
floora-26
floora-26
új tag
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.07.23.
Hozzászólás: 38
Csatolások: 0
Azonosító: 156254
Offline offline
wíí yuhii!nagyon várom!biggrin.gifD
2012. június 29. 13:45 #82
Rekahhh
Rekahhh
яεçкłεѕѕ™
 
StátuszI'm so happy, 'cuz today I found my friends, they're in my head.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.04.06.
Hozzászólás: 2997
Csatolások: 15
Azonosító: 124407
Offline offline
Ez az, húzzunk le még több bőrt a filmről.
A film maga borzalmas, az egész a látványvilágra van kihegyezve, ami csak akkor jön át ha 3D-s moziba vagy 3D-s tévén nézed. Személy szerint nekem a történet ritka sz.r volt, nem moziba néztem, otthon meg a felénél hittem azt, hogy végre vége és elaludtam rajta. Lehet, hogy most már nem tartanám annyira unalmasnak, de Isten ments, hogy én ezt mégegyszer megnézzem, bár a látványvilág valóban lenyűgöző. Nem tudom mi ez a hatalmas felhajtás körülötte.
2012. július 01. 23:40 #83
duracell
duracell
mockingjay™
 
StátuszA lapjaimért NEM lehet csomagot vállalni, köszönöm az érdeklődést!
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 10.08.18.
Hozzászólás: 2085
Csatolások: 34566
Azonosító: 133509
Offline offline
Idézet (Hugikah @ 2012.06.28. 10:23)
És azt tudja valaki,hogy miért csinál filmeket Cameron?Nem a díjak miatt,hanem azért mert ő nem egy rendező,hanem egy tengeralattjáró építésze...A Titanicért és az Avatárért pénzt kap és a tengeralattjárójának a saját maga kezével összerakott t.a.járót csinálja..(ami nagyon sok pénzbe kerül :S )Ezért készít filmeket : 1. t.a.járó
    2.a t.a.járóval rekordot akar dönteni,hogy ő megy le először a világ legmélyebb pontjára = tádá! Ti csak azt tudjátok írni,hogy = messze van 2015! És szerintetek Cameron mit tud mondani erre? Ameddig nincs kész a folytatása a filmnek, addig nem tud semmit sem csinálni! Persze ti most csak magatokra gondoltok,hogy messze van az mire elkészítik,de szerintetek ő hogyan érez? Ilyenkor? blink.gif

Igen tudja és te is tudnád, ha végigolvastad volna a Többiek hozzászólását. rolleyes.gif James egyébként nem egy tengeralattjáró építésze, első sorban ultramodern kamerákat épít, az egyik ilyen szerzeményével tárták fel a Titanic több szobáját is. És akár tetszik, akár nem, ő igenis rendező. wink.gif Nem kell egyből leszólni mindenkit, hiszen mégiscsak sztáros és nem tudományos oldalon vagyunk. Nem hibáztathatsz valakit azért, mert nem James tudományos, hanem filmipari munkájára kíváncsi. wink.gif
2012. július 01. 23:47 #84
- törölt felhasználó -    
igazából, láttam a filmet,de nem tudnám felidézni miről szólt rohog.gif viszont nagyon lekötött, ahogyan kidolgozták a látványvilágát, úgyhogy jöjjön aminek jönnie kell , én biztos adok neki egy esélyt beer.gif
2012. július 07. 14:00 #85
i love you YSH
i love you YSH
új tag
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.12.19.
Hozzászólás: 16
Csatolások: 0
Azonosító: 165539
Offline offline
Én szeretem az avatart szoval jo lenne ha több rész is lenne belöle
5 oldal 1 2 3 4 5
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!

Kapcsolódó sztárok