Tavaly még fájdalmas szakításáról szólt 21 című albuma, de idén rátalált a boldogság.
A teljes cikkhez kattints ide!
Gyereket vár Adele
2012. június 29. 20:47
#3
|
|
SzanduSs98▲ |
Csoport: Tag Csatlakozott: 12.01.06. Hozzászólás: 4223 Csatolások: 184 Azonosító: 166705 offline
|
Gratulálok a csöpséghez!
2012. június 29. 20:48
#4
|
|
eszterke126visszatérő vendég |
Csoport: Tag Csatlakozott: 12.01.29. Hozzászólás: 455 Csatolások: 0 Azonosító: 168140 offline
|
bagyon örülök nekiii gratula
2012. június 29. 20:48
#5
|
|
Niky_Love Taylor L.Mrs. Dolan™ ✔ |
Csoport: Tag Csatlakozott: 12.03.10. Hozzászólás: 1165 Csatolások: 45 Azonosító: 170939 offline
|
Gratula neki...!!
2012. június 29. 20:49
#6
|
|
carly |
Csoport: Tag Csatlakozott: 10.08.02. Hozzászólás: 528 Csatolások: 0 Azonosító: 132467 offline
|
hát grat neki, de sztem rá ért volna, én a helyében a zenére koncentráltam volna:)
1 felhasználónak tetszik:
Adele4ever
2012. június 29. 20:50
#8
Ez most így meglepett, de örülök, hogy boldog. Bár egyetértek carly-val.
1 felhasználónak tetszik:
Adele4ever
2012. június 29. 20:53
#9
|
|
Renesmee00visszatérő vendég |
Csoport: Tag Csatlakozott: 11.04.13. Hozzászólás: 241 Csatolások: 50 Azonosító: 149194 offline
|
A csúcson kell abba hagyni
Gratulálok neki!
1 felhasználónak tetszik:
Adele4ever
2012. június 29. 20:54
#11
|
|
Mkb VeszprémMrs.Lautner.♡ |
Csoport: Tag Csatlakozott: 10.03.13. Hozzászólás: 1015 Csatolások: 117 Azonosító: 122642 offline
|
2012. június 29. 20:55
#12
|
|
corny4DramaQueen™ |
Csoport: Tag Csatlakozott: 11.07.25. Hozzászólás: 1929 Csatolások: 1127 Azonosító: 156487 offline
|
Amikor elolvastam a hírt, csak azt hittem valami pletkya
De az már más, hogy az énekesnő írta ki
Sok boldogságot
Bár szerintem jobb lett volna ha még a karrierjét építi 
Amúgy az is jobb, hogy ő írta ki, mert így elkerülte, hogy minden héten arról pletykáljanak, hogy vajon tényleg így, van, vagy csak kamu, bla-bla. Persze a sajtó így is ezen fog csámcsogni és nem fogják békén hagyni
Amúgy az is jobb, hogy ő írta ki, mert így elkerülte, hogy minden héten arról pletykáljanak, hogy vajon tényleg így, van, vagy csak kamu, bla-bla. Persze a sajtó így is ezen fog csámcsogni és nem fogják békén hagyni
2012. június 29. 20:56
#15
Hűha!
Ez fantasztikus... Gratulálok nekik! Sok boldogságot és örömöt!
2012. június 29. 20:56
#17
|
|
Meowwúj tag |
Csoport: Tag Csatlakozott: 12.06.27. Hozzászólás: 34 Csatolások: 0 Azonosító: 178796 offline
|
jól tette, hogy már előre véget vetett a több hetes találgatásoknak, mikor százféle pletykalap hozza le, különféle formában.
)
gratu Adele! remélem boldog lesz a kicsivel, na persze remélem nem vonul vissza olyan sok időre!
gratu Adele! remélem boldog lesz a kicsivel, na persze remélem nem vonul vissza olyan sok időre!
Kapcsolódó sztárok
Megvan, ki örökli Liam Payne vagyonát
Megvan, ki örökli Liam Payne vagyonát
Megvolt a hagyatéki eljárás.
Selena Gomez férjének frizurája kiborította a rajongókat
Selena Gomez férjének frizurája kiborította a rajongókat
Félig kopasz lett vagy átverés?
Kiderült, melyik volt az a pillanat, amikor Zendaya beleszeretett Tom Hollandba
Kiderült, melyik volt az a pillanat, amikor Zendaya beleszeretett Tom Hollandba
A pillanat gyorsan terjedt az interneten.
Tom Holland Pókember tetoválása váratlan problémát okozott a Pókember forgatásán
Tom Holland Pókember tetoválása váratlan problémát okozott a Pókember forgatásán
Az egyik tetoválása problémát okozott.
Blake Lively-t meghívták Taylor Swift esküvőjére?
Blake Lively-t meghívták Taylor Swift esküvőjére?
Kiderült, ott lesz-e a színésznő.
A Sárkányok háza sztárjának hányingere lett az egyik jelenetétől
A Sárkányok háza sztárjának hányingere lett az egyik jelenetétől
Vigyázat a cikk SPOLIERT tartalmaz!


offline


