Starity

Beauty and the Beast / A szépség és a szörnyeteg (1987-1990)

Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2012. július 30. 15:23 #1
- törölt felhasználó -    
A Szépség és a Szörnyeteg legendás története az örök és a feltétlen szerelem meséje.
A sorozat New York-ban játszódik, itt él Catherine Chandler, egy gazdag, fiatal nő, aki úgy gondolja nincs sok értelme az életének, minden csak felületes számára, azonban ő ennél többre vágyik. Vincent egy egészen más világból származik. A város alatti csatornákban él, amiket már elfeledtek. Muszáj rejtőzködve élnie a külseje miatt. Azonban kinézete ellenére, neki is van szíve, mely készen áll a szerelemre.

Szereplők:

Ron Perlman
Linda Hamilton
Roy Dotrice
Richard Partlow
Jay Acovone

Season 1
2 felhasználónak tetszik: ziziblans, standoffan
2012. július 30. 15:27 #2
- törölt felhasználó -    
Season 2
2 felhasználónak tetszik: ziziblans, standoffan
2012. július 30. 15:35 #3
- törölt felhasználó -    
Season 3
1 felhasználónak tetszik: standoffan
2012. július 31. 10:30 #4
- törölt felhasználó -    
Imádtam ezt a sorozatot, bár Cathrine halála után már nem volt ugyanolyan. Nem tudod, honnan lehetne megszerezni? Ha igen, küldenél egy PÜ-t?
2012. augusztus 01. 23:16 #5
- törölt felhasználó -    
Idézet (Andro @ 2012.07.31. 10:30)
Imádtam ezt a sorozatot, bár Cathrine halála után már nem volt ugyanolyan. Nem tudod, honnan lehetne megszerezni? Ha igen, küldenél egy PÜ-t?


Én is nagyon szerettem ezt a sorozatot, de már nagyon régen láttam és vannak dolgok amik csak homályosan rémlenek, vagy egyáltalán nem is emlékszem már rá, mint pl. arra sem, hogy Linda Hamilton meghal benne.
Arra is csak a napokban lettem figyelmes, hogy Vincent karakterét Ron Perlman alakítja blush.gif Sokáig nem is szerettem a színészt, de aztán a Boszorkányvadászokban megszerettem. Ha tudtam volna, hogy ő alakítja Vincentet... biggrin.gif
(küldtem privát üzit)
2012. augusztus 02. 07:51 #6
- törölt felhasználó -    
De sajnos Cathrine meghal, mivel valami elmebetegnek szüksége van a gyerekre, mivel ugye a kicsi Vincenttől van. Így a szülés előtt elrabolják Cathrine-t, és valami mérget adnak be neki, amitől a szülés után meghal. Vincent még megtalálja, mielőtt meghal, és Cathrine elmondja neki, hogy ki vitte el a fiúkat, és hogy ki volt az, aki fogva tartotta őt. Ezek után persze Vincent megpóbálja megtalálni a kicsit, és bosszút állni Cathrine haláláért. Az egész harmadik szezon erről szól igazából.
2012. augusztus 02. 09:39 #7
- törölt felhasználó -    
Idézet (Andro @ 2012.08.02. 07:51)
De sajnos Cathrine meghal, mivel valami elmebetegnek szüksége van a gyerekre, mivel ugye a kicsi Vincenttől van. Így a szülés előtt elrabolják Cathrine-t, és valami mérget adnak be neki, amitől a szülés után meghal. Vincent még megtalálja, mielőtt meghal, és Cathrine elmondja neki, hogy ki vitte el a fiúkat, és hogy ki volt az, aki fogva tartotta őt. Ezek után persze Vincent megpóbálja megtalálni a kicsit, és bosszút állni Cathrine haláláért. Az egész harmadik szezon erről szól igazából.


Na nekem ez a rész totál kiesett ohmy.gif
Most kedvet kaptam hozzá, hogy újra megnézzem a sorozatot rohog.gif
2012. augusztus 02. 10:01 #8
- törölt felhasználó -    
Youtube-on megtaláltam angolul az első részt. Lehet én is megnézem. Sose láttam még angolul. ^^
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!

Kapcsolódó sztárok