Starity

Adam Lambert in Japan /his car w Brian/ - 2012. 08. 10.

Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2012. augusztus 10. 22:31 #1
Glamster
Glamster
 
Státusz☆rt should comfort the disturbed and disturb the comfortable ☾
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 11.03.16.
Hozzászólás: 3280
Csatolások: 10727
Azonosító: 147418
Offline offline
wub.gif wub.gif wub.gif wub.gif
3 felhasználónak tetszik: Teora, gasolina, Jenny Lawliet
2012. augusztus 11. 13:35 #2
- törölt felhasználó -    
Ennek az embernek sosincs rossz kedve? biggrin.gif Imádom azt a minden körülmények közötti töretlen optimizmust a fején, jó kedvem lesz tőle. thumbup2.gif

Adamet receptre, depresszió ellen! pompom.gif
2012. augusztus 11. 13:40 #3
vdorina96
vdorina96
♥Paris♥
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.06.04.
Hozzászólás: 2485
Csatolások: 1121
Azonosító: 152331
Offline offline
Idézet (Ginette @ 2012.08.11. 13:35)
Ennek az embernek sosincs rossz kedve?  biggrin.gif Imádom azt a minden körülmények közötti töretlen optimizmust a fején, jó kedvem lesz tőle.  thumbup2.gif 
Adamet receptre, depresszió ellen!  pompom.gif


hát hidd el ha nekd és enkem is olyan életünk lenne mint neki nekünk se lenne soha tongue.gif
2012. augusztus 11. 13:43 #4
- törölt felhasználó -    
Idézet (vdorina96 @ 2012.08.11. 13:40)
hát hidd el ha nekd és enkem is olyan életünk lenne mint neki nekünk se lenne soha tongue.gif


Ez igaz, mégis a legtöbb sztár és semmire se jó celeb nyavalyog, hogy milyen pocsék nekik, nincs magánéletük, sok a rajongó, fárasztó a turné, idegesítőek a riporterek, meg különben is, mindenki hülye, csak ők villanykörték.
2012. augusztus 11. 13:54 #5
vdorina96
vdorina96
♥Paris♥
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.06.04.
Hozzászólás: 2485
Csatolások: 1121
Azonosító: 152331
Offline offline
Idézet (Ginette @ 2012.08.11. 13:43)
Ez igaz, mégis a legtöbb sztár és semmire se jó celeb nyavalyog, hogy milyen pocsék nekik, nincs magánéletük, sok a rajongó, fárasztó a turné, idegesítőek a riporterek, meg különben is, mindenki hülye, csak ők villanykörték.


ez is igaz de hát ők akarták ezt akkor pofa befog és beletörödik xD különben meg csak 1 hetet kelljen élniük egy rakat pénz meg minden iylen nélkül és nem nyavajognának enynit
küönben az első kommentedhez még hozzá szólva én is ah ránézek egy képépre amin moslyog nem bírom ki hogy én ne tegyem :$
2012. augusztus 11. 14:31 #6
- törölt felhasználó -    
Idézet (vdorina96 @ 2012.08.11. 13:54)
ez is igaz de hát ők akarták ezt akkor pofa befog és beletörödik xD különben meg csak 1 hetet kelljen élniük egy rakat pénz meg minden iylen nélkül és nem nyavajognának enynit 
küönben az első kommentedhez még hozzá szólva én is ah ránézek egy képépre amin moslyog nem bírom ki hogy én ne tegyem :$


Átlagfizetésből élni? Némelyik híresség egy hetet nem húzna ki, olyannyira életképtelenk lennének már a hétköznapokban. Azt sem tudnák, hogy mi az az adózás, járulékok, egy sima banki átutalás olyan lenne nekik, mint nekünk húr-elmélet. biggrin.gif
Nem is olyan régen valamelyik huszadrangú amerikai valóságshow hős rinyálta végig a komplett tengerentúli médiát, hogy összetörte a nem tudom hány százezer dolláros Ferrariját, mire a "rajongói" össznépileg sajnálták a szerencsétlent. Jó, hogy gyűjtést nem rendeztek neki, miközben az nem jutott el a mikroszkopikus agyacskáikig, hogy míg ők nagy eséllyel a helyi McDonald's-ban melóznak nyaranta, addig kedvencük halálra keresi magát a nagy semmittevéssel.

És hogy ne legyek nagyon off: Adamben azt becsülöm, hogy tudja kikből él, kiknek köszönheti a sikert, s ezért nem nézi sz*rba a rajongóit. Hallottam már olyat, hogy egyes top sztárocskák (pl. Cameron Diaz) nem szívesen adnak autogramot, mert attól tartanak, hogy azt eladják majd ebayen. ninja.gif ninja.gif
2012. augusztus 12. 22:49 #7
vdorina96
vdorina96
♥Paris♥
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.06.04.
Hozzászólás: 2485
Csatolások: 1121
Azonosító: 152331
Offline offline
Idézet (Ginette @ 2012.08.11. 14:31)
Átlagfizetésből élni? Némelyik híresség egy hetet nem húzna ki, olyannyira életképtelenk lennének már a hétköznapokban. Azt sem tudnák, hogy mi az az adózás, járulékok, egy sima banki átutalás olyan lenne nekik, mint nekünk húr-elmélet. biggrin.gif 
Nem is olyan régen valamelyik huszadrangú amerikai valóságshow hős rinyálta végig a komplett tengerentúli médiát, hogy összetörte a nem tudom hány százezer dolláros Ferrariját, mire a "rajongói" össznépileg sajnálták a szerencsétlent. Jó, hogy gyűjtést nem rendeztek neki, miközben az nem jutott el a mikroszkopikus agyacskáikig, hogy míg ők nagy eséllyel a helyi McDonald's-ban melóznak nyaranta, addig kedvencük halálra keresi magát a nagy semmittevéssel.
És hogy ne legyek nagyon off: Adamben azt becsülöm, hogy tudja kikből él, kiknek köszönheti a sikert, s ezért nem nézi sz*rba a rajongóit. Hallottam már olyat, hogy egyes top sztárocskák (pl. Cameron Diaz) nem szívesen adnak autogramot, mert attól tartanak, hogy azt eladják majd ebayen.  ninja.gif  ninja.gif


gen ezt én is szeretem benne.hát igen ezekre a sztárokra mondhatjuk h elszálltak amikor már nem veszik tudomásul hogy nem csak amguknak köszönhetik az egészet hanem a rajongóik maitt vannak ott ahol.uyhogy Adam-ben ez is aze gyik dolog amit tisztelni lehet.
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!

Kapcsolódó sztárok